Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
22. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Arvutusperioodid

JuhendAasta
2018
JuhendPeriood
3. periood [ 2018-04-01 ]
JuhendOlek
kinnitatud
Reitingud on perioodi lõppreitingud ja muutus näitab reitingu muutust sellel perioodil.
Kokku
450
Kõrgeim tõus
114
Suurim langus
-86
Seeniorid 60
41
Noored 18
281
Mehed
341
Naised
109
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
+/-
n
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 0 1605 -6 7 1688 0
2 050529 Abozenko Georg M 1996 T. Truusi MKK 2099 0 2153 -6 7 2125 0
3 110302 Abramov Roman M 1972 SK Diagonaal 1910 0 1885 -6 9 1940 0
4 110801 Adalov Sergei M - - - 0 0 1426 -28 7 1454 0
5 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1436 -51 7 1582 22 7 1593 0
6 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 2053 24 14 1989 0 1873 0
7 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1510 -73 7 1638 -22 9 1617 0
8 171011 Andreeva Olga N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 1107 0 0 0
9 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1230 54 4 1284 13 1 1054 0
10 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1912 -19 13 2051 27 8 1849 0
11 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1542 -37 7 1616 11 7 1593 0
12 110500 Anjuhhin Aleksei M 1963 Narva SK Maletäht 2271 0 2245 -3 6 2257 0
13 180308 Ansi Laura Liis N Pärnumaa 0 0 1007 0 0 0
14 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1196 0 1332 -3 10 1415 0
15 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1506 -86 7 1723 0 1706 0
16 170212 Baškirov Mihhail M 2005 - - - 1246 -9 4 0 0 1 0 0
17 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1535 0 1552 21 13 1599 0
18 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1630 7 4 1649 0 1643 0
19 121007 Beljajeva Diana N 2003 Maleklubi Lootus 1477 0 1613 -16 7 1645 0
20 180337 Bergman Nikita M - - - 0 0 1155 0 0 0
21 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1681 11 7 1717 -4 15 1791 0
22 110625 Bitsan Irina N 2002 Vabaettur 1629 0 1503 -5 3 1508 0
23 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 1165 0 1108 -38 8 0 0
24 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1792 21 7 1936 30 24 1812 0
25 170319 Bogdan Georgi M 2005 - - - 0 0 0 0 2 0 0
26 110708 Bogdanov Mihhail M 2003 Vabaettur 1430 0 1350 -11 5 1361 0
27 180333 Bogovitš Daniel M - - - 0 0 0 0 3 0 0
28 180323 Bolšakov Leonard M - - - 0 0 1235 0 0 0
29 180332 Bondarenko Pavel M - - - 0 0 0 0 2 0 0
30 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1555 -16 6 1739 48 14 1712 0
31 030540 Burkova Milde N 1951 Saaremaa MK 1857 0 1945 -18 7 1968 0
32 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1555 51 7 1539 -7 21 1504 0
33 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 1158 0 1363 36 15 0 0
34 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2319 7 7 2292 -4 12 2366 0
35 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1468 -3 4 1521 10 2 1604 0
36 180338 Denissenko Faina M - - - 0 0 1193 0 0 0
37 171010 Derevjanko Denis M 2010 Maleklubi Lootus 0 0 1046 -9 3 0 0
38 110326 Derevjanko Dmitri M 2002 Maleklubi Lootus 1688 0 1757 -11 7 1780 0
39 171102 Dolzenkov Rodion M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 1 0 0 1 0 0
40 090503 Domoskanov Ivan M 1938 - - - 1739 0 1611 0 1484 13 26
41 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2253 0 2344 -20 8 2357 0
42 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1543 34 7 1617 17 6 1581 0
43 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1447 -35 3 1486 1 2 1577 0
44 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1515 0 1745 34 14 1657 0
45 080126 Dukova Sofia N 2011 Vabaettur 996 0 1064 44 9 0 0
46 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1753 0 1827 1 8 1824 0
47 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1216 34 7 1265 0 1212 0
48 180320 Esnar Andreas M 2009 Rae Huvikool 0 0 1336 0 0 0
49 160632 Filimonov Ilja M 2001 MK Areng 0 0 1662 -21 4 1666 0
50 030055 Firstov Juri M 1982 Narva SK Maletäht 2164 0 2269 -5 6 2220 0
51 150200 Gaav Arnold M 1943 - - - 0 0 1731 0 1553 -3 26
