Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ kõiki ] [ lisaveerge ]
 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aas Gerda 1206 1257 Pärnu Linna SK 1996  N 040370
2.    Aava Stina 0 1380 Saku MK 1995  N 080107
3.    Abozenko Georg 2045 - 10 102095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
4.    Abubakarov Iljas 1206 1276 Tartu Kalev 2000  M 080502
5.    Aderman Janek 1214 0 Narva SK Maletäht 1997  M 060407
6.    Adinets Vitali 1200 0 Narva SK Maletäht 1998  M 080343
7.    Afanasjev Dmitri 1200 1259 Narva SK Maletäht 1995  M 050536
8.    Afanasjeva Anna 1263 1263 Saaremaa MK   N 040368
9.    Aga Rihard 0 0 Narva SK Maletäht 2003  M 110726
10.    Agen Viktor 0 1209 MA Vabaettur 1999  M 110330
11.    Ahi Ralf 1696 1610 MA Vabaettur 1993  M 050503
12.    Aid Aleksander 1372 1384 Rakvere SK 1995  M 050563
13.    Ainumäe Kristjan 1423 1428 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
14.    Airapetjan Ruben 1704 1741 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
15.    Aksjonov Deniss 1740 1767 MA Vabaettur 1994  M 040009
16.    Akulistõi Aleksei 1319 1483 Tallinna Avatud NMK 1995  M 060907
17.    Aleksandrov Kirill 1255 1349 Narva SK Maletäht 1997  M 050534
18.    Aleksandrova Aleksandra 1370 1401 MK Avesta 1994  N 040416
19.    Aleksejev Andrei 1883 1871 SK Diagonaal 1993  M 030013
20.    Aleksejevski Stanislav 1443 1411 Narva SK Maletäht 1994  M 040400
21.    Alijev Sabir 1629 1648 MA Šahh & Garde 1993  M 040014
22.    Alliksaar Rene 1363 1416 MA Vabaettur 1998  M 110312
23.    Alsevitš Anastasia 0 0 Keila MK   N 080533
24.    Altmäe Robert 1328 1387 Saku MK 1998  M 071207
25.    Altpere Anders 0 0 Venevere HKS 1993  M 081008
26.    Alver Gella 1200 1200 - - -    N 110626
27.    Amberg Anzela 1205 1200 Narva SK Maletäht 1999  N 080529
28.    Amelkin G 1846 1846 SK Diagonaal   M 040016
29.    Andrianov Ivan 1800 1888 Venemaa 1996  M 081108
30.    Andrianov Nikita 1242 1242 - - -    M 050600
31.    Anikejeva Alina 1492 1434 MA Vabaettur 1994  N 080100
32.    Anikin Ilja 1267 1202 Narva SK Maletäht 2000  M 081224
33.    Anjuhhin A 0 0 Narva SK Maletäht   M 110500
34.    Anmann Erik 1200 1206 MA Vabaettur 2002  M 081133
35.    Ansi Christi 0 1215 Pärnumaa MK   N 080636
36.    Araslanov Deniss 1322 1359 Sillamäe SK Kalev 1995  M 050528
37.    Arge Rasmus 1307 1305 Saaremaa MK 1996  M 040369
38.    Arhipovski Artjom 1470 1429 Narva SK Maletäht 1997  M 050522
39.    Arzumanjan Anzela 0 1332 J. Airapetjani MK 1998  N 061106
40.    Aru Oskar 0 0 Pärnu Linna SK   M 080704
41.    Arukaevu Vallo 0 1368 Saue MK 1998  M 101100
42.    Arusoo Erkki 1608 1608 SK Diagonaal   M 040019
43.    Asmus Andres 1606 1522 - - -    M 080215
44.    Atanesjan Semjon 1238 1263 MA Vabaettur 1999  M 080105
45.    Atonenko Daniil 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110707
46.    Aun Robert 1367 1367 MA Vabaettur 1995  M 051207
47.    Babajan Artur 0 0 SK Valge Ratsu   M 081100
48.    Baburin Mark 1251 0 MA Šahh & Garde 1999  M 101005
49.    Baglova Veta 1205 1241 MK Avesta 1996  N 050513
50.    Bahtejev Artjom 1528 1457 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
51.    Bahtinov Viktor 1300 1200 MA Šahh & Garde 1997  M 040105
52.    Baikov Kristjan 1247 1254 Mustamäe Loomingumaja 1999  M 080526
53.    Bakaljas Nikita 1225 1200 SK Diagonaal 1997  M 050537
54.    Barbašev Aleksei 1212 1235 SK Diagonaal 1996  M 050546
55.    Bartske Tõnis 1327 1250 MA Vabaettur 1996  M 050609
56.    Barulin Aleksei 0 0 MA Vabaettur 2008  M 080330
57.    Barulina Jelena 1431 1314 MA Šahh & Garde 1993  N 050400
58.    Batalov Maksim 1238 0 Narva SK Maletäht 1996  M 060503
59.    Batin Jevgeni 1379 1236 Narva SK Maletäht 1998  M 090204
60.    Bedjuhhov Kirill 1342 1277 Narva SK Maletäht 1999  M 080207
61.    Beilinson Daniel 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080320
62.    Beloussov Viktor 0 1277 MA Šahh & Garde 1995  M 071211
63.    Belski Anatoli 1474 1319 MA Šahh & Garde 1994  M 040028
64.    Benno Frank Erik 0 0 K. Külaotsa MK 2000  M 080712
65.    Berezin Andrei 1200 1288 MA Šahh & Garde 1997  M 061210
66.    Bers Nikita 1200 1222 Narva SK Maletäht 1998  N 080532
67.    Biba Aleksander 1200 1200 Lasnamäe NMK 2000  M 080366
68.    Bila A 0 0 Lasnamäe NMK   M 090317
69.    Bitsan Irina 1336 1336 - - -    N 110625
70.    Bitšanina Ivetta 1265 1278 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1998  N 070605
71.    Bogdanov Aleksei 1320 1260 MA Vabaettur 2001  M 090615
72.    Bogdanov Mihhail 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110708
73.    Bojarov Maksim 1235 1200 Narva SK Maletäht 2000  M 080417
74.    Bollverk Oliver 1417 1373 Järva Noorte MK 1994  M 071206
75.    Bolotski Maksim 1470 1497 MA Šahh & Garde 1993  M 040031
76.    Boltunov Mihhail 1308 1344 Lasnamäe NMK 1996  M 040347
77.    Bondar Daniil 1408 1369 Narva SK Maletäht 2001  M 080415
78.    Borissova Aleksandra 0 0 MA Šahh & Garde 1998  N 081209
79.    Borissova Anastassia 1365 1422 T. Truusi MKK 1999  N 080911
80.    Borissova Maria 1240 1271 MA Šahh & Garde 1999  N 080508
81.    Borodavin Maksim 1455 1393 Lootuse Malekool 1997  M 050532
82.    Borovkov Aleksander 0 1280 MA Šahh & Garde 1997  M 061208
83.    Bortkevitš Eduard 0 1394 Mustamäe Loomingumaja 1994  M 080519
84.    Bossenko Richard 1369 1369 Tartu Kalev   M 040350
85.    Bozzoli Aleksei Valentin 0 0 Nõmme Noortemaja 2002  M 110101
86.    Braschinsky Alan 1594 1732 Tartu Kalev 1996  M 040033
87.    Bubina Maria 1248 1286 MA Vabaettur 1993  N 040403
88.    Buhharova Maria 1372 1418 Narva SK Maletäht 1994  N 040310
89.    Butajev Artjom 1234 1233 MA Vabaettur 2003  M 110406
90.    Butuzov Aleksander 0 1203 MA Šahh & Garde 1997  M 070600
91.    Bõtšenkova Sonja 1597 0 - - -    N 070705
92.    Chukavin Kirill 1659 + 6 51727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
93.    Danilov Eduard 1373 1342 MK Avesta 1996  M 051011
94.    Davidjuk Erast 1227 1239 G. Airapetjani MAK 2000  M 061211
95.    Demidov Jan 1541 1403 - - -  2000  M 090502
96.    Demidovitš Deniss 1376 1376 MA Šahh & Garde 1999  M 040394
97.    Demisin Kirill 1219 0 MK Avesta 1997  M 070303
98.    Demišin Daniil 1399 1446 MK Avesta 1995  M 040423
99.    Dengub Mark 1207 1210 MA Šahh & Garde 1995  M 050803
100.    Derevjanko Dmitri 1212 + 6 61204 Lootuse Malekool 2002  M 110326
101.    Divonina Nika 1671 1693 Narva SK Maletäht 1994  N 040034
102.    Dmitrijev Daniel 1200 1200 MA Vabaettur 1998  M 090100
103.    Dolinin Artur 1200 0 Lasnamäe NMK 2000  M 080912
104.    Doman Diana 1244 1224 MA Vabaettur   N 080523
105.    Donets Konstantin 0 1382 Maardu MK 1997  M 070603
106.    Dragun Valentin 1849 1950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
107.    Drobov Aleksander 1390 1347 MA Vabaettur 1996  M 061219
108.    Drozdov Aleksander 0 1205 MA Vabaettur   M 081221
109.    Drovikov Daniil 1200 1200 MK Avesta 2002  M 110124
110.    Dzanibekjan Rimma 1200 1297 MK Ararat 1996  M 061111
111.    Dudenkov Daniil 1200 1310 G. Airapetjani MAK 1999  M 070300
112.    Dukach Konstantin 1200 1200 Narva SK Maletäht 2001  M 090313
