Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Arvutusperioodid

JuhendAasta
2018
JuhendPeriood
2. periood [ 2018-03-01 ]
JuhendOlek
kinnitatud
Reitingud on perioodi lõppreitingud ja muutus näitab reitingu muutust sellel perioodil.
Kokku
346
Kõrgeim tõus
106
Suurim langus
-92
Seeniorid 60
15
Noored 18
255
Mehed
267
Naised
79
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
1 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 0 1280 -19 4 0
2 050529 Abozenko Georg M 1996 T. Truusi MKK 2099 0 5 2159 0 2125
3 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1487 0 1560 -6 6 1593
4 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 2029 0 1989 28 12 1873
5 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1446 18 4 1516 -10 6 1581
6 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1583 -58 7 1660 6 6 1617
7 030014 Aleksejev Igor M 1986 Narva SK Maletäht 2157 -23 3 2246 0 2298
8 180221 Allikas Rasmus M - - - 0 0 1236 0 0
9 180223 Allikas Renton M - - - 0 0 0 0 1 0
10 171011 Andreeva Olga N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 992 -13 3 0
11 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1176 -1 10 1271 -5 1 1054
12 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1931 70 5 2024 35 14 1849
13 111025 Andrijaškina Anastassia N 2000 Narva SK Maletäht 1608 0 1604 -11 5 1615
14 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1579 0 1605 21 7 1593
15 110500 Anjuhhin Aleksei M 1963 Narva SK Maletäht 2271 0 2248 -11 7 2257
16 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 0 1392 -21 5 1469
17 030027 Avtšijev Edgar M 1989 Maardu MK 2076 0 2012 -46 7 2057
18 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1196 0 1335 -9 4 1415
19 130324 Basarab Mark M 2002 Vanad Olümpiaalad 0 0 1501 0 0
20 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1535 0 1531 -17 6 1599
21 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1623 3 4 1649 -3 2 1643
22 171117 Belov Martin M 2009 Põlvamaa 0 0 0 0 2 0
23 140602 Bergmann Jakob M 2003 Pärnumaa MK 1165 0 1141 -26 6 1167
24 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1670 0 1721 -19 12 1791
25 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 1230 0 1263 3 7 1260
26 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 1165 -92 7 1146 4 5 0
27 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1771 26 11 1906 36 7 1812
28 080415 Bondar Daniil M 2001 Narva SK Maletäht 1771 0 1804 19 4 1785
29 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1571 -4 7 1691 -32 5 1712
30 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1427 -60 10 1384 -6 2 1438
31 150520 Brjuzgin Pavel M 2005 Narva SK Maletäht 1389 0 1478 13 6 1465
32 180211 Buntsev Karl M - - - 0 0 1355 0 0
33 150508 Butenko Nikolai M 2005 Maleklubi Lootus 1364 -41 7 1505 -43 5 1577
34 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1504 -44 7 1546 35 7 1504
35 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2312 47 5 2296 0 2366
36 110326 Derevjanko Dmitri M 2002 Maleklubi Lootus 1688 0 1768 -12 7 1780
37 171016 Dmitrijev Anatolii M 1952 Narva MK Kaissa 1485 0 1065 30 6 0
38 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2253 14 4 2364 0 2357
39 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1509 13 7 1600 23 7 1581
40 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1482 -74 11 1485 -2 9 1577
41 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1515 18 7 1711 29 7 1657
42 080126 Dukova Sofia N 2011 Vabaettur 996 -4 6 1020 0 0
43 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1753 0 1826 4 6 1824
44 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1357 24 9 1406 -10 1 1392
45 180208 Eensalu Ron-Jakob M - - - 0 0 1083 0 0
46 150240 Egorov Nikita M 2005 Narva SK Maletäht 1485 0 1454 39 7 1395
47 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1182 0 1265 21 4 1212
48 161201 Einmann Rauno M - - - 1101 0 1099 -2 5 0
49 161249 Erikson Robert M 2008 Narva SK Maletäht 1201 -31 3 1246 -4 1 1250