52 040048 Gabovitš Ilja M 1995 Vabaettur 1999 0 2076 53 8 2041 0
53 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1725 20 6 1693 0 1676 0
54 101201 Ganyavin Artjom M 2000 Vabaettur 1420 0 1394 -4 3 1398 0
55 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2198 41 7 2130 0 2107 0
56 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2121 0 2117 0 2118 22 27
57 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1316 -20 3 1352 -6 1 1379 0
58 171104 Gerasimova Eva N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 0 0 1 0 0
59 080377 Grigor Aleksei M 2001 MA Šahh & Garde 0 0 1193 -7 3 1200 0
60 180229 Grigorjeva Vera N 2009 Narva SK Maletäht 1035 0 0 0 2 0 0
61 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 0 1484 9 5 1490 0
62 090609 Grosberg Martin M 1992 - - - 0 0 1992 34 8 1974 0
63 180112 Groseva Sofia N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 0 0 2 0 0
64 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1469 0 1489 -17 7 1603 0
65 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1486 76 7 1546 25 23 1324 0
66 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2114 0 2263 35 9 2103 0
67 180222 Hajanen Oliver M 2008 Rae Huvikool 0 0 1244 6 7 0 0
68 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1599 49 7 1635 -47 14 1661 0
69 060213 Hansen Jüri M 1956 Vanad Olümpiaalad 2043 0 1940 -48 15 2006 0
70 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1771 0 1826 50 8 1817 0
71 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1583 0 1616 -23 12 1639 0
72 040061 Heinmets Tõnu M 1991 Pärnumaa MK 2040 0 2138 18 8 2054 0
73 170226 Herdoja Eero M - - - 0 0 1659 -41 8 1700 0
74 030076 Hermlin Üllar M 1941 Rakvere MK 2155 0 2159 11 7 2166 0
75 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1106 0 1249 -46 13 1265 0
76 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1550 0 1697 24 21 1665 0
77 060212 Hommik Aivo M 1964 Vanad Olümpiaalad 0 0 2171 7 9 2164 0
78 170236 Hoyer Samuel M - - - 0 0 1445 7 2 1438 0
79 160434 Hozjaitsikov Maksim M 2008 Narva SK Maletäht 1313 -39 4 1415 10 2 1373 0
80 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1486 55 7 1545 -36 17 1584 0
81 030086 Ilves Jüri M 1938 - - - 2028 0 1938 0 1991 38 27
82 060505 Ivanov Platon-Jaan M 2000 Narva MK Kaissa 2172 -2 7 1922 0 1875 0
83 171200 Ivanova Anna N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1024 9 3 1130 15 2 0 0
84 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1377 -71 14 1473 -2 2 1527 0
85 120714 Jaksin Aleksandr M 1948 Maleklubi Lootus 1627 0 1620 22 8 1606 0
86 171202 Jarts Nikita M 2010 T. Truusi MKK 1099 0 1214 -7 7 0 0
87 180303 Joamets Aivo M Viljandimaa 0 0 1779 0 0 0
88 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1581 0 1589 3 10 1653 0
89 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1382 0 1517 -37 6 1605 0
90 141125 Juhkam Andri M 2004 - - - 0 0 1492 -27 8 1519 0
91 070400 Jurtov Aleksei M 1997 Maleklubi Lootus 1716 0 1815 -10 9 1759 0
92 110202 Järvet Jüri M 1955 Nõmme P. Kerese MK 1945 0 1999 0 2077 41 27
93 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 0 1334 -53 8 1463 0
94 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1510 -62 7 1639 10 7 1639 0
95 171209 Kaletin Artjom M - - - 1387 -20 1 1473 -34 2 0 0
96 030120 Kallas Martin M 1968 Saaremaa MK 1916 0 1990 -29 8 2037 0
97 130335 Kalvet Tõnu M 1970 MK Faalanks 1602 0 1676 0 6 1700 0
98 180231 Kamp Laura N 2010 MK Areng 0 0 1165 0 0 0
99 030124 Kanep Siim M 1984 MK Faalanks 2240 0 2350 10 9 2340 0
100 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1428 0 1570 -8 7 1577 0
101 081212 Kappi Aleksander-Mark M 2001 MK Caissa 0 0 0 0 4 0 0
102 030129 Karba Andres M 1980 Tartu Kalev 1993 0 2140 9 8 2125 0
103 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 1000 0 1155 15 11 1174 0
104 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1143 -31 7 1215 -22 9 1218 0
105 140300 Kariis Markus M 1999 T. Truusi MKK 1508 0 1506 0 2 1506 0
106 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1362 -28 7 1600 33 14 1561 0
107 141105 Karmiste Mikk M 2004 Põlva MK 1527 0 1512 -18 8 1530 0
