Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Harjumaa võistkondlikud kiirmale MV - 2007
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Maakondlik meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Nikolai Danilov    

Turniiri ID : 232
Tallinn
17.11.
Osalejaid : 9

1. MAARDU MK, 2. VIIMSI MK, 3. SAKU MK

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Arukask Enn 1970 1883 -11 8 Paldiski MK   M 030024
2.    Avtšijev Edgar 2076 2058 +1 6 Maardu MK 1989  M 030027
3.    Bogdanov Igor 0 1779 0 0 Harjumaa 1958  M 071201
4.    Debkov Aleksander 1964 1850 -16 7 Harjumaa 1946  M 030040
5.    Dmitrienko Darja 1819 1805 +8 5 Maardu MK 1987  N 030541
6.    Ehala Kristina 0 1425 -8 5 Paul Kerese MK 1991  N 060210
7.    Hein Kalle 0 1639 0 0 Harjumaa 1948  M 071203
8.    Indrikson Alfred 0 1964 0 0 Harjumaa 1935  M 071200
9.    Kajak Kalju 2004 1933 +0 7 Keila MK 1929  M 030114
10.    Kalmu Kalju 1862 1763 +3 6 Harjumaa 1935  M 030121
11.  mk  Karjakin Sergei 2171 2259 -2 7 - - -    M 030130
12.    Kauge Aivar 2109 2050 -1 7 Saku MK 1955  M 050706
13.    Kuusik Jüri 0 2022 +38 7 Harjumaa 1975  M 061019
14.    Laar Janno 1769 1847 -11 6 Harjumaa   M 030204
15.    Murutalu Aavo 0 1960 0 0 Harjumaa 1962  M 071204
16.  mk  Müütnik Ain-Valdo 2151 2178 +1 8 Kadrioru MK 1961  M 030260
17.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 -6 7 Saue MK 1951  M 071104
18.    Põlendik Tiina 1730 1645 +18 5 - - -  1948  N 030599
19.    Rannas Koit 1971 1950 -8 8 Harjumaa   M 030337
20.    Rattasep Valjo 1705 1775 +11 6 Saue MK 1938  M 060317
21.    Sepp Mati 2018 1902 -9 6 Saku MK 1945  M 030377
22.  mk  Šlõkov Vitali 2287 2265 +15 8 Maardu MK 1987  M 030429
23.    Švilponis Teet 2136 2068 -12 8 Saku MK 1970  M 030431
24.    Talisaar Elmar 1983 1963 +5 6 - - -    M 030444
25.    Tiits Ruth 1824 1736 -3 5 Saku MK 1945  N 030618
26.    Urgas Jaan 1772 1811 +5 6 - - -  1972  M 051120
27.    Uurits Karel 1865 1838 0 0 Saue MK 1970  M 071202
28.    Vahter Lea 1781 1627 -11 5 Harjumaa   N 030622
29.    Viidu Raivo 1908 1951 +12 8 Saue MK 1950  M 030512
30.    Volkova Nadezda 1841 1859 -14 5 Maardu MK   N 030626