50 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1184 -6 3 1287 4 2 1320
51 030055 Firstov Juri M 1982 Narva SK Maletäht 2164 0 2274 17 7 2220
52 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1705 30 7 1693 0 1676
53 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2157 -4 3 2130 17 14 2107
54 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2121 -8 3 2117 0 2096
55 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1336 10 1 1358 -11 2 1379
56 111109 Gavrilov Juri M 1951 Narva MK Kaissa 1914 0 1827 -3 6 1843
57 171104 Gerasimova Eva N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 0 0 2 0
58 180218 Gontsarenko Kristjan M - - - 0 0 0 0 3 0
59 161237 Grents Joosep M 1992 Vabaettur 1741 8 4 1833 0 1856
60 180229 Grigorjeva Vera N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0 0 2 0
61 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 0 1475 8 5 1490
62 140714 Gross Roderik M 2006 Tallinna MK 0 0 1277 -6 1 1283
63 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1410 93 7 1521 20 6 1324
64 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2114 19 5 2228 0 2103
65 180222 Hajanen Oliver M 2008 Rae Huvikool 0 0 0 0 2 0
66 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1550 -20 7 1682 24 6 1661
67 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1771 0 1776 11 5 1817
68 180115 Harlamov Pjotr M 2006 SK Valge Ratsu 1105 -13 8 1212 -6 2 0
69 130316 Heiter Markus M 2005 Surju valla SK 1322 0 1424 -27 3 1451
70 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1550 1 7 1673 6 7 1665
71 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1431 39 7 1581 5 12 1584
72 121002 Ilin Nikita M 2001 Narva MK Kaissa 1155 0 1525 48 7 1477
73 171126 Ivanaynen Natalia N 1968 Narva SK Maletäht 1734 8 4 1826 0 0
74 060505 Ivanov Platon-Jaan M 2000 Narva MK Kaissa 2174 0 1922 47 7 1875
75 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1448 -41 10 1475 -18 2 1527
76 110331 Ivanova Lidia N 1999 Vabaettur 1606 -7 2 1676 0 1634
77 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 0 1344 -6 4 1362
78 171202 Jarts Nikita M 2010 T. Truusi MKK 1099 0 1221 3 5 0
79 171014 Jepifanov Daniil M 2010 MK Areng 0 0 0 0 5 0
80 030101 Jezov Roman M 1990 Narva SK Maletäht 2296 -8 5 2346 -8 7 2296
81 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1581 0 1586 46 13 1653
82 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1382 0 1554 -15 6 1605
83 141213 Kalde Robin M 2002 Pärnumaa MK 0 0 1210 5 5 1205
84 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1572 -18 7 1629 14 7 1639
85 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1488 -54 7 1541 6 6 1610
86 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1428 0 1578 -4 5 1577
87 030128 Karai Deniss M 1978 T. Truusi MKK 2106 -14 2 2109 0 2109
88 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 1000 -16 6 1140 0 1174
89 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1174 2 7 1237 -35 4 1218
90 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1390 -32 5 1567 0 1561
91 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1286 0 1384 -24 5 1451
92 080349 Kasak Tarmo M 2000 Vanad Olümpiaalad 1208 0 1408 7 6 1401
93 170814 Kask Janno M 2009 Jõgevamaa 0 0 0 0 2 0
94 170815 Kask Liina N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 0 1 0
95 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1385 0 1540 -7 7 1611
96 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1406 0 1606 -42 7 1657
97 080127 Klais Markus M 2006 - - - 0 0 1013 -9 7 0
98 131221 Knjazevits Amiran M 2004 Pärnumaa MK 1390 0 1221 -19 5 1240
99 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1655 0 1769 12 4 1670
100 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1765 4 4 1768 0 1768
101 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1692 60 9 1736 5 6 1664
102 170818 Kolbin Helena N 2008 Jõgevamaa 0 0 1161 -13 3 1174
103 171113 Kolsar Annabel N 2008 Põlvamaa 0 0 0 0 3 0
104 091102 Konovalkin Eduard M 1973 Narva MK Kaissa 2156 11 5 2004 0 1998