113.    Durnev Alan 0 1294 MA Vabaettur 1996  M 091106
114.    Eder Urmo 1572 1557 Rakvere SK 1993  M 040038
115.    Eensalu Martin 1200 1200 Lasnamäe NMK 2000  M 080364
116.    Eglite Paula 1465 0 Läti 1999  N 080711
117.    Ennik Viktor 1201 1200 Saku MK 1997  M 070103
118.    Eurich Daniel 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080331
119.    Farforovski Anton 1585 1629 Narva SK Maletäht 1994  M 040045
120.    Fedorov Artjom 1756 1572 Narva MK Kaissa 1998  M 060219
121.    Fedorov Dmitri 1448 1471 Narva SK Maletäht 1996  M 040426
122.    Fedorov Stepan 1374 1483 Narva SK Maletäht 1996  M 060218
123.    Fedotov Mihhail 1215 1343 MA Šahh & Garde 1997  M 060905
124.    Filimonenko Maria 1200 1200 MA Vabaettur 2000  N 080335
125.    Filippov Filipp 0 1200 Tallinna Avatud NMK 1998  M 061014
126.    Fjodorova Anastasija 0 0 MA Vabaettur 2003  N 110714
127.    Fomitsenko Jevgeni 1279 1289 MA Vabaettur   M 110336
128.    Fridolin Jaak 1268 1244 Tartu Kalev   M 091004
129.    Furs Emilia 0 0 MA Šahh & Garde 1997  N 081207
130.    Gabovitš Ilja 1915 1906 MA Vabaettur 1995  M 040048
131.    Galstrem Denis 1237 1378 Lasnamäe NMK 1998  M 070632
132.    Gammer Devid 0 1205 MA Vabaettur   M 110509
133.    Gammer Robert 1200 1201 MA Vabaettur   M 080202
134.    Galitskaja Ksenia 1239 1320 MK Avesta 1995  N 050515
135.    Ganyavin Artjom 1298 1327 MA Vabaettur 2000  M 101201
136.    Garanin Aleksei 1401 1384 MK Avesta 2001  M 091000
137.    Gedminas Tadas 1689 0 Leedu   M 080600
138.    Generalov Aleksander 1324 1316 MK ABC   M 050541
139.    Gerassimov Grigori 1231 1242 Narva SK Maletäht 2003  M 110508
140.    Gerbergs Daniel 1200 1231 MA Vabaettur 1999  M 070902
141.    Giritš Lev 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080322
142.    Gjulumjan Liparit 1629 1556 Maardu MK 1994  M 040354
143.    Gladilstsikov Albert 0 1200 MA Vabaettur   M 080362
144.    Goidin Aleksandr 1200 1208 MA Vabaettur   M 090514
145.    Golubenko Aleksandra 1251 1277 SK Diagonaal 2002  N 100400
146.    Gordejev Erik 1391 1333 MK Avesta 1995  M 040405
147.    Gordejev Ilja 1256 1326 MA Šahh & Garde 1994  M 061112
148.    Gordejeva Anzelika 1288 1258 Lootuse Malekool 1993  N 061121
149.    Gorelov Pavel 1206 1291 MA Vabaettur 1998  M 030900
150.    Gorodnikov Aleksander 0 1222 MA Šahh & Garde   M 080520
151.    Grauberg Kariina 1200 1233 Nõmme Noortemaja 1998  N 090316
152.    Grigel Edvin 1285 1373 Maardu MK   M 040321
153.    Grigor Aleksei 0 1200 MA Šahh & Garde 2001  M 080377
154.    Grigorjev Ilja 1234 1234 MK Avesta 1995  M 040424
155.    Grigorjeva Jekaterina 0 1274 J. Airapetjani MK 1994  N 061110
156.    Griin Geit 1322 1483 MA Vabaettur 1995  N 040393
157.    Gromov Kirill 1588 1713 SK Diagonaal 1998  M 060412
158.    Gromova Anastasia 1354 1288 SK Diagonaal 1994  N 040343
159.    Grusnius Jonas 1213 1219 MA Vabaettur   M 110407
160.    Grusnius Titas 1200 1257 MA Vabaettur   M 110405
161.    Gubal Daniil 1855 1618 Sillamäe SK Kalev 1994  M 040054
162.    Gubal Mark 0 0 Sillamäe SK Kalev 2000  M 110328
163.    Gussarov Klim 1206 1284 Mustamäe Loomingumaja 1998  M 080527
164.    Haabu Rain 0 0 K. Külaotsa MK 1996  M 080301
165.    Haav Karro 0 0 - - -    M 081125
166.    Haavamäe Henrik 1807 + 60 101854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
167.    Haljand Christian 1422 1422 Järva Noorte MK 1993  M 040057
168.    Hanmamedov German 1257 1203 Narva SK Maletäht 1999  M 080373
169.    Hanmamedova Valerija 1519 1524 Narva SK Maletäht 1993  N 040060
170.    Hansen Jaan 0 0 Nõmme Noortemaja 1997  M 080631
171.    Hansson Markus 1220 + 20 51311 Pärnu Linna SK 2001  M 110505
172.    Hanzatjan Anaid 1766 + 14 81802 MA Vabaettur 1995  N 060612
173.    Hanzatjan Elvira 1782 - 5 81659 MA Vabaettur 1995  N 060613
174.    Hatsatrjan David 1331 1410 Pärnu Linna SK 1997  M 040314
175.    Heero Ralf Markus 0 0 - - -    M 081017
176.    Hiiuväin Janika 1782 1782 Saaremaa MK 1993  N 030547
177.    Himenkov Renat 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 081211
178.    Hints Jürgen-Heinrich 1620 1646 Haapsalu MK 1995  M 040064
179.    Hlevno Tamara 1233 1309 Valga MK 1994  N 040342
180.    Holin Aleksander 1659 1670 SK Diagonaal 1994  M 040065
181.    Holvason Roman 1893 1906 MA Vabaettur 1994  M 040067
182.    Hripkov Ilja 1593 1593 SK Diagonaal 1993  M 040068
183.    Iher Kati 0 0 - - -    N 081015
184.    Iher Mirjam 1267 1326 Tartu Kalev 1996  N 070407
185.    Ijevlev Gennadi 1383 1383 MA Šahh & Garde 1996  M 040383
186.    Indritsans Aleksander 1624 1466 SK Diagonaal 1995  M 040071
187.    Isok Meriel 1200 0 K. Külaotsa MK 1996  N 060302
188.    Ivanov Artjom 1299 1364 SK Diagonaal   M 050554
189.    Ivanov Gleb 1665 1649 Narva MK Kaissa 1996  M 040391
190.    Ivanov Kirill 1200 0 Narva SK Maletäht 1998  M 080515
191.    Ivanov Nikita 1404 1404 MA Šahh & Garde 1994  M 040396
192.    Ivanov Platon 1586 1509 Narva MK Kaissa 2000  M 060505
193.    Ivanov Vjatšeslav 1329 0 MA Vabaettur 1997  M 060101
194.    Ivanova Anna 0 0 SK Valge Ratsu 2000  N 080412
195.    Ivanova Ksenja 1425 1361 MK Avesta 1994  N 040418
196.    Ivanova Lidia 1200 1218 MA Vabaettur 1999  N 110331
197.    Ivanova Ljusja 1200 1228 MA Vabaettur   N 110408
198.    Ivanuškin Maksim 0 1208 Tallinna Avatud NMK 1999  M 061025
199.    Ivlev Aleksander 1235 1333 Narva SK Maletäht 2001  M 080372
200.    Jaani Martin 1209 1264 Tartu Kalev 1999  M 080623
201.    Jaanimets Marten 1822 1825 Pärnumaa MK 1994  M 040319
202.    Jaansoo Kristo 1235 1311 Vanad Olümpiaalad 1997  M 100504
203.    Jaansoo Margus 1335 1332 Vanad Olümpiaalad 1998  M 100503
204.    Jaanus Andrus 1277 1230 Lootuse Malekool 1998  M 070403
205.    Jakobson Riina 1200 1208 Kadrioru MK 1999  N 090517
206.    Jakovlev Ilja 1373 1335 Narva SK Maletäht 1994  M 040406
207.    Jakovlev Ilja 1214 1296 MA Šahh & Garde 1999  M 060906
208.    Jamnes Kaidi 0 0 Järva Noorte MK 2003  N 110722
209.    Jaansoo Valerija 1200 1200 MK Avesta 1997  N 060408
210.    Jastrebov Ivan 1266 1266 MA Šahh & Garde 1995  M 050542
211.    Jegorova Veronika 1207 1200 Narva SK Maletäht 1996  N 061017
212.    Jemeljanov Konstantin 0 1200 MA Šahh & Garde 1994  M 070301
213.    Jeremejev Mihhail 1475 1475 SK Diagonaal   M 050555
214.    Jerjomina Elizaveta 1200 1244 Narva SK Maletäht 1999  N 081132
215.    Jerohhina Karina 1442 1442 SK Diagonaal 1993  N 040079
216.    Jevstafjeva Maria 1321 1270 MK Avesta 1995  N 050510
217.    Johanson Martin 1292 0 Saaremaa MK 1995  M 080642
218.    Johanson Ristjan 1382 1366 Viljandi MS 1994  M 040083
219.    Joosep Jolanda 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110615
220.    Joost Innar 1394 1466 Vaimastvere SK ILLI   M 050571
221.    Joost Oskar 0 0 K. Külaotsa MK 2002  M 081215
222.    Judajev Aleksander 0 1200 MA Vabaettur   M 080102
223.    Jugala Gerol 1380 1344 Pärnumaa MK   M 060499
224.    Jurkevitšus Vadim 1200 1324 SK Diagonaal   M 040375
225.    Jurkov Aleksander 1502 1341 MK Avesta 1996  M 050612
226.    Jurtov Aleksei 1522 + 16 61436 Lootuse Malekool 1997  M 070400
227.    Juzik Sergei 1200 1200 MA Šahh & Garde 2000  M 081004
228.    Juškov Aleksander 1614 1574 MK Avesta 1996  M 050506
