Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aaren Kalju 0 1684 - - -    M 091001
2.    Aas Andres 1835 1835 Paul Kerese MK 1989  M 030000
3.    Aas Gerda 1206 1257 Pärnu Linna SK 1996  N 040370
4.  mk  Aasa Rein 2141 2079 Rapla MK 1947  M 030001
5.  mk  Aaslav Ants 2158 2149 Võru MK   M 030002
6.    Aav Kristo 0 0 - - -    M 110414
7.    Aava Stina 0 1380 Saku MK 1995  N 080107
8.    Abdullajev Albert 0 2098 Venemaa   M 081102
9.    Abitov Marat 0 0 - - -    M 080907
10.    Abozenko Georg 2045 - 10 102095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
11.    Abozenko Jüri 0 0 - - -    M 110513
12.    Abram Arnold 2067 2020 Tartumaa   M 030003
13.    Abramov Roman 0 1893 - - -    M 110302
14.    Abubakarov Iljas 1206 1276 Tartu Kalev 2000  M 080502
15.    Ader Kristel 1933 1933 Tartumaa   N 030532
16.    Adelevitš Artur 1888 1888 Valga MK 1988  M 040002
17.    Aderman Janek 1214 0 Narva SK Maletäht 1997  M 060407
18.    Adermann Ivo 1856 1844 MA Vabaettur 1992  M 030004
19.    Adinets Vitali 1200 0 Narva SK Maletäht 1998  M 080343
20.    Afanasjev Dmitri 1200 1259 Narva SK Maletäht 1995  M 050536
21.    Afanasjeva Anna 1263 1263 Saaremaa MK   N 040368
22.    Aga Rihard 0 0 Narva SK Maletäht 2003  M 110726
23.    Agen Viktor 0 1209 MA Vabaettur 1999  M 110330
24.    Agopov Mikael 2422 2420 Soome   M 110201
25.    Agurejev Jevgeni 1871 1871 SK Diagonaal 1990  M 030005
26.    Ahi Ralf 1696 1610 MA Vabaettur 1993  M 050503
27.    Aid Aleksander 1372 1384 Rakvere SK 1995  M 050563
28.    Ainsaar Siim 1823 1823 Harjumaa   M 030006
29.    Ainsalu Tiia 0 1837 Viljandimaa   N 060214
30.    Ainumäe Kristjan 1423 1428 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
31.    Airapetjan Grigori 1949 1949 MA Šahh & Garde   M 030007
32.    Airapetjan Jana 1896 1912 T. Truusi MKK 1987  N 030533
33.    Airapetjan Ruben 1704 1741 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
34.  mk  Aja Harry 2185 2132 Pärnumaa   M 030009
35.    Akimov Filipp 1937 2027 T. Truusi MKK 1988  M 030010
36.    Aksiim Janis 0 1645 - - -    M 110301
37.    Aksjonov Deniss 1740 1767 MA Vabaettur 1994  M 040009
38.    Akulajev Jevgeni 1953 1838 Kohtla-Järve   M 030011
39.    Akulistõi Aleksei 1319 1483 Tallinna Avatud NMK 1995  M 060907
40.    Akulistõi Aleksander 1200 1264 MA Šahh & Garde 1990  M 061109
41.    Ala Ilmar 0 2015 Tartumaa   M 060316
42.    Alasoo Kaarel 2026 1994 SK Reval-Sport 1986  M 030012
43.    Alehhin Viktor 0 1638 MA Šahh & Garde   M 080540
44.    Aleksandrov Kirill 1255 1349 Narva SK Maletäht 1997  M 050534
45.    Aleksandrova Aleksandra 1370 1401 MK Avesta 1994  N 040416
46.    Aleksejev Andrei 1883 1871 SK Diagonaal 1993  M 030013
47.  mk  Aleksejev Igor 2165 2225 Narva SK Maletäht 1986  M 030014
48.    Aleksejev Juri 1754 1754 Sillamäe   M 030015
49.    Aleksejev Sergei 1815 1815 - - -    M 050700
50.  mks  Aleksejev Viktor 1992 1992 - - -    M 030016
51.    Aleksejevski Stanislav 1443 1411 Narva SK Maletäht 1994  M 040400
52.    Alektorov Kirill 1800 1800 MA Vabaettur 1988  M 040013
53.    Alijev Sabir 1629 1648 MA Šahh & Garde 1993  M 040014
54.    Alissov Vitali 1243 1243 MA Vabaettur 1991  M 040015
55.    Aljand Raigo 1452 1457 Mustamäe Loomingumaja 1991  M 061000
56.    Allas Umberto 1903 1899 Viljandi MS 1931  M 030017
57.    Alliksaar Rene 1363 1416 MA Vabaettur 1998  M 110312
58.    Alliksaar Valdeko 1621 1490 - - -    M 070502
59.    Alsevitš Anastasia 0 0 Keila MK   N 080533
60.    Altmäe Robert 1328 1387 Saku MK 1998  M 071207
61.    Altpere Anders 0 0 Venevere HKS 1993  M 081008
62.    Alver Gella 1200 1200 - - -    N 110626
63.    Amberg Anzela 1205 1200 Narva SK Maletäht 1999  N 080529
64.    Amelkin G 1846 1846 SK Diagonaal   M 040016
65.    Andrejev Deniss 1607 1631 Haapsalu MK 1990  M 060220
66.    Andrianov Ivan 1800 1888 Venemaa 1996  M 081108
67.    Andrianov Nikita 1242 1242 - - -    M 050600
68.    Andronov Sergei 1769 1769 SK Diagonaal 1991  M 040017
69.    Anfilatov Dmitri 1863 1863 - - -    M 030018
70.    Anier Vello 0 1629 Tartumaa   M 060311
71.    Anikejeva Alina 1492 1434 MA Vabaettur 1994  N 080100
72.    Anikin Ilja 1267 1202 Narva SK Maletäht 2000  M 081224
73.    Anissimov Andrei 1888 1888 Maardu   M 030019
74.    Anjuhhin A 0 0 Narva SK Maletäht   M 110500
75.    Ankuhin Vladimir 1881 1864 Haapsalu   M 030020
76.    Anmann Erik 1200 1206 MA Vabaettur 2002  M 081133
77.    Annama Rauno 1377 1335 Järva Noorte MK 1992  M 060610
78.  fm  Annenkov Kirill 2289 2315 Venemaa 1970  M 061103
79.    Ansi Christi 0 1215 Pärnumaa MK   N 080636
80.    Arak Harri 1975 1975 Viljandimaa   M 030021
81.    Arakas Kalju 0 1716 - - -    M 071106
82.    Araslanov Deniss 1322 1359 Sillamäe SK Kalev 1995  M 050528
83.    Arge Rasmus 1307 1305 Saaremaa MK 1996  M 040369
84.    Arhipovski Artjom 1470 1429 Narva SK Maletäht 1997  M 050522
85.    Arikainen Georgi 1912 1898 - - -    M 030022
86.    Arst Aksel 0 1597 - - -    M 071103
87.    Arst Mart 1808 1920 Tartumaa   M 061102
88.    Arzumanjan Anzela 0 1332 J. Airapetjani MK 1998  N 061106
89.    Aru Oskar 0 0 Pärnu Linna SK   M 080704
90.    Arukaevu Vallo 0 1368 Saue MK 1998  M 101100
91.    Arukask Ado 1790 1583 Tartumaa   M 030023
92.    Arukask Enn 1970 1883 Paldiski MK   M 030024
93.    Arulaid Enno 1819 1756 Saku MK 1951  M 030025
94.    Arusoo Erkki 1608 1608 SK Diagonaal   M 040019
95.    Asmus Andres 1606 1522 - - -    M 080215
96.    Asper Ranno 1778 1778 SK Diagonaal 1987  M 040020
97.    Atamanenko Aleksander 1873 1873 Maardu   M 030026
98.    Atanesjan Semjon 1238 1263 MA Vabaettur 1999  M 080105
99.    Atonenko Daniil 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110707
100.    Aun Robert 1367 1367 MA Vabaettur 1995  M 051207
101.    Aunver Indrek 0 1821 - - -    M 080613
102.    Aver Rihet 0 1470 - - -    M 091003
103.    Averina Anna 1337 1337 MK Avesta 1991  N 040021
104.    Avtšijev Edgar 2076 2058 Maardu MK 1989  M 030027
105.    Babajan Artur 0 0 SK Valge Ratsu   M 081100
106.    Baburin Mark 1251 0 MA Šahh & Garde 1999  M 101005
107.    Baglova Veta 1205 1241 MK Avesta 1996  N 050513
108.    Bahtejev Artjom 1528 1457 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
109.    Bahtinov Viktor 1300 1200 MA Šahh & Garde 1997  M 040105
110.    Baikov Kristjan 1247 1254 Mustamäe Loomingumaja 1999  M 080526
111.    Bakaljas Nikita 1225 1200 SK Diagonaal 1997  M 050537
112.    Baloban Lilia 1798 1643 Sillamäe SK Kalev 1989  N 030535
113.    Barambajev Dzamil 1538 1538 Narva SK Maletäht 1989  M 040024
114.    Barambajeva Dzamilja 1653 1653 Narva SK Maletäht 1990  N 030536
115.    Barbakadze Aleksandr 2346 2340 Läti   M 110320
116.    Barbašev Aleksei 1212 1235 SK Diagonaal 1996  M 050546
117.    Bartske Tõnis 1327 1250 MA Vabaettur 1996  M 050609
118.    Barulin Aleksei 0 0 MA Vabaettur 2008  M 080330
119.    Barulina Jelena 1431 1314 MA Šahh & Garde 1993  N 050400
120.  rm  Baškite Viktoria 2218 2196 MA Vabaettur 1985  N 030537
121.    Batalov Maksim 1238 0 Narva SK Maletäht 1996  M 060503
122.    Batin Jevgeni 1379 1236 Narva SK Maletäht 1998  M 090204
123.    Bautris Aivars 1729 0 Läti   M 080700
124.    Bedjuhhov Kirill 1342 1277 Narva SK Maletäht 1999  M 080207
125.    Beek Ergo 1921 1981 Saaremaa   M 051217
126.    Beilinson Daniel 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080320
127.    Belikov Juri 1869 1867 Sillamäe   M 030028
128.    Belikov Sergei 1850 1850 Sillamäe   M 030029
129.    Beljajeva Julia 1799 1799 - - -    N 030538
130.    Beljakov Sergei 1823 1823 Narva SK Maletäht 1990  M 040026
131.    Beljakov Vladimir 1734 1764 - - -    M 051001
132.    Belogurova Inna 1560 1560 SK Diagonaal 1992  N 040027
133.    Beloussov Viktor 0 1277 MA Šahh & Garde 1995  M 071211
134.  mks  Belov Leonid 1929 1981 Narva SK Maletäht 1946  M 030030
135.    Belski Anatoli 1474 1319 MA Šahh & Garde 1994  M 040028
136.    Beluškin Sergei 1779 1779 Kohtla-Järve   M 030031
137.    Benno Frank Erik 0 0 K. Külaotsa MK 2000  M 080712
138.    Berezin Andrei 1200 1288 MA Šahh & Garde 1997  M 061210
139.    Berg Arvi 1644 1642 Pärnumaa MK 1991  M 040029
140.    Berholts Artjom 1810 1849 Sillamäe SK Kalev 1989  M 030032
141.    Bernatski Mark 1847 1847 - - -    M 030033
142.    Bers Nikita 1200 1222 Narva SK Maletäht 1998  N 080532
143.    Berzina Ilze 0 2318 Läti   N 110110
144.    Berzinsh Ivars 0 2224 Läti   M 110109
145.  rm  Berzinsh Roland 0 2425 Läti   M 110111
146.    Biba Aleksander 1200 1200 Lasnamäe NMK 2000  M 080366
147.    Bick John D. 0 2237 USA   M 110112
148.    Bila A 0 0 Lasnamäe NMK   M 090317
149.    Bitsan Irina 1336 1336 - - -    N 110625
150.    Bitšanina Ivetta 1265 1278 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1998  N 070605
151.    Black Devin 1724 1707 - - -    M 100102
152.    Bobrovski Vladimir 1941 1971 Narva 1955  M 030034
153.    Bodnieks Niko 1615 1695 Läti   M 090604
154.    Bogdanov Aleksei 1320 1260 MA Vabaettur 2001  M 090615
155.    Bogdanov Igor 0 1779 Harjumaa 1958  M 071201
156.    Bogdanov Mihhail 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110708
157.    Bogomolov Egor 1468 1524 MA Šahh & Garde 1992  M 060909
158.    Bogutski Albert 1884 1884 - - -    M 030035
159.    Boiko Nikolai 1848 0 Sillamäe SK Kalev 1982  M 080358
160.    Bojarov Maksim 1235 1200 Narva SK Maletäht 2000  M 080417
161.    Bollverk Oliver 1417 1373 Järva Noorte MK 1994  M 071206
162.    Bolotin Jevgeni 0 1864 - - -    M 060202
163.    Bolotski Maksim 1470 1497 MA Šahh & Garde 1993  M 040031
164.    Boltunov Mihhail 1308 1344 Lasnamäe NMK 1996  M 040347
165.    Bondar Daniil 1408 1369 Narva SK Maletäht 2001  M 080415
166.    Bondars Guntars 1994 2043 Läti   M 090602
167.    Borissova Aleksandra 0 0 MA Šahh & Garde 1998  N 081209
168.    Borissova Anastassia 1365 1422 T. Truusi MKK 1999  N 080911
169.    Borissova Maria 1240 1271 MA Šahh & Garde 1999  N 080508
170.    Borodavin Maksim 1455 1393 Lootuse Malekool 1997  M 050532
171.    Borovkov Aleksander 0 1280 MA Šahh & Garde 1997  M 061208
172.    Bortkevitš Eduard 0 1394 Mustamäe Loomingumaja 1994  M 080519
173.    Bossenko Richard 1369 1369 Tartu Kalev   M 040350
174.    Bozzoli Aleksei Valentin 0 0 Nõmme Noortemaja 2002  M 110101
175.    Bota Aleksei 1553 1553 MA Šahh & Garde 1990  M 040032
176.    Braschinsky Alan 1594 1732 Tartu Kalev 1996  M 040033
177.    Braschinsky Mark 0 1964 - - -    M 051115
178.    Bratka Mait 0 1513 - - -    M 061104
179.    Bratš M. 1877 1877 Narva   M 030038
180.  fm  Brokko-Olde Margit 2052 2014 Rapla MK 1973  N 030539
181.    Bubina Maria 1248 1286 MA Vabaettur 1993  N 040403
182.    Buhharova Maria 1372 1418 Narva SK Maletäht 1994  N 040310
183.    Bukarin Jevgeni 1752 1752 - - -    M 061214
184.    Burkova Milde 1899 1996 Saaremaa MK   N 030540
185.  rsm  Burmakin Vladimir 0 2603 Venemaa   M 110106
186.    Butajev Artjom 1234 1233 MA Vabaettur 2003  M 110406
187.    Butuzov Aleksander 0 1203 MA Šahh & Garde 1997  M 070600
188.    Bõtšenkova Sonja 1597 0 - - -    N 070705
189.    Caloni Hugo 0 2093 - - -    M 060200
190.    Chapman Ben 0 0 - - -    M 090401
191.    Chukavin Kirill 1659 + 6 51727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
192.    Ciancio Mario 1576 0 - - -    M 090515
193.    Danilov Eduard 1373 1342 MK Avesta 1996  M 051011
194.  mk  Danilov Nikolai 2334 2318 MA Vabaettur 1984  M 030039
195.  rm  Daulyte Deimante 2190 0 Leedu 1989  N 070307
196.    Davidjuk Erast 1227 1239 G. Airapetjani MAK 2000  M 061211
197.    Debkov Aleksander 1964 1850 Harjumaa 1946  M 030040
198.    Demidov Jan 1541 1403 - - -  2000  M 090502
199.    Demidovitš Deniss 1376 1376 MA Šahh & Garde 1999  M 040394
200.    Demisin Kirill 1219 0 MK Avesta 1997  M 070303
201.    Demišin Daniil 1399 1446 MK Avesta 1995  M 040423
202.    Dengub Mark 1207 1210 MA Šahh & Garde 1995  M 050803
203.    Derevjanko Dmitri 1212 + 6 61204 Lootuse Malekool 2002  M 110326
204.    Dianov Sergei 1917 1946 Narva   M 030041
205.    Divonina Nika 1671 1693 Narva SK Maletäht 1994  N 040034
206.    Djatšenko Vassili 0 1382 - - -    M 060205
207.    Dmitrienko Darja 1819 1805 Maardu MK 1987  N 030541
208.    Dmitrijev Daniel 1200 1200 MA Vabaettur 1998  M 090100
209.    Dmitrijev Vladimir 1943 1957 SK Diagonaal   M 030042
210.    Dobõš Helvi 1858 1869 - - -    N 030542
211.    Dolinin Artur 1200 0 Lasnamäe NMK 2000  M 080912
212.    Dolotovski Paavel 0 1802 MA Šahh & Garde   M 080516
213.    Doman Diana 1244 1224 MA Vabaettur   N 080523
214.    Domoskanov Ivan 1787 1592 - - -    M 090503
215.    Donets Konstantin 0 1382 Maardu MK 1997  M 070603
216.    Donetski Vladimir 1753 1788 Harjumaa   M 050701
217.    Dragun Valentin 1849 1950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
218.    Dranov S. 1835 1835 Narva   M 030043
219.    Drobov Aleksander 1390 1347 MA Vabaettur 1996  M 061219
220.    Drozdov Aleksander 0 1205 MA Vabaettur   M 081221
221.    Drovikov Daniil 1200 1200 MK Avesta 2002  M 110124
222.    Dzaniašvili Georgi 1965 1994 MA Vabaettur 1992  M 030044
223.    Dzanibekjan Rimma 1200 1297 MK Ararat 1996  M 061111
224.  mk  Dubrovin Robert 2222 2280 MK Chess Continent   M 030046
225.    Dudenkov Daniil 1200 1310 G. Airapetjani MAK 1999  M 070300
226.    Dudzinskis Vsevolods 2003 1980 Läti   M 070408
227.    Dukach Konstantin 1200 1200 Narva SK Maletäht 2001  M 090313
228.    Dunajev Nikolai 1897 1862 Lootuse Malekool   M 050723
229.    Durnev Alan 0 1294 MA Vabaettur 1996  M 091106
230.    Dusman Aleksander 2060 2040 Kohtla-Järve   M 030047
231.    Eder Urmo 1572 1557 Rakvere SK 1993  M 040038
232.    Eensalu Martin 1200 1200 Lasnamäe NMK 2000  M 080364
233.    Eevere Tõnu 1932 1882 Rakvere   M 030048
234.    Eglite Paula 1465 0 Läti 1999  N 080711
235.    Ehala Kristina 0 1425 Paul Kerese MK 1991  N 060210
236.    Ehin Andres 0 1924 Rapla MK   M 080114
237.  rsm  Ehlvest Jaan 2586 2584 USA   M 110200
238.    Einasto Dennis 1836 1836 Tartu Kalev 1988  M 030050
239.    Elbing Berni 1692 1662 - - -    M 070506
240.    Eller Rene 1660 1660 Paul Kerese MK 1990  M 040040
241.  mk  Elmaste Gert 2216 2285 Viljandi MS 1971  M 030051
242.    Enkvist Janis 1630 1649 Tartu Kalev 1992  M 040041
243.    Ennik Viktor 1201 1200 Saku MK 1997  M 070103
244.    Enok Adam-Erki 0 1330 - - -  1992  M 091006
245.    Erdman Jevgeni 1723 1723 SK Diagonaal 1991  M 040042
246.    Erdoja Eero 0 1632 - - -    M 110102
247.    Erkkilä Antti 1811 - 20 50 Soome   M 110704
248.    Ervin Andres 1652 1660 Pärnumaa MK 1989  M 050559
249.    Espenberg Mikk 2013 2032 Tartu Kalev 1988  M 030052
250.    Esvald Eelika 1234 1319 Nõmme Noortemaja 1991  N 070100
251.  m  Etruk Rein 2264 2264 - - -    M 030053
252.    Eurich Daniel 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080331
253.    Farfarovskaja Sofja 1659 1659 Narva SK Maletäht 1992  N 040044
254.    Farforovski Anton 1585 1629 Narva SK Maletäht 1994  M 040045
255.    Fedorov Artjom 1756 1572 Narva MK Kaissa 1998  M 060219
256.    Fedorov Dmitri 1448 1471 Narva SK Maletäht 1996  M 040426
257.    Fedorov Stepan 1374 1483 Narva SK Maletäht 1996  M 060218
258.    Fedotov Mihhail 1215 1343 MA Šahh & Garde 1997  M 060905
259.    Feldmanis Uldis 1849 1886 Saue MK 1966  M 090303
260.    Filimonenko Maria 1200 1200 MA Vabaettur 2000  N 080335
261.    Filippov Filipp 0 1200 Tallinna Avatud NMK 1998  M 061014
262.    Finajev Juri 1869 1869 - - -    M 030054