105 030485 Koop Vjatšeslav M 1979 Viimsi MS Apones 2224 16 4 2146 0 2092
106 180212 Koppel Hendrik M - - - 0 0 0 0 2 0
107 040107 Korban Katrina N 1997 Narva SK Maletäht 1920 -1 1 1812 0 1812
108 030166 Korstin Maris M 1981 Narva SK Maletäht 2158 -18 3 2198 0 2148
109 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 1204 -21 4 1261
110 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 1410 19 6 1491 12 7 1528
111 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1788 18 7 1745 0 1698
112 170235 Krivonogov Kristo M 2008 Surju valla SK 0 0 1064 -4 2 1068
113 030561 Kruusiauk Heda N 1949 T. Truusi MKK 1881 11 5 1796 0 1779
114 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2229 10 4 2357 0 2418
115 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1716 0 1661 -25 7 1697
116 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1642 -13 7 1678 18 7 1651
117 061019 Kuusik Jüri M 1976 Viimsi MS Apones 1889 -1 1 1990 0 2020
118 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 1063 -23 6 1186 12 11 0
119 171000 Kuzmits Ivan M 2009 Sillamäe SK Kalev 1225 21 8 1413 9 2 0
120 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1524 20 6 1602 9 6 1605
121 180214 Kähr Mikk-Marlon M - - - 0 0 0 0 3 0
122 180220 Källo Kaur M - - - 0 0 1280 0 0
123 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1421 0 1623 1 11 1641
124 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 0 1556 -10 4 1611
125 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1531 -27 7 1676 0 1640
126 150509 Laas Mart M 2005 Vabaettur 0 0 1320 16 3 1304
127 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1445 -90 10 1570 -4 2 1616
128 060201 Laigna Marko M 1978 Viimsi MS Apones 1853 -10 2 1907 0 1879
129 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1397 0 1528 -20 9 1600
130 180215 Lanno Ele N - - - 0 0 0 0 1 0
131 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 1037 -17 2 1184 8 2 0
132 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1601 -33 11 1558 -13 9 1570
133 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1529 -13 6 1577 -15 4 1598
134 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1138 -31 6 1371 -7 5 1385
135 180209 Leht Peeter M - - - 0 0 1315 0 0
136 170817 Lehtla Isabel N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 0 1 0
137 180213 Lehto Laur M - - - 0 0 0 0 2 0
138 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1443 -14 9 1517 -4 2 1605
139 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1615 5 9 1760 -7 7 1717
140 051010 Liebert Erwin M 1999 SK Reval-Sport 1929 32 9 1841 25 5 1812
141 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 0 1454 -16 6 1495
142 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1316 0 1320 -39 9 1417
143 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1616 0 1582 8 6 1591
144 160155 Lillemaa Henry M 2005 Rae Huvikool 0 0 1135 -10 6 1145
145 150222 Lindsaar Oliver M 2005 Tallinna MK 0 0 1250 -6 3 1258
146 150300 Link Kristjan M 2004 Surju valla SK 1187 0 1395 -14 4 1409
147 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 0 1229 0 0
148 180230 Lõiv Markus M 2002 - - - 0 0 1205 0 0
149 180200 Lugantsev Anton M 2009 MK Chess Continent 0 0 1063 0 0
150 171005 Luhaäär Kerot M 2007 Pärnumaa MK 0 0 1225 6 2 0
151 160700 Luiga Ruben M 2008 Tallinna MK 0 0 1286 -22 5 1312
152 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 979 -21 7 1033 -11 3 0
153 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1594 5 11 1804 15 6 1692
154 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2105 8 5 2213 -5 6 2178
155 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1560 0 1567 16 5 1627
156 171114 Lutsar Enriko M 2009 Põlvamaa 0 0 1147 0 0
157 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 0 1517 -33 7 1590
158 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1611 24 11 1696 10 2 1665
159 160646 Maksimova Irena N 2007 Maleklubi Lootus 1099 -75 6 1274 0 1350
160 170237 Mangusson Maron M 2006 - - - 0 0 1289 -1 4 0