229.    Jõeleht J 1813 1813 - - -    M 030105
230.    Jõumees Karl 1201 1201 Pärnu MK 1995  M 050610
231.    Järv Mario 1309 1230 Järva Noorte MK 1997  M 071115
232.    Järve Edvin 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080333
233.    Jürgenson Romet 0 0 - - -    M 081014
234.    Kaar Anti 1734 + 12 51820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
235.    Kaasiku Hardi 1325 1277 Pärnumaa MK 1995  M 040374
236.    Kabadeitsev Roman 1576 1638 Narva SK Maletäht 1994  M 040086
237.    Kade Karl Artur 0 0 - - -    M 110606
238.    Kadel Aleksander 1200 1227 MA Vabaettur 1999  M 070905
239.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 MA Vabaettur 1998  M 060616
240.    Kaldjärv Magnus 1242 0 Saaremaa MK 1996  M 080644
241.    Kallas Marleyn-Cristin 1200 1266 Pärnumaa MK 1994  N 070104
242.    Kallas Rasmus 0 0 Järva Noorte MK 2003  M 110732
243.    Kalm T 1691 1691 - - -    M 040088
244.    Kalmet Johann 1250 1266 MK Tahk 1996  M 060903
245.    Kalvik Taavi 1640 1766 Nõmme Noortemaja   M 050300
246.    Kampus Reemet 0 1286 - - -    M 081009
247.    Kangur Johannes 1325 1324 - - -    M 070624
248.    Kappi Aleksander-Mark 0 0 MK Caissa 2001  M 081212
249.    Karassev Vladislav 1716 1641 Narva MK Kaissa 1998  M 051008
250.    Karimov Lev 1274 1218 Narva SK Maletäht 1998  M 061027
251.    Karja Ahto 0 1373 - - -    M 090613
252.    Karlson Karl 0 0 - - -    M 081128
253.    Karunas Juri 0 1285 MA Šahh & Garde 1998  M 061107
254.    Kasak Roman 1200 1232 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
255.    Kasak Tarmo 1202 1210 Nõmme Noortemaja 2000  M 080349
256.    Kaselaid Laura 1200 1236 MA Vabaettur 1996  N 050611
257.    Kask Miina 1356 1204 Pärnumaa MK 1993  N 040377
258.    Kask Tõnu 1200 1206 Pärnumaa MK   M 061022
259.    Kastehein Kristopher 0 0 MK Caissa   M 080310
260.    Kaškirov Vlad 1200 1200 Narva SK Maletäht 1996  M 060911
261.    Kechek Hambardzum 1212 1387 MA Šahh & Garde 1999  M 061218
262.    Kerem Kärolin 0 0 Kadrioru MK 2003  N 110727
263.    Kerma Jaanek 1200 1202 Lasnamäe NMK 1999  M 070607
264.    Kermik Ken-Erki 1408 1480 Saaremaa MK 1993  M 050604
265.    Keskküla Kristofer 1335 1337 T. Truusi MKK 1998  M 070102
266.    Khurana Jan 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080351
267.    Kikkas Marie 1333 1327 SK Reval-Sport 1996  N 081002
268.    Kilk Oliver 1221 1204 Nõmme Noortemaja   M 080632
269.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 1538 SK Reval-Sport 1995  M 040344
270.    Kirejenkov Jan 1200 1220 MA Vabaettur   M 081225
271.    Kiritšenko Vassili 1501 1434 Sillamäe SK Kalev 1995  M 040094
272.    Kizel Aleksandr 1272 1256 SK Diagonaal 2001  M 091013
273.    Kitse Kaspar 1211 1222 Tartu Kalev 2001  M 090505
274.    Kivimaa Martin 1259 1238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
275.    Kivioja Kalev 0 0 Nõmme Noortemaja 2003  M 110716
276.    Klabis Rokas 1824 0 Leedu   M 080602
277.    Klaus Kristo 0 1318 Järva Noorte MK 1996  M 101006
278.    Klevtsov Timofei 0 0 MA Šahh & Garde 2003  M 081217
279.    Klimin Artur 0 0 SK Valge Ratsu   M 080300
280.    Klugman Eva 1223 1287 MA Vabaettur   N 100700
281.    Knjazev Georgi 1204 1233 MA Vabaettur 2001  M 090616
282.    Koel Joel Jakob 1344 0 Saaremaa MK 1995  M 070630
283.    Koel Kaarel 1350 1406 Haapsalu MK 1997  M 050802
284.    Kofman Mihhail 1349 1225 MA Vabaettur 1996  M 050601
285.    Koger Triinu 1212 1200 - - -  1993  N 080400
286.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 MA Vabaettur 1993  M 040100
287.    Kolesnikova Jelena 1200 1219 MA Vabaettur   N 080203
288.    Kolessova Jekaterina 1213 1202 Sillamäe SK Kalev 2000  N 090518
289.    Kolga Mark 1200 1221 MA Vabaettur   M 100501
290.    Kolk Paul 1200 0 Saaremaa MK 1996  M 061119
291.    Kollo Juri 1200 1274 SK Diagonaal   M 050531
292.    Komoza Artjom 1357 1379 MA Šahh & Garde 1998  M 050568
293.    Kond Filipp 0 0 MA Vabaettur 2000  M 110332
294.    Konjusenko Vladislav 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110706
295.    Kononova Maria 1200 1238 MA Vabaettur   N 110402
296.    Konopelko Mihhas 1314 1314 MA Šahh & Garde 1994  M 040385
297.    Konstantinov Nikita 1241 1312 Narva SK Maletäht 1997  M 060303
298.    Koppel Martin 1225 1411 MA Vabaettur 2000  M 081115
299.    Koppel Samuel 1270 0 K. Külaotsa MK 1995  M 060103
300.    Korabelnikov Daniil 0 1200 MA Šahh & Garde 1996  M 070200
301.    Korban Katrina 1912 + 8 81782 Narva SK Maletäht 1997  N 040107
302.    Kornejev Timofei 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080321
303.    Korol Angelina 1491 1458 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
304.    Korotkova Anna 1253 1263 Narva SK Maletäht 2002  N 110123
305.    Korsunski Erik 1395 1516 MA Vabaettur 1997  M 070406
306.    Kostin Mihhail 1541 1379 Tartu Kalev   M 071113
307.    Kosõh Kirill 1277 1257 MA Vabaettur 2003  M 110403
308.    Kozmik Artjom 0 1204 MA Vabaettur   M 081114
309.    Kotov Mihhail 1245 0 - - -    M 060401
310.    Kotsubei Nikita 1200 1232 T. Truusi MKK 1995  M 050547
311.    Kovalenko Nikita 1247 1243 MA Vabaettur 1996  M 060222
312.    Kovalevitš Anastasija 1560 1786 Venemaa   N 090611
313.    Kraav Hendrik 0 0 - - -    M 081013
314.    Kraus Erik 1214 1226 MA Vabaettur 2000  M 080316
315.    Kriger Alina 1295 1366 MA Šahh & Garde 1996  N 040338
316.    Kriin Keit 1369 1369 - - -    M 040010
317.    Kristal Kristiina 1200 1235 Järva Noorte MK 1994  N 070510
318.    Krivorukova Ksenja 1200 0 SK Diagonaal   N 061015
319.    Krjukov Aleksander 1226 1226 T. Truusi MKK 1998  M 080703
320.    Kruglov Pjotr 1344 1338 SK Diagonaal 1997  M 040372
321.    Kruglova Evgenia 1234 1200 SK Diagonaal 1999  N 080347
322.    Kruglova Kariina 1317 0 - - -    N 061023
323.    Krukovski Jan 1203 1254 MA Vabaettur   M 080524
324.    Krušatina Anna 1427 1436 MK Avesta 1996  N 060410
325.    Krutikov Arseni 1240 1272 Narva SK Maletäht 1997  M 050543
326.    Kruusiauk Kaupo 1900 0 - - -    M 070512
327.    Kubre Lauri 0 1278 Mustamäe Loomingumaja 1994  M 081204
328.    Kudrjavtsev Dmitri 1200 0 Narva SK Maletäht 2000  M 090314
329.    Kukk Elise 1230 1305 Pärnu Linna SK 1996  N 051005
330.    Kuldmäe Karl 0 1296 Pärnumaa MK   M 060910
331.    Kulijev Ilgar 1209 1238 Nõmme Noortemaja 1995  M 070106
332.    Kupreitšuk Artjom 1256 1256 Sillamäe SK Kalev 1995  M 050545
333.    Kurg Gregor 0 0 - - -    M 081126
334.    Kustova Anastasija 1532 1556 MK Avesta   N 040124
335.    Kuznetsov Dmitri 1200 1242 SK Diagonaal   M 110502
336.    Kuznetsov Stepan 1488 1488 MA Šahh & Garde 1995  M 050562
337.    Kutakov Kirill 1200 1289 MA Vabaettur 1994  M 051223
338.    Kuusik Joonas Karl 1369 1315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
339.    Kuusk Carel 1519 1384 T. Truusi MKK 1998  M 080308
340.    Kuusküll Mihkel 1505 1496 SK Reval-Sport 1994  M 040320
341.    Kõnd Kaarel 0 0 MK Caissa 2000  M 081220
342.    Kõrge Kaia 1200 1200 Võru MK   N 071001
343.    Käärmann Karel 0 0 - - -    M 080621
344.    Kööp Johann Aleksander 1245 1230 MA Vabaettur 1997  M 051121
345.    Kümmel Jaagup 1248 1294 MA Vabaettur 1995  M 050533
