Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Valge Daam noortele - 2007
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,5
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    

Turniiri ID : 442
Haapsalu
08.09. - 09.09.
Osalejaid : 21

1.-2. Jüri Holvason, Ivan Moltšanov [6.5p], 3.-5. Ottomar Ladva, Jevgeni Rumjantsev, Ann Narva [4.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 165
Haapsalu
08.09. - 09.09.
Osalejaid : 13

1. Georg Abozenko [6.5p], 2. Gleb Ivanov [5p], 3.-6. Marti Medar, Maksim Savenko, Ants Marten Prii, Ilja Gabovitš [4.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 333
Haapsalu
08.09. - 09.09.
Osalejaid : 22

1. Mai Narva [7p], 2. Valentin Dragun [6p], 3.-4. Kirill Gromov, Maksim Smurov [4,5]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +7 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Aksjonov Deniss 1740 -1 71767 MA Vabaettur 1994  M 040009
3.    Bitšanina Ivetta 1265 -43 51278 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1998  N 070605
4.    Bolotski Maksim 1470 +10 71497 MA Šahh & Garde 1993  M 040031
5.    Borodavin Maksim 1455 +8 61393 Lootuse Malekool 1997  M 050532
6.    Dragun Valentin 1849 +4 71950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
7.    Gabovitš Ilja 1915 -9 71906 MA Vabaettur 1995  M 040048
8.    Galstrem Denis 1237 -130 51378 Lasnamäe NMK 1998  M 070632
9.    Gordejeva Anzelika 1288 -34 61258 Lootuse Malekool 1993  N 061121
10.    Gromov Kirill 1588 -3 71713 SK Diagonaal 1998  M 060412
11.    Gromova Anastasia 1354 +6 61288 SK Diagonaal 1994  N 040343
12.  mk  Holvason Jüri 2193 +11 72229 MA Vabaettur 1992  M 040066
13.    Holvason Roman 1893 +1 71906 MA Vabaettur 1994  M 040067
14.    Ivanov Gleb 1665 +3 71649 Narva MK Kaissa 1996  M 040391
15.    Ivanov Platon 1586 +1 61509 Narva MK Kaissa 2000  M 060505
16.    Jaanus Andrus 1277 +0 61230 Lootuse Malekool 1998  M 070403
17.    Jurtov Aleksei 1522 -11 61436 Lootuse Malekool 1997  M 070400
18.    Kalasnikov Deniss 1333 +5 71370 MA Vabaettur 1998  M 060616
19.    Kerma Jaanek 1200 -43 71202 Lasnamäe NMK 1999  M 070607
20.    Kermik Ken-Erki 1408 +4 61480 Saaremaa MK 1993  M 050604
21.    Kolesnikov Aleksander 1852 -3 71876 MA Vabaettur 1993  M 040100
22.    Ladva Ottomar 2179 +4 72246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
23.    Liebert Erwin 1510 +5 61436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
24.    Lillemäe Mary-Heleen 1512 +4 61665 Pärnumaa MK 1994  N 040150
25.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 +16 51250 MA Vabaettur 1999  N 070611
26.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 +0 61445 MA Vabaettur 2001  M 070610
27.    Medar Marti 1932 +6 72020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
28.    Mednikov Aleksander 1317 +24 71363 T. Truusi MKK 1997  M 050550
29.    Mihhailova Anna 1201 +43 71236 MA Vabaettur 1997  N 070608
30.  mk  Moltšanov Ivan 2151 +9 72232 MA Vabaettur 1992  M 030251
31.    Mänd Kalev 1692 +16 71724 Haapsalu MK 1992  M 050557
32.    Narva Ann 1691 +2 71713 SK Reval-Sport 1992  N 030582
33.    Narva Mai 1794 +29 71850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
34.    Narva Triin 2042 -4 71983 SK Reval-Sport 1994  N 030584
35.    Nero Georg 1580 -3 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
36.    Oja Mihkel 1361 +0 51288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
37.    Oks Janar 1543 +7 71562 Pärnumaa MK 1993  M 040190
38.    Olmann Maria 1350 +0 61335 MA Vabaettur 1996  N 050518
39.    Piibeleht Tiit Hendrik 1408 +6 61270 K. Külaotsa MK 1996  M 050539
40.    Pjasta Anna 1228 +7 61292 Lootuse Malekool 1994  N 061217
41.    Porila Andree 1437 -3 61455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
42.    Prii Ants Marten 1592 +3 71768 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
43.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 -4 72202 MA Vabaettur 1991  M 040216
44.    Rüütel Matis 1562 +1 61680 Saaremaa MK 1994  M 040221
45.    Saag Enith Li 1680 -4 71545 SK Reval-Sport 1994  N 040337
46.    Saagpakk Gustav 1635 +2 61635 SK Reval-Sport 1996  M 050524
47.    Sagadijeva Anna 1821 -19 71837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
48.    Savenko Maksim 1672 +0 71763 Lasnamäe NMK 1995  M 040429
49.    Stepanov Arseni 1282 +16 71397 MA Vabaettur 1998  M 050615
50.    Svetlov Igor 1406 -3 61382 Lootuse Malekool 1996  M 051007
51.    Šmurov Maksim 1377 +35 71332 MA Vabaettur 1997  M 040397
52.    Zarkova Arina 1395 +50 71253 SK Diagonaal 1998  N 060800
53.    Tamm Timo 1774 -12 71809 Pärnumaa MK 1993  M 040376
54.    Traumann Andres 1776 -67 61546 Saaremaa MK 1992  M 061008