108 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1286 0 1375 -9 15 1451 0
109 030136 Kass Viktor M 1945 Põlva MK 1815 0 1875 -28 14 1885 0
110 120114 Keres Marken M 2001 T. Truusi MKK 1580 0 1558 18 4 1540 0
111 170927 Kerik Emil M - - - 0 0 0 0 1 0 0
112 030140 Kert Andres M Haapsalu MK 1818 0 1791 -5 7 1796 0
113 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1385 0 1529 -11 11 1611 0
114 180321 Kiivramees Norman M 2008 Vanalinna Hariduskolleegium 0 0 1114 0 0 0
115 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1406 0 1579 -27 13 1657 0
116 080127 Klais Markus M 2006 - - - 0 0 1010 -3 6 0 0
117 030200 Kõiv Tiit M 1943 Tartumaa 1923 0 1876 -21 8 1918 0
118 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1637 -18 7 1796 27 17 1670 0
119 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1765 0 1783 15 7 1768 0
120 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1692 0 1752 16 7 1664 0
121 030157 Kolk Marek M 1978 - - - 2162 0 2309 7 7 2302 0
122 071001 Kõrge Kaia N Võru MK 1200 0 1187 -3 8 1190 0
123 030566 Kõrge Kersti N 1966 Põlva MK 1862 0 1853 -2 8 1855 0
124 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 1219 15 10 1261 0
125 030167 Kortšagin Oleg M 1965 MK Chess Continent 2162 0 2100 26 8 2101 0
126 171105 Kõusaar Riho M - - - 0 0 0 0 2035 13 27
127 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 1376 -34 7 1538 47 7 1528 0
128 180342 Kozyrev Matvei M 2007 T. Truusi MKK 0 0 1133 0 0 0
129 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1788 0 1762 17 17 1698 0
130 030179 Krupenski Jüri M 1982 Vabaettur 2393 0 2401 -14 8 2486 0
131 111015 Kruusamägi Uku M - - - 0 0 1335 -12 6 1347 0
132 170422 Kuhhareva Viktoria N 2008 Vabaettur 0 0 1192 -10 5 1261 0
133 060310 Kuhi Hillar M 1950 Viljandimaa 1731 0 1783 0 8 1803 0
134 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2229 0 2296 -61 17 2418 0
135 030185 Kuldkepp Meelis M 1982 - - - 1992 0 2051 -7 8 2058 0
136 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1677 -39 7 1661 0 1697 0
137 030186 Kuldsepp Tanel M 1972 Viljandi MS 2233 0 2136 -6 9 2142 0
138 180324 Kull Eerikpärtel M - - - 0 0 0 0 4 0 0
139 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1629 -13 7 1708 30 23 1651 0
140 030189 Kure Jaanus M Jõgevamaa 1814 0 1788 21 6 1767 0
141 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 1062 -1 6 1193 7 6 0 0
142 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1524 0 1599 -3 17 1605 0
143 130722 Kütt Sulev M 1950 - - - 0 0 1875 0 1839 -36 26
144 160421 Kährik Maarja M - - - 0 0 1169 25 4 1144 0
145 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1421 0 1642 19 13 1641 0
146 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 0 1506 -50 13 1611 0
147 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1531 0 1689 13 7 1640 0
148 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 1148 12 5 1150 0
149 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1532 87 17 1585 15 1 1616 0
150 060201 Laigna Marko M 1978 Viimsi MS Apones 1853 0 1914 7 16 1879 0
151 170248 Lain Airos M 1983 - - - 0 0 1457 6 8 1451 0
152 161222 Lain Sander M 2008 Tartu Kalev 0 0 1438 -13 8 1451 0
153 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1397 0 1519 -9 7 1600 0
154 111024 Larionova Julia N 2000 MK Avesta 1334 22 6 1418 0 1418 0
155 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1562 -39 17 1551 -7 2 1570 0
156 151002 Leede Gutnar M 1994 Rakvere MK 1717 0 1780 32 8 1748 0
157 030214 Lehemets Eiki M 1962 Pärnumaa MK 2071 0 2045 0 8 2045 0
158 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1550 21 7 1597 20 7 1598 0
159 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1138 0 1366 -5 5 1385 0
160 170434 Leier Kevin M 2003 - - - 0 0 0 0 3 0 0
161 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1465 22 10 1517 0 2 1605 0
162 060209 Leuska Ester N 1977 Harjumaa 0 0 1692 10 8 1682 0
163 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1643 28 7 1770 10 19 1717 0
164 051010 Liebert Erwin M 1999 SK Reval-Sport 1929 0 1847 6 7 1812 0
165 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 0 1447 -7 10 1495 0
