Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Haapsalu noorte lahtised MV - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,5
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    Ivan Moskaljov    

Turniiri ID : 409
Haapsalu
09.02. - 10.02.
Osalejaid : 21

AB-grupp : 1. Abozenko Georg [5.5p], 2.-3. Kolesnikov Aleksandr, Medar Marti [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 409
Haapsalu
09.02. - 10.02.
Osalejaid : 29

C-grupp : 1. Sekk Kristen [7p], 2. Vaher Ants [5,5p] 3.-5. Aid Aleksander, Ainumäe Kristjan, Boltunov Mihhail [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +6 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Aid Aleksander 1372 +16 71384 Rakvere SK 1995  M 050563
3.    Ainumäe Kristjan 1423 +20 71428 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
4.    Aksjonov Deniss 1740 +0 71767 MA Vabaettur 1994  M 040009
5.    Boltunov Mihhail 1308 +3 51344 Lasnamäe NMK 1996  M 040347
6.    Dragun Valentin 1849 +0 71950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
7.    Gabovitš Ilja 1915 -9 71906 MA Vabaettur 1995  M 040048
8.    Hanzatjan Anaid 1766 -1 61802 MA Vabaettur 1995  N 060612
9.    Hanzatjan Elvira 1782 +14 71659 MA Vabaettur 1995  N 060613
10.    Kaar Anti 1734 -7 71820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
11.    Kalmet Johann 1250 +12 61266 MK Tahk 1996  M 060903
12.    Kasak Martin 1404 -16 41319 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
13.    Kechek Hambardzum 1212 +0 41387 MA Šahh & Garde 1999  M 061218
14.    Kerma Jaanek 1200 +0 61202 Lasnamäe NMK 1999  M 070607
15.    Keskküla Kristofer 1335 -19 41337 T. Truusi MKK 1998  M 070102
16.    Kolesnikov Aleksander 1852 +0 71876 MA Vabaettur 1993  M 040100
17.    Kuusik Joonas Karl 1369 -4 71315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
18.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 -4 21250 MA Vabaettur 1999  N 070611
19.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 -18 51445 MA Vabaettur 2001  M 070610
20.    Medar Marti 1932 +15 72020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
21.    Mikrjukov Aleksander 1502 -18 61482 Narva SK Maletäht 1997  M 050538
22.    Mohhov Mark 1290 -15 31261 Lasnamäe NMK 1998  M 071000
23.    Mänd Kalev 1692 -3 71724 Haapsalu MK 1992  M 050557
24.    Narva Mai 1794 +4 71850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
25.    Narva Triin 2042 -12 71983 SK Reval-Sport 1994  N 030584
26.    Nero Georg 1580 -11 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
27.    Olmann Maria 1350 +18 61335 MA Vabaettur 1996  N 050518
28.    Prii Ants Marten 1592 +6 71768 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
29.    Saag Enith Li 1680 -3 71545 SK Reval-Sport 1994  N 040337
30.    Saagpakk Gustav 1635 +4 41635 SK Reval-Sport 1996  M 050524
31.    Saaliste Kardo 1268 -4 50 MK Tahk 1996  M 070806
32.    Sagadijeva Anna 1821 +18 61837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
33.    Savenko Maksim 1672 +5 71763 Lasnamäe NMK 1995  M 040429
34.    Sekk Kristen 1427 +26 71498 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
35.    Sooman Sten-Silver 1271 +6 51249 K. Külaotsa MK 1996  M 050722
36.    Švedova Anastasia 1356 -17 61296 MA Vabaettur 1994  N 040341
37.    Tamm Taavi 1224 +2 31244 MK Tahk 1997  M 051206
38.    Tominga Ago 1661 +0 71625 MK Tahk 1995  M 040348
39.    Tominga Eke 1747 -3 71714 MK Tahk 1997  M 040378
40.    Tserezov Aleksander 1482 0 01306 MA Vabaettur 1994  M 080200
41.    Tõnso Rando 1317 0 01226 MA Vabaettur 1998  M 080208
42.    Vaher Ants 1306 +33 51507 MK Tahk 1994  M 061003
43.    Virki Sander 1200 +0 40 - - -    M 061006