263.  mk  Firstov Juri 2252 2240 Narva SK Maletäht 1982  M 030055
264.    Fjodorova Anastasija 0 0 MA Vabaettur 2003  N 110714
265.    Fomin Juri 1754 1838 Valgamaa   M 030056
266.  rm  Fomina Tatjana 2219 - 31 132260 - - -  1954  N 030543
267.    Fomitsenko Jevgeni 1279 1289 MA Vabaettur   M 110336
268.    Fomitšev Georgi 1357 1357 Sillamäe SK Kalev 1991  M 040046
269.    Fridolin Jaak 1268 1244 Tartu Kalev   M 091004
270.    Frolov Andrei 1939 1953 MA Šahh & Garde 1988  M 030057
271.    Furs Emilia 0 0 MA Šahh & Garde 1997  N 081207
272.    Gabovitš Ilja 1915 1906 MA Vabaettur 1995  M 040048
273.    Galstrem Denis 1237 1378 Lasnamäe NMK 1998  M 070632
274.    Gammer Devid 0 1205 MA Vabaettur   M 110509
275.    Gammer Robert 1200 1201 MA Vabaettur   M 080202
276.  m  Gansvind Valeria 2254 2261 - - -  1965  N 050721
277.    Galitskaja Ksenia 1239 1320 MK Avesta 1995  N 050515
278.    Ganyavin Artjom 1298 1327 MA Vabaettur 2000  M 101201
279.    Garanin Aleksei 1401 1384 MK Avesta 2001  M 091000
280.  mk  Garber Vjatšeslav 2183 2158 Kadrioru MK   M 030058
281.    Garejev S. 1966 1955 Narva   M 030059
282.    Gavriljuk Ivan 1573 1554 Narva SK Maletäht 1991  M 040427
283.    Gedminas Tadas 1689 0 Leedu   M 080600
284.    Generalov Aleksander 1324 1316 MK ABC   M 050541
285.    Gerassimov Grigori 1231 1242 Narva SK Maletäht 2003  M 110508
286.    Gerbergs Daniel 1200 1231 MA Vabaettur 1999  M 070902
287.  mk  Germ Valeria 2061 2061 - - -    N 030544
288.    Gilden Ilmar 1566 1566 Haapsalu MK 1988  M 040049
289.    Gilden Jaanus 1454 1454 Haapsalu MK 1990  M 040050
290.    Giritš Lev 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080322
291.    Gjulumjan Artur 2093 2079 Maardu MK   M 030067
292.    Gjulumjan Liparit 1629 1556 Maardu MK 1994  M 040354
293.    Gladilstsikov Albert 0 1200 MA Vabaettur   M 080362
294.    Glušakova Natalie 1906 1902 MA Vabaettur   N 030545
295.  mk  Gogin Ruslan 2241 2245 Harjumaa   M 030060
296.    Goidin Aleksandr 1200 1208 MA Vabaettur   M 090514
297.    Golubenko Aleksandra 1251 1277 SK Diagonaal 2002  N 100400
298.  fm  Golubenko Valentina 2271 2217 SK Diagonaal 1990  N 030546
299.  m  Golubenko Valeri 2337 2366 SK Diagonaal   M 030061
300.  mk  Gomon Dmitri 2137 2143 - - -    M 030062
301.    Gordejev Erik 1391 1333 MK Avesta 1995  M 040405
302.    Gordejev Ilja 1256 1326 MA Šahh & Garde 1994  M 061112
303.    Gordejeva Anzelika 1288 1258 Lootuse Malekool 1993  N 061121
304.    Gorelov Pavel 1206 1291 MA Vabaettur 1998  M 030900
305.    Gornev Dmitri 1980 1996 Valgamaa   M 030063
306.    Gornoi Meelik 1943 1936 K. Külaotsa MK   M 030064
307.    Gornõi Aleksei 2038 1982 Tartu Kalev 1988  M 030065
308.    Gorodnikov Aleksander 0 1222 MA Šahh & Garde   M 080520
309.    Gorohhov Dmitri 2051 2051 Sillamäe   M 030066
310.    Gorõnin Jevgeni 0 1418 Tallinna Avatud NMK 1990  M 061007
311.    Gratšov Aleksei 1758 1758 SK Diagonaal 1992  M 040053
312.    Grauberg Kariina 1200 1233 Nõmme Noortemaja 1998  N 090316
313.    Gribinets Georgi 1766 1777 Saku MK 1951  M 081131
314.    Gridin Dmitri 1597 1595 Narva MK Kaissa 1972  M 081118
315.    Grigel Edvin 1285 1373 Maardu MK   M 040321
316.    Grigor Aleksei 0 1200 MA Šahh & Garde 2001  M 080377
317.    Grigoriev Luik 0 1844 - - -  1934  M 091009
318.    Grigorjev Ilja 1234 1234 MK Avesta 1995  M 040424
319.    Grigorjeva Jekaterina 0 1274 J. Airapetjani MK 1994  N 061110
320.    Griin Geit 1322 1483 MA Vabaettur 1995  N 040393
321.    Gromov Aleksandr 0 1854 Kohtla-Järve   M 091205
322.    Gromov Kirill 1588 1713 SK Diagonaal 1998  M 060412
323.    Gromova Anastasia 1354 1288 SK Diagonaal 1994  N 040343
324.    Grosberg Martin 0 1875 - - -  1992  M 090609
325.    Grossthal Markus 0 1333 - - -    M 110205
326.    Grusnius Jonas 1213 1219 MA Vabaettur   M 110407
327.    Grusnius Titas 1200 1257 MA Vabaettur   M 110405
328.    Gubal Daniil 1855 1618 Sillamäe SK Kalev 1994  M 040054
329.    Gubal Mark 0 0 Sillamäe SK Kalev 2000  M 110328
330.    Gusev Sergei 1850 1840 Narva   M 030068
331.    Gussarov Klim 1206 1284 Mustamäe Loomingumaja 1998  M 080527
332.    Gustsons Martins 1963 0 Läti   M 070614
333.    Gvozdev Mihhail 1833 1833 SK Diagonaal 1991  M 040055
334.    Haabu Rain 0 0 K. Külaotsa MK 1996  M 080301
335.    Haapsal Aare 2018 2018 - - -    M 030069
336.    Haav Karro 0 0 - - -    M 081125
337.    Haavamäe Henrik 1807 + 60 101854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
338.    Haidak Meelis 0 1685 - - -    M 060802
339.    Haitin Benno 1913 1896 MA Vabaettur   M 030070
340.    Halapjan Vitali 2023 2034 MA Šahh & Garde 1988  M 030071
341.    Haljand Christian 1422 1422 Järva Noorte MK 1993  M 040057
342.    Haljand Martin 1364 1394 Järva Noorte MK 1992  M 071205
343.    Hallasoo Märt 1619 1619 Järva Noorte MK 1991  M 040058
344.    Hallikmaa Tanel 1708 1708 Rakvere SK 1989  M 040059
345.    Halliste Rein 1855 1784 Harjumaa 1949  M 050703
346.    Hanmamedov German 1257 1203 Narva SK Maletäht 1999  M 080373
347.    Hanmamedova Valerija 1519 1524 Narva SK Maletäht 1993  N 040060
348.    Hansen Jaan 0 0 Nõmme Noortemaja 1997  M 080631
349.    Hansen Jaanus 0 1647 - - -    M 081201
350.    Hansen Jüri 2043 2013 Vanad Olümpiaalad 1956  M 060213
351.    Hansson Arvi 1866 1866 Harjumaa   M 050702
352.    Hansson Markus 1220 + 20 51311 Pärnu Linna SK 2001  M 110505
353.  mk  Hansumäe Jaan 2058 1979 SK Diagonaal   M 030072
354.    Hanzatjan Anaid 1766 + 14 81802 MA Vabaettur 1995  N 060612
355.    Hanzatjan Elvira 1782 - 5 81659 MA Vabaettur 1995  N 060613
356.  fm  Hartikainen Markku 2312 2295 SK Reval-Sport 1973  M 070312
357.    Harujõe Toivo 2012 2003 Tartu Kalev 1944  M 030073
358.    Haskel Jeffrey 0 2226 USA   M 110303
359.    Hatsatrjan David 1331 1410 Pärnu Linna SK 1997  M 040314
360.    Heero Ralf Markus 0 0 - - -    M 081017
361.    Hein Kalle 0 1639 Harjumaa 1948  M 071203
362.    Heinmets Tõnu 2028 2047 Pärnumaa MK 1991  M 040061
363.    Helander Olli 0 1875 Soome   M 080612
364.    Hermanson Egon 1487 1484 Järva Noorte MK 1992  M 040062
365.  mk  Hermlin Üllar 2155 2158 Virumaa   M 030076
366.    Hiiesalu Taago 2095 2124 Tartumaa   M 030078
367.    Hiiuväin Janika 1782 1782 Saaremaa MK 1993  N 030547
368.    Himenkov Renat 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 081211
369.    Hinrikus Toivo 1926 1935 Tartu Ülikooli MK   M 081103
370.    Hints Jürgen-Heinrich 1620 1646 Haapsalu MK 1995  M 040064
371.    Hlevno Tamara 1233 1309 Valga MK 1994  N 040342
372.    Hodorkin Grigori 1938 1943 Valgamaa   M 030079
373.    Holin Aleksander 1659 1670 SK Diagonaal 1994  M 040065
374.  mk  Holvason Jüri 2193 - 28 62229 MA Vabaettur 1992  M 040066
375.    Holvason Roman 1893 1906 MA Vabaettur 1994  M 040067
376.    Hommik Aivo 0 2142 Vanad Olümpiaalad 1964  M 060212
377.    Hommik Hugo 2065 2011 Vanad Olümpiaalad 1941  M 070417
378.    Hramejev Aleksei 1490 1512 MA Vabaettur 1989  M 050302
379.    Hripkov Ilja 1593 1593 SK Diagonaal 1993  M 040068
380.    Hunt Vello 1885 1859 Hiiumaa MK   M 030083
381.    Häidberg Martin 1900 1790 Tartu Kalev 1987  M 040069
382.    Hütt Rita 0 1727 - - -    N 060304
383.    Ibadov Bahtijar 2094 1823 MA Šahh & Garde   M 080504
384.    Ibrus Andres 1711 1655 - - -    M 081200
385.    Ibrus Jaak 1687 1664 - - -    M 070505
386.    Iher Kati 0 0 - - -    N 081015
387.    Iher Mirjam 1267 1326 Tartu Kalev 1996  N 070407
388.    Ihermann Andres 2019 - 21 52045 Hiiumaa MK 1958  M 030084
389.    Ijevlev Gennadi 1383 1383 MA Šahh & Garde 1996  M 040383
390.    Iljitšov Vladimir 1981 1934 Kadrioru MK 1940  M 030085
391.    Ilkevitš Grigori 1660 1704 Narva SK Maletäht 1992  M 040070
392.    Illisson Kristjan 0 1368 - - -    M 071210
393.  mk  Ilves Jüri 2053 2028 - - -  1938  M 030086
394.    Indrikson Alfred 0 1964 Harjumaa 1935  M 071200
395.    Indritsans Aleksander 1624 1466 SK Diagonaal 1995  M 040071
396.    Inevatov Dmitri 0 2071 - - -    M 060605
397.    Innos Jürgen 1983 2090 - - -  1976  M 051113
398.    Ionov Sergei 1754 1754 Sillamäe   M 030087
399.    Iotautas Bronislav 1668 1668 Maardu 1949  M 051012
400.    Irõskin Vjatšeslav 1408 1640 Sillamäe SK Kalev 1992  M 040072
401.    Isand Erkki 0 0 - - -    M 110309
402.    Isavnina Tamara 1707 1777 Sillamäe   N 030548
403.    Isok Meriel 1200 0 K. Külaotsa MK 1996  N 060302
404.    Issatšenko Nikolai 1750 1750 Sillamäe SK Kalev 1988  M 030088
405.    Ivainen Juhan 0 1801 - - -    M 071102
406.    Ivanov Aleksei 1781 1781 SK Diagonaal 1987  M 030089
407.    Ivanov Artjom 1299 1364 SK Diagonaal   M 050554
408.    Ivanov Deniss 0 1768 Narva MK Kaissa   M 101001
409.    Ivanov Gleb 1665 1649 Narva MK Kaissa 1996  M 040391
410.    Ivanov Kirill 1200 0 Narva SK Maletäht 1998  M 080515
411.    Ivanov Nikita 1404 1404 MA Šahh & Garde 1994  M 040396
412.    Ivanov Platon 1586 1509 Narva MK Kaissa 2000  M 060505
413.    Ivanov Stepan 1931 2001 MK Chess Continent 1952  M 030090
414.    Ivanov Vjatšeslav 1329 0 MA Vabaettur 1997  M 060101
415.    Ivanova Anna 0 0 SK Valge Ratsu 2000  N 080412
416.    Ivanova Ksenja 1425 1361 MK Avesta 1994  N 040418
417.    Ivanova Lidia 1200 1218 MA Vabaettur 1999  N 110331
418.    Ivanova Ljusja 1200 1228 MA Vabaettur   N 110408
419.    Ivanuškin Maksim 0 1208 Tallinna Avatud NMK 1999  M 061025
420.    Ivlev Aleksander 1235 1333 Narva SK Maletäht 2001  M 080372
421.    Jaani Martin 1209 1264 Tartu Kalev 1999  M 080623
422.    Jaanimets Marten 1822 1825 Pärnumaa MK 1994  M 040319
423.    Jaanpärk Evald 1750 1750 Hiiumaa MK   M 050727
424.    Jaansoo Kristo 1235 1311 Vanad Olümpiaalad 1997  M 100504
425.    Jaansoo Margus 1335 1332 Vanad Olümpiaalad 1998  M 100503
426.    Jaanus Andrus 1277 1230 Lootuse Malekool 1998  M 070403
427.    Jagomann Erich 0 1591 - - -    M 101007
428.    Jakobi Arnold 0 1798 - 10 7 - - -  1934  M 080115
429.    Jakobson Riina 1200 1208 Kadrioru MK 1999  N 090517
430.    Jakobson Silver 1938 1969 T. Truusi MKK   M 030091
431.    Jakovlev Ilja 1373 1335 Narva SK Maletäht 1994  M 040406
432.    Jakovlev Ilja 1214 1296 MA Šahh & Garde 1999  M 060906
433.  mk  Jakovlev Juri 2153 2201 Haapsalu MK 1965  M 030092
434.    Jakovleva Valentina 0 0 Haapsalu MK 1932  N 080701
435.    Jakubovitš Vladimir 1910 1855 Kohtla-Järve   M 030093
436.    Jalakas Juuno 2053 1995 Saaremaa MK   M 030094
437.    Jalakas Mihkel 0 1596 Pärnumaa   M 060206
438.    Jallajas Alvar 1461 1477 Valgamaa   M 090606
439.    Jamnes Kaidi 0 0 Järva Noorte MK 2003  N 110722
440.    Janson Jüri 1985 2025 Saaremaa MK   M 030095
441.    Jaansoo Valerija 1200 1200 MK Avesta 1997  N 060408
442.    Jastrebov Ivan 1266 1266 MA Šahh & Garde 1995  M 050542
443.    Jaunsliavietis Jekabs 1562 0 Läti   M 090603
444.    Jegorov Dmitri 1945 1959 Sillamäe SK Kalev 1990  M 040075
445.    Jegorova Veronika 1207 1200 Narva SK Maletäht 1996  N 061017
446.  mk  Jemeljanov Anatoli 2205 2137 Kohtla-Järve   M 030096
447.    Jemeljanov Konstantin 0 1200 MA Šahh & Garde 1994  M 070301
448.    Jenu Viktor 0 2024 Soome   M 080608
449.    Jeremejev Aleksei 1543 1515 MK Avesta 1992  M 040076
450.  mk  Jeremejev Artjom 2241 2206 SK Diagonaal   M 030097
451.    Jeremejev Mihhail 1475 1475 SK Diagonaal   M 050555
452.    Jerjomin Oleg 1967 2000 Sillamäe   M 030098
453.    Jerjomina Elizaveta 1200 1244 Narva SK Maletäht 1999  N 081132
454.    Jermilov German 1792 1802 MA Vabaettur 1990  M 030099
455.    Jermolina Jekaterina 1792 1800 MA Vabaettur 1988  N 030549
456.    Jerohhina Karina 1442 1442 SK Diagonaal 1993  N 040079
457.    Jevin Janno 1893 1988 - - -    M 051114
458.    Jevstafjeva Maria 1321 1270 MK Avesta 1995  N 050510
459.  mk  Jezov Roman 2257 + 33 72247 + 3 2 Narva SK Maletäht 1990  M 030101
460.    Jevtjukov Aleksander 1785 1776 Valga MK 1992  M 030100
461.    Joganson O. 1895 1895 - - -    M 030102
462.    Johanson Martin 1292 0 Saaremaa MK 1995  M 080642
463.    Johanson Ragnar 1497 1497 Viljandi MS 1992  M 040082
464.    Johanson Ristjan 1382 1366 Viljandi MS 1994  M 040083
465.    Johansson Jukka 0 2133 Soome   M 110118
466.    Joosep Jolanda 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110615
467.    Joost Innar 1394 1466 Vaimastvere SK ILLI   M 050571
468.    Joost Oskar 0 0 K. Külaotsa MK 2002  M 081215
469.    Judajev Aleksander 0 1200 MA Vabaettur   M 080102
470.    Jugala Gerol 1380 1344 Pärnumaa MK   M 060499
471.    Jurkevitšus Vadim 1200 1324 SK Diagonaal   M 040375
472.    Jurkov Aleksander 1502 1341 MK Avesta 1996  M 050612
473.    Jurtov Aleksei 1522 + 16 61436 Lootuse Malekool 1997  M 070400
474.    Jurtšenko Bronislav 1752 1777 - - -    M 030103
475.    Juzik Sergei 1200 1200 MA Šahh & Garde 2000  M 081004
476.  mks  Juurikas Aarne 2038 2038 Pärnumaa   M 030104
477.    Juškov Aleksander 1614 1574 MK Avesta 1996  M 050506
478.    Jõeleht J 1813 1813 - - -    M 030105
479.  mk  Jõgi Jakob 2028 2019 Keila MK 1934  M 030106
480.    Jõumees Karl 1201 1201 Pärnu MK 1995  M 050610
481.  mk  Jänes Taivo 2264 2261 - - -    M 030107
482.    Järnström Henrik 2032 2032 Soome   M 090402
483.    Järv Mario 1309 1230 Järva Noorte MK 1997  M 071115
484.    Järve Edvin 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080333
485.    Järve Vello 1980 1980 Türi   M 030108
486.    Järveots Mihkel 1548 1608 Haapsalu MK 1992  M 040157
487.    Järvet Jüri 0 2098 - - -    M 110202
488.    Järvinen Rauno 1969 1969 - - -    M 030109
489.    Jürgen Erki 1580 1560 Vanad Olümpiaalad 1972  M 070509
490.    Jürgenson Andres 0 1658 - - -    M 091100
491.    Jürgenson Maigo 0 1633 - - -    M 110203
492.    Jürgenson Romet 0 0 - - -    M 081014
493.    Jürgenson Väino 0 1366 - - -    M 110206
494.    Jürisson Raido 1481 1481 Viljandi MS 1992  M 040085
495.    Jürjens Erik 0 1988 - - -    M 090201
496.    Kaar Anti 1734 + 12 51820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
497.    Kaasik Raivo 1890 1883 Rakvere   M 030110
498.    Kaasiku Hardi 1325 1277 Pärnumaa MK 1995  M 040374
499.    Kabadeitsev Roman 1576 1638 Narva SK Maletäht 1994  M 040086
500.    Kadai Tanel 0 1944 - - -    M 091104
501.    Kade Karl Artur 0 0 - - -    M 110606
502.    Kadel Aleksander 1200 1227 MA Vabaettur 1999  M 070905
503.    Kafanova Ludmilla 1751 1784 Sillamäe   N 030550
504.    Kaganski Sergei 2007 1943 Valga MK 1987  M 030111
505.    Kaha Dagmar 1816 1788 Põlvamaa   N 030551
506.    Kahro Ülo 1935 1921 Valgamaa   M 030112
507.    Kaik Vello 0 1950 - - -    M 070808
508.    Kajak Kalju 2004 1933 Keila MK 1929  M 030114
509.    Kaju Arved 0 1462 - - -    M 061009
510.  mks  Kaju Paul 1933 1938 Saaremaa MK   M 030115
511.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 MA Vabaettur 1998  M 060616
512.    Kaldjärv Ergo 1459 1521 - - -    M 110214
513.    Kaldjärv Magnus 1242 0 Saaremaa MK 1996  M 080644
514.    Kaldma Arnold 1897 1860 Viljandi MS 1929  M 030116
515.    Kalep Aarne 0 1982 - - -    M 090608
516.    Kalep Ain 2080 2080 Jõgevamaa   M 030117
517.  m  Kalinitšev Andrei 2355 2378 - - -    M 050704
518.    Kaljas Mart 2058 1979 Harjumaa 1942  M 030118
519.    Kaljuläte Priit 0 1641 - - -    M 091015
520.    Kallas Arvo 1975 1896 Saaremaa MK   M 051213
521.    Kallas Heino 2032 2054 Saaremaa MK   M 030119
522.    Kallas Marleyn-Cristin 1200 1266 Pärnumaa MK 1994  N 070104
523.    Kallas Martin 1952 2043 Saaremaa MK   M 030120
524.    Kallas Rasmus 0 0 Järva Noorte MK 2003  M 110732
525.    Kalm T 1691 1691 - - -    M 040088
