Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Viljandi jõuluturniir - 2007
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    Marek Kolk    

Turniiri ID : 64
Viljandi
16.12.
Osalejaid : 31

1.-2. Igor Švõrjov, Siim Kanep [7p], 3.-4. Nikolai Kunitsõn, Andrei Šiškov [6.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 123
Viljandi
16.12.
Osalejaid : 12

1. Ivan Moltšanov [7.5p], 2. Ottomar Ladva [6.5p], 3. Deniss Aksjonov [6p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 125
Viljandi
16.12.
Osalejaid : 10

1. Kirill Gromov [8p], 2.-3. Eke Tominga, Anna Sagadijeva [7p], 4. Karl-Aleksander Sirp [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +40 9 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Aksjonov Deniss 1740 1767 +6 9 MA Vabaettur 1994  M 040009
3.    Bitšanina Ivetta 1265 +5 91278 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1998  N 070605
4.    Gromov Kirill 1588 +4 91713 SK Diagonaal 1998  M 060412
5.  mk  Holvason Jüri 2193 2229 -6 9 MA Vabaettur 1992  M 040066
6.    Ivanov Stepan 1931 2001 +18 9 MK Chess Continent 1952  M 030090
7.  mk  Jakovlev Juri 2153 2201 -15 9 Haapsalu MK 1965  M 030092
8.    Kaar Anti 1734 1820 +9 9 T. Truusi MKK 1995  M 040315
9.    Kaldma Arnold 1897 1860 -9 8 Viljandi MS 1929  M 030116
10.    Kalmet Johann 1250 1266 -5 9 MK Tahk 1996  M 060903
11.  rsm  Kanep Meelis 2528 2532 -16 9 Viljandi MS 1983  M 030123
12.  mk  Kanep Siim 2239 2340 +24 9 Viljandi MS 1984  M 030124
13.    Kartau Rein 1807 1812 -2 8 Viljandi MS 1937  M 030133
14.  mk  Kasela Sten 2180 2298 +2 9 SK Reval-Sport 1990  M 040090
15.    Kerma Jaanek 1200 +0 91202 Lasnamäe NMK 1999  M 070607
16.  mk  Keskel Marko 2107 2090 -12 9 K. Külaotsa MK   M 030141
17.    Kiiman Karmo 1603 1730 +6 9 Viljandi MS 1992  M 040093
18.    Kiiman Kaspar 1788 1829 -8 8 Viljandi MS 1989  M 040421
19.    Kuld Villu 2095 2060 +2 9 Viljandi MS 1943  M 030184
20.  mk  Kunitsõn Nikolai 2218 2382 +12 9 K. Külaotsa MK 1989  M 030188
21.  mk  Kuusk Indrek 2329 2300 -5 9 Saaremaa MK   M 030199
22.    Ladva Ottomar 2179 2246 -1 9 T. Truusi MKK 1997  M 040133
23.    Lehemets Eiki 2071 2057 -20 8 Pärnumaa MK 1962  M 030214
24.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 -19 91250 MA Vabaettur 1999  N 070611
25.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 +7 91445 MA Vabaettur 2001  M 070610
26.    Medar Marti 1932 2020 +11 9 T. Truusi MKK 1996  M 060300
27.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 -3 9 MA Vabaettur 1992  M 030251
28.    Mõndresku Ion 2036 2071 -7 9 Viljandi MS 1951  M 030255
29.    Mänd Kalev 1692 1724 -10 9 Haapsalu MK 1992  M 050557
30.  fm  Narva Jaan 2278 2282 +16 9 - - -    M 030262
31.    Narva Triin 2042 1983 -3 9 SK Reval-Sport 1994  N 030584
32.    Prii Ants 1606 1701 +6 8 Vaimastvere SK ILLI   M 070700
33.    Prii Ants Marten 1592 1768 -7 9 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
34.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 +0 9 Kadrioru MK 1970  M 030339
35.    Sagadijeva Anna 1821 +8 91837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
36.    Sild Elin 1796 1885 +2 8 K. Külaotsa MK   N 030612
37.    Sirp Karl Aleksander 1430 +36 91516 Tartu Kalev 1999  M 070701
38.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 +4 9 T. Truusi MKK 1978  M 030425
39.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 +6 9 Kadrioru MK   M 030432
40.    Tamm Taavi 1224 -16 91244 MK Tahk 1997  M 051206
41.    Tamm Timo 1774 1809 +13 9 Pärnumaa MK 1993  M 040376
42.  mk  Teelem Lauri 2145 2262 -7 9 T. Truusi MKK 1983  M 030453
43.    Tirol Tarmo 2018 2028 -1 9 Viljandimaa   M 030463
44.    Tominga Eke 1747 +0 91714 MK Tahk 1997  M 040378
45.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 -16 9 T. Truusi MKK 1988  M 030480
46.    Vahtra Rein 1820 1879 +11 8 Viljandi MS 1956  M 030492
47.    Vahtra Teele 1425 1384 -49 9 Viljandi MS 1993  N 040295
48.  mk  Vahtra Tuuli 2062 2099 -11 9 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
49.  mk  Valner Uku 2301 2322 +3 9 SK Reval-Sport 1990  M 030497
50.    Viik Juhan 1985 1966 +4 8 MK Tahk 1990  M 030513
51.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 +12 9 MA Vabaettur 1988  M 030523