166 170437 Liebert Teodor M 2008 SK Reval-Sport 0 0 1021 0 0 0
167 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 0 1125 -23 7 0 0
168 180304 Lihtne Eha N Viljandimaa 0 0 1401 0 0 0
169 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1316 0 1313 -7 11 1417 0
170 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1616 0 1566 -16 8 1591 0
171 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1720 -10 7 1829 -16 8 1789 0
172 180302 Liiv Roger M Järvamaa 0 0 1945 0 0 0
173 180305 Lill Rendo M Viljandimaa 0 0 1314 0 0 0
174 040150 Lillemäe Mary-Heleen N 1994 Pärnumaa MK 1511 0 1662 -8 9 1670 0
175 150222 Lindsaar Oliver M 2005 Tallinna MK 0 0 1249 -1 6 1258 0
176 150624 Linkevitš Jaroslav M 2008 SK Diagonaal 1286 -18 3 1361 -10 2 1418 0
177 070610 Lisetski-Golunov Andrei M 2001 Vabaettur 1622 0 1615 30 11 1536 0
178 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 0 1249 20 6 0 0
179 030577 Lõhmus Enda N 1943 Harjumaa 1582 0 1577 -32 9 1609 0
180 080406 Lomp Jaan M 1969 - - - 1406 0 1567 -11 7 1599 0
181 180200 Lugantsev Anton M 2009 MK Chess Continent 0 0 1036 -27 10 0 0
182 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 969 -31 6 1028 -5 6 0 0
183 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1557 -37 7 1789 -15 14 1692 0
184 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2105 0 2229 16 21 2178 0
185 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1560 0 1546 -21 13 1627 0
186 171114 Lutsar Enriko M 2009 Põlvamaa 0 0 1135 -12 3 0 0
187 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 0 1472 -45 14 1590 0
188 160646 Maksimova Irena N 2007 Maleklubi Lootus 1099 0 1276 2 5 1350 0
189 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1449 -10 7 1666 21 14 1603 0
190 160148 Maznitsa Leonid M 2001 Vabaettur 1686 0 1645 -17 9 1654 0
191 180328 Mel Ksenija N 2007 MK Avesta 0 0 5 0 0 0 0
192 150632 Merilai Arne M 1961 - - - 1557 0 1608 -3 8 1622 0
193 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1447 -26 7 1794 24 21 1636 0
194 030245 Metsala Heiki M 1967 Rakvere MK 2015 0 2023 17 6 1980 0
195 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1547 0 1662 42 14 1712 0
196 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1668 -3 5 1552 18 5 1539 0
197 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1728 6 7 1890 21 8 1839 0
198 161243 Milovanova Valerija N 2007 Vabaettur 1198 -19 3 1317 13 3 1304 0
199 101106 Mjastsov Andrei M 2003 T. Truusi MKK 1647 0 1570 10 4 1560 0
200 030250 Mogilnõi Jevgeni M 1948 - - - 1903 0 1889 0 1862 -30 8
201 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1735 0 1655 29 7 1608 0
202 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1317 0 1455 -13 10 1598 0
203 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 0 6 0 0
204 030255 Mõndresku Ion M 1951 Viljandi MS 2036 0 2075 3 7 2072 0
205 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 0 1609 -19 7 1623 0
206 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1665 26 11 1735 -6 2 1645 0
207 180340 Mussagalee Amir M 2007 - - - 0 0 1375 0 0 0
208 180311 Mustonen Ilkka M Saaremaa 0 0 1805 0 0 0
209 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1443 0 1668 -6 14 1648 0
210 060318 Mägi Kalju M Järvamaa 0 0 1995 -13 7 2008 0
211 050557 Mänd Kalev M 1992 Haapsalu MK 1692 0 1709 -29 6 1738 0
212 160420 Mändmaa Villem M - - - 0 0 1025 23 8 1002 0
213 030261 Nael Tõnu M 1968 Laagri MAEKK 2194 -3 7 2122 0 2122 0
214 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1666 -14 7 1724 -11 11 1678 0
215 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1168 0 1430 -19 3 1489 0
216 030263 Narusberg Peep M 1961 - - - 1983 0 2076 -15 8 2096 0
217 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2206 0 2298 35 12 2323 0
218 030584 Narva Triin N 1994 SK Reval-Sport 2136 0 2003 -16 8 2023 0
219 060305 Naurits Kai N Rapla MK 0 0 1747 -8 6 1755 0
220 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1822 14 7 1768 15 14 1756 0
221 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1596 7 7 1689 0 1617 0
222 161227 Nebokat Rasmus M 2007 - - - 0 0 1063 -13 5 1076 0