526.    Kalmet Johann 1250 1266 MK Tahk 1996  M 060903
527.    Kalmu Kalju 1862 1763 Harjumaa 1935  M 030121
528.    Kalnina Madara 2078 0 Läti   N 080905
529.    Kalvik Taavi 1640 1766 Nõmme Noortemaja   M 050300
530.    Kampus Reemet 0 1286 - - -    M 081009
531.    Kanarbik Jaak 1842 1934 Sillamäe   M 030122
532.    Kanasts Mairis 2153 2082 Läti   M 070410
533.  rsm  Kanep Meelis 2528 2532 Viljandi MS 1983  M 030123
534.  mk  Kanep Siim 2239 2340 Viljandi MS 1984  M 030124
535.    Kangro Paul 0 1644 - - -    M 070901
536.  mk  Kangur Alvar 2206 2206 K. Külaotsa MK   M 030126
537.    Kangur Johannes 1325 1324 - - -    M 070624
538.    Kantans Toms 0 2342 Läti   M 110107
539.    Kaplan Juri 1810 1863 Harjumaa   M 050705
540.    Kapp Jaan 2010 2003 Jõgevamaa   M 030127
541.    Kappi Aleksander-Mark 0 0 MK Caissa 2001  M 081212
542.    Kapten Sten 1531 1535 MA Vabaettur 1987  M 050303
543.    Karai Deniss 2120 2109 - - -    M 030128
544.    Karassev Vladislav 1716 1641 Narva MK Kaissa 1998  M 051008
545.    Karba Andres 2083 2122 Tartu Kalev   M 030129
546.    Karimov Lev 1274 1218 Narva SK Maletäht 1998  M 061027
547.    Karin Helmut 0 1775 Saue MK   M 080423
548.    Karja Ahto 0 1373 - - -    M 090613
549.  mk  Karjakin Sergei 2171 2259 - - -    M 030130
550.    Karlson Karl 0 0 - - -    M 081128
551.    Karmazin Oleg 1976 1941 Narva 1970  M 030131
552.  mks  Karpov Eduard 2035 2035 - - -    M 030132
553.    Kartau Rein 1807 1812 Viljandi MS 1937  M 030133
554.    Karunas Juri 0 1285 MA Šahh & Garde 1998  M 061107
555.    Karvinen Kimmo 0 2051 Soome   M 070620
556.    Kasak Anto 2068 2059 Saaremaa MK   M 030134
557.    Kasak Martin 1404 1319 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
558.    Kasak Roman 1200 1232 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
559.    Kasak Tarmo 1202 1210 Nõmme Noortemaja 2000  M 080349
560.    Kasela Helina 1496 1560 Pärnumaa MK 1992  N 040089
561.  mk  Kasela Sten 2180 2298 SK Reval-Sport 1990  M 040090
562.    Kaselaid Laura 1200 1236 MA Vabaettur 1996  N 050611
563.    Kasemaa Meelis 0 1432 - - -    M 081203
564.    Kasemets Janari 1642 1597 Pärnumaa MK 1991  M 040091
565.    Kask Miina 1356 1204 Pärnumaa MK 1993  N 040377
566.    Kask Tõnis 0 1625 - - -    M 080804
567.    Kask Tõnu 1200 1206 Pärnumaa MK   M 061022
568.    Kasler Taavi 1237 1295 Venevere HKS 1991  M 061120
569.    Kass Viktor 1897 1927 - 18 7 Põlva MK 1945  M 030136
570.    Kastan Taivo 1897 1897 - - -    M 030137
571.    Kastehein Kristopher 0 0 MK Caissa   M 080310
572.    Kaškirov Vlad 1200 1200 Narva SK Maletäht 1996  M 060911
573.    Kazmins Girts 0 2034 Läti   M 090607
574.    Kataev Konstantin 0 1698 - - -  1938  M 091008
575.    Katšalkin Nikolai 1778 1793 Sillamäe   M 030138
576.    Kauge Aivar 2109 2050 Saku MK 1955  M 050706
577.    Kaugija Kaspar 0 0 K. Külaotsa MK 1966  M 080514
578.    Kechek Hambardzum 1212 1387 MA Šahh & Garde 1999  M 061218
579.    Kelder Hendrek 1958 2066 Saaremaa MK   M 030139
580.    Kerem Kärolin 0 0 Kadrioru MK 2003  N 110727
581.    Kerma Jaanek 1200 1202 Lasnamäe NMK 1999  M 070607
582.    Kermik Ken-Erki 1408 1480 Saaremaa MK 1993  M 050604
583.    Kert Andres 1818 1796 Haapsalu MK   M 030140
584.    Kert Maido 1849 1849 Haapsalu   M 050707
585.  mk  Keskel Marko 2107 2090 K. Külaotsa MK   M 030141
586.    Keskküla Kristofer 1335 1337 T. Truusi MKK 1998  M 070102
587.    Kestlane Harry 2021 1999 - - -    M 030142
588.    Khurana Jan 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080351
589.    Kiens Ott 1921 1875 Tartu Kalev 1987  M 040092
590.  rm  Kiik Kalle 2400 2406 Rakvere   M 030143
591.    Kiili Markus 0 2053 Soome   M 070619
592.    Kiiman Karmo 1603 1730 Viljandi MS 1992  M 040093
593.    Kiiman Kaspar 1788 1829 Viljandi MS 1989  M 040421
594.    Kiirend Olev 1755 1815 Saaremaa MK   M 080108
595.    Kiisk Alvar 0 1617 - - -    M 090403
596.  mks  Kiiver Vello 1782 - 19 41707 Kadrioru MK 1937  M 030145
597.    Kikkas Marie 1333 1327 SK Reval-Sport 1996  N 081002
598.    Kilk Oliver 1221 1204 Nõmme Noortemaja   M 080632
599.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 1538 SK Reval-Sport 1995  M 040344
600.    Kiltsmann Argo 0 1988 - - -    M 090512
601.    Kiltti Jyrki 0 2268 Soome   M 080607
602.    Kilumets Rain 2084 2088 Saaremaa MK   M 030146
603.    Kink Vello 1804 0 Pärnumaa   M 071212
604.  fm  Kinsigo Mari 2174 2174 Viljandi MS 1946  N 030552
605.    Kipper Rain 1750 1691 Viljandi MS 1988  M 050500
606.    Kipso Ago 2082 2081 Rapla MK   M 030147
607.    Kirejenkov Jan 1200 1220 MA Vabaettur   M 081225
608.    Kiritšenko Vassili 1501 1434 Sillamäe SK Kalev 1995  M 040094
609.    Kirst Rein 1868 1844 Saaremaa MK   M 051214
610.    Kizel Aleksandr 1272 1256 SK Diagonaal 2001  M 091013
611.    Kizilian Emmanuel 0 1965 - - -    M 070418
612.    Kiting Andrei 1895 1903 MA Vabaettur 1988  M 040095
613.    Kitse Kaspar 1211 1222 Tartu Kalev 2001  M 090505
614.    Kivimaa Martin 1259 1238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
615.  mk  Kivioja Endel 2265 2269 Pärnumaa   M 050708
616.    Kivioja Kalev 0 0 Nõmme Noortemaja 2003  M 110716
617.    Kivioja Kersti 1870 1856 Pärnumaa   N 030553
618.    Kiviselg Silver 1828 1748 Pärnumaa MK 1992  M 040096
619.    Klabis Rokas 1824 0 Leedu   M 080602
620.    Klaus Kristo 0 1318 Järva Noorte MK 1996  M 101006
621.    Kleemeier Enn 1962 1883 Rakvere MK   M 030150
622.    Klevtsov Timofei 0 0 MA Šahh & Garde 2003  M 081217
623.    Klimenko Veljo 1864 1845 Saku MK 1949  M 030151
624.    Klimin Artur 0 0 SK Valge Ratsu   M 080300
625.    Kljatski Viktor 1969 1968 Narva   M 030152
626.    Kljuiko Igor 1889 1889 Maardu MK 1991  M 040097
627.    Klugman Eva 1223 1287 MA Vabaettur   N 100700
628.    Knjazev Georgi 1204 1233 MA Vabaettur 2001  M 090616
629.    Knjažev Dmitri 1953 1953 Paul Kerese MK 1989  M 030154
630.    Knjazev Jevgeni 1902 1898 - - -    M 030153
631.    Kobin Eva 1497 1706 Viljandi MS 1987  N 030554
632.    Koel Joel Jakob 1344 0 Saaremaa MK 1995  M 070630
633.    Koel Kaarel 1350 1406 Haapsalu MK 1997  M 050802
634.    Koemets Aivar 1789 1843 Valgamaa   M 030155
635.    Kofman Mihhail 1349 1225 MA Vabaettur 1996  M 050601
636.    Koger Triinu 1212 1200 - - -  1993  N 080400
637.  mk  Koitla Harald 2018 2030 - - -    M 030156
638.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 MA Vabaettur 1993  M 040100
639.    Kolesnikova Jelena 1200 1219 MA Vabaettur   N 080203
640.    Kolessova Jekaterina 1213 1202 Sillamäe SK Kalev 2000  N 090518
641.    Kolga Mark 1200 1221 MA Vabaettur   M 100501
642.    Koljazin Aleksander 1828 1847 Narva SK Maletäht 1957  M 081117
643.  mk  Kolk Marek 2151 2240 Tartu Kalev 1978  M 030157
644.    Kolk Marko 2059 2071 Saaremaa MK   M 030158
645.    Kolk Paul 1200 0 Saaremaa MK 1996  M 061119
646.    Kollo Juri 1200 1274 SK Diagonaal   M 050531
647.    Koltsov Vadim 1808 1698 - - -    M 030159
648.    Komarov Rostislav 1705 1705 Narva SK Maletäht 1991  M 040101
649.    Komlev Heino 1754 - 29 51703 - 11 7 - - -    M 050801
650.    Komoza Artjom 1357 1379 MA Šahh & Garde 1998  M 050568
651.    Kompus Veiko 1840 1843 Rakvere SK 1988  M 030160
652.    Kond Filipp 0 0 MA Vabaettur 2000  M 110332
653.    Kondrasev Sergei 1474 1382 Lootuse Malekool 1990  M 050556
654.    Kondratjev Jüri 0 0 - - -    M 110215
655.    Konjusenko Vladislav 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110706
656.    Kononova Maria 1200 1238 MA Vabaettur   N 110402
657.    Konopelko Mihhas 1314 1314 MA Šahh & Garde 1994  M 040385
658.    Konovalik Maksim 1853 1863 Tartu Kalev 1989  M 030161
659.    Konovalkin Eduard 2024 1979 Narva SK Maletäht 1973  M 091102
660.    Konovalkin Mihhail 0 1785 - - -    M 061205
661.    Konstantinov Nikita 1241 1312 Narva SK Maletäht 1997  M 060303
662.  mk  Kool Lauri 2087 2174 Järva Noorte MK   M 030163
663.    Kool Kaspar 1964 2025 Järva Noorte MK 1987  M 040104
664.  mk  Koop Vjatšeslav 2232 2162 SK Diagonaal 1979  M 030485
665.    Koops Maris 0 2324 Läti   M 070409
666.    Koops Roberts 1880 1845 Läti   M 070617
667.    Koppe Paul 1736 1685 Haapsalu MK 1989  M 040106
668.    Koppe Jaan 2022 1928 Haapsalu MK   M 030164
669.    Koppel Enn 1962 1955 Lääne-Virumaa   M 030165
670.    Koppel Martin 1225 1411 MA Vabaettur 2000  M 081115
671.    Koppel Samuel 1270 0 K. Külaotsa MK 1995  M 060103
672.    Koppel Siim 1727 1731 - - -    M 080807
673.    Koppel Uudo 0 1759 - - -    M 091206
674.    Korabelnikov Daniil 0 1200 MA Šahh & Garde 1996  M 070200
675.    Korban Katrina 1912 + 8 81782 Narva SK Maletäht 1997  N 040107
676.    Korhonen Aki 1809 + 30 50 Soome   M 110731
677.    Kornejev Timofei 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080321
678.    Korneva Jelena 1700 1709 Sillamäe   N 030556
679.    Korol Angelina 1491 1458 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
680.    Korotkova Anna 1253 1263 Narva SK Maletäht 2002  N 110123
681.  mk  Korstin Maris 2242 - 9 72205 Narva SK Maletäht 1981  M 030166
682.    Korsunski Erik 1395 1516 MA Vabaettur 1997  M 070406
683.  mk  Kortšagin Oleg 2216 2173 MK Chess Continent 1965  M 030167
684.    Kosemaa Peeter 0 1680 - - -    M 071105
685.    Koskre Raivo 2094 2002 Saku MK 1948  M 030168
686.    Kostin Mihhail 1541 1379 Tartu Kalev   M 071113
687.    Kostjukovitš Svetlana 1934 1934 - - -    N 030557
688.  mks  Kostrov Anatoli 2051 - 15 52083 Pärnumaa   M 030169
689.    Kosõh Kirill 1277 1257 MA Vabaettur 2003  M 110403
690.    Kozlov Aleksander 1941 1977 MK Chess Continent   M 030170
691.    Kozlov Sergei 1830 1767 MA Vabaettur 1991  M 030171
692.    Kozlovskaja Marina 1692 1692 Sillamäe   N 030558
693.    Kozmik Artjom 0 1204 MA Vabaettur   M 081114
694.    Kotov Mihhail 1245 0 - - -    M 060401
695.    Kotsubei Nikita 1200 1232 T. Truusi MKK 1995  M 050547
696.  mk  Kotšetov Eduard 2157 2186 - - -    M 030172
697.    Kovalenko Nikita 1247 1243 MA Vabaettur 1996  M 060222
698.    Kovalevitš Anastasija 1560 1786 Venemaa   N 090611
699.  m  Kovaljov Deniss 2320 2387 MA Vabaettur 1981  M 030173
700.    Kovaljov Vladimir 0 2036 - - -    M 051200
701.    Kraav Hendrik 0 0 - - -    M 081013
702.    Kraavi Hannes 0 0 - - -    M 110413
703.    Kraini Juri 1913 1913 T. Truusi MKK 1987  M 030174
704.    Kraus Erik 1214 1226 MA Vabaettur 2000  M 080316
705.    Krause Linda 1782 1782 Kuressaare   N 030559
706.    Krauze Anda 1972 1928 Läti   N 080803
707.    Krautmann Urmas 0 0 - - -    M 110612
708.    Kravtšenko Ilja 1858 1858 Tartu Kalev 1987  M 030175
709.    Krehhov Valentin 0 1545 SK Valge Ratsu 1954  M 070401
710.  mk  Kremenetski Aleksander 2093 2093 - - -    M 030176
711.    Kriger Alina 1295 1366 MA Šahh & Garde 1996  N 040338
712.    Kriin Keit 1369 1369 - - -    M 040010
713.    Krinitski Nikolai 1860 1859 Narva SK Maletäht 1989  M 030177
714.    Kristal Kristiina 1200 1235 Järva Noorte MK 1994  N 070510
715.    Krivonosov Oleg 0 2431 Läti   M 110316
716.    Krivorukova Ksenja 1200 0 SK Diagonaal   N 061015
717.    Krjukov Aleksander 1226 1226 T. Truusi MKK 1998  M 080703
718.    Kropatšov Juri 1754 1754 SK Diagonaal 1992  M 040112
719.    Kruglov Pjotr 1344 1338 SK Diagonaal 1997  M 040372
720.    Kruglova Evgenia 1234 1200 SK Diagonaal 1999  N 080347
721.    Kruglova Kariina 1317 0 - - -    N 061023
722.    Krukovski Jan 1203 1254 MA Vabaettur   M 080524
723.  mk  Krupenski Igor 2320 2372 MA Vabaettur   M 030178
724.  mk  Krupenski Jüri 2296 2350 MA Vabaettur 1982  M 030179
725.    Krušatina Anna 1427 1436 MK Avesta 1996  N 060410
726.    Krutikov Arseni 1240 1272 Narva SK Maletäht 1997  M 050543
727.    Kruus Arvo 1619 1710 Kohtla-Järve   M 080110
728.    Kruus Külli 1645 1645 SK Diagonaal 1991  N 040113
729.    Kruus Urve 1891 1852 SK Diagonaal   N 030560
730.    Kruusamäe Uku 1602 1602 Tartu Kalev 1992  M 040114
731.  mk  Kruusiauk Heda 1992 + 11 81953 T. Truusi MKK   N 030561
732.    Kruusiauk Kaupo 1900 0 - - -    M 070512
733.    Kruuza Rein 1710 1704 Kohtla-Järve   M 061209
734.    Krõlov Artjom 1902 1902 Sillamäe SK Kalev 1987  M 030180
735.    Krõlova Alla 1654 1654 Sillamäe SK Kalev 1992  N 040116
736.    Krõžanovski Nikolai 1958 1951 Sillamäe SK Kalev 1990  M 030181
737.    Kubre Lauri 0 1278 Mustamäe Loomingumaja 1994  M 081204
738.    Kudinov Jevgeni 1451 1451 MA Šahh & Garde 1992  M 040118
739.    Kudrjavtsev Dmitri 1200 0 Narva SK Maletäht 2000  M 090314
740.    Kuhi Hillar 1731 1803 Viljandi MS 1950  M 060310
741.    Kukk Elise 1230 1305 Pärnu Linna SK 1996  N 051005
742.  mk  Kukk Raul 2249 2253 Pärnumaa   M 030182
743.  mk  Kukk Sander 2259 - 11 62363 SK Reval-Sport 1987  M 030183
744.    Kulasalu Ann 1659 1662 MA Vabaettur 1989  N 030563
745.    Kuld Villu 2095 2060 Viljandi MS 1943  M 030184
746.    Kuldkepp Janno 1844 1844 Viljandimaa   M 050709
747.    Kuldkepp Meelis 1992 2042 K. Külaotsa MK   M 030185
748.    Kuldmäe Karl 0 1296 Pärnumaa MK   M 060910
749.  mk  Kuldsepp Tanel 2233 2136 Viljandi MS 1972  M 030186
750.    Kulijev Bahtijar 1395 1406 Nõmme Noortemaja 1990  M 070107
751.    Kulijev Ilgar 1209 1238 Nõmme Noortemaja 1995  M 070106
752.    Kulikov Juri 1315 1453 MA Vabaettur 1992  M 051222
753.    Kull Kristelle 1921 1921 - - -    N 030562
754.    Kull Priidu 1784 0 - - -    M 070706
755.    Kund Andres 0 1900 - - -    M 070411
756.    Kundla Väino 0 1919 Rapla MK   M 060107
757.  mk  Kunitsõn Nikolai 2218 2382 K. Külaotsa MK 1989  M 030188
758.    Kupreitšuk Artjom 1256 1256 Sillamäe SK Kalev 1995  M 050545
759.    Kure Jaanus 1804 1761 Jõgevamaa   M 030189
760.    Kure Mati 1905 1839 Tartumaa   M 030190
761.    Kurg Gregor 0 0 - - -    M 081126
762.    Kurguzov Ilja 1778 1794 Narva SK Maletäht 1991  M 030191
763.    Kurs Lembit 1802 1814 - - -    M 080211
764.    Kustova Anastasija 1532 1556 MK Avesta   N 040124
765.    Kušnir Roman 1826 1880 - - -    M 030192
766.    Kuznetsov Anatoli 1854 1854 Maardu   M 030193
767.    Kuznetsov Dmitri 1200 1242 SK Diagonaal   M 110502
768.    Kuznetsov Nikolai 1626 1810 Sillamäe   M 050710
769.    Kuznetsov Valeri 1769 1803 Sillamäe   M 030194
770.    Kuznetsov Stepan 1488 1488 MA Šahh & Garde 1995  M 050562
771.  mk  Kuznetsova Sofia 2010 2010 - - -    N 030565
772.    Kuzmin Jevgeni 1964 1947 Rakvere   M 030195
773.    Kuzovkin Ilja 1720 1720 Tartu Kalev 1988  M 040125
774.    Kutakov Kirill 1200 1289 MA Vabaettur 1994  M 051223
775.    Kutšer Dmitri 1980 1980 - - -    M 030196
776.    Kuuse Jüri 1808 1808 - - -    M 030197
777.    Kuusik Danel 1508 1415 - - -    M 100502
778.    Kuusik Joonas Karl 1369 1315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
779.    Kuusik Jüri 0 2022 Harjumaa 1975  M 061019
780.  mk  Kuusk Andres 2271 2167 Saaremaa MK 1981  M 030198
781.    Kuusk Carel 1519 1384 T. Truusi MKK 1998  M 080308
782.  mk  Kuusk Indrek 2329 2300 Saaremaa MK   M 030199
783.    Kuusküll Mihkel 1505 1496 SK Reval-Sport 1994  M 040320
784.    Kuustik Kati 1657 1658 SK Reval-Sport 1992  N 030564
785.    Kvist Edvi 1627 - 5 41732 Soome 1935  M 080611
786.    Kõiv Tiit 1923 1954 Tartumaa   M 030200
787.    Kõiva Ülar 1798 1798 Järva Noorte MK 1990  M 030201
788.    Kõnd Kaarel 0 0 MK Caissa 2000  M 081220
789.    Kõrge Kaia 1200 1200 Võru MK   N 071001
790.    Kõrge Kersti 1847 1885 Põlva MK   N 030566
791.    Kõrge Ülar 1983 1959 Põlva MK   M 070302
792.    Käes Endel 1711 1848 Harjumaa   M 061202
793.    Käos Jaan 0 1795 - - -    M 090305
794.    Käos Katrin 1601 1601 MA Vabaettur 1990  N 040128