346.    Kümmel Johannes 1200 0 MA Vabaettur 1995  M 060615
347.    Küttim Alan 0 1326 Keila MK 1995  M 061020
348.    Küttim Keith-Carol 0 0 Keila MK   N 080534
349.    Laabe Anne 1234 1212 Lootuse Malekool 1998  N 080302
350.    Laanemets Ain 0 1432 Rapla MK   M 080368
351.    Laanemets Emil 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110712
352.    Laars Markus 1333 1333 Kadrioru MK   M 040331
353.    Laas Hendrik 1481 1442 Pärnumaa MK 1995  M 050560
354.    Laasfeld Tõnis 1471 1346 SK Reval-Sport 1994  M 040325
355.    Laasi Laura 0 0 - - -    N 081130
356.    Labanov Samuil 1485 1444 MA Šahh & Garde 1994  M 040132
357.    Ladva Ottomar 2179 + 36 122246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
358.    Laherand Artur 1345 1344 MA Vabaettur 1998  M 080111
359.    Laherand Kristjan 1308 1387 MA Vabaettur 1998  M 070625
360.    Lahi Hurmet 1758 1720 SK Diagonaal   M 040135
361.    Lalin Dmitri 1200 1200 Lootuse Malekool 1999  M 080402
362.    Langebraun Armin 0 0 Nõmme Noortemaja   M 080303
363.    Lapidus Mark 2154 2158 MA Vabaettur 1995  M 040137
364.    Lapotko Nikolai 0 0 Lasnamäe NMK 2000  M 080365
365.    Lapp Kristjan 1320 1239 MA Šahh & Garde 1998  M 050561
366.    Laur Sandra 0 0 - - -    N 110608
367.    Laursoo Oskar 1359 1359 - - -  1993  M 040140
368.    Lavrov Maksim 1385 1330 Narva SK Maletäht 1995  M 040407
369.    Lebedev Stephan 0 1200 Pärnu Linna SK 2004  M 110504
370.    Leemet Alar 1200 1289 Saaremaa MK 1995  M 050608
371.    Leetna Christopher 0 0 - - -    M 081018
372.    Leetna Hemely 0 0 Tartu Kalev 2003  N 110719
373.    Lehestik Lennar 0 1447 - - -    M 080410
374.    Lehismets Jaan 1677 1677 Pärnu MK   M 040141
375.    Leht Hugo Hendrik 1209 - 13 31368 Kadrioru MK 2002  M 110204
376.    Leht Madis 1206 0 Järva Noorte MK 1998  M 081012
377.    Lehtmets Liis 1595 1624 Paul Kerese MK 1994  N 040412
378.    Leiman German 1566 1566 - - -    M 040142
379.    Lemets Andra 0 1227 - - -    N 080543
380.    Lensment Markus 0 0 - - -    M 081021
381.    Lešihin Stepan 1382 1393 Narva SK Maletäht 1997  M 050613
382.    Leškin Pjotr 1495 1495 MA Vabaettur 1993  M 040352
383.    Letski Nikita 0 0 SK Diagonaal 1998  M 080346
384.    Liebert Erwin 1510 1436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
385.    Liepinch Erik 1573 1573 - - -    M 040146
386.    Liik Toomas 1473 1475 Saku MK 1996  M 100505
387.    Liinat Siim 1200 1257 T. Truusi MKK 1999  M 101105
388.    Lille Glen 1236 1308 Tartu Kalev 2000  M 080620
389.    Lillemäe Mary-Heleen 1512 1665 Pärnumaa MK 1994  N 040150
390.    Lillemägi Marti 1566 1583 Vaimastvere SK ILLI 1993  M 040389
391.    Lilleorg L 0 0 Mustamäe Loomingumaja   M 090200
392.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 1250 MA Vabaettur 1999  N 070611
393.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 1445 MA Vabaettur 2001  M 070610
394.    Litvinova Darja 1381 1324 Narva SK Maletäht 1997  N 080341
395.    Ljahhov Maksim 1433 1467 Narva SK Maletäht 1995  M 040401
396.    Lohu Laura 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110616
397.    Lomaško Anton 1493 1493 MA Šahh & Garde 1994  M 040381
398.    Lomaško Valentin 1442 1296 MA Šahh & Garde 1994  M 040382
399.    Lopatin Aleksei 1216 1221 MA Šahh & Garde 1997  M 060904
400.    Loretsyan Narek 1332 1353 K. Külaotsa MK 2000  M 061012
401.    Lugovoi Artjom 1200 1200 MA Šahh & Garde 2000  M 061108
402.    Luide Mart 1377 0 Paul Kerese MK   M 070304
403.    Luigend Karl 1871 1871 Rocca al Mare SK 1993  M 040154
404.    Lukitšova Irina 1200 1201 MA Vabaettur 1996  N 050519
405.    Luks Danielle 1200 1211 - - -  1995  N 091011
406.    Lumiste Janno 1309 1369 Venevere HKS 1993  M 061021
407.    Lumiste Rene 1586 + 54 101727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
408.    Lundalin Artur 1412 1507 Paul Kerese MK   M 070305
409.    Lupanov Maksim 0 0 SK Diagonaal 2003  M 110720
410.    Lutt Kevin 1200 0 Lasnamäe NMK 1998  M 060508
411.    Luur Käroli 0 0 MK Tahk 1999  N 080606
412.    Lvov Guri 1245 0 MK Avesta 1996  M 060502
413.    Lõhmus Kristofer 1209 1200 T. Truusi MKK 1998  M 080305
414.    Lööper Jaagup 1624 1585 Järva Noorte MK 1996  M 060102
415.    Maasik Liisa 1219 1224 Tartu Kalev 1998  N 080304
416.    Mahhov Nikolai 1801 1764 MA Šahh & Garde 1993  M 030236
417.    Mahl Karl 1245 1259 Saku MK 1993  M 081205
418.    Maide Rasmus 0 1228 MA Vabaettur   M 080525
419.    Maido Erki 1498 1493 T. Truusi MKK 1994  M 100100
420.    Maisak Ilja 0 0 T. Petrosjani MA 2000  M 110329
421.    Makara Raimond 1356 1356 MA Vabaettur 1994  M 040356
422.    Makk Linda 0 0 - - -    N 081127
423.    Makovei Jevgeni 1200 1200 MA Šahh & Garde 1999  M 050565
424.    Maksimova Aleksandra 1228 1200 Narva SK Maletäht 1999  N 080342
425.    Maliseva Alisa 0 0 SK Diagonaal 1999  N 080314
426.    Malõšev Sergei 1440 1412 Narva SK Maletäht 1993  M 040163
427.    Mamedov Daniel 1216 1284 SK Valge Ratsu 1997  M 050548
428.    Mandrõkina Zoja 0 1843 - - -    N 110602
429.    Markelov Oleg 1200 1249 Narva SK Maletäht 1998  M 080340
430.    Martinson Marten 1390 1390 SK Reval-Sport 1994  M 040326
431.    Maruste Karl 1242 1225 - - -    M 050569
432.    Mazov Ruslan 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080324
433.    Mazur Angelina 1222 0 SK Valge Ratsu 1996  N 061016
434.    Mazurov Juri 0 1215 MA Vabaettur   M 080513
435.    Matsina Ella-Mai 0 0 Nõmme Noortemaja 1999  N 080605
436.    Matvejev Nikolai 1236 1294 MA Vabaettur 1997  M 071112
437.    Medar Marti 1932 + 18 102020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
438.    Mednikov Aleksander 1317 1363 T. Truusi MKK 1997  M 050550
439.    Mednikov Nikita 1500 1500 - - -    M 051100
440.    Medvedev Makar 0 0 MA Šahh & Garde 2000  M 081210
441.    Meier Toomas 1203 1209 Pärnumaa MK 2002  M 110503
442.    Meldre Ilmar 1466 1343 Sillamäe SK Kalev 1993  M 050401
443.    Melis Heli 1381 1384 Paul Kerese MK 1993  N 040358
444.    Melis Uko 1296 1296 Paul Kerese MK 1995  M 040166
445.    Melis Urmo 1418 1384 Paul Kerese MK 1996  M 040324
446.    Mengel Ragner 0 0 - - -    M 080806
447.    Menkov Artjom 1200 1244 MA Vabaettur 2002  M 081007
448.    Menkov Nikita 1530 1637 MA Vabaettur 1995  M 060100
449.    Meritee Anastassia 1358 1377 MA Vabaettur 1997  N 040395
450.    Meritee Ilja 1829 1807 MA Vabaettur 1993  M 030045
451.    Mezinskaja Lija 0 0 Mustamäe Loomingumaja 2000  N 081214
452.    Migunov Maksim 1417 1512 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
453.    Mihhailova Anna 1201 1236 MA Vabaettur 1997  N 070608
454.    Mihhalenko Artjom 0 1289 MA Vabaettur   M 110400
455.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 MA Vabaettur 1996  M 050526
456.    Mihhejev Roman 0 1279 MA Vabaettur   M 081112
457.    Mikhailov Egor 1213 1200 Narva SK Maletäht 2000  M 080909
458.    Mikrjukov Aleksander 1502 1482 Narva SK Maletäht 1997  M 050538
459.    Milevskaja Darja 1200 1200 MA Vabaettur   N 081121
460.    Milihhin Arnold 0 0 - - -    M 080619
461.    Minajev Nikita 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080323
462.    Minajev Vladislav 1320 1276 MA Šahh & Garde 1995  M 060908