223 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2277 0 2219 0 2290 51 27
224 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1885 0 2029 17 7 2028 0
225 131106 Nesterov Viktor M 2002 Mustamäe Loomingumaja 1381 0 1433 1 5 1432 0
226 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2184 0 2260 49 8 2292 0
227 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1872 73 14 1877 6 5 1795 0
228 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1328 0 1556 -38 7 1625 0
229 030273 Nikitin Pjotr M 1941 Kadrioru MK 2053 0 2017 0 1956 -4 27
230 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 993 -7 1 1065 -3 1 0 0
231 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 1 0 0 2 0 0
232 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1679 0 1761 -2 10 1796 0
233 180319 Nõmper Harald Marten M 2010 Vanalinna Hariduskolleegium 0 0 1134 0 0 0
234 130321 Norlamo Sarabella Rita N 2003 Tartu Kalev 1724 0 1776 30 9 1723 0
235 100500 Novikov Sergei M 1961 SK Diagonaal 1729 0 1813 -5 9 1847 0
236 121113 Novolotski Artur M Vabaettur 0 0 1393 0 4 1393 0
237 061105 Obolonin Filipp M 1997 Vabaettur 1850 0 6 2000 0 2043 0
238 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 1325 -24 7 1449 -14 2 1577 0
239 140325 Ojala-Bakradze Eve N 1965 - - - 0 0 1602 -13 8 1615 0
240 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1978 34 7 2152 21 13 2002 0
241 030281 Olde Hendrik M 1966 Tallinna MK 2308 0 2290 -8 8 2328 1 9
242 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1722 0 1908 29 11 1795 0
243 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2119 8 7 2185 22 26 2199 0
244 080209 Olmann Karl-Olaf M 2000 MK Areng 0 0 0 0 1 0 0
245 120153 Olmann Kullar M 2002 MK Areng 1651 0 1364 -10 4 1374 0
246 180310 Õmblus Anne Marie N Viljandimaa 0 0 1303 0 0 0
247 140704 Orglaan Kristofer M Saaremaa MK 1364 0 1295 38 7 1257 0
248 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1825 0 1990 67 22 1892 0
249 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1447 7 7 1549 -8 22 1571 0
250 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1212 -62 5 1449 -9 19 1591 0
251 030290 Ots Heikki M 1952 Põlva MK 1815 0 1728 -56 8 1803 0
252 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1363 0 1532 -17 12 1511 0
253 171222 Ovtšinnikov Roman M 2008 MK Chess Continent 0 0 1143 6 12 0 0
254 070631 Paan Karel M 1998 Pärnu Spordikool 1703 0 1790 28 8 1762 0
255 080344 Pabo Sander M 2001 Vabaettur 1579 0 1472 26 4 1446 0
256 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1629 42 7 1556 26 7 1603 0
257 030294 Pagar Kalev M 1960 Rakvere MK 2101 0 2048 22 9 2034 0
258 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 1367 0 1532 -21 5 1606 0
259 111026 Panfilov Sergei M 1935 - - - 1570 0 1615 0 1510 -26 26
260 131120 Pani Hugo M 2003 Tartu Kalev 1361 0 1562 -15 7 1601 0
261 030589 Pani Laivi N 1969 Tartumaa 2037 0 1914 -21 16 1859 0
262 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1496 -36 11 1635 3 1 1612 0
263 130716 Parik Kerttu-Lisett N 2008 Saue MK 1292 0 1223 -18 2 1252 0
264 030304 Parts Tiit M 1962 Tartumaa 1764 0 1775 -1 8 1740 0
265 180318 Pauts Uno M 1945 - - - 0 0 1627 0 0 0
266 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1928 114 13 1895 -26 16 1961 0
267 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1836 25 6 1928 0 17 1943 0
268 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2137 -22 7 2288 -16 8 2188 0
269 030306 Peebo Kalle M 1949 Tartu Kalev 2247 0 2135 -44 17 2154 0
270 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 0 1452 -12 10 1543 0
271 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1289 0 1324 15 6 1265 0
272 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1072 0 1339 24 7 1251 0
273 030310 Petrov Aleksander M 1941 Kadrioru MK 1971 0 2001 0 1988 -31 26
274 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2257 41 8 2275 20 8 2250 0
275 100301 Piip Tarvo M 1977 Saue MK 0 0 2119 1 8 2118 0
276 171115 Piirsalu Kristiin N 2008 Põlvamaa 0 0 0 0 3 0 0
277 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 0 1378 -11 6 1407 0
278 160440 Põdersalu Aivar M 1956 - - - 0 0 1862 11 8 1866 0