795.    Käos Kreete 1830 1795 MA Vabaettur 1988  N 040129
796.  rm  Kärner Hillar 2284 + 17 52245 Viljandi MS 1935  M 030202
797.    Kääp Heino 0 1793 - - -    M 070811
798.    Käärmann Karel 0 0 - - -    M 080621
799.    Köstner Riho 0 1393 - - -    M 090310
800.    Kööp Johann Aleksander 1245 1230 MA Vabaettur 1997  M 051121
801.    Kübar Laine 1658 1658 Viljandi MS 1931  N 030568
802.    Külaots Aare 0 1742 - - -    M 101002
803.  rsm  Külaots Kaido 2627 2566 K. Külaotsa MK 1976  M 030203
804.    Küling Karl Juhan 0 1211 Saue MK   M 110516
805.    Kümmel Jaagup 1248 1294 MA Vabaettur 1995  M 050533
806.    Kümmel Johannes 1200 0 MA Vabaettur 1995  M 060615
807.    Künnapuu Signe 0 1353 - - -    N 090203
808.    Künnapuu Theodor 1335 1424 MA Vabaettur 1998  M 110300
809.    Küttim Alan 0 1326 Keila MK 1995  M 061020
810.    Küttim Keith-Carol 0 0 Keila MK   N 080534
811.    Laabe Anne 1234 1212 Lootuse Malekool 1998  N 080302
812.    Laanemets Ain 0 1432 Rapla MK   M 080368
813.    Laanemets Emil 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110712
814.    Laar Janno 1769 1847 Harjumaa   M 030204
815.    Laars Markus 1333 1333 Kadrioru MK   M 040331
816.    Laas Hendrik 1481 1442 Pärnumaa MK 1995  M 050560
817.    Laas Kaspar 1658 1637 - - -  1989  M 040130
818.    Laasfeld Tõnis 1471 1346 SK Reval-Sport 1994  M 040325
819.    Laasi Laura 0 0 - - -    N 081130
820.    Laasmägi Hando 1796 1763 Rakvere SK 1991  M 040131
821.    Labanov Samuil 1485 1444 MA Šahh & Garde 1994  M 040132
822.    Ladva Ottomar 2179 + 36 122246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
823.    Laesson Krõõt 1865 1865 SK Reval-Sport 1990  N 040134
824.  rm  Laesson Tuulikki 2223 2232 Saaremaa MK   N 030569
825.    Laherand Artur 1345 1344 MA Vabaettur 1998  M 080111
826.    Laherand Kristjan 1308 1387 MA Vabaettur 1998  M 070625
827.    Lahi Hurmet 1758 1720 SK Diagonaal   M 040135
828.    Laid Leo 1949 1967 - - -    M 030205
829.    Laidla Vello 0 1888 Järvamaa   M 060313
830.    Laigna Marko 1899 1893 - - -    M 060201
831.    Laimins Lauris 0 2247 Läti   M 080802
832.    Lainevoog Tõnis 1200 1200 - - -    M 070501
833.    Laizans Austris 1840 0 Läti   M 080906
834.    Lalin Dmitri 1200 1200 Lootuse Malekool 1999  M 080402
835.    Landes Geelia 0 1264 Saue MK   N 110515
836.    Langebraum Uku 1549 1578 MA Vabaettur 1992  M 050301
837.    Langebraun Armin 0 0 Nõmme Noortemaja   M 080303
838.    Lapidus Anna 1598 1671 MA Šahh & Garde 1992  N 040136
839.    Lapidus Mark 2154 2158 MA Vabaettur 1995  M 040137
840.    Lapotko Nikolai 0 0 Lasnamäe NMK 2000  M 080365
841.    Lapp Kristjan 1320 1239 MA Šahh & Garde 1998  M 050561
842.    Lappmaa Vello 1576 1658 Pärnumaa   M 071213
843.    Laprik Peep 1768 1703 - - -    M 060602
844.    Larin Anton 1972 1946 Paul Kerese MK 1988  M 030207
845.    Lass Silver 1925 1932 - - -    M 030208
846.    Latvala Pentti 0 1904 Soome   M 080610
847.    Laud Vambo 1843 1829 Rakvere SK 1989  M 040139
848.  rm  Lauk Ülar 2388 2440 Viljandi MS 1968  M 030209
849.    Laumets Heldur 0 1915 - - -    M 110409
850.    Laur Sandra 0 0 - - -    N 110608
851.    Laursoo Oskar 1359 1359 - - -  1993  M 040140
852.    Lavendelis Egons 0 2321 Läti   M 110108
853.    Lavonen Väino 1822 1708 Saue MK   M 030210
854.    Lavrov Valdis 1995 1995 Valgamaa   M 030211
855.    Lavrov Maksim 1385 1330 Narva SK Maletäht 1995  M 040407
856.    Lebedev Stephan 0 1200 Pärnu Linna SK 2004  M 110504
857.    Lebedeva Margarita 1791 1791 Sillamäe   N 030571
858.    Leeduks Raul 1926 1835 Saue MK 1958  M 030212
859.    Leemet Alar 1200 1289 Saaremaa MK 1995  M 050608
860.    Leesik Viktor 1760 1787 - - -    M 030213
861.    Leesment Aleksander 0 2050 - - -    M 110313
862.    Leetna Christopher 0 0 - - -    M 081018
863.    Leetna Hemely 0 0 Tartu Kalev 2003  N 110719
864.    Lehemets Eiki 2071 2057 Pärnumaa MK 1962  M 030214
865.    Lehestik Lennar 0 1447 - - -    M 080410
866.    Lehismets Jaan 1677 1677 Pärnu MK   M 040141
867.    Leht Hugo Hendrik 1209 - 13 31368 Kadrioru MK 2002  M 110204
868.    Leht Madis 1206 0 Järva Noorte MK 1998  M 081012
869.    Lehtmets Liis 1595 1624 Paul Kerese MK 1994  N 040412
870.    Lehtmets Viktoria 1451 0 - - -    N 110623
871.    Lehto Antti 0 2001 Soome   M 110117
872.    Leiman German 1566 1566 - - -    M 040142
873.    Leis M. 1839 1839 - - -    M 030215
874.    Leis Steven 0 1397 - - -    M 090612
875.  m  Leito Priit 2348 2371 SK Reval-Sport 1975  M 030216
876.    Lekarev Andrei 1834 1841 MA Vabaettur 1988  M 040143
877.    Lekarkin Oleg 1976 1921 - - -    M 051201
878.    Lelle Elmar 1792 1725 - - -    M 070903
879.  mk  Lelumees Brait 2153 - 7 52139 MA Vabaettur 1981  M 030217
880.    Lember Leino 1894 1829 Saaremaa MK   M 030218
881.    Lemets Andra 0 1227 - - -    N 080543
882.    Lensment Markus 0 0 - - -    M 081021
883.    Lepik Tiit 1719 1674 Viljandi MS   M 070805
884.    Lepik Ülo 1897 1897 - - -    M 060314
885.    Leskovski Andrei 1657 1657 Sillamäe SK Kalev 1991  M 040144
886.    Lesment Aleksander 1873 1839 - - -    M 050711
887.    Lesment Ronald 1969 1932 - - -    M 050712
888.    Lešihin Stepan 1382 1393 Narva SK Maletäht 1997  M 050613
889.    Leškin Pjotr 1495 1495 MA Vabaettur 1993  M 040352
890.    Leštšenko Evi 1747 - 4 51687 Pärnumaa   N 030572
891.    Letski Nikita 0 0 SK Diagonaal 1998  M 080346
892.    Leuska Ester 0 1721 Harjumaa 1977  N 060209
893.    Leuska Tiia 0 1612 Pärnumaa   N 060216
894.    Levickis Arturs 1289 1387 Läti   M 090605
895.    Levskoi Deniss 1617 1610 MA Šahh & Garde 1991  M 040145
896.    Libert Heldur 1827 - 29 51810 Pärnumaa   M 030219
897.    Liebert Ervin 0 0 SK Reval-Sport 1939  M 070313
898.    Liebert Erwin 1510 1436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
899.    Liebert Kalle 0 0 SK Reval-Sport   M 090104
900.    Liepinch Erik 1573 1573 - - -    M 040146
901.    Liepinš Karlis 1962 0 Läti   M 080904
902.    Liik Taivo 1883 1883 Pärnu Linna SK 1987  M 040147
903.    Liik Toomas 1473 1475 Saku MK 1996  M 100505
904.    Liinat Siim 1200 1257 T. Truusi MKK 1999  M 101105
905.    Liiv Annika 1655 1655 Haapsalu MK 1990  N 040148
906.    Liiv Elvar 2091 1988 Haapsalu MK   M 030220
907.    Liiv Elvar Daimar 1881 1881 Haapsalu MK 1989  M 040149
908.    Liiva Ants 1831 1732 - - -  1942  M 050901
909.  rm  Liiva Riho 2466 2464 SK Reval-Sport 1975  M 030221
910.    Liivamets Uku 2066 2070 Rakvere   M 030222
911.    Liivamägi Avo 0 1596 - - -    M 090510
912.    Liivaru Siim 1870 1870 - - -    M 050800
913.    Liivik Ero 0 1792 Saue MK   M 060312
914.    Lille Glen 1236 1308 Tartu Kalev 2000  M 080620
915.    Lille Valdur 1943 1851 Tartumaa   M 030223
916.    Lillemaa Edgar 1900 1871 Rakvere   M 030224
917.    Lillemäe Mary-Heleen 1512 1665 Pärnumaa MK 1994  N 040150
918.    Lillemägi Marti 1566 1583 Vaimastvere SK ILLI 1993  M 040389
919.    Lilleorg L 0 0 Mustamäe Loomingumaja   M 090200
920.  mks  Lillipuu Vello 1966 1966 - - -    M 030225
921.    Linask Lauri 1764 1763 - - -    M 050713
922.    Lind Uku-Rasmus 1703 1785 Saaremaa MK 1989  M 030226
923.    Linder Martin 0 0 Viljandi MS 1944  M 070704
924.    Linnus Leo 0 0 Põlva MK 1949  M 070314
925.    Linroos Monika 1742 1648 Pärnumaa MK   N 030574
926.    Lipsmäe Toomas 1854 1822 Rakvere   M 030227
927.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 1250 MA Vabaettur 1999  N 070611
928.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 1445 MA Vabaettur 2001  M 070610
929.    Liski Jan 1662 1604 MK Avesta 1992  M 040152
930.    Lištšuk Vladimir 0 1545 - - -    M 080361
931.    Litvinova Darja 1381 1324 Narva SK Maletäht 1997  N 080341
932.    Liukkenen Aarne 1892 1902 Rakvere MK 1947  M 030228
933.    Liukkenen Erik 1638 1605 Rakvere SK 1987  M 040153
934.    Ljahhov Maksim 1433 1467 Narva SK Maletäht 1995  M 040401
935.    Lohu Laura 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110616
936.    Loide Priit 1762 - 27 51859 Valgamaa   M 030229
937.    Lomaško Anton 1493 1493 MA Šahh & Garde 1994  M 040381
938.    Lomaško Valentin 1442 1296 MA Šahh & Garde 1994  M 040382
939.    Lomp Jaan 1449 1473 - 2 5 - - -  1969  M 080406
940.    Lopatin Aleksei 1216 1221 MA Šahh & Garde 1997  M 060904
941.    Loretsyan Narek 1332 1353 K. Külaotsa MK 2000  M 061012
942.    Lott Toomas 2070 2127 Tartumaa   M 030230
943.  rsm  Lugovoi Aleksei 0 2531 Venemaa   M 110103
944.    Lugovoi Artjom 1200 1200 MA Šahh & Garde 2000  M 061108
945.    Luht Vello 1963 2080 - - -    M 081222
946.    Luide Mart 1377 0 Paul Kerese MK   M 070304
947.    Luiga Geiu 1417 1497 Saaremaa MK 1990  N 061117
948.    Luigend Karl 1871 1871 Rocca al Mare SK 1993  M 040154
949.    Lukitšova Irina 1200 1201 MA Vabaettur 1996  N 050519
950.    Lukjanov Sergei 1869 1869 - - -    M 030232
951.  mk  Lukk Paul 2172 2164 - - -    M 050714
952.    Lukk Tarmo 1953 1929 Rapla MK 1958  M 060105
953.    Lukner Arvo 0 0 Hiiumaa MK 1938  M 080702
954.    Luks Danielle 1200 1211 - - -  1995  N 091011
955.    Lumiste Janno 1309 1369 Venevere HKS 1993  M 061021
956.    Lumiste Rene 1586 + 54 101727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
957.    Lundalin Artur 1412 1507 Paul Kerese MK   M 070305
958.    Lupanov Maksim 0 0 SK Diagonaal 2003  M 110720
959.    Luts Siim 0 1744 - - -    M 090610
960.    Lutsoja Mariann 1618 1708 SK Reval-Sport 1988  N 040156
961.    Lutsoja Marilin 1510 1534 SK Reval-Sport 1991  N 040155
962.    Lutt Kevin 1200 0 Lasnamäe NMK 1998  M 060508
963.    Luude Mihkel-Eduard 0 0 - - -    M 110208
964.    Luur Käroli 0 0 MK Tahk 1999  N 080606
965.    Lvov Guri 1245 0 MK Avesta 1996  M 060502
966.    Lvov Leonid 1901 1962 Narva SK Maletäht 1986  M 030233
967.    Lõgun Aleksei 1932 1970 Saku MK 1985  M 030234
968.    Lõhmus Enda 1639 1580 Harjumaa 1943  N 030577
969.    Lõhmus Kristofer 1209 1200 T. Truusi MKK 1998  M 080305
970.    Lõzin Roman 1833 1833 MA Šahh & Garde 1990  M 040158
971.    Lööper Jaagup 1624 1585 Järva Noorte MK 1996  M 060102
972.    Maasalu Kristjan 1870 1870 - - -    M 030235
973.    Maasik Liisa 1219 1224 Tartu Kalev 1998  N 080304
974.    Mahhov Nikolai 1801 1764 MA Šahh & Garde 1993  M 030236
975.    Mahl Karl 1245 1259 Saku MK 1993  M 081205
976.    Mahlberg Margus 0 1609 Harjumaa 1957  M 060604
977.    Mahmurov Georgi 1721 1713 MA Šahh & Garde 1992  M 040160
978.    Maide Rasmus 0 1228 MA Vabaettur   M 080525
979.  rm  Maidla Vallo 2415 2413 K. Külaotsa MK   M 030237
980.    Maido Erki 1498 1493 T. Truusi MKK 1994  M 100100
981.    Maisak Ilja 0 0 T. Petrosjani MA 2000  M 110329
982.    Makara Raimond 1356 1356 MA Vabaettur 1994  M 040356
983.    Makarenko Sergei 1851 1851 Harjumaa   M 050715
984.    Makarova Kermen 1940 1844 MA Vabaettur 1992  N 040161
985.    Makarova Natalja 1968 1866 MA Vabaettur 1992  N 040162
986.  mk  Makin Kirill 2113 2210 Sillamäe SK Kalev 1985  M 030238
987.    Makk Linda 0 0 - - -    N 081127
988.    Makovei Jevgeni 1200 1200 MA Šahh & Garde 1999  M 050565
989.    Maksimova Aleksandra 1228 1200 Narva SK Maletäht 1999  N 080342
990.  rm  Malinin Juri 2381 2381 Venemaa 1959  M 070306
991.    Maliseva Alisa 0 0 SK Diagonaal 1999  N 080314
992.    Malõšev Sergei 1440 1412 Narva SK Maletäht 1993  M 040163
993.    Mamedov Daniel 1216 1284 SK Valge Ratsu 1997  M 050548
994.    Mandrõkina Zoja 0 1843 - - -    N 110602
995.    Marintsenko Roman 1680 1680 MA Šahh & Garde 1990  M 040164
996.    Maripuu Heini 1642 1642 Järva Noorte MK 1988  M 040165
997.    Markelov Oleg 1200 1249 Narva SK Maletäht 1998  M 080340
998.    Markov Vladimir 2015 1972 Maardu MK   M 030239
999.    Marksoo Ago 1939 1812 Tartumaa   M 030240
1000.    Martinson Marten 1390 1390 SK Reval-Sport 1994  M 040326
1001.    Maruste Karl 1242 1225 - - -    M 050569
1002.    Mazov Ruslan 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080324
1003.    Mazur Angelina 1222 0 SK Valge Ratsu 1996  N 061016
1004.    Mazurov Juri 0 1215 MA Vabaettur   M 080513
1005.    Matsina Ella-Mai 0 0 Nõmme Noortemaja 1999  N 080605
1006.    Matvejev Nikolai 1236 1294 MA Vabaettur 1997  M 071112
1007.    Mauer Ragnar 0 1773 - - -    M 081123
1008.    Medar Marti 1932 + 18 102020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
1009.    Mederbekov Dõikanbai 1824 1815 Maardu 1958  M 030241
1010.    Mednikov Aleksander 1317 1363 T. Truusi MKK 1997  M 050550
1011.    Mednikov Nikita 1500 1500 - - -    M 051100
1012.    Medvedev Makar 0 0 MA Šahh & Garde 2000  M 081210
1013.    Meier Toomas 1203 1209 Pärnumaa MK 2002  M 110503
1014.    Melderis Uldis 2140 2151 Läti   M 071108
1015.    Meldre Ilmar 1466 1343 Sillamäe SK Kalev 1993  M 050401
1016.    Melis Heli 1381 1384 Paul Kerese MK 1993  N 040358
1017.    Melis Uko 1296 1296 Paul Kerese MK 1995  M 040166
1018.    Melis Ullo 1423 1383 Paul Kerese MK 1992  M 040167
1019.    Melis Urmo 1418 1384 Paul Kerese MK 1996  M 040324
1020.    Melles Jaak 0 1459 - - -    M 101003
1021.    Mengel Johannes 1847 1847 Pärnu MK 1988  M 030242
1022.    Mengel Ragner 0 0 - - -    M 080806
1023.    Menkov Artjom 1200 1244 MA Vabaettur 2002  M 081007
1024.    Menkov Nikita 1530 1637 MA Vabaettur 1995  M 060100
1025.    Merihein Liina 1397 1394 Pärnumaa MK 1990  N 040169
1026.    Meritee Anastassia 1358 1377 MA Vabaettur 1997  N 040395
1027.    Meritee Ilja 1829 1807 MA Vabaettur 1993  M 030045
1028.    Merkulov Deniss 1753 1775 MA Vabaettur 1987  M 030243
1029.  mks  Meškov Viktor 2018 2013 Sillamäe SK Kalev 1930  M 030244
1030.    Mezinskaja Lija 0 0 Mustamäe Loomingumaja 2000  N 081214
1031.    Mether Jorma 1814 - 18 40 Soome 1936  M 110703
1032.    Metsala Heiki 2015 2010 Rakvere   M 030245
1033.    Metsalu Mart 0 1758 - - -  1952  M 090101
1034.  mk  Metsalu Tauno 2194 2242 T. Truusi MKK 1986  M 030246
1035.    Metsoja Vello 0 1896 - 16 7 - - -  1937  M 051116
1036.    Mierins Eriks 0 2151 Läti   M 110119
1037.  rsm  Miezis Normunds 2557 2566 Läti   M 080405
1038.    Migunov Maksim 1417 1512 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
1039.    Mihhailova Anna 1201 1236 MA Vabaettur 1997  N 070608
1040.    Mihhalenko Artjom 0 1289 MA Vabaettur   M 110400
1041.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 MA Vabaettur 1996  M 050526
1042.    Mihhaljuk Vadim 1629 1629 MA Vabaettur 1990  M 040172
1043.    Mihhejev Roman 0 1279 MA Vabaettur   M 081112
1044.    Mikhailov Egor 1213 1200 Narva SK Maletäht 2000  M 080909
1045.    Mikijanska Vera 1866 1842 Läti   N 070413
1046.    Mikk Hans 1693 1579 - - -    M 070504
1047.    Mikrjukov Aleksander 1502 1482 Narva SK Maletäht 1997  M 050538
1048.    Milevskaja Darja 1200 1200 MA Vabaettur   N 081121
1049.    Milihhin Arnold 0 0 - - -    M 080619
1050.    Minajev Nikita 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080323
1051.    Minajev Vladislav 1320 1276 MA Šahh & Garde 1995  M 060908
1052.    Minarskaja Angelina 1321 1351 MK Avesta 1995  N 040417
1053.    Mir Irina 1277 1334 MA Šahh & Garde 1996  N 060901
1054.    Mirenski Jaan 1296 1243 MK Avesta 1996  M 050535
1055.  mk  Mirme Heino 2015 2020 - - -    M 030247
1056.    Mironov Martin 0 1298 - - -    M 080106
1057.    Mironov Ruslan 2068 2204 K. Külaotsa MK   M 060208
1058.    Mirošin Nikita 1805 1769 MA Vabaettur 1989  M 030248
1059.    Mirošnitšenko Vladimir 1967 1960 - - -    M 030249
1060.    Mišeljova Anastassia 0 0 MA Šahh & Garde 2003  N 081216
1061.    Mitjušin Mihhail 0 1800 Venemaa   M 110120
