Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Eesti noorte lahtised MV - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Eesti meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Margit Brokko-Olde    Marek Kolk    Askold Nassar    Tiina Raud    Aksel Rei    Tõnu Truus    

Turniiri ID : 149
Tallinn
03.01. - 06.01.
Osalejaid : 41

1. Mark Lapidus [6p], 2. Matiss Mustaps (LAT) [6p], 3. Jüri Holvason [5.5p], 4. Ivan Moltšanov [5.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 149
Tallinn
03.01. - 06.01.
Osalejaid : 83

B-grupp : 1. Olegs Marutkins (LAT) [6.5p], 2. Marten Jaanimets [6p], 3. Anti Kaar [6p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 150
Tallinn
03.01. - 06.01.
Osalejaid : 25

1. Triin Narva [6.5p], 2. Ann Narva [6p], 3. Mai Narva [5p], 4. Nika Divonina [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +2 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Adermann Ivo 1856 +21 61844 MA Vabaettur 1992  M 030004
3.    Ahi Ralf 1696 -10 61610 MA Vabaettur 1993  M 050503
4.    Ainumäe Kristjan 1423 +54 51428 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
5.    Airapetjan Ruben 1704 -8 71741 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
6.    Aksjonov Deniss 1740 +7 71767 MA Vabaettur 1994  M 040009
7.    Aljand Raigo 1452 +54 71457 Mustamäe Loomingumaja 1991  M 061000
8.    Anikejeva Alina 1492 +0 61434 MA Vabaettur 1994  N 080100
9.    Annama Rauno 1377 -142 51335 Järva Noorte MK 1992  M 060610
10.    Atanesjan Semjon 1238 0 01263 MA Vabaettur 1999  M 080105
11.    Bakaljas Nikita 1225 +0 61200 SK Diagonaal 1997  M 050537
12.    Bitšanina Ivetta 1265 +24 71278 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1998  N 070605
13.    Bogomolov Egor 1468 -43 31524 MA Šahh & Garde 1992  M 060909
14.    Bollverk Oliver 1417 0 01373 Järva Noorte MK 1994  M 071206
15.    Borodavin Maksim 1455 +27 71393 Lootuse Malekool 1997  M 050532
16.    Braschinsky Alan 1594 +2 71732 Tartu Kalev 1996  M 040033
17.    Divonina Nika 1671 +13 71693 Narva SK Maletäht 1994  N 040034
18.    Dragun Valentin 1849 -4 61950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
19.    Dzaniašvili Georgi 1965 -16 71994 MA Vabaettur 1992  M 030044
20.    Esvald Eelika 1234 -18 51319 Nõmme Noortemaja 1991  N 070100
21.    Fedorov Artjom 1756 -19 71572 Narva MK Kaissa 1998  M 060219
22.    Fedorov Stepan 1374 -4 41483 Narva SK Maletäht 1996  M 060218
23.    Gabovitš Ilja 1915 -7 71906 MA Vabaettur 1995  M 040048
24.    Gerbergs Daniel 1200 +0 41231 MA Vabaettur 1999  M 070902
25.    Gorelov Pavel 1206 -17 51291 MA Vabaettur 1998  M 030900
26.    Gubal Daniil 1855 -9 71618 Sillamäe SK Kalev 1994  M 040054
27.    Haljand Martin 1364 0 01394 Järva Noorte MK 1992  M 071205
28.    Hanzatjan Anaid 1766 +24 61802 MA Vabaettur 1995  N 060612
29.    Hanzatjan Elvira 1782 +45 71659 MA Vabaettur 1995  N 060613
30.    Heinmets Tõnu 2028 +5 72047 Pärnumaa MK 1991  M 040061
31.    Hermanson Egon 1487 -70 61484 Järva Noorte MK 1992  M 040062
32.  mk  Holvason Jüri 2193 +24 72229 MA Vabaettur 1992  M 040066
33.    Holvason Roman 1893 -18 71906 MA Vabaettur 1994  M 040067