463.    Minarskaja Angelina 1321 1351 MK Avesta 1995  N 040417
464.    Mir Irina 1277 1334 MA Šahh & Garde 1996  N 060901
465.    Mirenski Jaan 1296 1243 MK Avesta 1996  M 050535
466.    Mironov Martin 0 1298 - - -    M 080106
467.    Mišeljova Anastassia 0 0 MA Šahh & Garde 2003  N 081216
468.    Mitrohhin Pavel 0 0 SK Diagonaal 2003  M 110721
469.    Mjastsov Andrei 1274 1313 T. Petrosjani MA 2003  M 101106
470.    Mode Sirli 1200 1200 - - -    N 110207
471.    Mohhov Mark 1290 1261 Lasnamäe NMK 1998  M 071000
472.    Moisejeva Anastassia 1322 1276 Narva SK Maletäht 1999  N 080531
473.    Moppel Risto 0 0 - - -    M 081016
474.    Moro Marten 1200 1200 Tartu Kalev 1997  M 070623
475.    Morozov Artjom 1869 1792 Sillamäe SK Kalev 1993  M 030252
476.    Morozov Pavel 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080325
477.    Murnik Artjom 0 1401 MA Šahh & Garde 1997  M 080507
478.    Muru Moorits Mihkel 1605 1700 Tartu Kalev 1993  M 040176
479.    Mussienko Aleksander 1313 1477 MA Šahh & Garde   M 080509
480.    Mustaps Matiss 2256 2256 Läti   M 110105
481.    Mäe Tanel 0 0 - - -    M 081001
482.    Mäetalu Robin 0 0 Saaremaa MK 1999  M 080647
483.    Mägi Ermo 1478 1478 Surju   M 040351
484.    Mägi Kristina 0 0 Saaremaa MK 1993  N 080643
485.    Mägi Kristjan 0 0 Saaremaa MK 1995  M 080641
486.    Mägi Siim 1201 1201 MA Vabaettur 1996  M 050551
487.    Müütnik Janno 0 1315 - - -  1994  M 091010
488.    Naadel Toomas 1310 1310 Saaremaa MK   M 040367
489.    Narsavidze David 0 1376 MA Šahh & Garde   M 080505
490.    Nartov Aleksander 1479 1452 MLM   M 040411
491.    Narva Mai 1794 1850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
492.    Narva Mart 1271 1289 SK Reval-Sport 2003  M 101202
493.    Narva Triin 2042 + 10 81983 SK Reval-Sport 1994  N 030584
494.    Nazarov Vadim 1231 1231 MK Avesta   M 050616
495.    Nedostup Daniil 1954 1991 Venemaa   M 081107
496.    Nero Georg 1580 1678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
497.    Neustus Martin 1200 1200 Narva SK Maletäht 1996  M 060504
498.    Nikanorov Erik 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110713
499.    Nikiforov Mark 1200 1200 SK Diagonaal 1998  M 070629
500.    Nikolajenko Maksim 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110709
501.    Nikolajev Ivan 0 1251 MA Šahh & Garde 1998  M 061114
502.    Nikolajev Nikita 1343 1405 MA Vabaettur   M 040005
503.    Nikolajev Vadim 1249 1215 Narva SK Maletäht 1999  M 080414
504.    Nikulin Oleg 1878 1877 Narva MK Kaissa, T. Truusi MKK 1996  M 040311
505.    Nilp Kristofer 1215 1279 Järva Noorte MK 2000  M 080383
506.    Nirgi Mati 0 0 - - -    M 110614
507.    Nitsiportsik Maksim 1264 1375 MA Vabaettur 2001  M 090304
508.    Noormets Alex Hendrik 1418 1398 MA Vabaettur 1999  M 061213
509.    Noppel Ariett 0 1200 Pärnu Linna SK   N 080637
510.    Norin Daniil 0 1220 MA Šahh & Garde   M 080506
511.    Norkunas Domas 1720 0 Leedu   M 080601
512.    Noskov Matvei 0 1276 MK Avesta 1999  M 080522
513.    Nõulik Rain 1247 1253 K. Külaotsa MK 1997  M 051212
514.    Obolonin Filipp 1282 1378 MA Šahh & Garde 1997  M 061105
515.    Ofljan Karen 1381 1404 MA Šahh & Garde 1995  M 040345
516.    Ogirtšuk Daniil 0 0 - - -  1998  M 080652
517.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 MA Vabaettur 1998  M 070315
518.    Ogirtšuk Polina 1200 1200 Narva SK Maletäht 1995  N 050509
519.    Ogonkov Nikolai 1300 1306 MA Vabaettur   M 110335
520.    Ohna Arnold 1316 1349 MA Vabaettur 1995  M 040359
521.    Oja Mihkel 1361 1288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
522.    Ojar Richard 1200 1304 Võru MK 1998  M 080538
523.    Ojarand Frank Johan 1404 1373 Nõmme Noortemaja 1996  M 051002
524.    Ojari Aleksander 1242 1292 MA Vabaettur 2001  M 080318
525.    Ojaste Kadri 0 1253 MK Tahk   N 080311
526.    Oks Janar 1543 1562 Pärnumaa MK 1993  M 040190
527.    Olar Jegor 1200 1300 MA Šahh & Garde 2001  M 080379
528.    Olde Grete 1312 + 6 51383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
529.    Olde Margareth 1471 + 17 71470 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
530.    Olimpov Dmitri 1365 1432 SK Diagonaal 1993  M 051109
531.    Olivson Alina 1342 1233 MA Vabaettur 1995  N 040386
532.    Olmann Karl-Olaf 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080209
533.    Olmann Maria 1350 1335 MA Vabaettur 1996  N 050518
534.    Orava Aleksander 2012 1981 Narva SK Maletäht 1993  M 030285
535.    Orglaan Oskar 0 0 Nõmme Noortemaja 1996  M 080635
536.    Orlov Konstantin 1207 1200 SK Diagonaal 2000  M 091012
537.    Orlov Roman 1293 1293 Sillamäe SK Kalev 2000  M 070627
538.    Orlova Kristina 1373 1387 Narva SK Maletäht 1996  N 040414
539.    Oselein Siim 0 1212 - - -  1995  M 070500
540.    Osminin Daniil 1644 1584 MA Vabaettur 1993  M 040192
541.    Ossipova Anna 1476 1447 MK Avesta 1994  N 040339
542.    Osula Hendrik 1731 1731 SK Reval-Sport 1993  M 040193
543.    Ovsjannikov Nikita 1392 1392 SK Diagonaal   M 040194
544.    Paan Karel 1484 - 4 71459 Pärnu Linna SK 1998  M 070631
545.    Paas Alan 1200 0 T. Truusi MKK 1993  M 060618
546.    Pabo Sander 1391 1409 MA Vabaettur 2001  M 080344
547.    Pabo Vladimir 0 1486 - - -    M 080510
548.    Paju Kristiina 1205 1288 Nõmme Noortemaja 1997  N 080210
549.    Pajula Karl 1294 - 9 61309 - - -    M 110511
550.    Pallandi Indrek 0 0 - - -    M 110415
551.    Palomets Ardi 1356 1377 Saaremaa MK 1994  M 040360
552.    Panfilov Andrei 1221 1234 Lootuse Malekool 2000  M 091200
553.    Panichev Mihhail 1200 1200 MK Avesta 1998  M 080521
554.    Pankevichus Arvidas 1355 1319 MK Avesta 1997  M 060405
555.    Pantelejev Aleksander 1366 1551 Narva SK Maletäht 1994  M 040392
556.    Paranin Dmitri 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080328
557.    Parmenenkov Ilja 0 1312 Valga MK   M 110700
558.    Parmenenkova Nadezda 1362 1259 Valga MK 1997  N 050505
559.    Parmenenkova Uljana 1430 1435 Valga MK 1999  M 070628
560.    Part Aksel 0 0 - - -    M 080622
561.    Parthal Anna Mari 1200 0 MK Avesta 1998  N 080420
562.    Parve Riina Lii 0 0 MA Vabaettur 2001  N 080336
563.    Pastak Marti 0 0 - - -    M 110609
564.    Pavlov Kirill 1209 1200 Narva SK Maletäht 2001  M 090312
565.    Pavlov Pavel 1698 1698 SK Diagonaal   M 040198
566.    Pechalnov Aleksander 1374 1361 Narva SK Maletäht 1999  M 080339
567.    Pedoson Georgi 0 0 Nõmme Noortemaja 2004  M 110715
568.    Pennert Kaur 0 0 Järva Noorte MK 2001  M 110617
569.    Petrov Denis 0 0 Tartu Kalev 2001  M 110717
570.    Petrov Dmitri 1708 1792 SK Diagonaal 1998  M 060411
571.    Piibeleht Tiit Hendrik 1408 1270 K. Külaotsa MK 1996  M 050539
572.    Piir Martin 0 1371 Võru MK 1996  M 081010
573.    Piiri Hardo 1211 1200 MK Tahk 1998  M 071100
574.    Pikulik Natan 0 1283 MA Šahh & Garde 2000  M 070601
575.    Pilipenko Sandra 0 0 Järva Noorte MK 2003  N 110723
576.    Pilisner Marko 1284 1298 Pärnumaa MK 1995  M 050504
577.    Pill Anna-Madli 0 1217 Tartu Kalev   N 080370
578.    Pill Jüri 1585 1624 Tartu Kalev   M 040390
579.    Pipuev Kirill 1741 1741 SK Diagonaal   M 040398