1062.    Mitrohhin Pavel 0 0 SK Diagonaal 2003  M 110721
1063.    Mjastsov Andrei 1274 1313 T. Petrosjani MA 2003  M 101106
1064.    Mode Sirli 1200 1200 - - -    N 110207
1065.    Mogilnõi Jevgeni 1953 1901 - - -    M 030250
1066.    Mohhov Mark 1290 1261 Lasnamäe NMK 1998  M 071000
1067.    Moisejeva Anastassia 1322 1276 Narva SK Maletäht 1999  N 080531
1068.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 MA Vabaettur 1992  M 030251
1069.    Moppel Risto 0 0 - - -    M 081016
1070.    Moring Peeter 1785 - 2 51770 - - -  1943  M 061203
1071.    Moro Marten 1200 1200 Tartu Kalev 1997  M 070623
1072.    Morozov Artjom 1869 1792 Sillamäe SK Kalev 1993  M 030252
1073.    Morozov Pavel 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080325
1074.    Moskaljov Ivan 1928 1941 MA Šahh & Garde   M 030253
1075.    Moskaljuk Vladimir 1736 0 - - -    M 090504
1076.    Muizarajs Uldis 1960 1859 Läti   M 070616
1077.    Murnik Artjom 0 1401 MA Šahh & Garde 1997  M 080507
1078.    Muru Moorits Mihkel 1605 1700 Tartu Kalev 1993  M 040176
1079.    Murutalu Aavo 0 1960 Harjumaa 1962  M 071204
1080.    Mussienko Aleksander 1313 1477 MA Šahh & Garde   M 080509
1081.    Mustaps Matiss 2256 2256 Läti   M 110105
1082.    Muzijenko Vladimir 1817 1649 Keila MK 1931  M 030254
1083.    Mõndresku Ion 2036 2071 Viljandi MS 1951  M 030255
1084.    Mäe Tanel 0 0 - - -    M 081001
1085.    Mäetaga Mart 0 1722 - - -    M 110311
1086.    Mäetalu Robin 0 0 Saaremaa MK 1999  M 080647
1087.    Mägi Ermo 1478 1478 Surju   M 040351
1088.    Mägi Kalju 0 2008 Järvamaa   M 060318
1089.    Mägi Kristina 0 0 Saaremaa MK 1993  N 080643
1090.    Mägi Kristjan 0 0 Saaremaa MK 1995  M 080641
1091.    Mägi Rene 1451 1408 Saaremaa MK 1988  M 040177
1092.    Mägi Riine 1810 1779 Saaremaa MK   N 030581
1093.    Mägi Rita 1798 1682 Haapsalu MK   N 060501
1094.    Mägi Siim 1201 1201 MA Vabaettur 1996  M 050551
1095.    Mäkinen Seppo 0 1694 Soome   M 080616
1096.    Mänd Kalev 1692 1724 Haapsalu MK 1992  M 050557
1097.    Mändmets Rein 2010 1996 Sillamäe SK Kalev   M 030256
1098.    Mölder Martin 1952 1942 Rakvere SK 1989  M 030258
1099.    Mölder Rudolf 0 1867 - - -    M 060801
1100.    Mölderkivi Rain 2120 2121 - - -    M 030259
1101.  mk  Müütnik Ain-Valdo 2151 2178 Kadrioru MK 1961  M 030260
1102.    Müütnik Janno 0 1315 - - -  1994  M 091010
1103.    Naadel Toomas 1310 1310 Saaremaa MK   M 040367
1104.    Nadel Andres 0 1660 - - -    M 110307
1105.  mk  Nael Tõnu 2232 2148 - 2 7 Laagri MAEKK   M 030261
1106.    Nahkur Madis 1921 1855 SK Reval-Sport 1992  M 040180
1107.    Narsavidze David 0 1376 MA Šahh & Garde   M 080505
1108.    Nartov Aleksander 1479 1452 MLM   M 040411
1109.    Narva Ann 1691 1713 SK Reval-Sport 1992  N 030582
1110.  fm  Narva Jaan 2278 - 16 102282 - - -    M 030262
1111.    Narva Mai 1794 1850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
1112.    Narva Mart 1271 1289 SK Reval-Sport 2003  M 101202
1113.  fm  Narva Regina 2106 + 7 82120 SK Reval-Sport 1970  N 030583
1114.    Narva Triin 2042 + 10 81983 SK Reval-Sport 1994  N 030584
1115.    Narusberg Peep 1993 2061 + 3 7 Tartu Kalev 1961  M 030263
1116.    Nasretdinov Mihhail 2048 0 Sillamäe SK Kalev 1981  M 080357
1117.    Nassar Askold 1977 2073 T. Truusi MKK   M 030264
1118.    Nazarov Vadim 1231 1231 MK Avesta   M 050616
1119.    Natalinov Ilja 1242 0 MA Vabaettur 1992  M 060614
1120.    Naurits Kai 0 1775 Rapla MK   N 060305
1121.    Nedostup Daniil 1954 1991 Venemaa   M 081107
1122.    Neelov Meelis 1570 1570 Paul Kerese MK 1991  M 040183
1123.  mk  Neff Sergei 2332 2384 SK Diagonaal 1953  M 030265
1124.  rm  Nei Iivo 2385 2392 - - -    M 030266
1125.  m  Nei Mati 2292 2293 - - -    M 030267
1126.    Nero Georg 1580 1678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
1127.    Nesterov Mihhail 1790 1778 - - -    M 030268
1128.  mk  Nestor Kaarel 2151 2225 SK Reval-Sport 1990  M 030269
1129.    Neustus Martin 1200 1200 Narva SK Maletäht 1996  M 060504
1130.    Neverovskaja Kaili 1537 1450 Viljandi MS 1991  N 060320
1131.    Ni Polina 1971 0 Läti 1972  N 070308
1132.  fm  Ni Viktoria 2149 2166 Läti 1991  N 070309
1133.  mk  Nigmatullin Sergei 2283 2244 SK Diagonaal   M 030270
1134.    Nigul Urmas 2084 2084 - - -    M 030271
1135.    Niinepuu Elmar 2061 1856 Harjumaa 1943  M 030272
1136.    Niit Arnold 0 1836 Saaremaa MK   M 061201
1137.    Nikanorov Erik 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110713
1138.    Nikiforov Mark 1200 1200 SK Diagonaal 1998  M 070629
1139.    Nikolajenko Maksim 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110709
1140.    Nikolajev Ivan 0 1251 MA Šahh & Garde 1998  M 061114
1141.    Nikolajev Nikita 1343 1405 MA Vabaettur   M 040005
1142.  mk  Nikitin Pjotr 2102 2027 - - -    M 030273
1143.    Nikolajev Vadim 1249 1215 Narva SK Maletäht 1999  M 080414
1144.    Nikolajev Valeri 2061 2061 Kohtla-Järve   M 030274
1145.    Nikonov Viktor 1713 1761 - - -  1989  M 030276
1146.    Nikulin Oleg 1878 1877 Narva MK Kaissa, T. Truusi MKK 1996  M 040311
1147.    Nilp Kristofer 1215 1279 Järva Noorte MK 2000  M 080383
1148.    Nilson Koit 0 2070 - - -  1961  M 070612
1149.    Ninaste Marina 1854 1854 Tartu Kalev 1987  N 040185
1150.    Nirgi Mati 0 0 - - -    M 110614
1151.    Nitsiportsik Maksim 1264 1375 MA Vabaettur 2001  M 090304
1152.    Noormets Alex Hendrik 1418 1398 MA Vabaettur 1999  M 061213
1153.    Noppel Ariett 0 1200 Pärnu Linna SK   N 080637
1154.    Nordberg Vidar 1883 1508 - - -    M 070604
1155.    Norin Daniil 0 1220 MA Šahh & Garde   M 080506
1156.    Norkunas Domas 1720 0 Leedu   M 080601
1157.    Noskov Matvei 0 1276 MK Avesta 1999  M 080522
1158.    Noskov Vladimir 1631 0 - - -    M 060600
1159.    Nossov Boris 0 1608 - - -    M 091105
1160.    Novikov Rustam 0 1844 - - -    M 090102
1161.    Novikov Sergei 0 1795 SK Diagonaal   M 100500
1162.    Nõmmik Otto 1952 1964 Põlvamaa   M 030277
1163.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 Saue MK 1951  M 071104
1164.    Nõulik Rain 1247 1253 K. Külaotsa MK 1997  M 051212
1165.    Obolonin Filipp 1282 1378 MA Šahh & Garde 1997  M 061105
1166.    Obrastsov Aleksei 2007 1953 Sillamäe   M 030278
1167.    Obuhhova Anastasia 1356 1394 MK Avesta 1992  N 040186
1168.    Ofljan Karen 1381 1404 MA Šahh & Garde 1995  M 040345
1169.    Ogirtšuk Daniil 0 0 - - -  1998  M 080652
1170.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 MA Vabaettur 1998  M 070315
1171.    Ognestsikov Vladimir 1823 1843 Kohtla-Järve   M 030279
1172.    Ogirtšuk Polina 1200 1200 Narva SK Maletäht 1995  N 050509
1173.    Ogonkov Nikolai 1300 1306 MA Vabaettur   M 110335
1174.    Ohna Arnold 1316 1349 MA Vabaettur 1995  M 040359
1175.    Oja Kertu 1796 1768 Tartu Kalev 1989  N 040187
1176.    Oja Liis 1810 1803 Tartu Kalev 1988  N 040188
1177.    Oja Malle 1888 1748 Tartumaa   N 030587
1178.    Oja Mihkel 1361 1288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
1179.    Oja Oksana 1527 1420 MA Šahh & Garde 1974  N 080205
1180.    Ojar Richard 1200 1304 Võru MK 1998  M 080538
1181.    Ojarand Frank Johan 1404 1373 Nõmme Noortemaja 1996  M 051002
1182.    Ojari Aleksander 1242 1292 MA Vabaettur 2001  M 080318
1183.    Ojasild Annika 1408 1374 Pärnumaa MK 1991  N 040189
1184.    Ojassalu Kalju 1954 1954 Pärnumaa   M 030280
1185.    Ojaste Aksel 0 1833 + 4 7 Tartumaa   M 061028
1186.    Ojaste Kadri 0 1253 MK Tahk   N 080311
1187.    Okas Andrus 0 1665 + 141 7 - - -    M 101102
1188.    Oks Janar 1543 1562 Pärnumaa MK 1993  M 040190
1189.    Olar Jegor 1200 1300 MA Šahh & Garde 2001  M 080379
1190.    Olde Grete 1312 + 6 51383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
1191.  fm  Olde Hendrik 2322 2369 Rapla MK 1966  M 030281
1192.    Olde Henry 0 1552 Pärnumaa MK 1991  M 051204
1193.    Olde Margareth 1471 + 17 71470 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
1194.    Olimpov Dmitri 1365 1432 SK Diagonaal 1993  M 051109
1195.    Olivson Alina 1342 1233 MA Vabaettur 1995  N 040386
1196.    Olkonen Arvi 0 1798 - - -    M 080212
1197.    Olmann Karl-Olaf 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080209
1198.    Olmann Maria 1350 1335 MA Vabaettur 1996  N 050518
1199.    Ommuk Bernhard 1685 1786 Valgamaa   M 030282
1200.    Onton Allan 1925 1875 - - -    M 030283
1201.  mks  Oper Fred 2022 2032 - - -    M 030284
1202.    Orava Aleksander 2012 1981 Narva SK Maletäht 1993  M 030285
1203.    Orehhov Georg 2055 1997 Haapsalu MK   M 030286
1204.    Orglaan Oskar 0 0 Nõmme Noortemaja 1996  M 080635
1205.    Orlov Georgi 2048 2010 SK Diagonaal 1938  M 030287
1206.    Orlov Konstantin 1207 1200 SK Diagonaal 2000  M 091012
1207.    Orlov Roman 1293 1293 Sillamäe SK Kalev 2000  M 070627
1208.    Orlov Sergei 1950 1914 Narva SK Maletäht 1965  M 030288
1209.    Orlov Sergei 1924 1924 Sillamäe   M 050805
1210.    Orlova Kristina 1373 1387 Narva SK Maletäht 1996  N 040414
1211.    Orlovski Daniil 1624 1601 MA Šahh & Garde 1992  M 040121
1212.    Oselein Siim 0 1212 - - -  1995  M 070500
1213.    Osminin Daniil 1644 1584 MA Vabaettur 1993  M 040192
1214.    Ossipova Anna 1476 1447 MK Avesta 1994  N 040339
1215.    Ostrouhhov Juri 0 0 MK Chess Continent   M 110517
1216.    Osula Hendrik 1731 1731 SK Reval-Sport 1993  M 040193
1217.    Ozolins Aris 0 0 Läti 2239  M 110115
1218.    Ots Eino 0 1909 - - -    M 070900
1219.    Ots Heikki 1879 1860 Põlva MK   M 030290
1220.    Ots Tõnis 1876 1881 Põlvamaa   M 030291
1221.    Ott Aarne 0 1673 - - -    M 081110
1222.    Ovdij Grigori 1962 1962 Sillamäe   M 030292
1223.    Ovsjannikov Nikita 1392 1392 SK Diagonaal   M 040194
1224.    Paabo Priit 0 1936 - - -    M 110304
1225.    Paan Karel 1484 - 4 71459 Pärnu Linna SK 1998  M 070631
1226.    Paas Alan 1200 0 T. Truusi MKK 1993  M 060618
1227.  mks  Paas Rudolf 2040 2043 - - -    M 030293
1228.    Pabo Sander 1391 1409 MA Vabaettur 2001  M 080344
1229.    Pabo Vladimir 0 1486 - - -    M 080510
1230.    Padrik Vello 0 1542 - - -    M 081105
1231.    Pagar Kalev 2101 2108 Rakvere MK   M 030294
1232.    Pahk Oskar 1993 2026 Haapsalu   M 030295
1233.    Pai Olavi 1989 2056 Rapla MK 1955  M 030296
1234.  mk  Paidla Kaja 2112 2112 Rapla MK   N 030588
1235.    Paikin Andrei 2015 0 Venemaa   M 081101
1236.    Pailk Aimur 0 1843 Rapla MK   M 060106
1237.    Paju Enn 1837 1845 - - -    M 030297
1238.    Paju Kristiina 1205 1288 Nõmme Noortemaja 1997  N 080210
1239.    Pajula Karl 1294 - 9 61309 - - -    M 110511
1240.    Pajumets Arvo 0 1662 - - -    M 090202
1241.    Pak Jekaterina 1368 1368 SK Diagonaal 1992  N 040195
1242.    Pak Vladimir 1551 1551 SK Diagonaal 1992  M 040196
1243.    Pakler Raul 0 1779 - - -    M 110611
1244.    Pallandi Indrek 0 0 - - -    M 110415
1245.    Palomets Ardi 1356 1377 Saaremaa MK 1994  M 040360
1246.    Panfilov Andrei 1221 1234 Lootuse Malekool 2000  M 091200
1247.  mk  Pani Laivi 2037 2037 Tartumaa   N 030589
1248.    Panichev Mihhail 1200 1200 MK Avesta 1998  M 080521
1249.    Pankevichus Arvidas 1355 1319 MK Avesta 1997  M 060405
1250.    Pantelejev Aleksander 1366 1551 Narva SK Maletäht 1994  M 040392
1251.    Pantšenko Igor 1860 1860 - - -    M 030298
1252.    Paranin Dmitri 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080328
1253.    Park Peeter 1866 1780 Saku MK 1952  M 030299
1254.    Park Toomas 0 0 - - -    M 110121
1255.    Parker Kaja 1895 1813 Võru MK   N 030590
1256.    Parkkinen Jyrki 2244 0 Soome   M 080707
1257.    Parmenenkov Ilja 0 1312 Valga MK   M 110700
1258.    Parmenenkova Nadezda 1362 1259 Valga MK 1997  N 050505
1259.    Parmenenkova Uljana 1430 1435 Valga MK 1999  M 070628
1260.    Parol Juri 1775 1775 Maardu   M 030300
1261.    Parol Viktor 1854 1854 Maardu MK   M 030301
1262.    Paronen Petteri 0 2154 Soome   M 110113
1263.    Paršin Andrei 1497 1479 Narva MK Kaissa 1978  M 081119
1264.    Part Aksel 0 0 - - -    M 080622
1265.    Parthal Anna Mari 1200 0 MK Avesta 1998  N 080420
1266.    Parts Harry 1955 1955 - - -    M 030302
1267.    Parts J. 1800 1800 Pärnumaa   M 030303
1268.    Parts Tiit 1789 1772 Tartumaa   M 030304
1269.    Parve Riina Lii 0 0 MA Vabaettur 2001  N 080336
1270.    Parviste Janek 1916 1866 Lääne-Virumaa   M 070317
1271.    Pastak Marti 0 0 - - -    M 110609
1272.    Pavelson Arne 1816 - 3 51815 Pärnumaa   M 030305
1273.    Pavlov Kirill 1209 1200 Narva SK Maletäht 2001  M 090312
1274.    Pavlov Pavel 1698 1698 SK Diagonaal   M 040198
1275.    Pavlova Alina 2152 2169 Venemaa   N 080903
1276.    Pavulins Klavs 1932 0 Läti   M 070615
1277.    Pechalnov Aleksander 1374 1361 Narva SK Maletäht 1999  M 080339
1278.  mk  Pedak Louisa 2079 2079 - - -    N 030534
1279.    Pedoson Georgi 0 0 Nõmme Noortemaja 2004  M 110715
1280.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 + 4 7 Tartu Kalev 1949  M 030306
1281.    Peld Jevgeni 1843 1932 - - -    M 090600
1282.  fm  Pelešev Leonid 2209 2201 Narva SK Maletäht 1951  M 030307
1283.    Pennert Kaur 0 0 Järva Noorte MK 2001  M 110617
1284.    Perolainen Virko 1588 1578 E-maili MK 1990  M 051009
1285.    Persikov Aleksander 1952 1952 Maardu   M 030308
1286.    Peterson Simo 0 1672 Tartumaa   M 060609
1287.    Petkevitš Aleksander 1601 1601 MA Vabaettur 1992  M 040199
1288.    Petrakovski Nikolai 1777 1780 - - -    M 030309
1289.  mk  Petrov Aleksander 2072 - 2 102063 Kadrioru MK 1941  M 030310
1290.    Petrov Denis 0 0 Tartu Kalev 2001  M 110717
1291.    Petrov Dmitri 1708 1792 SK Diagonaal 1998  M 060411
1292.    Petrov Gennadi 1707 1791 Sillamäe   M 030311
1293.    Petrov R. 1765 1765 - - -    M 030312
1294.    Petrov Sergei 1613 1625 Kohtla-Järve   M 071209
1295.    Petrova Regina 1992 1992 - - -    N 030591
1296.    Petrovs Aleksandrs 0 1943 Läti   M 071111
1297.    Philips Erik 1841 + 8 51811 Pärnumaa   M 030313
1298.    Pietinen Pekka 2008 + 18 50 Soome   M 110729
1299.    Pihl Hilja 1823 1743 Saku MK 1949  N 030592
1300.    Pihlak Allan 1592 1635 Saue MK   M 080424
1301.    Pihlak Ants 0 1863 Viljandi MS 1949  M 060211
1302.    Piibeleht Tiit Hendrik 1408 1270 K. Külaotsa MK 1996  M 050539
1303.    Piip Tarvo 0 2114 - - -    M 100301
1304.    Piir Kalle 0 1875 Viljandi MS 1939  M 070405
1305.    Piir Martin 0 1371 Võru MK 1996  M 081010
1306.    Piiri Hardo 1211 1200 MK Tahk 1998  M 071100
1307.    Pikkmets Reet 2007 2007 - - -    N 030593
1308.    Pikkmets Tauri 1471 1471 Pärnumaa MK 1988  M 040200
1309.    Pikulik Natan 0 1283 MA Šahh & Garde 2000  M 070601
1310.    Pilipenko Sandra 0 0 Järva Noorte MK 2003  N 110723
1311.    Pilisner Marko 1284 1298 Pärnumaa MK 1995  M 050504
1312.    Pill Anna-Madli 0 1217 Tartu Kalev   N 080370
1313.    Pill Jüri 1585 1624 Tartu Kalev   M 040390
1314.    Pipuev Kirill 1741 1741 SK Diagonaal   M 040398
1315.  mks  Pirrus Enn 2012 2004 - - -  1935  M 030314
1316.    Pirovitš Julia 1746 1724 Narva SK Maletäht 1990  N 030594
1317.    Pistsalo Daniil 1200 1213 MA Vabaettur   M 090311
1318.    Pjasta Anna 1228 1292 Lootuse Malekool 1994  N 061217
1319.    Plaksin Ivan 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080329
1320.    Platonov Aleksander 0 1657 - - -    M 060203
1321.    Platonov Artjom 1211 0 Narva SK Maletäht 1999  M 090205
1322.    Ploom Marko 0 1514 - - -    M 081111
1323.    Ploom Robert 1269 1281 Lasnamäe NMK 1997  M 080375
1324.    Ploompuu Alfons 1955 1931 Pärnumaa   M 030315
1325.    Poburanov Artur 1516 1528 MA Šahh & Garde 1996  M 040202