34.    Indritsans Aleksander 1624 +5 71466 SK Diagonaal 1995  M 040071
35.    Ivanov Gleb 1665 -13 71649 Narva MK Kaissa 1996  M 040391
36.    Ivanov Platon 1586 +20 71509 Narva MK Kaissa 2000  M 060505
37.    Jaanimets Marten 1822 +40 71825 Pärnumaa MK 1994  M 040319
38.    Jurtov Aleksei 1522 +20 71436 Lootuse Malekool 1997  M 070400
39.    Kaar Anti 1734 +34 71820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
40.    Kadel Aleksander 1200 +0 11227 MA Vabaettur 1999  M 070905
41.    Kalasnikov Deniss 1333 -7 41370 MA Vabaettur 1998  M 060616
42.    Kalmet Johann 1250 +26 71266 MK Tahk 1996  M 060903
43.    Karassev Vladislav 1716 +22 61641 Narva MK Kaissa 1998  M 051008
44.    Kasak Martin 1404 -29 61319 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
45.    Kasak Roman 1200 -27 41232 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
46.  mk  Kasela Sten 2180 -24 72298 SK Reval-Sport 1990  M 040090
47.    Kerma Jaanek 1200 -9 51202 Lasnamäe NMK 1999  M 070607
48.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 +5 71538 SK Reval-Sport 1995  M 040344
49.    Kolesnikov Aleksander 1852 +10 71876 MA Vabaettur 1993  M 040100
50.    Korol Angelina 1491 -22 51458 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
51.    Kozlov Sergei 1830 +14 71767 MA Vabaettur 1991  M 030171
52.    Kristal Kristiina 1200 +0 51235 Järva Noorte MK 1994  N 070510
53.    Kruglov Pjotr 1344 +12 71338 SK Diagonaal 1997  M 040372
54.    Kulijev Bahtijar 1395 +17 61406 Nõmme Noortemaja 1990  M 070107
55.    Kulijev Ilgar 1209 -17 21238 Nõmme Noortemaja 1995  M 070106
56.    Kulikov Juri 1315 +16 61453 MA Vabaettur 1992  M 051222
57.    Kuusik Joonas Karl 1369 +33 71315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
58.    Kuusküll Mihkel 1505 +27 61496 SK Reval-Sport 1994  M 040320
59.    Laas Hendrik 1481 +23 61442 Pärnumaa MK 1995  M 050560
60.    Laherand Kristjan 1308 -61 61387 MA Vabaettur 1998  M 070625
61.    Lapidus Mark 2154 +20 72158 MA Vabaettur 1995  M 040137
62.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 +16 71445 MA Vabaettur 2001  M 070610
63.    Loretsyan Narek 1332 +2 71353 K. Külaotsa MK 2000  M 061012
64.    Medar Marti 1932 -5 62020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
65.    Menkov Nikita 1530 -13 71637 MA Vabaettur 1995  M 060100
66.    Migunov Maksim 1417 +26 71512 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
67.    Mihhailova Anna 1201 +0 41236 MA Vabaettur 1997  N 070608
68.    Mikrjukov Aleksander 1502 -39 61482 Narva SK Maletäht 1997  M 050538
69.  mk  Moltšanov Ivan 2151 +12 72232 MA Vabaettur 1992  M 030251
70.    Morozov Artjom 1869 +16 71792 Sillamäe SK Kalev 1993  M 030252
71.    Muru Moorits Mihkel 1605 +5 61700 Tartu Kalev 1993  M 040176
72.    Nahkur Madis 1921 -13 71855 SK Reval-Sport 1992  M 040180
73.    Narva Ann 1691 +20 71713 SK Reval-Sport 1992  N 030582
74.    Narva Mai 1794 +11 71850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
75.    Narva Triin 2042 +11 71983 SK Reval-Sport 1994  N 030584
76.    Nero Georg 1580 -22 51678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
77.    Nikulin Oleg 1878 +17 71877 Narva MK Kaissa, T. Truusi MKK 1996  M 040311
