Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Harjumaa kiirmale MV - 2007
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Maakondlik meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Nikolai Danilov    Aare Võsu    

Turniiri ID : 231
Tallinn
20.10.
Osalejaid : 26

1. Sergei Karjakin [6p], 2.-3. Ain-Valdo Müütnik, Tarmo Tuul [5.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 367
Tallinn
20.10.
Osalejaid : 23

1. Anti Kaar [7p], 2. Kristen Sekk [5.5p], 3. Maksim Mihhaljuk [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Arukask Enn 1970 1883 +17 7 Paldiski MK   M 030024
2.    Avtšijev Edgar 2076 2058 +2 6 Maardu MK 1989  M 030027
3.    Donets Konstantin 0 1382 -13 1 Maardu MK 1997  M 070603
4.    Ehala Kristina 0 1425 -3 3 Paul Kerese MK 1991  N 060210
5.    Ennik Viktor 1201 1200 +0 5 Saku MK 1997  M 070103
6.    Gjulumjan Liparit 1629 1556 -44 5 Maardu MK 1994  M 040354
7.    Grigel Edvin 1285 1373 -3 5 Maardu MK   M 040321
8.  mk  Jõgi Jakob 2028 2019 +8 7 Keila MK 1934  M 030106
9.    Kaar Anti 1734 1820 +9 6 T. Truusi MKK 1995  M 040315
10.    Kajak Kalju 2004 1933 +1 6 Keila MK 1929  M 030114
11.  mk  Karjakin Sergei 2171 2259 +7 7 - - -    M 030130
12.    Kasak Martin 1404 1319 -27 3 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
13.    Kasak Roman 1200 1232 0 0 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
14.    Kauge Aivar 2109 2050 -12 7 Saku MK 1955  M 050706
15.    Koskre Raivo 2094 2002 -15 6 Saku MK 1948  M 030168
16.    Kozlov Aleksander 1941 1977 +20 7 MK Chess Continent   M 030170
17.    Leeduks Raul 1926 1835 -15 7 Saue MK 1958  M 030212
18.    Markov Vladimir 2015 1972 -36 6 Maardu MK   M 030239
19.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 +8 2 MA Vabaettur 1996  M 050526
20.    Muzijenko Vladimir 1817 1649 -14 7 Keila MK 1931  M 030254
21.  mk  Müütnik Ain-Valdo 2151 2178 +8 7 Kadrioru MK 1961  M 030260
22.    Noormets Alex Hendrik 1418 1398 -12 6 MA Vabaettur 1999  M 061213
23.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 0 0 Saue MK 1951  M 071104
24.    Onton Allan 1925 1875 -1 6 - - -    M 030283
25.    Põlendik Tiina 1730 1645 +4 6 - - -  1948  N 030599
26.    Rattasep Valjo 1705 1775 +17 7 Saue MK 1938  M 060317
27.    Seisler Dmitri 1955 1956 -6 5 - - -    M 030373
28.    Sekk Kristen 1427 1498 +32 5 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
29.    Sepp Mati 2018 1902 -19 7 Saku MK 1945  M 030377
30.    Sepp Mart 2034 1979 -3 6 Saku MK 1980  M 030378
31.    Sominskaja Ilana 1229 1246 +25 4 Maardu MK 1998  N 050517
32.    Talisaar Elmar 1983 1963 +22 6 - - -    M 030444
33.    Tenno Risto 1206 1329 +9 4 Paul Kerese MK 1994  M 040334
34.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +10 6 T. Truusi MKK 1988  M 030480
35.    Urgas Jaan 1772 1811 +5 5 - - -  1972  M 051120
36.    Vahter Lea 1781 1627 -3 6 Harjumaa   N 030622
37.  mk  Veskimäe Enn 2129 2008 -15 7 Harjumaa 1949  M 030509
38.    Viidu Raivo 1908 1951 +16 7 Saue MK 1950  M 030512