1326.    Podegrat Joost 0 1344 - - -    M 080204
1327.    Pogodina Inga 1461 1527 MA Šahh & Garde 1995  N 050566
1328.    Pohjaranta Santeri 1243 1226 Narva SK Maletäht 1998  M 081223
1329.    Polizaev Dmitri 1200 1200 MA Vabaettur   M 110624
1330.    Politova Polina 1214 1200 Sillamäe SK Kalev 1996  N 050521
1331.  mk  Poljakov Sergei 2133 2130 Maardu MK   M 030316
1332.    Poljakova Natalja 0 2116 - - -    N 110600
1333.  mk  Polonski Vladimir 2183 2183 - - -    M 030317
1334.    Poltan Jüri 2008 2008 Pärnumaa   M 030318
1335.    Polupan Igor 1915 1835 Sillamäe SK Kalev 1990  M 030319
1336.    Ponomarjov Sergei 1663 1683 MK Avesta 1989  M 040204
1337.    Pool Stein Marten 1200 - 5 31236 Pärnu Linna SK 2001  M 090318
1338.    Pool Silvi 1870 1946 Pärnumaa MK   N 030595
1339.    Poom Mati 1844 1823 - - -  1944  M 051203
1340.    Popman Genadi 1817 - 7 41785 Võru MK 1937  M 030320
1341.    Porila Andree 1437 1455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
1342.    Pormeister Kalev 1904 1904 Tartumaa   M 030321
1343.    Postojalkin Nikita 1287 1287 Narva SK Maletäht 1995  M 040408
1344.    Pošetšenkova Marina 1486 1393 Sillamäe SK Kalev 1996  N 040340
1345.    Potapenko Deniss 1384 1304 MA Vabaettur 1994  M 040384
1346.    Potapova Jelizaveta 0 1280 J. Airapetjani MK 1996  N 061113
1347.  mk  Pridonov Aleksei 2176 2176 - - -    M 030323
1348.    Prihodko Ilja 1318 1281 MA Vabaettur 1995  M 051003
1349.    Prii Ants 1606 1701 Vaimastvere SK ILLI   M 070700
1350.    Prii Ants Marten 1592 1768 - 1 7 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
1351.    Priilinn Keio 1722 1751 Pärnumaa MK 1988  M 030324
1352.    Pritulin Vladimir 1217 1208 SK Valge Ratsu 2001  M 080411
1353.  mk  Pritulina Svetlana 2023 2015 SK Valge Ratsu 1971  N 030596
1354.    Pritšetnikova Olga 1856 1867 Sillamäe SK Kalev 1988  N 030597
1355.  mks  Privezentsev Valeri 2133 2102 Narva 1938  M 030325
1356.    Puiestik A. 1905 1905 - - -    M 030326
1357.    Puis Kaljo 1746 1772 - - -    M 080902
1358.    Pukk Kaja 1513 1545 Saaremaa MK 1990  N 050617
1359.    Pukk Sander 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080630
1360.    Pukkonen Daisy 1243 1243 - - -    N 050552
1361.    Pukonen Reio 1386 1241 MA Vabaettur 1990  M 080103
1362.    Pungar Paul 0 0 - - -    M 110607
1363.    Purju Endel 1645 - 4 41437 - - -    M 070904
1364.    Puroila Sippo 1858 - 26 50 Soome   M 110730
1365.    Purre Burt Harrisson 1478 0 Nõmme Noortemaja 1994  M 060900
1366.    Pursiainen Erkki 1954 + 2 50 Soome 1936  M 110701
1367.    Pust Avo 2034 1871 Kohtla-Järve   M 030327
1368.    Putka Verners 2297 2321 Läti   M 110317
1369.    Putrinš Marta 1962 1962 Tartumaa   N 030598
1370.    Puura Ivar 0 1842 - - -    M 081104
1371.  mk  Puusepp Kaimar 2268 2281 Rapla MK 1976  M 030328
1372.    Põder Paul 1889 1791 Viljandi MS 1954  M 030329
1373.    Põldoja Ants 2040 2008 - - -    M 030330
1374.    Põlendik Tiina 1730 - 4 101645 - - -  1948  N 030599
1375.    Põvvat Aalo 1443 1394 - 4 6 - - -    N 070622
1376.    Pärkma Jüri 0 1895 - - -    M 080518
1377.    Pärkson Meinhard 1720 1754 Põlvamaa   M 030331
1378.    Pärn Rasmus 1200 + 0 61233 Pärnumaa MK 2000  M 090802
1379.    Pärnapuu Risto 1284 1268 Pärnumaa MK 1995  M 051205
1380.    Pärnat Üllar 1380 1384 Pärnumaa MK 1989  M 060223
1381.  mk  Pärnits Rauno 2177 2177 Tartu Kalev   M 030332
1382.  rm  Pärnpuu Leili 2122 - 14 82218 Kadrioru MK 1950  N 030600
1383.    Pärt Urve 1860 1881 Rapla MK   N 030601
1384.    Pärtel Kris 1290 1290 - - -    M 050564
1385.    Pääkkönen Timo 2283 0 Soome   M 080705
1386.  m  Päären Hugo 2260 2258 + 10 7 Rapla MK 1946  M 030333
1387.    Pöial Villu 1757 0 - - -    M 060319
1388.    Püüding Kristo 0 0 Saaremaa MK 1999  M 080649
1389.    Raaliste Raivo 2104 2107 MK Tahk   M 030334
1390.    Raaper Harri 0 1435 - - -    M 080617
1391.    Raasuke Artti 0 0 Saaremaa MK 1998  M 080648
1392.    Radin Artjom 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 080382
1393.    Raev Jüri 0 1766 Saaremaa MK 1934  M 081109
1394.    Ragozin Svjatoslav 1289 1337 Narva SK Maletäht 1996  M 060217
1395.    Rahula Ülle 1703 1788 Kuressaare   N 030602
1396.    Rahusalu Riho 1677 1594 Harjumaa   M 060601
1397.    Raid Katariina 1200 1200 - - -    N 081006
1398.    Raidla Johannes 1826 1918 - - -  1949  M 070412
1399.    Raidma Marge 0 1528 - - -    N 091002
1400.    Raidma Margus 1724 1578 - - -    M 090307
1401.    Raidväli Jüri 0 2044 + 3 7 - - -    M 070807
1402.    Raig Tanel 1914 1856 K. Külaotsa MK   M 030335
1403.    Raigna Aare 0 1843 Tartumaa   M 061029
1404.    Rakitin Mihhail 1983 1948 Valga MK 1989  M 030336
1405.    Rakštis Robert 1225 1222 MA Vabaettur 1997  M 080910
1406.    Ramsas Paulus 1320 0 Leedu   M 080603
1407.    Randmaa Erki 0 0 SK Reval-Sport 1996  M 080710
1408.    Randväli Raul 0 1860 - - -    M 061204
1409.    Rannas Koit 1971 1950 Harjumaa   M 030337
1410.    Raondi Jaan Martin 1668 1755 - - -    M 050716
1411.    Rass Hedvig 0 0 Keila MK   N 080535
1412.    Rass Saskia 0 0 Mustamäe Loomingumaja 1997  N 080626
1413.    Rassadin Aleksander 1366 1325 SK Diagonaal 1998  M 071101
1414.    Ratnikov Daniil 1519 1540 MA Vabaettur 1993  M 040387
1415.    Ratsiborski Stanislav 1882 1882 SK Diagonaal 1988  M 040208
1416.    Rattasep Valjo 1705 1775 Saue MK 1938  M 060317
1417.    Rattasep Ülev 0 1812 - - -    M 070804
1418.    Rattik Artjom 1369 1340 Narva SK Maletäht 1999  M 061026
1419.  mk  Raud Rainer 2277 2327 SK Reval-Sport 1963  M 030338
1420.  mk  Raud Tiina 2113 2113 - - -    N 030573
1421.    Raudsepp Andres 0 1884 - - -    M 110410
1422.    Raudsepp Jaan 0 1543 - - -    M 100702
1423.    Raudsepp Mart 0 1540 Viljandi MS 1984  M 061207
1424.    Raudsepp Mikk 0 0 - - -    M 110518
1425.    Raudsepp Teet 1983 1954 + 7 7 - - -    M 070809
1426.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 Kadrioru MK 1970  M 030339
1427.    Rea Raivo 0 1586 - - -    M 110321
1428.    Rebane Alari 1394 1394 Haapsalu MK 1994  M 040388
1429.    Rebane Raul 0 2147 - - -    M 061116
1430.    Rebane Taniel 1852 1843 SK Reval-Sport 1985  M 030340
1431.    Reede Arvo 1925 1879 Haapsalu MK   M 030341
1432.  mk  Rei Aksel 2122 2147 - 4 7 Tartu Kalev   M 030342
1433.    Reila August 1264 1276 Pärnumaa MK   M 050902
1434.    Reila Heiki 1200 1204 Pärnumaa MK 1998  M 060620
1435.    Reima Heigo 1947 1971 Tartumaa   M 030343
1436.  mk  Reimaa Sven 2191 2203 Tartu Kalev   M 030344
1437.  mk  Reiman Arvo 2226 2287 Põlva MK   M 050804
1438.    Reinap Raimond 1200 1256 K. Külaotsa MK 1997  M 070802
1439.    Reinpõld Artur 1200 1202 Tartu Kalev 1997  M 051210
1440.    Reinson Jüri 1596 0 - - -    M 110333
1441.    Reintam Andres 0 0 Tartu Kalev   M 110501
1442.    Reintam Margus 0 1337 Tartu Kalev 2000  M 110212
1443.    Reinup Hannes 1433 1437 E-maili MK 1992  M 040209
1444.    Reiter Nikolai 1842 1866 Narva 1946  M 030345
1445.  mk  Remmel Anto 2277 2282 SK Reval-Sport 1946  M 030346
1446.    Remmel Rauno 1517 1485 Haapsalu MK 1989  M 040210
1447.    Revin Eduard 1532 1532 MA Vabaettur 1994  M 040211
1448.    Riim Rene 1255 1262 Saaremaa MK 1993  M 050605
1449.    Riisalu Ülis 1835 1860 Viljandimaa   M 050717
1450.    Rikken Juta 1778 1709 Harjumaa   N 030604
1451.    Ristisaar Roger 1363 1386 Saue MK 1980  M 080536
1452.    Ristoja Jan 2285 2287 Soome   M 080706
1453.    Ristoja Samu 2028 2040 Soome   M 080708
1454.    Rivik Richard Sven 0 0 - - -    M 110604
1455.    Rjurik Vladislav 1321 1268 Lasnamäe NMK 1996  M 051209
1456.    Roben Krister Erik 0 0 T. Truusi MKK 1999  M 080628
1457.    Rochko Ilja 2200 2202 Läti   M 110318
1458.    Rodkin Viktor 2013 2059 Sillamäe SK Kalev 1956  M 030348
1459.    Rogaten Kirill 1256 1278 Narva SK Maletäht 2000  M 080206
1460.    Rohi Ergo 0 1493 - - -    M 100300
1461.    Rohi Riivo 0 0 - - -  1996  M 080709
1462.    Rohtmaa Aivar 1889 1889 Sillamäe SK Kalev 1981  M 080356
1463.    Romandi Enn 1809 1856 Hiiumaa MK 1968  M 030349
1464.    Romanenko Viktor 1631 1631 MLM   M 040212
1465.  mk  Rooks Ivar 2210 2123 Kohtla-Järve 1933  M 061215
1466.    Roos Ross Ottar 0 0 K. Külaotsa MK 1998  M 080713
1467.    Rootalu Sander 0 0 - - -    M 110519
1468.    Roots Laura 0 1209 Pärnumaa MK   N 080638
1469.    Rosenbaum Oliver 1909 1955 MA Vabaettur 1988  M 030350
1470.    Roseniit Riine 1811 1776 Pärnumaa MK   N 040214
1471.    Rosenvald Helmuth 1825 1860 - - -    M 030351
1472.    Rozenblit David 1269 1305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
1473.    Rubahhin Anatoli 0 1702 MA Šahh & Garde   M 061011
1474.    Rubin Stella 1203 1200 MK Tahk 1999  N 080313
1475.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 MA Vabaettur   M 071208
1476.    Rudnev Nikita 0 0 MA Šahh & Garde 2002  M 081219
1477.    Rukin Valeri 0 1821 Kohtla-Järve   M 061216
1478.    Rukina Irina 1778 1912 SK Diagonaal 1990  N 030605
1479.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 MA Vabaettur 1991  M 040216
1480.    Rumjantseva Olga 1760 1753 Sillamäe SK Kalev 1990  N 040217
1481.    Runnel Simo 1909 1838 + 2 7 Tartumaa   M 030354
1482.    Rupski German 1266 1245 MA Vabaettur 1997  M 061100
1483.    Russak Rasmus 0 0 K. Külaotsa MK 2000  M 081134
1484.    Rutkevits Nikita 0 1387 MA Šahh & Garde 1994  M 080517
1485.    Rutškin Artur 0 1300 MA Šahh & Garde 1995  M 080541
1486.    Ruus Rein 2125 2059 Viljandi MS 1955  M 030355
1487.    Ruusmann Villu 0 1756 - - -    M 080360
1488.    Ruusu Daniil 1764 1764 T. Truusi MKK   M 030356
1489.    Rõbaltsenko Vladimir 1810 1853 Kohtla-Järve   M 080500
1490.    Rõbinski Andrei 1885 1885 MA Vabaettur 1987  M 030357
1491.    Rõkk Carlis 0 0 Järva Noorte MK 2002  M 110618
1492.    Rõmar Kirill 1308 1299 Narva SK Maletäht 1995  M 050614
1493.  m  Rõtova Merike 1853 1840 SK Reval-Sport 1936  N 030607
1494.    Rõtšagov Maksim 1545 1543 MA Vabaettur 1992  M 040986
1495.  rsm  Rõtšagov Mihhail 2517 2506 - - -    M 030358
1496.    Rätsep Raul 1560 1560 SK Diagonaal 1992  M 040220
1497.    Rättel Georgi 1506 1506 MA Šahh & Garde 1994  M 040402
1498.    Rääk Görel 0 1200 Pärnumaa MK 1992  N 060207
1499.    Rüütel Matis 1562 1680 Saaremaa MK 1994  M 040221
1500.    Rüütli Hanna-Maria 0 0 Põlva MK   N 080408
1501.    Rüütli Jaanus-Peeter 0 0 Põlva MK   M 080407
1502.    Ryzhkov Vjacheslav 0 2086 Venemaa   M 110116
1503.    Saad Deivid 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080326
1504.    Saag Enith Li 1680 1545 SK Reval-Sport 1994  N 040337
1505.    Saagpakk Gustav 1635 1635 SK Reval-Sport 1996  M 050524
1506.    Saaliste Kardo 1268 0 MK Tahk 1996  M 070806
1507.    Saar Albert 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080319
1508.    Saar Karl Kiur 1506 1506 MA Vabaettur 1996  M 040222
1509.    Saar Kaur Aare 1708 1647 MA Vabaettur 1994  M 040223
1510.    Saar Lembit 1955 1949 - - -    M 080359
1511.    Saar Siim 0 0 Järva Noorte MK 1999  M 080914
1512.    Saar Tarmo 2007 2007 - - -    M 050724
1513.    Saar Toivo 1471 0 - - -    M 090308
1514.    Saarela Anar 1394 1333 - - -    M 080618
1515.    Saarpere Sten 1441 1441 - - -  1991  M 040224
1516.    Saarpere Sven 1265 1265 - - -  1992  M 040225
1517.    Saartok Peeter 1413 1570 Saaremaa MK 1992  M 040226
1518.  mk  Sabinov Aleksander 2194 2201 Kadrioru MK 1962  M 030359
1519.    Safjanova Marina 1670 1691 Narva SK Maletäht 1990  N 040227
1520.    Safran Pjotr 1873 1873 - - -    M 030360
1521.    Safronov Kirill 1205 1203 MA Vabaettur   M 080201
1522.    Safronov Mati 1892 - 35 50 Hiiumaa MK   M 090800
1523.    Sagadijeva Anna 1821 + 6 51837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
1524.    Sai Aron 1292 1292 - - -    M 040373
1525.    Saidla Raivo 1857 1795 - - -    M 060307
1526.    Sallik Ragnar 1589 1589 SK Diagonaal   M 040228
1527.    Salupere Silvi 1548 1600 + 1 6 - - -    N 070618
1528.    Sammelsaar Lagle 1458 1488 Saaremaa MK 1990  N 060403
1529.    Samoilov Ilja 1206 1206 Lasnamäe NMK 1995  M 050544
1530.    Samoilov Sergei 0 0 Viljandi MS 1962  M 070702
1531.  rm  Samolins Vitalijs 2412 2394 Läti   M 110319
1532.  mk  Sander Heike 1987 1920 Kadrioru MK 1954  N 030609
1533.    Sander Jaan 2064 2005 Kadrioru MK 1948  M 030363
1534.    Sander Kristjan 2071 2057 Tartu Ülikooli MK   M 030364
1535.    Sankov Maksim 1231 1208 Narva SK Maletäht 2001  M 110125
1536.    Sankovski Lembit 0 0 Viljandi MS 1941  M 070703
1537.    Sapoznikov German 1638 0 - - -    M 080639
1538.  mk  Saraikin Sergei 1954 1981 - - -    M 030365
1539.  mk  Sarapik Kristjan 2157 2191 MA Vabaettur 1990  M 030366
1540.    Sarapov Artjom 1248 1282 MA Vabaettur   M 100101
1541.    Sarapova Jekaterina 1200 1200 - - -    N 110627
1542.    Sarapuu Annabel 0 0 Pärnumaa MK 1999  N 080800
1543.    Sarapuu Annika 1231 1350 Pärnumaa MK 1997  N 061212
1544.    Sargla Bertram 0 0 Tartu Kalev   M 080915
1545.    Saronov Artjom 1200 0 - - -    M 060619
1546.    Saruhhanov Artjom 1350 1478 SK Valge Ratsu 1991  M 080109
1547.  mk  Sarv Arvo 2179 2130 T. Truusi MKK   M 030367
1548.    Sarv Pihel 1767 1767 Tartumaa   N 030610
1549.    Sarv Tuul 1801 1734 Tartumaa   N 030611
1550.    Sass Heino 1182 1182 Pärnu MK 1997  M 050553
1551.    Sazonov Artjom 1200 1289 MA Vabaettur 1997  M 060324
1552.    Saul Andres 1966 2030 Pärnumaa   M 030368
1553.    Savenko Maksim 1672 1763 Lasnamäe NMK 1995  M 040429
1554.    Savik Oleg 1351 1346 MA Vabaettur   M 101203
1555.    Savolainen Leo 0 1902 Soome   M 080609
1556.    Savosto Egor 1219 1239 Narva SK Maletäht 1999  M 080413
1557.    Schcukin Nikolai 0 1299 Tartu Kalev   M 110334
1558.    Schults Erik 1498 1437 SK Diagonaal 1996  M 040230
1559.  fm  Schults Olev 2311 2300 Saaremaa MK 1963  M 030369
1560.  mk  Schuster Jüri 2157 2138 Pärnumaa   M 030370
1561.  rm  Seeman Tarvo 0 0 Võistluskeeld 16.11.2010-16.11.2011 1969  M 030371
1562.    Seemre Riivo 1443 1557 Saku MK 1993  M 081206
1563.    Seire Karlis 1860 1901 Järva Noorte MK 1989  M 030372
1564.    Seisler Dmitri 1955 1956 - - -    M 030373
1565.    Sekk Egert 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080629
1566.    Sekk Kristen 1427 1498 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
1567.    Selge Erik 1416 1444 - - -    M 050502
1568.    Selifanov Konstantin 1763 1804 MA Šahh & Garde 1996  M 040232
1569.    Selivanov Mihhail 1515 1526 MA Šahh & Garde 1994  M 050900
1570.  mk  Seljodkin Juri 2094 1920 - 6 7 Tartumaa   M 030374
1571.    Semjonov A. 1800 1800 - - -    M 030375
1572.    Semjonov Sergei 1324 1360 MA Vabaettur 2000  M 080213
1573.    Semjonova Polina 1368 0 - - -  1997  N 080650
1574.    Sengbusch Jaan 1466 0 - - -    M 110412
1575.    Sengbusch Kalev 0 1677 - - -    M 090309
1576.    Sepandi Jaak 1776 + 13 51833 - - -  1939  M 030376
1577.    Sepp Gerd Eston 1254 + 4 41223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
1578.    Sepp Herbert 0 1834 - - -    M 101104
1579.    Sepp Johann 1351 1364 Pärnu MK 1995  M 040349
1580.    Sepp Mati 2018 1902 Saku MK 1945  M 030377
1581.    Sepp Mart 2034 1979 Saku MK 1980  M 030378
1582.  rm  Sepp Olav 2521 2463 Laagri MAEKK 1969  M 030379
1583.    Sepp Patrick 1300 0 - - -    M 080801
1584.    Sepp Sander 1248 1345 Saaremaa MK 1995  M 040361
1585.    Sepp Silver 1338 0 Saaremaa MK 1998  M 060402
1586.    Sepp Tõnu 0 1600 - - -    M 090601
1587.    Seppar Aleksandra 0 1271 SK Diagonaal   N 070402
1588.    Seppar Mehis 1226 1241 SK Diagonaal 1996  M 040355
1589.    Seppenin Berta 1200 1220 MK Avesta 1996  N 050507