78.    Noormets Alex Hendrik 1418 -4 61398 MA Vabaettur 1999  M 061213
79.    Oja Mihkel 1361 -7 51288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
80.    Oks Janar 1543 +26 71562 Pärnumaa MK 1993  M 040190
81.    Olmann Maria 1350 +0 51335 MA Vabaettur 1996  N 050518
82.    Petrov Dmitri 1708 -21 51792 SK Diagonaal 1998  M 060411
83.    Piibeleht Tiit Hendrik 1408 -17 61270 K. Külaotsa MK 1996  M 050539
84.    Porila Andree 1437 +23 61455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
85.    Prii Ants Marten 1592 +24 61768 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
86.    Pukonen Reio 1386 0 01241 MA Vabaettur 1990  M 080103
87.    Purre Burt Harrisson 1478 -15 60 Nõmme Noortemaja 1994  M 060900
88.    Rukina Irina 1778 -10 51912 SK Diagonaal 1990  N 030605
89.    Rupski German 1266 +22 51245 MA Vabaettur 1997  M 061100
90.    Rüütel Matis 1562 -4 71680 Saaremaa MK 1994  M 040221
91.    Saag Enith Li 1680 +4 71545 SK Reval-Sport 1994  N 040337
92.    Saagpakk Gustav 1635 -13 71635 SK Reval-Sport 1996  M 050524
93.    Sagadijeva Anna 1821 -45 51837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
94.  mk  Sarapik Kristjan 2157 -12 72191 MA Vabaettur 1990  M 030366
95.    Sazonov Artjom 1200 -13 51289 MA Vabaettur 1997  M 060324
96.    Savenko Maksim 1672 +15 61763 Lasnamäe NMK 1995  M 040429
97.    Sekk Kristen 1427 +0 41498 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
98.    Seppar Mehis 1226 +36 51241 SK Diagonaal 1996  M 040355
99.    Sidorenko Artjom 1815 -4 61762 T. Truusi MKK 1991  M 030383
100.    Siroš Ilja 2002 +1 71845 Sillamäe SK Kalev 1998  M 050525
101.    Sirtse Morten 1200 -37 51288 MA Vabaettur 1996  M 060617
102.    Smoljar Roman 1808 +1 71900 SK Diagonaal 1995  M 040235
103.    Sokolova Anastassia 1362 +1 61235 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1996  N 050514
104.    Sokolova Ksenja 1312 -11 71323 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1996  N 051211
105.    Sooman Sten-Silver 1271 -11 41249 K. Külaotsa MK 1996  M 050722
106.    Svetlov Igor 1406 -9 61382 Lootuse Malekool 1996  M 051007
107.    Šmurov Maksim 1377 -20 41332 MA Vabaettur 1997  M 040397
108.    Šumilin Vladimir 1364 -6 11316 Lasnamäe NMK 1997  M 070606
109.    Švedova Anastasia 1356 +24 71296 MA Vabaettur 1994  N 040341
110.    Zubarev Ivan 1739 -1 61807 MA Vabaettur 1992  M 030439
111.    Tamm Taavi 1224 -10 51244 MK Tahk 1997  M 051206
112.    Tamm Timo 1774 -8 71809 Pärnumaa MK 1993  M 040376
113.    Thagazitov Vladislav 1875 -1 71886 MA Šahh & Garde 1990  M 030457
114.    Tominga Ago 1661 -9 71625 MK Tahk 1995  M 040348
115.    Tominga Eke 1747 +17 71714 MK Tahk 1997  M 040378
116.    Traumann Andres 1776 +25 71546 Saaremaa MK 1992  M 061008
117.    Tsarjov Boriss 1581 +28 61492 MA Vabaettur 1992  M 051218
118.    Turkulets Pavel 1890 -13 71801 Sillamäe SK Kalev 1991  M 030478
119.    Vaher Ants 1306 -2 61507 MK Tahk 1994  M 061003
120.    Viik Juhan 1985 -9 61966 MK Tahk 1990  M 030513
121.    Virgus Andrei 1946 -2 61894 Narva SK Maletäht 1994  M 030518
122.    Võrostkov Roman 1234 -18 51237 MA Vabaettur 1998  M 060507