580.    Pistsalo Daniil 1200 1213 MA Vabaettur   M 090311
581.    Pjasta Anna 1228 1292 Lootuse Malekool 1994  N 061217
582.    Plaksin Ivan 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080329
583.    Platonov Artjom 1211 0 Narva SK Maletäht 1999  M 090205
584.    Ploom Robert 1269 1281 Lasnamäe NMK 1997  M 080375
585.    Poburanov Artur 1516 1528 MA Šahh & Garde 1996  M 040202
586.    Podegrat Joost 0 1344 - - -    M 080204
587.    Pogodina Inga 1461 1527 MA Šahh & Garde 1995  N 050566
588.    Pohjaranta Santeri 1243 1226 Narva SK Maletäht 1998  M 081223
589.    Polizaev Dmitri 1200 1200 MA Vabaettur   M 110624
590.    Politova Polina 1214 1200 Sillamäe SK Kalev 1996  N 050521
591.    Pool Stein Marten 1200 - 5 31236 Pärnu Linna SK 2001  M 090318
592.    Porila Andree 1437 1455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
593.    Postojalkin Nikita 1287 1287 Narva SK Maletäht 1995  M 040408
594.    Pošetšenkova Marina 1486 1393 Sillamäe SK Kalev 1996  N 040340
595.    Potapenko Deniss 1384 1304 MA Vabaettur 1994  M 040384
596.    Potapova Jelizaveta 0 1280 J. Airapetjani MK 1996  N 061113
597.    Prihodko Ilja 1318 1281 MA Vabaettur 1995  M 051003
598.    Prii Ants Marten 1592 1768 - 1 7 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
599.    Pritulin Vladimir 1217 1208 SK Valge Ratsu 2001  M 080411
600.    Pukk Sander 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080630
601.    Pukkonen Daisy 1243 1243 - - -    N 050552
602.    Pungar Paul 0 0 - - -    M 110607
603.    Purre Burt Harrisson 1478 0 Nõmme Noortemaja 1994  M 060900
604.    Pärn Rasmus 1200 + 0 61233 Pärnumaa MK 2000  M 090802
605.    Pärnapuu Risto 1284 1268 Pärnumaa MK 1995  M 051205
606.    Pärtel Kris 1290 1290 - - -    M 050564
607.    Pöial Villu 1757 0 - - -    M 060319
608.    Püüding Kristo 0 0 Saaremaa MK 1999  M 080649
609.    Raaper Harri 0 1435 - - -    M 080617
610.    Raasuke Artti 0 0 Saaremaa MK 1998  M 080648
611.    Radin Artjom 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 080382
612.    Ragozin Svjatoslav 1289 1337 Narva SK Maletäht 1996  M 060217
613.    Raid Katariina 1200 1200 - - -    N 081006
614.    Rakštis Robert 1225 1222 MA Vabaettur 1997  M 080910
615.    Ramsas Paulus 1320 0 Leedu   M 080603
616.    Randmaa Erki 0 0 SK Reval-Sport 1996  M 080710
617.    Rass Hedvig 0 0 Keila MK   N 080535
618.    Rass Saskia 0 0 Mustamäe Loomingumaja 1997  N 080626
619.    Rassadin Aleksander 1366 1325 SK Diagonaal 1998  M 071101
620.    Ratnikov Daniil 1519 1540 MA Vabaettur 1993  M 040387
621.    Rattik Artjom 1369 1340 Narva SK Maletäht 1999  M 061026
622.    Raudsepp Mikk 0 0 - - -    M 110518
623.    Rebane Alari 1394 1394 Haapsalu MK 1994  M 040388
624.    Reila August 1264 1276 Pärnumaa MK   M 050902
625.    Reila Heiki 1200 1204 Pärnumaa MK 1998  M 060620
626.    Reinap Raimond 1200 1256 K. Külaotsa MK 1997  M 070802
627.    Reinpõld Artur 1200 1202 Tartu Kalev 1997  M 051210
628.    Reintam Andres 0 0 Tartu Kalev   M 110501
629.    Reintam Margus 0 1337 Tartu Kalev 2000  M 110212
630.    Revin Eduard 1532 1532 MA Vabaettur 1994  M 040211
631.    Riim Rene 1255 1262 Saaremaa MK 1993  M 050605
632.    Ristisaar Roger 1363 1386 Saue MK 1980  M 080536
633.    Rivik Richard Sven 0 0 - - -    M 110604
634.    Rjurik Vladislav 1321 1268 Lasnamäe NMK 1996  M 051209
635.    Roben Krister Erik 0 0 T. Truusi MKK 1999  M 080628
636.    Rogaten Kirill 1256 1278 Narva SK Maletäht 2000  M 080206
637.    Rohi Ergo 0 1493 - - -    M 100300
638.    Rohi Riivo 0 0 - - -  1996  M 080709
639.    Romanenko Viktor 1631 1631 MLM   M 040212
640.    Roos Ross Ottar 0 0 K. Külaotsa MK 1998  M 080713
641.    Rootalu Sander 0 0 - - -    M 110519
642.    Roots Laura 0 1209 Pärnumaa MK   N 080638
643.    Roseniit Riine 1811 1776 Pärnumaa MK   N 040214
644.    Rozenblit David 1269 1305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
645.    Rubin Stella 1203 1200 MK Tahk 1999  N 080313
646.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 MA Vabaettur   M 071208
647.    Rudnev Nikita 0 0 MA Šahh & Garde 2002  M 081219
648.    Rupski German 1266 1245 MA Vabaettur 1997  M 061100
649.    Russak Rasmus 0 0 K. Külaotsa MK 2000  M 081134
650.    Rutkevits Nikita 0 1387 MA Šahh & Garde 1994  M 080517
651.    Rutškin Artur 0 1300 MA Šahh & Garde 1995  M 080541
652.    Ruusu Daniil 1764 1764 T. Truusi MKK   M 030356
653.    Rõkk Carlis 0 0 Järva Noorte MK 2002  M 110618
654.    Rõmar Kirill 1308 1299 Narva SK Maletäht 1995  M 050614
655.    Rättel Georgi 1506 1506 MA Šahh & Garde 1994  M 040402
656.    Rüütel Matis 1562 1680 Saaremaa MK 1994  M 040221
657.    Rüütli Hanna-Maria 0 0 Põlva MK   N 080408
658.    Rüütli Jaanus-Peeter 0 0 Põlva MK   M 080407
659.    Saad Deivid 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080326
660.    Saag Enith Li 1680 1545 SK Reval-Sport 1994  N 040337
661.    Saagpakk Gustav 1635 1635 SK Reval-Sport 1996  M 050524
662.    Saaliste Kardo 1268 0 MK Tahk 1996  M 070806
663.    Saar Albert 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080319
664.    Saar Karl Kiur 1506 1506 MA Vabaettur 1996  M 040222
665.    Saar Kaur Aare 1708 1647 MA Vabaettur 1994  M 040223
666.    Saar Siim 0 0 Järva Noorte MK 1999  M 080914
667.    Saarela Anar 1394 1333 - - -    M 080618
668.    Safronov Kirill 1205 1203 MA Vabaettur   M 080201
669.    Sagadijeva Anna 1821 + 6 51837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
670.    Sai Aron 1292 1292 - - -    M 040373
671.    Sallik Ragnar 1589 1589 SK Diagonaal   M 040228
672.    Samoilov Ilja 1206 1206 Lasnamäe NMK 1995  M 050544
673.    Sankov Maksim 1231 1208 Narva SK Maletäht 2001  M 110125
674.    Sarapov Artjom 1248 1282 MA Vabaettur   M 100101
675.    Sarapova Jekaterina 1200 1200 - - -    N 110627
676.    Sarapuu Annabel 0 0 Pärnumaa MK 1999  N 080800
677.    Sarapuu Annika 1231 1350 Pärnumaa MK 1997  N 061212
678.    Sargla Bertram 0 0 Tartu Kalev   M 080915
679.    Saronov Artjom 1200 0 - - -    M 060619
680.    Sass Heino 1182 1182 Pärnu MK 1997  M 050553
681.    Sazonov Artjom 1200 1289 MA Vabaettur 1997  M 060324
682.    Savenko Maksim 1672 1763 Lasnamäe NMK 1995  M 040429
683.    Savik Oleg 1351 1346 MA Vabaettur   M 101203
684.    Savosto Egor 1219 1239 Narva SK Maletäht 1999  M 080413
685.    Schcukin Nikolai 0 1299 Tartu Kalev   M 110334
686.    Schults Erik 1498 1437 SK Diagonaal 1996  M 040230
687.    Seemre Riivo 1443 1557 Saku MK 1993  M 081206
688.    Sekk Egert 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080629
689.    Sekk Kristen 1427 1498 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
690.    Selge Erik 1416 1444 - - -    M 050502
691.    Selifanov Konstantin 1763 1804 MA Šahh & Garde 1996  M 040232
692.    Selivanov Mihhail 1515 1526 MA Šahh & Garde 1994  M 050900
693.    Semjonov Sergei 1324 1360 MA Vabaettur 2000  M 080213
694.    Semjonova Polina 1368 0 - - -  1997  N 080650
695.    Sepp Gerd Eston 1254 + 4 41223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
696.    Sepp Johann 1351 1364 Pärnu MK 1995  M 040349
697.    Sepp Patrick 1300 0 - - -    M 080801
698.    Sepp Sander 1248 1345 Saaremaa MK 1995  M 040361