1590.    Seppern Marianna 1647 1647 SK Diagonaal 1988  N 040233
1591.    Seredenko Nikolai 1882 1882 Maardu   M 030380
1592.  m  Sergejev Roman 2352 2347 SK Reval-Sport 1975  M 030381
1593.    Sergo Eerik-Jaan 1973 1813 - - -  1943  M 060607
1594.    Serhovets Maksim 1327 1311 Lasnamäe NMK 2000  M 080363
1595.    Serjogin Anton 1260 1252 MA Vabaettur 1992  M 060221
1596.    Sermant Ain 1820 1820 Valgamaa   M 030382
1597.    Sermat Ain 0 1583 - - -    M 080422
1598.    Sidorenko Artjom 1815 1762 T. Truusi MKK 1991  M 030383
1599.  mks  Sidorov Ivan 1972 2060 Sillamäe   M 030384
1600.  mk  Siemer Tambet 2192 2310 Rapla MK 1969  M 030385
1601.    Siidirätsep Endel 1920 1875 Harjumaa   M 030386
1602.    Siigur Jüri 0 1912 - - -    M 060309
1603.  mk  Siil Marko 2107 2142 Saaremaa MK   M 030387
1604.    Siimer Jüri 1715 1674 Viljandi MS 1933  M 030388
1605.    Siimer Margus 1403 1327 - - -    M 070508
1606.    Siimsen Sten Ingold 0 0 T. Truusi MKK 1999  M 080627
1607.    Siiner Kert 1343 1343 Saaremaa MK   M 040365
1608.    Siitan Martin 1262 1200 Pärnumaa MK 1995  M 050567
1609.    Sikk Lembit 1776 1727 Harjumaa   M 050718
1610.    Sild Eero Kristjan 1230 1221 Nõmme Noortemaja 1998  M 061101
1611.    Sild Elin 1796 1885 K. Külaotsa MK   N 030612
1612.    Sildnik Kaire 0 1473 Saue MK 1959  N 081122
1613.    Sildnik Mihkel 0 1203 - - -    M 090302
1614.    Silla Tiina 0 1715 - - -    N 090301
1615.  mks  Silm Endel 2017 1930 Viljandi MS 1936  M 030389
1616.    Simenson Margit 1934 1902 Viljandi MS 1967  N 030613
1617.    Simmermann Kaspar 1200 1286 Nõmme Noortemaja 2000  M 080348
1618.    Siroš Ilja 2002 1845 Sillamäe SK Kalev 1998  M 050525
1619.    Sirp Karl Aleksander 1430 1516 Tartu Kalev 1999  M 070701
1620.    Sirp Lauri 0 1820 - - -    M 090509
1621.    Sirtse Morten 1200 1288 MA Vabaettur 1996  M 060617
1622.    Sizova Julia 1378 1337 MK Avesta 1995  N 040420
1623.    Sitnikov Aleksei 0 0 T. Truusi MKK 2003  M 110725
1624.    Sivov Dmitri 1200 1200 MA Vabaettur 2001  M 080332
1625.    Sjomin Viktor 1824 1824 - - -    M 030390
1626.    Skaletskaja Jelisaveta 0 0 Lasnamäe NMK 2000  N 080367
1627.    Skatskova Anna 0 0 T. Truusi MKK 2003  N 110724
1628.    Skawinsky Henrik 0 0 - - -    M 110603
1629.    Skladtsikov Andrei 1599 - 9 61459 SK Diagonaal 2000  M 071214
1630.    Skripitsin Maksim 1202 1209 Lootuse Malekool 2001  M 080503
1631.    Skromkova Aleksandra 1232 1204 SK Diagonaal 1996  N 050520
1632.    Skuja Aivars 2221 2217 Läti   M 080805
1633.    Skulasson Toomas 1213 0 Lootuse Malekool 2001  M 090400
1634.    Smerdov Leonid 1760 1625 Haapsalu   M 030391
1635.    Smirnov Aleksander 1346 1331 Lootuse Malekool 1995  M 051006
1636.    Smirnov Artjom 0 2428 Venemaa   M 110104
1637.    Smirnov Eduard 0 0 SK Valge Ratsu   M 080312
1638.    Smirnov Viktor 2030 2030 - - -    M 030392
1639.    Smoljan Anatoli 1924 1924 Tartumaa   M 030393
1640.    Smoljar Jakov 0 2032 SK Diagonaal 1960  M 080901
1641.    Smoljar Roman 1808 - 10 51900 SK Diagonaal 1995  M 040235
1642.    Smolkov A. 1808 1808 - - -    M 030394
1643.    Smolov Mihhail 1910 1910 MA Vabaettur 1987  M 030395
1644.    Sokolov Andrei 1266 1230 Narva SK Maletäht 1995  M 040409
1645.    Sokolov Boriss 1204 1208 Narva SK Maletäht 2000  M 091005
1646.    Sokolova Anastassia 1362 1235 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1996  N 050514
1647.    Sokolova Anna 0 0 MA Vabaettur 2000  N 080338
1648.    Sokolova Ksenja 1312 1323 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1996  N 051211
1649.    Solntsev Andrei 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110705
1650.    Solovei Aleksander 1394 1359 MA Šahh & Garde 1994  M 040237
1651.    Solovjov A. 1963 1963 - - -    M 030396
1652.    Solovjov Nikita 1200 0 T. Truusi MKK 2000  M 080315
1653.    Solovjov Vladimir 0 1927 - 2 7 - - -    M 091101
1654.    Solovjov Vladislav 1760 1790 - - -    M 040238
1655.    Sominskaja Ilana 1229 1246 Maardu MK 1998  N 050517
1656.    Songisepp Peeter 0 1921 - - -    M 070810
1657.    Soo Andry 0 0 Nõmme Noortemaja 1999  M 080633
1658.    Soo Kalju 1743 1684 Kohtla-Järve   M 030397
1659.    Soobik Marek 1987 1990 SK Reval-Sport 1983  M 030398
1660.    Sookruus Heiki 2108 2108 Harjumaa   M 030399
1661.    Soolo Jüri 1688 1741 - - -    M 080421
1662.    Soolo Ülo 1552 1542 - - -    M 070503
1663.    Sooman Sten-Silver 1271 1249 K. Külaotsa MK 1996  M 050722
1664.  mk  Soome Aimur 2144 2066 Haapsalu MK   M 061200
1665.    Soomere Erich 1851 1843 T. Truusi MKK   M 030400
1666.  mks  Soone Lembit 1996 1996 Tartumaa   M 030401
1667.    Soosaar Andres 1504 1504 - - -    M 040240
1668.    Soosõrv Ants 0 1560 - - -    M 110610
1669.    Sootla Sten 1502 1502 Vaimastvere SK ILLI 1995  M 040313
1670.  mk  Sopp Aivar 2190 + 6 52213 Pärnumaa   M 030402
1671.    Sorokin Vitali 1886 1886 MA Vabaettur 1987  M 030403
1672.    Sorokina Aleksandra 1642 1552 Sillamäe SK Kalev 1989  N 040242
1673.    Sotskov Nikita 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  M 090315
1674.    Sova Nils-Holger 1418 1362 Viljandi MS   M 040328
1675.    Spirina Aleksandrina 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  N 090306
1676.    Sprivul Vahur 2021 2068 - - -    M 030404
1677.    Spungin Edgar 1420 1420 SK Diagonaal   M 040371
1678.    Spungin Maksim 1514 1404 SK Diagonaal 1995  M 040318
1679.    Staršinov Jevgeni 1524 1524 Sillamäe SK Kalev 1992  M 040243
1680.    Startsev Dmitri 1200 0 Narva SK Maletäht 1995  M 060406
1681.    Stassilovitš Nikolai 2045 2038 Narva SK Maletäht 1959  M 030405
1682.    Staub Madis 0 1852 - - -  1940  M 100900
1683.    Steinberg Kaspar 1760 1760 SK Reval-Sport 1987  M 040357
1684.    Steinberg Madis 0 1250 - - -    M 110512
1685.    Steinberg Vahur 1442 1442 E-maili MK 1991  M 040244
1686.    Stepanov Arseni 1282 1397 MA Vabaettur 1998  M 050615
1687.    Stepanova Elizaveta 1584 1623 MK Avesta   N 040245
1688.    Stern Indrek 1740 1740 - - -  1989  M 040246
1689.    Stjopin Valeri 1989 2001 Kohtla-Järve   M 030406
1690.    Stimmer Oliver 1640 1640 Pärnu MK 1992  M 040247
1691.    Stretškova Arina 1200 0 Narva SK Maletäht 1997  N 061018
1692.    Strikov Andrey 0 0 - - -    M 081000
1693.    Strumpe Andris 0 2207 Läti   M 071110
1694.  mk  Studentsov Andrei 2173 2146 MK Chess Continent   M 030407
1695.    Suhhorukov Georgi 1254 1271 Sillamäe SK Kalev   M 040333
1696.    Suigusaar Kalmer 1439 1437 Pärnumaa MK 1992  M 040248
1697.    Suikonen Georgi 1207 1207 MK Avesta 1995  M 050508
1698.    Sukk Tarmo 0 1624 - - -    M 081202
1699.    Sulamägi Priit 1342 1258 Tartu Kalev   M 100402
1700.    Sulg Jaan 1989 1918 Rapla MK   M 050725
1701.    Sumaroks Janis 0 1858 Läti   M 070414
1702.    Sumorok Janis 1754 1757 Narva MK Kaissa 1940  M 030408
1703.    Sune Raido 0 1969 - - -    M 060611
1704.    Sutyrin Aleksander 1877 1900 Narva SK Maletäht 1949  M 081120
1705.    Suurkaev Tauno 1813 1813 Rakvere   M 030409
1706.    Suursoo Villem 1273 1386 Valga MK 1998  M 070803
1707.    Suvi Indrek 1272 1433 Võru MK   M 081106
1708.    Svedov Andrei 1226 - 14 41237 Lootuse Malekool 2002  M 110327
1709.    Svedov Maksim 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110710
1710.    Svetlov Igor 1406 1382 Lootuse Malekool 1996  M 051007
1711.    Svetlyšenko Aleksei 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  M 090507
1712.    Svischeva Katarina 1261 1288 Narva SK Maletäht 1999  N 080530
1713.    Sõrm Aivar 2035 2085 Saaremaa   M 030410
1714.    Sõrmus Kaarel 1322 1376 Tartu Kalev 1995  M 040332
1715.    Sõrmus Tanel 0 1460 - - -    M 100401
1716.    Sõrovarov Nikolai 1543 1476 MA Šahh & Garde 1992  M 040171
1717.  mk  Sõskov Vjatšeslav 2315 2376 Narva SK Maletäht 1987  M 030412
1718.  mk  Särgava Ants 0 2237 Viljandi MS 1969  M 051112
1719.    Särki Juri 2044 2059 Valgamaa   M 030413
1720.  mk  Sööt Margus 2189 + 6 52320 MA Vabaettur 1980  M 030414
1721.    Šabarov Fjodor 0 2058 - - -    M 070800
1722.    Šalabajeva A 1566 1566 - - -    N 040251
1723.    Šamrai Vladimir 1916 1885 - - -    M 030415
1724.    Šapovalov Juri 1775 1754 Haapsalu   M 030416
1725.    Šapp Villiam 1670 1670 SK Diagonaal 1992  M 040252
1726.    Šarankov Grigori 2200 2282 Venemaa   M 071107
1727.    Šarejev Ramai 0 1244 MA Vabaettur   M 110510
1728.    Šarõgin Sergei 1771 1805 Narva 1935  M 030417
1729.    Šatilov Ivan 1838 1838 Narva 1974  M 030418
1730.    Šelajev Boris 2022 2022 - - -    M 030419
1731.  mk  Šelajev Oleg 2114 2110 MA Vabaettur 1987  M 030420
1732.    Šendõrev Dmitri 1974 2036 MA Vabaettur 1986  M 030421
1733.    Šeng Anton 0 1200 Mustamäe Loomingumaja 1996  M 080528
1734.    Šeršukova Irina 1315 1200 Lasnamäe NMK 1996  N 050512
1735.    Šeršunov Mihhail 1211 1305 MK Avesta 1997  M 060409
1736.    Šestero Valentina 1495 1495 SK Diagonaal 1994  N 040255
1737.    Ševtšenko Maksim 1497 1483 Valga MK 1996  M 040316
1738.    Ševtšenko Oleksander 1815 + 15 50 - - -    M 110702
1739.  m  Ševtšenko Robert 2367 2396 Kadrioru MK 1969  M 030422
1740.    Šilkin Aleksei 1258 1253 Narva SK Maletäht 2003  M 110507
1741.    Šipilov Vladimir 1935 1906 Narva MK Kaissa 1940  M 030423
1742.    Širjajev Jaroslav 1880 1880 - - -    M 030424
1743.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 T. Truusi MKK 1978  M 030425
1744.    Šiškov Anton 1902 1902 - - -    M 030426
1745.    Šitova Polina 1459 1459 MK Avesta 1994  N 040413
1746.    Škrjabin Aleksei 1851 1879 MA Vabaettur 1991  M 030427
1747.    Škurdalov Eduard 1287 1295 MA Šahh & Garde 1991  M 061010
1748.    Šleimovitš Viktor 2068 2070 MA Vabaettur   M 030428
1749.  mk  Šlõkov Vitali 2287 2265 Maardu MK 1987  M 030429
1750.    Šmarov Maksim 1289 0 MA Šahh & Garde   M 080908
1751.    Šmatkov Juri 1949 1931 Narva MK Kaissa 1945  M 070416
1752.    Šmurov Maksim 1377 1332 MA Vabaettur 1997  M 040397
1753.    Šovkunenko Artur 1268 1203 MA Vabaettur 1999  M 080104
1754.    Šovkunenko German 1352 1263 MA Vabaettur   M 080113
1755.    Špak Aleksandr 0 2150 Venemaa   M 110601
1756.    Špongolts Aleksander 0 1300 MA Šahh & Garde   M 080624
1757.    Štobert Nikita 1465 1459 MA Vabaettur 1992  M 050603
1758.    Štšupak Nikolai 1889 1873 - - -  1947  M 070613
1759.    Šukis Viktor 0 1789 + 4 7 Tartumaa   M 060606
1760.    Šulzik Vladimir 1320 1264 MA Vabaettur 1996  M 050527
1761.    Šumik Vitali 1880 1880 Maardu   M 030430
1762.    Šumilin Vladimir 1364 1316 Lasnamäe NMK 1997  M 070606
1763.    Šved Aleksander 1495 1495 T. Truusi MKK 1992  M 040258
1764.    Švedova Anastasia 1356 1296 MA Vabaettur 1994  N 040341
1765.    Švedovski Robert 1301 1324 Lasnamäe NMK 2000  M 081003
1766.    Švilponis Teet 2136 2068 Saku MK 1970  M 030431
1767.  rsm  Švõrjov Igor 2411 + 3 52373 Kadrioru MK   M 030432
1768.    Zabeivorota Svjatoslav 1518 1518 MA Vabaettur 1991  M 040259
1769.    Zahharova Anastassia 1200 1200 Mustamäe Loomingumaja 1995  N 070101
1770.  m  Zainetdinova Svetlana 2128 2055 SK Diagonaal 1962  N 030614
1771.    Zaitsev Boris 2074 2049 SK Diagonaal 1950  M 030433
1772.    Zaitsev Vladimir 0 0 Lasnamäe NMK 2000  M 110324
1773.    Zaitseva Anastassia 1240 1224 MA Vabaettur   N 081113
1774.    Zaitšenkov Aleksei 1846 1837 MA Vabaettur 1988  M 030434
1775.    Zajets Alina 0 0 MA Vabaettur 2000  N 080334
1776.    Zajev Andrei 1629 1410 MA Šahh & Garde 1993  M 040261
1777.    Zakirova Jekaterina 1200 1200 MA Vabaettur 2000  N 080337
1778.    Zalnin Juri 1818 1851 Narva 1944  M 030440
1779.    Zaluzjeva Anna 1681 1681 Narva SK Maletäht 1989  N 040262
1780.    Zamorskaja Sofia 1234 1236 Narva SK Maletäht 2003  N 110506
1781.    Zaplava Vladimir 1859 1853 MA Vabaettur 1988  M 030435
1782.    Zarkova Arina 1395 1253 SK Diagonaal 1998  N 060800
1783.    Zarovski Mihhail 1888 1859 - - -    M 030441
1784.    Zarri Vladislav 1411 1408 MA Vabaettur 1996  M 040323
1785.    Zarudnõi Deniss 0 1500 MA Šahh & Garde   M 080625
1786.  rm  Zavoronkov Vladimir 2382 2376 Narva SK Maletäht 1976  M 030442
1787.    Zbanova Tatjana 1911 1911 Sillamäe   N 030615
1788.    Zeludkov Emil 1504 1600 Tartu Kalev 1995  M 040317
1789.    Zerebtsov Valeri 1787 1787 MA Vabaettur 1987  M 040264
1790.    Zigailov Sergei 2086 2139 Sillamäe SK Kalev 1986  M 030436
1791.    Zilin Artur 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 081208
1792.    Zisman Ernest 1848 1847 Kohtla-Järve   M 030437
1793.  rm  Zitin Juri 2229 2229 Narva 1980  M 030443
1794.  rm  Zjukin Sergei 2335 2359 T. Truusi MKK 1972  M 030438
1795.    Zubarev Ivan 1739 1807 MA Vabaettur 1992  M 030439
1796.    Zubehhin Aleksei 1428 1298 Narva SK Maletäht 2000  M 080653
1797.    Zubjuk Artur 0 0 - - -    M 110520
1798.    Zubov Juri 1200 1200 Narva SK Maletäht 2001  M 080913
1799.    Zukov Sergei 1435 1469 Venemaa 2000  M 090501
1800.    Taaber Sander 1235 0 MK Tahk 1998  M 080306
1801.    Taidemaa Robin 0 0 MA Vabaettur 2001  M 090617
1802.    Tali Rein 0 1730 - - -    M 110310
1803.  mk  Talihärm Andrus 2282 2282 - - -    M 050719
1804.    Talisaar Elmar 1983 1963 - - -    M 030444
1805.    Talts Viire 1966 1971 Järvamaa   N 030616
1806.    Talving Indrek 0 1766 - - -    M 091202
1807.    Talviste Sten 1810 1810 - - -    M 030445
1808.    Talviste Rasmus 1870 1870 - - -    M 030446
1809.    Tamm Davor 1200 0 K. Külaotsa MK 1997  M 060301
1810.    Tamm Hendrik 1550 + 10 61599 Pärnu Linna SK 1996  M 050607
1811.    Tamm Jakob 1236 1226 Tartu Kalev 2000  M 100506
1812.    Tamm Janet 0 1216 - - -    N 070626
1813.    Tamm Marek 1282 1282 Haapsalu MK 1991  M 050558
1814.    Tamm Taavi 1224 1244 MK Tahk 1997  M 051206
1815.    Tamm Timo 1774 1809 Pärnumaa MK 1993  M 040376
1816.    Tamm Üllar-Peep 1842 1830 Viljandi MS 1937  M 030447
1817.    Tamme Marko 0 1306 - - -    M 110213
1818.    Tamme Priit 1865 1865 Saku MK 1986  M 030448
1819.    Tamme Teele 0 0 K. Külaotsa MK   N 070311
1820.    Tammela Ranel 1836 + 18 91772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
1821.    Tammelaan Jaan 1782 1770 Rapla MK   M 030449
1822.    Tammerik Hans Joosep 1340 1260 SK Reval-Sport 1995  M 050530
1823.    Tammiste Karl 0 1376 Järva Noorte MK   M 060608
1824.    Tammisto Janek 2100 2102 - - -    M 091014
1825.    Taniberg Daniel 1226 1249 MA Vabaettur 1999  M 080512
1826.    Tankler Shrek 0 0 Järva Noorte MK 2002  M 110619
1827.    Tapp Käti Eikel 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110620
1828.  mk  Tarakanov Oleg 2186 - 20 52186 Kadrioru MK 1953  M 030450
1829.    Taremaa Ado 1850 1855 Rakvere   M 030451
1830.    Tarkonen Ilona 0 0 - - -    N 110216
1831.    Tartes Urmas 0 2030 Tartumaa   M 060215
1832.    Tarto Aabo 2017 2026 Rapla MK   M 060104
1833.    Tarto Tiit 0 1824 - - -    M 051202
1834.    Taruta Ilja 1227 1367 MA Vabaettur 2000  M 080327
1835.  mk  Tatšilin Aleksander 2168 2171 Narva SK Maletäht 1969  M 030452
1836.    Taukul Kristina 1407 1391 MA Vabaettur 1995  N 081116
1837.    Teder Kaur 1477 1477 Rakvere SK 1993  M 040267
1838.    Teder Reene 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  N 080604
1839.    Tedrema Ardi 2088 + 25 102153 Saue MK 1967  M 101101
1840.  mk  Teelem Lauri 2145 2262 T. Truusi MKK 1983  M 030453
1841.  mk  Teemäe Leo 2093 - 14 52011 MK Chess Continent 1932  M 030454
1842.    Tegova Heiko 1508 1508 Pärnumaa MK 1991  M 040268
1843.    Teinemaa Tanel 0 1571 - - -  1988  M 070801
1844.    Tekko Tauno 1301 1231 Pärnumaa MK   M 040335
1845.    Telliskivi Sven 1945 1941 - - -    M 030455