279 130306 Pohla Paul Aleksander M 2005 Tallinna MK 1396 0 1524 -59 9 1617 0
280 030330 Põldoja Ants M 1959 Keila MK 1942 0 1883 0 1894 -2 18
281 030599 Põlendik Tiina N 1948 - - - 1715 0 1768 15 6 1719 0
282 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 0 1511 -77 13 1554 0
283 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1625 -18 15 1694 10 2 1705 0
284 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1445 23 4 1516 9 2 1419 0
285 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1529 52 7 1595 -23 15 1590 0
286 030595 Pool Silvi N Pärnumaa MK 1846 0 1922 -19 7 1941 0
287 051203 Poom Mati M 1944 Nõmme P. Kerese MK 1775 0 1807 0 1911 40 27
288 180327 Poskin Ilja M 2007 MK Avesta 0 0 4 0 0 0 0
289 150627 Potašev Artemi M 2006 Narva SK Maletäht 1318 5 5 1404 0 1404 0
290 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1593 0 1580 19 15 1468 0
291 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 0 1448 1 6 1543 0
292 170961 Priisalm Norman M 2013 MK Areng 0 0 0 0 3 0 0
293 170960 Priisalm Tristan M 2010 MK Areng 0 0 1105 0 0 0
294 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1339 -54 10 1497 9 2 1406 0
295 030596 Pritulina Svetlana N 1971 SK Valge Ratsu 2023 0 1997 37 7 1857 0
296 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1604 13 7 1735 6 14 1789 0
297 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1906 1 6 2016 22 5 1997 0
298 171217 Protassova Evelina N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 4 0 0 1 0 0
299 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1328 0 1553 18 14 1502 0
300 030333 Päären Hugo M 1946 Rapla MK 2260 0 2183 11 9 2172 0
301 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1805 0 1774 15 7 1655 0
302 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 0 1595 -25 7 1618 0
303 171125 Ratas Robin Roger M 2010 MK Areng 0 0 1133 -29 3 0 0
304 180307 Raudsepp Eva Maria N Rakvere 0 0 0 0 2 0 0
305 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1399 0 1519 25 14 1581 0
306 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2176 0 2140 2 16 2079 0
307 140703 Rebane Marie Eike N Saaremaa MK 1166 0 1170 4 5 1166 0
308 120202 Rebane Ralf Aron M 2004 Tallinna MK 1618 0 1623 -34 10 1650 0
309 050804 Reiman Arvo M 1950 Põlva MK 2255 0 2216 20 9 2196 0
310 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 0 1271 0 2 1291 0
311 180107 Reisner Frank Rasmus M 2009 Rae Huvikool 0 0 1194 0 0 0
312 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 0 1421 7 5 1383 0
313 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1662 -44 6 1701 -36 5 1648 0
314 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1615 26 15 1727 10 2 1596 0
315 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1516 -63 11 1554 10 2 1601 0
316 160168 Roosaar Risto M 1948 - - - 0 0 1903 -15 8 1918 0
317 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1321 -70 7 1485 -10 6 1488 0
318 030351 Rosenvald Helmuth M 1929 - - - 1751 0 1732 0 1855 -4 18
319 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1547 0 1678 -32 21 1715 0
320 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1708 0 1837 -64 26 1798 0
321 120709 Rubina Mari N 2004 MK Avesta 1529 -13 4 1588 0 1604 0
322 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1621 -16 11 1759 8 9 1679 0
323 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 0 1613 -25 6 1652 0
324 180106 Rähn Ronan M 2010 Rae Huvikool 0 0 0 0 9 0 0
325 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 0 1324 -11 8 1244 0
326 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 0 1591 -14 3 1600 0
327 150242 Sadekov Maksim M 2007 Narva SK Maletäht 1807 92 14 1668 0 1609 0
328 140308 Sakson Claid M 1967 - - - 0 0 1446 -51 8 1497 0
329 150233 Sakson Hellari M 1966 - - - 0 0 1442 -3 7 1445 0
330 130707 Sala Emil M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1225 4 3 1309 -8 2 1272 0
331 030365 Saraikin Sergei M 1934 - - - 1917 0 1836 0 1878 21 26
332 110627 Sarapova Jekaterina N - - - 1200 0 1204 4 4 1200 0
333 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1422 2 7 1553 -11 12 1617 0
334 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1344 0 1548 3 9 1605 0