699.    Sepp Silver 1338 0 Saaremaa MK 1998  M 060402
700.    Seppar Aleksandra 0 1271 SK Diagonaal   N 070402
701.    Seppar Mehis 1226 1241 SK Diagonaal 1996  M 040355
702.    Seppenin Berta 1200 1220 MK Avesta 1996  N 050507
703.    Serhovets Maksim 1327 1311 Lasnamäe NMK 2000  M 080363
704.    Siimsen Sten Ingold 0 0 T. Truusi MKK 1999  M 080627
705.    Siiner Kert 1343 1343 Saaremaa MK   M 040365
706.    Siitan Martin 1262 1200 Pärnumaa MK 1995  M 050567
707.    Sild Eero Kristjan 1230 1221 Nõmme Noortemaja 1998  M 061101
708.    Sildnik Mihkel 0 1203 - - -    M 090302
709.    Simmermann Kaspar 1200 1286 Nõmme Noortemaja 2000  M 080348
710.    Siroš Ilja 2002 1845 Sillamäe SK Kalev 1998  M 050525
711.    Sirp Karl Aleksander 1430 1516 Tartu Kalev 1999  M 070701
712.    Sirtse Morten 1200 1288 MA Vabaettur 1996  M 060617
713.    Sizova Julia 1378 1337 MK Avesta 1995  N 040420
714.    Sitnikov Aleksei 0 0 T. Truusi MKK 2003  M 110725
715.    Sivov Dmitri 1200 1200 MA Vabaettur 2001  M 080332
716.    Skaletskaja Jelisaveta 0 0 Lasnamäe NMK 2000  N 080367
717.    Skatskova Anna 0 0 T. Truusi MKK 2003  N 110724
718.    Skawinsky Henrik 0 0 - - -    M 110603
719.    Skladtsikov Andrei 1599 - 9 61459 SK Diagonaal 2000  M 071214
720.    Skripitsin Maksim 1202 1209 Lootuse Malekool 2001  M 080503
721.    Skromkova Aleksandra 1232 1204 SK Diagonaal 1996  N 050520
722.    Skuja Aivars 2221 2217 Läti   M 080805
723.    Skulasson Toomas 1213 0 Lootuse Malekool 2001  M 090400
724.    Smirnov Aleksander 1346 1331 Lootuse Malekool 1995  M 051006
725.    Smirnov Eduard 0 0 SK Valge Ratsu   M 080312
726.    Smoljar Roman 1808 - 10 51900 SK Diagonaal 1995  M 040235
727.    Sokolov Andrei 1266 1230 Narva SK Maletäht 1995  M 040409
728.    Sokolov Boriss 1204 1208 Narva SK Maletäht 2000  M 091005
729.    Sokolova Anastassia 1362 1235 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1996  N 050514
730.    Sokolova Anna 0 0 MA Vabaettur 2000  N 080338
731.    Sokolova Ksenja 1312 1323 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1996  N 051211
732.    Solntsev Andrei 0 0 MA Vabaettur 2003  M 110705
733.    Solovei Aleksander 1394 1359 MA Šahh & Garde 1994  M 040237
734.    Solovjov Nikita 1200 0 T. Truusi MKK 2000  M 080315
735.    Solovjov Vladislav 1760 1790 - - -    M 040238
736.    Sominskaja Ilana 1229 1246 Maardu MK 1998  N 050517
737.    Soo Andry 0 0 Nõmme Noortemaja 1999  M 080633
738.    Sooman Sten-Silver 1271 1249 K. Külaotsa MK 1996  M 050722
739.    Soomere Erich 1851 1843 T. Truusi MKK   M 030400
740.    Soosaar Andres 1504 1504 - - -    M 040240
741.    Sootla Sten 1502 1502 Vaimastvere SK ILLI 1995  M 040313
742.    Sotskov Nikita 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  M 090315
743.    Sova Nils-Holger 1418 1362 Viljandi MS   M 040328
744.    Spirina Aleksandrina 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  N 090306
745.    Spungin Edgar 1420 1420 SK Diagonaal   M 040371
746.    Spungin Maksim 1514 1404 SK Diagonaal 1995  M 040318
747.    Startsev Dmitri 1200 0 Narva SK Maletäht 1995  M 060406
748.    Steinberg Madis 0 1250 - - -    M 110512
749.    Stepanov Arseni 1282 1397 MA Vabaettur 1998  M 050615
750.    Stepanova Elizaveta 1584 1623 MK Avesta   N 040245
751.    Stretškova Arina 1200 0 Narva SK Maletäht 1997  N 061018
752.    Strikov Andrey 0 0 - - -    M 081000
753.    Suhhorukov Georgi 1254 1271 Sillamäe SK Kalev   M 040333
754.    Suikonen Georgi 1207 1207 MK Avesta 1995  M 050508
755.    Sulamägi Priit 1342 1258 Tartu Kalev   M 100402
756.    Suursoo Villem 1273 1386 Valga MK 1998  M 070803
757.    Suvi Indrek 1272 1433 Võru MK   M 081106
758.    Svedov Andrei 1226 - 14 41237 Lootuse Malekool 2002  M 110327
759.    Svedov Maksim 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110710
760.    Svetlov Igor 1406 1382 Lootuse Malekool 1996  M 051007
761.    Svetlyšenko Aleksei 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  M 090507
762.    Svischeva Katarina 1261 1288 Narva SK Maletäht 1999  N 080530
763.    Sõrmus Kaarel 1322 1376 Tartu Kalev 1995  M 040332
764.    Sõrmus Tanel 0 1460 - - -    M 100401
765.    Šalabajeva A 1566 1566 - - -    N 040251
766.    Šarejev Ramai 0 1244 MA Vabaettur   M 110510
767.    Šeng Anton 0 1200 Mustamäe Loomingumaja 1996  M 080528
768.    Šeršukova Irina 1315 1200 Lasnamäe NMK 1996  N 050512
769.    Šeršunov Mihhail 1211 1305 MK Avesta 1997  M 060409
770.    Šestero Valentina 1495 1495 SK Diagonaal 1994  N 040255
771.    Ševtšenko Maksim 1497 1483 Valga MK 1996  M 040316
772.    Šilkin Aleksei 1258 1253 Narva SK Maletäht 2003  M 110507
773.    Šitova Polina 1459 1459 MK Avesta 1994  N 040413
774.    Šmarov Maksim 1289 0 MA Šahh & Garde   M 080908
775.    Šmurov Maksim 1377 1332 MA Vabaettur 1997  M 040397
776.    Šovkunenko Artur 1268 1203 MA Vabaettur 1999  M 080104
777.    Šovkunenko German 1352 1263 MA Vabaettur   M 080113
778.    Špongolts Aleksander 0 1300 MA Šahh & Garde   M 080624
779.    Šulzik Vladimir 1320 1264 MA Vabaettur 1996  M 050527
780.    Šumilin Vladimir 1364 1316 Lasnamäe NMK 1997  M 070606
781.    Švedova Anastasia 1356 1296 MA Vabaettur 1994  N 040341
782.    Švedovski Robert 1301 1324 Lasnamäe NMK 2000  M 081003
783.    Zahharova Anastassia 1200 1200 Mustamäe Loomingumaja 1995  N 070101
784.    Zaitsev Vladimir 0 0 Lasnamäe NMK 2000  M 110324
785.    Zaitseva Anastassia 1240 1224 MA Vabaettur   N 081113
786.    Zajets Alina 0 0 MA Vabaettur 2000  N 080334
787.    Zajev Andrei 1629 1410 MA Šahh & Garde 1993  M 040261
788.    Zakirova Jekaterina 1200 1200 MA Vabaettur 2000  N 080337
789.    Zamorskaja Sofia 1234 1236 Narva SK Maletäht 2003  N 110506
790.    Zarkova Arina 1395 1253 SK Diagonaal 1998  N 060800
791.    Zarri Vladislav 1411 1408 MA Vabaettur 1996  M 040323
792.    Zarudnõi Deniss 0 1500 MA Šahh & Garde   M 080625
793.    Zeludkov Emil 1504 1600 Tartu Kalev 1995  M 040317
794.    Zilin Artur 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 081208
795.    Zubehhin Aleksei 1428 1298 Narva SK Maletäht 2000  M 080653
796.    Zubjuk Artur 0 0 - - -    M 110520
797.    Zubov Juri 1200 1200 Narva SK Maletäht 2001  M 080913
798.    Zukov Sergei 1435 1469 Venemaa 2000  M 090501
799.    Taaber Sander 1235 0 MK Tahk 1998  M 080306
800.    Taidemaa Robin 0 0 MA Vabaettur 2001  M 090617
801.    Tamm Davor 1200 0 K. Külaotsa MK 1997  M 060301
802.    Tamm Hendrik 1550 + 10 61599 Pärnu Linna SK 1996  M 050607
803.    Tamm Jakob 1236 1226 Tartu Kalev 2000  M 100506
804.    Tamm Janet 0 1216 - - -    N 070626
805.    Tamm Taavi 1224 1244 MK Tahk 1997  M 051206
806.    Tamm Timo 1774 1809 Pärnumaa MK 1993  M 040376
807.    Tammela Ranel 1836 + 18 91772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
808.    Tammerik Hans Joosep 1340 1260 SK Reval-Sport 1995  M 050530
809.    Tammiste Karl 0 1376 Järva Noorte MK   M 060608
810.    Taniberg Daniel 1226 1249 MA Vabaettur 1999  M 080512
811.    Tankler Shrek 0 0 Järva Noorte MK 2002  M 110619
812.    Tapp Käti Eikel 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110620
813.    Taruta Ilja 1227 1367 MA Vabaettur 2000  M 080327