1846.    Telpt Robert 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 080380
1847.    Tenno Erik 1305 1490 Tartu Kalev 1995  M 090500
1848.    Tenno Indrek 0 0 - - -    M 110605
1849.    Tenno Risto 1206 1329 Paul Kerese MK 1994  M 040334
1850.    Terebunskaja Alina 1404 1381 MK Avesta 1999  N 080419
1851.    Tereštšuk Mihhail 1864 1872 Narva 1957  M 030456
1852.    Thagazitov Vladislav 1875 1886 MA Šahh & Garde 1990  M 030457
1853.    Tibor Bulecza 0 0 - - -    M 110209
1854.    Tihhomolov Roman 1581 1581 MA Šahh & Garde 1993  M 040270
1855.    Tihhonov Kirill 1200 1355 MA Vabaettur 1996  M 040012
1856.    Tihhontšuk Aleksei 2046 2061 MA Šahh & Garde 1989  M 030458
1857.    Tihvan Jaan 0 0 Järva Noorte MK 1993  M 110621
1858.    Tiidemann Uko Rasmus 0 1203 MA Vabaettur 2000  M 080317
1859.    Tiisler Ander 0 0 - - -    M 110211
1860.    Tiisler Tanel 1286 1433 - - -  1997  M 100701
1861.    Tiismus Maiu 0 1416 Rapla MK   N 080369
1862.    Tiit Kevin 0 1230 - - -    M 091201
1863.  mks  Tiit Valdur 2067 1969 Tartumaa   M 030459
1864.    Tiits Ruth 1824 1736 Saku MK 1945  N 030618
1865.    Tiitsaar Taavi 1563 1555 Saaremaa MK 1989  M 040272
1866.    Tiivel Riho 0 1661 - - -    M 051117
1867.    Tikerpuu Madli 1659 1621 Pärnu MK   N 040273
1868.    Tikerpuu Sander 1777 1777 - - -    M 040274
1869.    Tilk Aksel 0 1510 Hiiumaa MK   M 060308
1870.    Timmerman A 1806 1806 - - -    M 040275
1871.    Timmusk Kerda 1252 1348 K. Külaotsa MK 1995  N 040380
1872.    Timošin Andrei 1379 1289 SK Diagonaal 2003  M 110122
1873.  mk  Timošin Juri 2220 2220 - - -    M 030460
1874.    Tirol Tarmo 2018 2028 Viljandimaa   M 030463
1875.    Tistsenkov Aleksander 1374 1374 Maardu MK 1995  M 040329
1876.    Titov Sergei 0 1686 Lootuse Malekool   M 101000
1877.    Titov Viktor 1839 1839 SK Diagonaal 1989  M 040276
1878.    Titov Vladimir 1397 1397 MK Avesta   M 040277
1879.    Tjulenev Maksim 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  M 060912
1880.    Tkachenko Jekaterina 1235 1229 Narva SK Maletäht 2002  N 100507
1881.    Tkats Konstantin 1306 1252 Narva SK Maletäht 1994  M 040410
1882.    Tkatš Anton 0 1324 MA Šahh & Garde 1997  M 061013
1883.    Tobre Andres 1769 1720 Valgamaa   M 030464
1884.    Tochyan Albert 1342 1329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
1885.    Toht Tõnu 0 1350 - - -    M 090404
1886.    Tohver Leo 1810 1817 Saue MK 1930  M 060603
1887.    Tokar Taniel 1347 1339 SK Reval-Sport 2000  M 081005
1888.    Tolmatšov Dmitri 1366 1299 Narva SK Maletäht 1996  M 040428
1889.  mk  Tolmatšov Eduard 2204 2268 Narva SK Maletäht 1963  M 030465
1890.    Tolmatšov Juri 1850 1842 SK Diagonaal 1989  M 040278
1891.    Tomassov Jevgeni 0 0 Sillamäe SK Kalev 2001  M 090614
1892.    Tomberg Oliver 1200 1227 MA Vabaettur   M 110404
1893.    Tominga Ago 1661 + 12 51625 MK Tahk 1995  M 040348
1894.    Tominga Eke 1747 + 8 51714 MK Tahk 1997  M 040378
1895.    Tomson Aadu 1889 1833 Viljandi MS   M 060315
1896.    Tomson Enn 0 1693 Viljandimaa   M 061206
1897.  mks  Tomson Hans 2021 1902 Saku MK 1929  M 030466
1898.    Tomson Toomas 1700 1674 SK Diagonaal 1993  M 040279
1899.    Toode Mati 0 1589 - - -    M 070415
1900.    Toodo Thomas-Bairam 1438 1424 Tartu Kalev 1994  M 040330
1901.    Toom Markus 0 0 Kadrioru MK 2002  M 110323
1902.    Toomsalu Alari 1200 0 Saaremaa MK 1996  M 061118
1903.    Toots Aleksander 0 1556 - - -  1949  M 110308
1904.    Toots Karl Marti 1379 1380 Pärnu Linna SK 1995  M 040327
1905.    Traks Kaja 0 1370 - - -    N 070105
1906.    Traks Martin 2050 2050 - - -    M 030467
1907.    Traumann Andres 1776 1546 Saaremaa MK 1992  M 061008
1908.    Trohhelev Boris 2097 2121 + 6 7 Tartumaa   M 030468
1909.    Tropp Uku Erik 1351 1239 MA Vabaettur 1994  M 051221
1910.    Trusov Kirill 1866 1866 Maardu MK 1987  M 040280
1911.  mk  Truus Tõnu 2137 2078 T. Truusi MKK 1946  M 030469
1912.    Tsamjan Maria 1220 - 2 61200 SK Diagonaal 2000  N 080345
1913.    Tsarjov Boriss 1581 1492 MA Vabaettur 1992  M 051218
1914.    Tserezov Aleksander 1482 1306 MA Vabaettur 1994  M 080200
1915.    Tserov Mihail 1464 1464 SK Diagonaal   M 040353
1916.    Tsimjan Maria 0 0 - - -  2000  N 080651
1917.    Tsopov Aleksei 1266 0 MA Vabaettur   M 070609
1918.    Tsvetkova Polina 1203 1200 MA Vabaettur 1996  N 050516
1919.  rm  Tsõganova Monika 2205 2238 - - -    N 030620
1920.    Tsõvarev Dmitri 1765 1765 Narva SK Maletäht 1990  M 040282
1921.    Tšaikin Robert 1227 1231 MA Vabaettur 1999  M 090801
1922.    Tšekmarjev Vladisalv 1220 1324 Narva SK Maletäht 1997  M 050540
1923.    Tšekolovets Jaroslav 1553 1553 MK Avesta 1989  M 040422
1924.    Tšelnokova Polina 1297 1261 MK Avesta 1996  N 060404
1925.    Tšernõšov Vadim 1853 1853 SK Diagonaal 1987  M 030471
1926.    Tšestnov Juri 1269 1201 Narva SK Maletäht 2000  M 080416
1927.    Tšešnokov Ilja-Ulo 1223 1238 - - -  1992  M 091107
1928.    Tširkin Mark 1455 1451 Rakvere SK 1992  M 040284
1929.    Tšistokletov Aleksander 1751 1743 Kohtla-Järve   M 030472
1930.    Tšitlis Igor 1980 1950 Narva MK Kaissa 1945  M 030473
1931.    Tšitškan Maksim 2028 2039 Pärnumaa   M 030474
1932.    Tšugrov Roman 1624 1589 Narva SK Maletäht 1992  M 040285
1933.    Tšukanov Jevgeni 1947 1614 Tartumaa   M 030475
1934.    Tuhkanen Daniel 1200 1200 Nõmme Noortemaja 2001  M 080353
1935.    Tukk Rein 1781 1801 Rapla MK   M 050726
1936.    Tulva Ingmar 1912 1878 - - -    M 090516
1937.    Tumanov Dmitri 1664 0 - - -  1999  M 071114
1938.    Tumanov Viktor 1257 0 - - -    M 080537
1939.    Tumanova Irina 1553 0 - - -  1996  N 061115
1940.    Tunka Arkadi 1916 1916 MA Vabaettur 1987  M 030476
1941.    Turaeva Nadezda 1521 1451 MK Avesta 1993  N 040415
1942.    Turapin Ivan 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 080378
1943.    Turban Tiina 1639 1639 Rakvere SK 1990  N 040287
1944.    Turja Jaak 1922 2003 Saaremaa MK   M 030477
1945.    Turkulets Pavel 1890 1801 Sillamäe SK Kalev 1991  M 030478
1946.    Turu Indrek 1924 1995 - - -  1988  M 070511
1947.    Tusa Tuukka 0 2194 Soome   M 110114
1948.    Tuzov Nikolai 1200 1200 MK Avesta 2002  M 101008
1949.  mk  Tuul Tarmo 2165 - 3 72253 T. Truusi MKK 1988  M 030480
1950.    Tuulik Jüri 0 1750 Saaremaa MK   M 051216
1951.    Tuulik Ülo 0 1890 Saaremaa MK   M 060108
1952.    Tõnso Liina 1280 + 30 101257 MA Vabaettur 2001  N 090506
1953.    Tõnso Rando 1317 + 14 61226 MA Vabaettur 1998  M 080208
1954.    Tõnso Tõnu 0 1445 - - -    M 110322
1955.  mk  Tõnts Kalev 2199 2194 - - -    M 050720
1956.    Tõnurist Artur 1422 1418 - - -    M 051219
1957.    Tõnurist Tambet 1714 1845 - - -    M 091203
1958.    Tõrs Hugo 0 1872 Saaremaa   M 051215
1959.    Tõruvere Juhan 0 1779 - - -    M 110411
1960.    Tähismaa Sander 1200 1254 MA Vabaettur   M 080101
1961.  mk  Tänav Tiit 2290 2272 SK Reval-Sport 1958  M 030481
1962.    Tätte Meelis 1876 1849 - - -    M 030482
1963.    Tölp Pilvi 0 1625 Järvamaa   N 060306
1964.    Tüksammel Karl 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080352
1965.    Uibukant Pavel 1364 1344 MA Vabaettur 1996  M 051220
1966.    Uljev Andrei 1205 1258 MK Avesta 1995  M 040425
1967.    Ummus Andreas 1235 1251 SK Reval-Sport 2001  M 080501
1968.    Ummus Raimond 1484 1484 Paul Kerese MK 1992  M 040290
1969.    Ungru Kristjan 1821 1849 - - -  1991  M 040291
1970.    Uprus Elmar 1938 1912 Valgamaa   M 030483
1971.    Urban Artur 1202 1200 MA Vabaettur 1999  M 080112
1972.    Urbel Aavo 1603 1387 - - -    M 101004
1973.    Urgas Jaan 1772 - 5 51811 - - -  1972  M 051120
1974.    Usin Gunnar 1782 1759 Saaremaa MK   M 030484
1975.    Ustav Kaspar 0 0 Nõmme Noortemaja 1999  M 080634
1976.    Ušakova A 0 0 Lasnamäe NMK   N 090103
1977.    Uukivi Aimar 0 0 - - -    M 110613
1978.    Uurits Karel 1865 1838 Saue MK 1970  M 071202
1979.    Uuselu Kaspar 1200 1295 - - -    M 101103
1980.    Uutsalu Liisa 1299 0 Saaremaa MK 1994  N 080640
1981.    Uvarov Vladimir 1940 1883 Kohtla-Järve 1954  M 030486
1982.    Uutsalu Indrek 1428 1428 - - -    M 050606
1983.    Vaarma Rauno 0 0 Järva Noorte MK 2000  M 081019
1984.    Vaga Marko 0 1790 Saaremaa MK 1970  M 080403
1985.    Vaganov Aleksander 1970 1958 MA Vabaettur 1988  M 030487
1986.    Vagula Mati 1930 1930 Harjumaa   M 030488
1987.    Vahar Valve 0 1615 Saue MK 1939  N 110315
1988.  mk  Vaher Andres 2168 2178 - - -    M 030489
1989.    Vaher Ants 1306 1507 MK Tahk 1994  M 061003
1990.  mk  Vaher Eino 2255 2249 Rakvere   M 030490
1991.    Vaher Mihkel 1728 1699 Rakvere SK 1991  M 040293
1992.    Vahter Aino 1764 1703 Harjumaa   N 030621
1993.    Vahter Lea 1781 1627 Harjumaa   N 030622
1994.    Vahter Veljo 1753 1727 Saaremaa   M 030491
1995.    Vahtra Ain 0 2034 - - -    M 090206
1996.    Vahtra Ken-Mikko 0 0 - - -    M 080409
1997.    Vahtra Rein 1820 1879 Viljandi MS 1956  M 030492
1998.    Vahtra Teele 1425 1384 Viljandi MS 1993  N 040295
1999.  mk  Vahtra Tuuli 2062 - 3 82099 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
2000.    Vaino Daniil 1200 1202 Narva SK Maletäht 2002  M 091103
2001.    Vaino Einar 1990 2032 SK Diagonaal   M 030493
2002.    Vaino Nikita 1349 1214 Narva SK Maletäht 2002  M 090508
2003.    Vainu Sten 0 0 Saaremaa MK 1998  M 080646
2004.    Vainumets Hillar 0 1641 - - -    M 060204
2005.    Valasoo German 1224 0 MK Avesta 1998  M 080374
2006.    Valasoo Vlad 1200 0 Narva SK Maletäht 1998  M 080371
2007.    Valdaru Madis 1836 1886 Järva Noorte MK 1988  M 030494
2008.    Valdas Artjom 0 1233 MK ABC 1999  M 080404
2009.    Valdas Kirill 1323 1249 MK ABC 1999  M 080401
2010.    Valdmann Ants 1679 0 - - -    M 070507
2011.    Valge Arthur 1270 - 2 41310 MK Tahk 2003  M 101200
2012.  mks  Valgmäe Heldur 1991 1996 Viljandi MS 1930  M 030495
2013.  mk  Valgmäe Toomas 2264 2346 Viljandi MS 1966  M 071109
2014.    Valiulin Dmitri 0 1503 Tartu Kalev   M 090511
2015.    Valk Thorni 0 1612 Tartu Kalev   M 080615
2016.  mks  Valk Ülo 2039 2039 Saku MK 1931  M 030496
2017.    Vallikivi Alo 0 0 K. Külaotsa MK   M 070310
2018.  mk  Valner Uku 2301 2322 SK Reval-Sport 1990  M 030497
2019.    Valter Dmitri 1556 1427 SK Diagonaal 1994  M 040399
2020.    Varblane Mati 1884 1906 Rakvere   M 030498
2021.    Vare Reet 1770 1770 Viljandi MS   N 030625
2022.    Vares Hugo 1852 1852 Põlvamaa   M 030499
2023.    Varik Elon 2019 1944 Põlvamaa   M 030500
2024.    Varkki Nikolai 1930 1930 Narva 1939  M 030501
2025.    Vasli Sandra 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110622
2026.    Vasli Serkko 0 1200 Järva Noorte MK 2000  M 081020
2027.  mk  Vassiljev Igor 2274 2246 - - -    M 030502
2028.    Vassiljev Kirill 1830 1830 Narva SK Maletäht 1990  M 040299
2029.    Vassiljev Sergei 2038 2038 Maardu   M 030503
2030.    Vassiljeva Irina 1200 1243 MK Avesta 1998  N 080418
2031.    Vassiljeva Serafima 1301 1314 MK Avesta 1995  N 040419
2032.    Vaštšenko Veronika 1200 1231 Lasnamäe NMK 1995  N 050511
2033.    Vdovin Pjotr 1965 1966 Tartumaa   M 030504
2034.    Vedehhov Vlad 1200 1200 SK Diagonaal 1998  M 050549
2035.    Vedom Urmas 2078 2078 - - -    M 030505
2036.    Veedla Walter Herold 1227 1267 Pärnu Linna SK 2000  M 080542
2037.    Vein Alexander 1751 1700 MA Vabaettur 1993  M 040300
2038.  rm  Veingold Aleksander 2498 2505 MA Vabaettur   M 030506
2039.    Veiper Andres 2068 2068 SK Reval-Sport 1978  M 030507
2040.    Veliste Arvet 0 1675 Saaremaa MK   M 060400
2041.    Vellakot Mark 1878 0 Sillamäe SK Kalev   M 091204
2042.    Velling Martin 0 1928 Saue MK 1977  M 051118
2043.    Vendel Jens 0 1617 - - -    M 110305
2044.    Vereskov Daniil 0 0 MA Šahh & Garde 2002  M 081218
2045.  mk  Vergun Dmitri 2171 2187 Narva SK Maletäht   M 030508
2046.    Veske Aleksander 1205 1200 MA Vabaettur 2000  M 090105
2047.    Veske Sander 1200 1219 MA Vabaettur   M 090300
2048.    Veski Kadi 0 0 Nõmme Noortemaja 1991  N 080214
2049.  mk  Veskimäe Enn 2129 2008 Harjumaa 1949  M 030509
2050.    Veteläinen Tomi 0 1976 Soome   M 070621
2051.    Videvik Edik 1881 1839 Rakvere   M 030510
2052.    Vihmand Ants 2081 2182 K. Külaotsa MK   M 030511
2053.    Viidna Andres 0 1694 - - -    M 020601
2054.    Viidu Raivo 1908 - 6 51951 Saue MK 1950  M 030512
2055.    Viigimäe Henri 1339 1317 Paul Kerese MK 1996  M 040366
2056.    Viik Juhan 1985 1966 MK Tahk 1990  M 030513
2057.    Viikmaa Karmen 1746 1855 + 22 7 Saaremaa MK 1983  N 051119
2058.    Viinapuu Aivar 1933 1933 Viljandi MS 1982  M 030514
2059.    Viires Indrek 1314 1314 Saaremaa MK 1995  M 040363
2060.    Vija Hendrik 1248 1205 - - -  2002  M 110325
2061.    Vilbaste Martin 1844 1873 Tartumaa   M 030515
2062.    Vilipõld Meelis 1612 1626 MA Vabaettur 1990  M 030516
2063.    Villemson Jürgen 0 0 Tartu Kalev 2005  M 110718
2064.    Villmann Sten 1878 1820 Pärnumaa   M 030517
2065.    Vilums Aldis 1963 1948 Läti   M 110210
2066.    Vinogradov Ivan 1647 1647 Sillamäe SK Kalev 1992  M 040303
2067.    Vinogradov Kristina 1200 1298 Pärnumaa MK 1995  N 050570
2068.    Vinter Reivo 1549 1439 Saaremaa MK 1997  M 040362
2069.    Vipper Harry 1200 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080350
2070.    Vipper Peedu 1984 1958 Lääne-Virumaa   M 070316
2071.    Virgus Andrei 1946 1894 Narva SK Maletäht 1994  M 030518
2072.    Virkebau Argo 0 1825 - - -    M 090513
2073.    Virki Sander 1200 0 - - -    M 061006
2074.    Virkoja Kristofer 0 0 - - -    M 081011
2075.    Virkunen Nikita 0 1378 MA Šahh & Garde   M 080511
2076.    Visnapuu Hugo Johannes 1211 - 4 31231 Kadrioru MK 2002  M 110100
2077.    Vjuhhov Artem 1428 1410 Valga MK 1994  M 040322
2078.    Vohla Mihkel 0 1710 - - -    M 110314
2079.    Volkov Valeri 0 1856 - - -  1943  M 091007
2080.    Volkova Nadezda 1841 1859 Maardu MK   N 030626
2081.    Voll Jaan 0 1700 - - -    M 100302
2082.  rm  Volodin Aleksander 2485 2474 MA Vabaettur 1990  M 030519
2083.    Volodtšenko German 0 1333 - - -  1994  M 090207
2084.    Volosatova Jekaterina 1878 1878 Sillamäe SK Kalev 1989  N 040306
2085.    Volostnõhh Pjotr 1373 1445 Lasnamäe NMK 1996  M 050523
2086.  rsm  Volpert Larissa 1962 1775 - 8 7 Tartumaa   N 030627
2087.  mk  Voon Viktor 2208 2208 Tartumaa   M 030520
2088.  m  Vooremaa Andres 2281 2291 Viljandi MS 1959  M 030521
2089.    Vooremaa Paul 0 1618 - - -    M 110306
2090.    Voosemaa Oliver 0 0 Järva Noorte MK 2000  M 081213
2091.    Vorobjov A. 1930 1930 - - -    M 030522
2092.  mk  Vorobjov Pavel 2334 + 17 72343 - 3 2 Tartu Kalev   M 030700
2093.    Vorobjov Vladimir 0 1201 MA Vabaettur   M 090519
2094.    Voronin Donat 1773 1773 - - -  1988  M 040307
2095.    Voskanjan Marina 1200 1200 J. Airapetjani MK 1998  N 061024
2096.    Voskanjan Tigran 1200 1468 MA Šahh & Garde 1996  M 060902
2097.  fm  Vovk Ilja 2295 - 1 122388 MA Vabaettur 1988  M 030523
2098.    Vunk Tiit 0 1699 Vanad Olümpiaalad 1983  M 080614
2099.    Võhni Martin 1502 1502 Rakvere SK 1990  M 040309
2100.  mks  Võrk Vetel 2043 2043 - - -    M 030524
2101.    Võrostkov Roman 1234 1237 MA Vabaettur 1998  M 060507
2102.    Võsu Aare 1824 + 6 61863 Hiiumaa MK 1934  M 030525
2103.    Väin Kalju 1810 1693 - - -    M 030526
2104.    Välling Rasmus 1519 1586 Rocca al Mare SK   M 050501
2105.  mk  Värk Kalju 2196 2196 Pärnumaa   M 030527
2106.    Värk Priit 2095 2095 Järvamaa   M 030528
2107.    Wilen Eero 2079 - 16 50 Soome   M 110728
2108.  m  Õim Tõnu 2258 2258 - - -    M 030529
2109.    Õunmaa Toomas 2019 1975 Tartumaa   M 030530
2110.    Ääremaa Henri 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110711