161 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1459 27 7 1645 18 6 1603
162 180228 Massalin Artjom M 2007 Narva SK Maletäht 0 0 4 0 0 1 0
163 060300 Medar Marti M 1996 T. Truusi MKK 2065 12 5 2150 0 2218
164 150216 Mellikov Miikael M 2007 Nõmme Noortemaja 1515 0 1567 -34 7 1601
165 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1473 24 6 1770 16 14 1636
166 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1547 0 1620 -42 6 1712
167 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1722 0 1869 -7 6 1839
168 180207 Mohhov Igor M - - - 0 0 1594 0 0
169 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1735 0 1626 18 7 1608
170 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1317 0 1468 -7 10 1598
171 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 0 3 0
172 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1639 -5 11 1741 10 2 1645
173 161213 Mukonin Maksim M 2008 Narva SK Maletäht 1186 -19 3 1190 -9 1 1144
174 180210 Murumäe Marcus M - - - 0 0 1440 0 0
175 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1443 0 1674 -37 13 1648
176 180226 Möls Sulev M 2009 - - - 0 0 0 0 2 0
177 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1680 0 1735 18 6 1678
178 040180 Nahkur Madis M 1992 SK Reval-Sport 1966 -5 2 1990 0 1937
179 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1509 25 7 1619 0 1646
180 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2206 5 4 2263 -18 7 2323
181 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1649 0 1724 27 5 1682
182 030583 Narva Regina N 1970 SK Reval-Sport 2006 7 1 2044 0 2048
183 030584 Narva Triin N 1994 SK Reval-Sport 2136 -22 3 2019 0 2023
184 030264 Nassar Askold M 1984 Viimsi MS Apones 1979 16 4 2058 0 2058
185 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1808 51 7 1753 30 14 1756
186 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2277 5 4 2219 0 2239
187 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1885 0 2012 3 6 2028
188 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2184 7 4 2211 0 2292
189 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1799 106 7 1871 47 13 1795
190 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1328 -25 6 1594 0 1625
191 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 1068 7 6 0
192 040311 Nikulin Oleg M 1996 Narva MK Kaissa 2045 15 4 2058 0 2058
193 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1679 25 3 1763 0 1796
194 170239 Nool Devis M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1284 13 4 1245
195 061105 Obolonin Filipp M 1997 Vabaettur 1850 -21 4 2000 0 2043
196 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 1349 0 1463 -52 12 1577
197 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 0 1203 10 3 1203
198 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1944 16 2 2131 16 11 2002
199 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1722 0 1879 5 7 1795
200 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2111 6 5 2163 -10 6 2199
201 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1825 -54 4 1923 0 1892
202 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 0 1323 -17 4 1335
203 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1440 0 1557 -33 7 1571
204 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1274 0 1458 5 6 1591
205 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1169 0 1358 5 5 1405
206 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1363 0 1549 16 5 1511
207 171222 Ovtšinnikov Roman M 2008 MK Chess Continent 0 0 1137 -14 6 0
208 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1587 40 7 1530 -4 5 1603
209 171116 Pala Magnus M 2009 Põlvamaa 0 0 1139 0 0
210 110808 Palk Paavo M 1968 Viimsi MS Apones 1626 -2 1 1728 0 1728
211 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 1367 -27 7 1553 9 7 1606
212 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1532 -65 11 1632 -11 2 1612
213 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2159 -11 4 2304 0 2188
214 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 0 1464 -35 5 1543