814.    Taukul Kristina 1407 1391 MA Vabaettur 1995  N 081116
815.    Teder Kaur 1477 1477 Rakvere SK 1993  M 040267
816.    Teder Reene 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  N 080604
817.    Tekko Tauno 1301 1231 Pärnumaa MK   M 040335
818.    Telpt Robert 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 080380
819.    Tenno Indrek 0 0 - - -    M 110605
820.    Tenno Risto 1206 1329 Paul Kerese MK 1994  M 040334
821.    Terebunskaja Alina 1404 1381 MK Avesta 1999  N 080419
822.    Tihhomolov Roman 1581 1581 MA Šahh & Garde 1993  M 040270
823.    Tihhonov Kirill 1200 1355 MA Vabaettur 1996  M 040012
824.    Tihvan Jaan 0 0 Järva Noorte MK 1993  M 110621
825.    Tiidemann Uko Rasmus 0 1203 MA Vabaettur 2000  M 080317
826.    Tiisler Ander 0 0 - - -    M 110211
827.    Tiisler Tanel 1286 1433 - - -  1997  M 100701
828.    Tiismus Maiu 0 1416 Rapla MK   N 080369
829.    Tiit Kevin 0 1230 - - -    M 091201
830.    Tikerpuu Madli 1659 1621 Pärnu MK   N 040273
831.    Tikerpuu Sander 1777 1777 - - -    M 040274
832.    Timmerman A 1806 1806 - - -    M 040275
833.    Timmusk Kerda 1252 1348 K. Külaotsa MK 1995  N 040380
834.    Timošin Andrei 1379 1289 SK Diagonaal 2003  M 110122
835.    Tistsenkov Aleksander 1374 1374 Maardu MK 1995  M 040329
836.    Titov Vladimir 1397 1397 MK Avesta   M 040277
837.    Tjulenev Maksim 1200 1200 Narva SK Maletäht 1999  M 060912
838.    Tkachenko Jekaterina 1235 1229 Narva SK Maletäht 2002  N 100507
839.    Tkats Konstantin 1306 1252 Narva SK Maletäht 1994  M 040410
840.    Tkatš Anton 0 1324 MA Šahh & Garde 1997  M 061013
841.    Tochyan Albert 1342 1329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
842.    Tokar Taniel 1347 1339 SK Reval-Sport 2000  M 081005
843.    Tolmatšov Dmitri 1366 1299 Narva SK Maletäht 1996  M 040428
844.    Tomassov Jevgeni 0 0 Sillamäe SK Kalev 2001  M 090614
845.    Tomberg Oliver 1200 1227 MA Vabaettur   M 110404
846.    Tominga Ago 1661 + 12 51625 MK Tahk 1995  M 040348
847.    Tominga Eke 1747 + 8 51714 MK Tahk 1997  M 040378
848.    Tomson Toomas 1700 1674 SK Diagonaal 1993  M 040279
849.    Toodo Thomas-Bairam 1438 1424 Tartu Kalev 1994  M 040330
850.    Toom Markus 0 0 Kadrioru MK 2002  M 110323
851.    Toomsalu Alari 1200 0 Saaremaa MK 1996  M 061118
852.    Toots Karl Marti 1379 1380 Pärnu Linna SK 1995  M 040327
853.    Traks Kaja 0 1370 - - -    N 070105
854.    Tropp Uku Erik 1351 1239 MA Vabaettur 1994  M 051221
855.    Tsamjan Maria 1220 - 2 61200 SK Diagonaal 2000  N 080345
856.    Tserezov Aleksander 1482 1306 MA Vabaettur 1994  M 080200
857.    Tserov Mihail 1464 1464 SK Diagonaal   M 040353
858.    Tsimjan Maria 0 0 - - -  2000  N 080651
859.    Tsopov Aleksei 1266 0 MA Vabaettur   M 070609
860.    Tsvetkova Polina 1203 1200 MA Vabaettur 1996  N 050516
861.    Tšaikin Robert 1227 1231 MA Vabaettur 1999  M 090801
862.    Tšekmarjev Vladisalv 1220 1324 Narva SK Maletäht 1997  M 050540
863.    Tšelnokova Polina 1297 1261 MK Avesta 1996  N 060404
864.    Tšestnov Juri 1269 1201 Narva SK Maletäht 2000  M 080416
865.    Tuhkanen Daniel 1200 1200 Nõmme Noortemaja 2001  M 080353
866.    Tumanov Dmitri 1664 0 - - -  1999  M 071114
867.    Tumanov Viktor 1257 0 - - -    M 080537
868.    Tumanova Irina 1553 0 - - -  1996  N 061115
869.    Turaeva Nadezda 1521 1451 MK Avesta 1993  N 040415
870.    Turapin Ivan 0 0 MA Šahh & Garde 2001  M 080378
871.    Tuzov Nikolai 1200 1200 MK Avesta 2002  M 101008
872.    Tõnso Liina 1280 + 30 101257 MA Vabaettur 2001  N 090506
873.    Tõnso Rando 1317 + 14 61226 MA Vabaettur 1998  M 080208
874.    Tõnurist Artur 1422 1418 - - -    M 051219
875.    Tähismaa Sander 1200 1254 MA Vabaettur   M 080101
876.    Tüksammel Karl 0 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080352
877.    Uibukant Pavel 1364 1344 MA Vabaettur 1996  M 051220
878.    Uljev Andrei 1205 1258 MK Avesta 1995  M 040425
879.    Ummus Andreas 1235 1251 SK Reval-Sport 2001  M 080501
880.    Urban Artur 1202 1200 MA Vabaettur 1999  M 080112
881.    Ustav Kaspar 0 0 Nõmme Noortemaja 1999  M 080634
882.    Ušakova A 0 0 Lasnamäe NMK   N 090103
883.    Uukivi Aimar 0 0 - - -    M 110613
884.    Uuselu Kaspar 1200 1295 - - -    M 101103
885.    Uutsalu Liisa 1299 0 Saaremaa MK 1994  N 080640
886.    Uutsalu Indrek 1428 1428 - - -    M 050606
887.    Vaarma Rauno 0 0 Järva Noorte MK 2000  M 081019
888.    Vaher Ants 1306 1507 MK Tahk 1994  M 061003
889.    Vahtra Ken-Mikko 0 0 - - -    M 080409
890.    Vahtra Teele 1425 1384 Viljandi MS 1993  N 040295
891.    Vaino Daniil 1200 1202 Narva SK Maletäht 2002  M 091103
892.    Vaino Nikita 1349 1214 Narva SK Maletäht 2002  M 090508
893.    Vainu Sten 0 0 Saaremaa MK 1998  M 080646
894.    Valasoo German 1224 0 MK Avesta 1998  M 080374
895.    Valasoo Vlad 1200 0 Narva SK Maletäht 1998  M 080371
896.    Valdas Artjom 0 1233 MK ABC 1999  M 080404
897.    Valdas Kirill 1323 1249 MK ABC 1999  M 080401
898.    Valge Arthur 1270 - 2 41310 MK Tahk 2003  M 101200
899.    Valiulin Dmitri 0 1503 Tartu Kalev   M 090511
900.    Valk Thorni 0 1612 Tartu Kalev   M 080615
901.    Valter Dmitri 1556 1427 SK Diagonaal 1994  M 040399
902.    Vasli Sandra 0 0 Järva Noorte MK 2001  N 110622
903.    Vasli Serkko 0 1200 Järva Noorte MK 2000  M 081020
904.    Vassiljeva Irina 1200 1243 MK Avesta 1998  N 080418
905.    Vassiljeva Serafima 1301 1314 MK Avesta 1995  N 040419
906.    Vaštšenko Veronika 1200 1231 Lasnamäe NMK 1995  N 050511
907.    Vedehhov Vlad 1200 1200 SK Diagonaal 1998  M 050549
908.    Veedla Walter Herold 1227 1267 Pärnu Linna SK 2000  M 080542
909.    Vein Alexander 1751 1700 MA Vabaettur 1993  M 040300
910.    Vereskov Daniil 0 0 MA Šahh & Garde 2002  M 081218
911.    Veske Aleksander 1205 1200 MA Vabaettur 2000  M 090105
912.    Veske Sander 1200 1219 MA Vabaettur   M 090300
913.    Viigimäe Henri 1339 1317 Paul Kerese MK 1996  M 040366
914.    Viires Indrek 1314 1314 Saaremaa MK 1995  M 040363
915.    Vija Hendrik 1248 1205 - - -  2002  M 110325
916.    Villemson Jürgen 0 0 Tartu Kalev 2005  M 110718
917.    Vinogradov Kristina 1200 1298 Pärnumaa MK 1995  N 050570
918.    Vinter Reivo 1549 1439 Saaremaa MK 1997  M 040362
919.    Vipper Harry 1200 0 Nõmme Noortemaja 2000  M 080350
920.    Virgus Andrei 1946 1894 Narva SK Maletäht 1994  M 030518
921.    Virki Sander 1200 0 - - -    M 061006
922.    Virkoja Kristofer 0 0 - - -    M 081011
923.    Virkunen Nikita 0 1378 MA Šahh & Garde   M 080511
924.    Visnapuu Hugo Johannes 1211 - 4 31231 Kadrioru MK 2002  M 110100
925.    Vjuhhov Artem 1428 1410 Valga MK 1994  M 040322
926.    Volodtšenko German 0 1333 - - -  1994  M 090207
927.    Volostnõhh Pjotr 1373 1445 Lasnamäe NMK 1996  M 050523
928.    Voosemaa Oliver 0 0 Järva Noorte MK 2000  M 081213
929.    Vorobjov Vladimir 0 1201 MA Vabaettur   M 090519
930.    Voskanjan Marina 1200 1200 J. Airapetjani MK 1998  N 061024
931.    Voskanjan Tigran 1200 1468 MA Šahh & Garde 1996  M 060902
932.    Võrostkov Roman 1234 1237 MA Vabaettur 1998  M 060507
933.    Välling Rasmus 1519 1586 Rocca al Mare SK   M 050501
934.    Ääremaa Henri 0 0 MA Vabaettur 2004  M 110711