335 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1694 0 1784 69 18 1720 0
336 080125 Savustyan Arseniy M 2007 Vabaettur 0 0 1561 -21 7 0 0
337 160400 Schmidt Mait M 1960 Nõmme P. Kerese MK 1656 0 1774 30 8 1716 0
338 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1541 -7 7 1607 26 15 1624 0
339 030371 Seeman Tarvo M 1969 - - - 2384 -7 7 2412 0 2441 0
340 080645 Sepp Gerd Eston M 1999 K. Külaotsa MK 1252 0 1229 -5 3 1234 0
341 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1336 0 4 1284 13 1 1252 0
342 171007 Sidorov Hannes M 2003 Tartu Kalev 0 0 1389 28 8 1392 0
343 180322 Sild Aron M - - - 0 0 1266 0 0 0
344 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1576 -51 6 1709 -9 9 1675 0
345 030613 Simenson Margit N 1967 Viljandi MS 1934 0 1860 -13 7 1873 0
346 120178 Sinitsõna Anastassija N 2004 Malekool 64 1938 -76 9 1793 0 1793 0
347 150613 Sirotkin Anton M 2007 Sillamäe SK Kalev 1252 2 4 0 0 1 0 0
348 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1933 0 2068 -27 12 2069 0
349 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1496 -6 11 1674 -14 2 1593 0
350 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1978 6 7 2032 0 2010 0
351 171221 Skorokhod Deniss M 2010 MK Chess Continent 0 0 1119 -9 8 0 0
352 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1735 43 7 1860 -12 26 1751 0
353 160142 Smirnov Dmitri M 1977 Maleklubi Lootus 1351 0 1598 31 8 1544 0
354 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1631 40 7 1662 10 15 1636 0
355 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1736 34 7 1814 47 27 1846 0
356 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1351 0 1493 18 12 1458 0
357 160642 Sobolev Evelin N 2008 Maleklubi Lootus 1122 0 1163 -36 4 1201 0
358 160167 Sonn Kristin Kairit N 2003 - - - 0 0 1110 0 0 0
359 180309 Soo Hugo M Viljandimaa 0 0 1260 0 0 0
360 080421 Soolo Jüri M 1965 Viljandimaa 1688 0 1745 -11 7 1757 0
361 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 0 1487 4 8 1517 0
362 170924 Sõtšjov Gleb M 2007 - - - 0 0 0 0 3 0 0
363 170306 Steblevski Daniel M 2006 T. Truusi MKK 0 0 1216 16 9 1177 0
364 160718 Stepanov Juhan M 1950 - - - 0 0 1764 0 1756 15 26
365 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1196 0 1230 -19 6 1243 0
366 120604 Sui Andres M 2001 Saaremaa MK 1622 -41 7 1546 0 1546 0
367 180335 Suik Kaur M - - - 0 0 0 0 3 0 0
368 051112 Särgava Ants M 1969 Viljandi MS 0 0 2233 -4 9 2237 0
369 080306 Taaber Sander M 1998 MK Tahk 1235 0 1257 22 6 0 0
370 180306 Tagobert Elisabeth N Pärnumaa 0 0 1406 0 0 0
371 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 0 1055 -32 11 0 0
372 180329 Talvik Markus M - - - 0 0 0 0 2 0 0
373 150305 Tammepõld Laureta N 2005 - - - 0 0 1530 2 5 1508 0
374 171207 Tammesalu Martin Ilmar M 2005 - - - 0 0 1202 0 0 0
375 160442 Tampere Jürgen M 2007 Vabaettur 1180 0 1385 -1 5 1386 0
376 170201 Tampere Mattis M 2007 Vabaettur 1172 0 1125 -14 6 1139 0
377 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 0 1560 -37 5 1614 0
378 030450 Tarakanov Oleg M 1953 Kadrioru MK 2129 0 2183 0 2146 -23 9
379 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1510 96 7 1432 0 1427 0
380 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1576 -38 7 1659 34 16 1583 0
381 080327 Taruta Ilja M 2000 Vabaettur 1722 24 7 1753 3 11 1727 0
382 080604 Teder Reene N 2000 Nõmme Noortemaja 0 0 0 0 1 0 0
383 161209 Tee Martin M 2008 - - - 0 0 1127 5 5 1122 0
384 030454 Teemäe Leo M 1932 MK Chess Continent 1914 0 1907 0 1926 -65 27
385 080419 Terebunskaja Alina N 1999 Narva SK Maletäht 1582 0 1606 19 6 1542 0
386 180301 Tiik Karolin N Haapsalu 0 0 0 0 3 0 0
387 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1582 0 1759 -10 8 1817 0
388 100701 Tiisler Tanel M 1997 Tartu Kalev 1763 0 2020 34 8 2011 0
389 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1309 40 4 1351 -13 1 1418 0
390 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1921 -58 9 2038 7 9 2118 0
391 101000 Titov Sergey M 1969 Maleklubi Lootus 1626 0 1691 19 7 1633 0
392 030464 Tobre Andres M 1959 Valgamaa 1706 0 1666 -3 7 1669 0