215 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1289 4 7 1309 -4 4 1265
216 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1072 18 7 1315 15 12 1251
217 161245 Perv Thor Andreas M 2007 SK Reval-Sport 0 0 1203 -5 3 1215
218 030310 Petrov Aleksander M 1941 Kadrioru MK 1971 -42 3 2001 0 2019
219 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 0 2255 19 7 2250
220 171115 Piirsalu Kristiin N 2008 Põlvamaa 0 0 0 0 1 0
221 131104 Pikkmets Triinu N Pärnumaa MK 1214 0 1213 -2 5 1215
222 131105 Pikkmets Tuuli N 2005 Pärnumaa MK 1394 0 1422 19 6 1403
223 180216 Pilter Gregor M - - - 0 0 0 0 1 0
224 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 0 1389 1 6 1407
225 141205 Pohla Mihkel Johannes M 2006 Tallinna MK 1258 0 1287 5 5 1282
226 130306 Pohla Paul Aleksander M 2005 Tallinna MK 1396 0 1583 -8 5 1617
227 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1643 -34 7 1684 3 13 1705
228 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1422 5 11 1507 9 2 1419
229 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1477 -15 3 1618 45 8 1590
230 171204 Poudel Oliver M 2007 - - - 1135 0 0 0 1 0
231 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 0 1447 -29 4 1543
232 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1393 89 11 1488 8 2 1406
233 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1591 0 1729 -44 14 1789
234 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1905 87 5 1994 11 7 1997
235 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1328 -18 7 1535 30 7 1502
236 090802 Pärn Rasmus M 2000 Pärnumaa MK 1377 0 1260 10 6 1250
237 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1805 60 11 1759 19 7 1655
238 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1399 0 1494 -9 6 1581
239 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2176 5 3 2138 0 2079
240 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1360 0 1289 11 4 1287
241 180107 Reisner Frank Rasmus M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 0 3 0
242 030346 Remmel Anto M 1946 SK Reval-Sport 2237 -11 2 2235 0 2158
243 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1706 23 6 1737 27 13 1648
244 160428 Risthein Indrek M 2007 Tartu Kalev 0 0 1262 -11 4 1273
245 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1589 33 11 1717 38 9 1596
246 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1579 2 7 1544 -42 13 1601
247 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1391 8 6 1495 4 6 1488
248 030607 Rõtova Merike N 1936 SK Reval-Sport 1696 -15 4 1760 0 1733
249 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1547 -24 4 1710 0 1715
250 061122 Rozenblit David M 2001 T. Truusi MKK 1365 0 1802 -15 6 1828
251 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1637 6 11 1751 3 2 1679
252 180106 Rähn Ronan M 2010 Rae Huvikool 0 0 0 0 7 0
253 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 0 1335 -7 6 1244
254 140319 Saareall Oskar M 2006 Tartu Kalev 1622 0 1722 23 6 1688
255 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 0 1605 1 11 1600
256 150242 Sadekov Maksim M 2007 Narva SK Maletäht 1715 0 1668 35 8 1609
257 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1222 1 10 1297 -12 1 1381
258 130707 Sala Emil M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1221 78 11 1317 -2 1 1272
259 180225 Sapkin Lisandra N - - - 0 0 0 0 3 0
260 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1420 -31 6 1564 6 6 1617
261 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1694 0 1715 -13 6 1720
262 080125 Savustyan Arseniy M 2007 Vabaettur 0 0 1582 0 0
263 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1548 51 7 1581 -12 14 1624
264 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1336 -11 4 1271 20 2 1252
265 180203 Shkolnyi Albert M 2010 - - - 0 0 0 0 2 0
266 180204 Shkolnyi Artur M 2005 - - - 0 0 0 0 4 0
267 110327 Shvedov Andrei M 2002 Maleklubi Lootus 1614 0 1728 17 7 1710
268 030385 Siemer Tambet M 1969 Rapla MK 2130 -17 2 2370 0 2285