393 081005 Tokar Taniel M 2000 SK Reval-Sport 1784 0 1708 5 2 1708 0
394 030465 Tolmatšov Eduard M 1963 Narva MK Kaissa 2175 0 2170 8 6 2178 0
395 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1584 22 7 1679 -9 17 1694 0
396 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1557 11 7 1739 -21 4 1654 0
397 180341 Tõnisson Astrid-Heleen N 2008 Tallinna MK 0 0 1245 0 0 0
398 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1711 0 1805 -2 10 1722 0
399 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1669 0 1710 39 13 1683 0
400 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1882 22 7 1889 -9 10 1874 0
401 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 1230 -40 6 1292 0
402 150226 Tropp Ainar M 2005 - - - 0 0 1549 -7 6 1562 0
403 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1196 12 4 1211 -3 1 0 0
404 090801 Tšaikin Robert M 1999 Vabaettur 1367 0 1334 52 8 1225 0
405 180330 Tšalova Ksenia N - - - 0 0 0 0 2 0 0
406 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1252 0 1404 -15 7 1559 0
407 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1640 -49 7 1776 12 12 1678 0
408 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1928 -16 7 2084 22 19 2096 0
409 071202 Uurits Karel M 1970 Saue MK 1875 0 1948 11 16 1919 0
410 030490 Vaher Eino M 1961 Rakvere MK 2255 0 2180 -1 8 2204 0
411 171120 Vaher Liis Marii N 2009 Põlvamaa 0 0 0 0 3 0 0
412 150312 Vaht Evita N 2002 Mustamäe Loomingumaja 0 0 1255 -23 4 1278 0
413 030622 Vahter Lea N 1961 Harjumaa 1781 0 1593 13 5 1599 0
414 030624 Vahtra Tuuli N 1989 Võru MK 2062 0 2051 -8 5 2059 0
415 120164 Vahtramäe Madis M 1939 - - - 0 0 1615 -8 7 1623 0
416 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1909 0 1890 -10 5 1904 0
417 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1407 76 7 1312 0 1286 0
418 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1928 37 7 1976 29 15 1957 0
419 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1205 -22 2 1290 9 2 1295 0
420 130725 Vallaste Markus M 2004 - - - 1350 0 1403 10 7 1393 0
421 120176 Valmsen Marju N 1956 Vanad Olümpiaalad 0 0 1625 8 8 1617 0
422 180205 Vassiljev Eric M 2006 MK Areng 1084 0 1073 -11 6 0 0
423 160404 Vastšonok Artur M 2008 Vabaettur 0 0 1262 16 5 1248 0
424 180331 Veski Rauno M 2001 - - - 0 0 1621 -19 7 0 0
425 171013 Veski Uku Rudolf M 2009 Rae Huvikool 0 0 1333 -6 6 0 0
426 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1376 0 1544 -9 12 1633 0
427 030510 Videvik Edik M 1960 Rakvere MK 1881 0 1819 -1 5 1805 0
428 051119 Viikmaa Karmen N 1983 Tartu Kalev 1824 -54 16 1925 -10 17 1941 0
429 180206 Vili Uku M 2010 Vabaettur 0 0 0 0 4 0 0
430 180317 Vipp Venno M 1993 - - - 0 0 1894 0 0 0
431 180117 Vohli Fred M 2007 T. Truusi MKK 0 0 1332 11 6 0 0
432 180314 Volmer Riho M 2009 Pärnumaa 0 0 0 0 3 0 0
433 180313 Volmer Stella N 2008 Pärnumaa 0 0 0 0 4 0 0
434 030519 Volodin Aleksander M 1990 Vabaettur 2461 0 2505 21 8 2464 0
435 150218 Vool Karl-Markus M 2007 Põlva MK 1374 0 1492 -4 6 1545 0
436 180334 Voorel Oskar M - - - 0 0 1453 0 0 0
437 030700 Vorobjov Pavel M 1981 Tartu Kalev 2294 0 7 2348 5 17 2344 0
438 030523 Vovk Ilja M 1988 Vabaettur 2309 0 2313 33 8 2278 0
439 160162 Vällo Sten M 2004 Nõmme Noortemaja 0 0 0 0 1 0 0
440 170941 Zaitsev Serafim M 2010 Narva SK Maletäht 1240 9 2 1229 -3 1 1240 0
441 030441 Zarovski Mihhail M 1947 - - - 1824 0 1817 0 1759 -32 26
442 141118 Znamenski Reigo M 2004 - - - 0 0 1263 -5 8 1268 0
443 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1513 0 1689 6 27 1621 0
444 071107 Šarankov Grigori M 1986 Tallinna MK 2191 0 2306 53 8 2332 0
445 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1673 0 1681 1 5 1654 0
446 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1256 6 3 1323 -6 1 1269 0
447 030425 Šiškov Andrei M 1978 T. Truusi MKK 2365 0 2361 -14 8 2376 0
448 030429 Šlõkov Vitali M 1987 MK Chess Continent 2295 0 2300 -31 8 2315 0
449 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1541 -60 11 1698 -1 14 1634 0
450 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2359 7 9 2392 3 8 2315 0
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017