269 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1627 0 1718 14 7 1675
270 160454 Sireli Henri M 2006 - - - 1331 0 1230 -9 5 1251
271 150602 Sirk Robin Lukas M Tartu Kalev 0 0 0 0 4 0
272 150613 Sirotkin Anton M 2007 Sillamäe SK Kalev 1250 0 0 0 0
273 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1933 -1 3 2095 0 2069
274 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1502 -14 9 1688 -11 2 1593
275 171221 Skorokhod Deniss M 2010 MK Chess Continent 0 0 1128 7 4 0
276 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1692 56 7 1872 -3 7 1751
277 160142 Smirnov Dmitri M 1977 Maleklubi Lootus 1351 0 1567 -19 7 1544
278 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1591 40 7 1652 53 13 1636
279 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1702 16 4 1767 -41 14 1846
280 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1351 38 7 1475 2 13 1458
281 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 0 1483 -11 6 1517
282 030412 Sõskov Vjatšeslav M 1987 Narva SK Maletäht 2296 6 3 2321 0 2321
283 100900 Staub Madis M 1940 Viimsi MS Apones 1704 -12 4 1761 0 1729
284 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1196 0 1249 -6 6 1243
285 030408 Sumaroks Janis M 1940 Narva MK Kaissa 1758 0 1654 -40 7 1694
286 030414 Sööt Margus M 1980 Viimsi MS Apones 2196 2 1 2286 0 2268
287 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 0 1087 -27 5 0
288 091202 Talving Indrek M 1982 Viimsi MS Apones 1818 -35 3 1789 0 1789
289 070626 Tamm Janet N - - - 0 0 1199 -17 3 1216
290 150305 Tammepõld Laureta N 2005 - - - 0 0 1528 20 6 1508
291 030450 Tarakanov Oleg M 1953 Kadrioru MK 2129 -23 3 2183 0 2169
292 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1414 6 8 1432 8 2 1427
293 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1614 11 7 1625 9 6 1583
294 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1398 0 1541 -21 5 1533
295 030453 Teelem Lauri M 1983 T. Truusi MKK 2126 -2 3 2258 0 2247
296 180227 Tihhonov Jevgeni M 1971 Narva MK Kaissa 0 0 1573 0 0
297 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1269 -29 9 1364 14 2 1418
298 120619 Timofejeva Polina N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 1431 71 7 1330 0 1267
299 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1979 0 2031 20 7 2118
300 170572 Titson Karl-Marten M 2005 Pärnumaa MK 0 0 1196 -14 4 1210
301 030465 Tolmatšov Eduard M 1963 Narva MK Kaissa 2175 1 5 2162 -32 6 2178
302 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1241 0 1480 34 5 1479
303 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1562 4 7 1688 18 13 1694
304 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1546 0 1760 -2 13 1654
305 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1711 46 7 1807 3 7 1722
306 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1669 18 3 1671 0 6 1683
307 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1860 29 4 1898 25 10 1874
308 170573 Toonikus Hermet M 2006 Pärnumaa MK 0 0 1150 -14 5 1164
309 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 1270 -8 3 1292
310 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1184 -33 10 1214 -4 1 0
311 030620 Tsõganova Monika N 1969 Narva SK Maletäht 2134 2 1 2175 19 7 2186
312 070511 Turu Indrek M 1988 K. Külaotsa MK 1947 -4 1 1933 0 1933
313 180219 Türkson Richard M - - - 0 0 0 0 1 0
314 180217 Tšitškan Ferenc M - - - 0 0 0 0 1 0
315 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1252 0 1419 0 6 1559
316 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1689 0 1764 -1 7 1678
317 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1944 -21 3 2062 -7 7 2096
318 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 1039 -11 6 1115 15 4 1064
319 171120 Vaher Liis Marii N 2009 Põlvamaa 0 0 0 0 3 0
320 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1909 0 1900 -14 7 1904
321 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1331 -8 7 1312 0 1286
322 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1891 0 1947 -23 13 1957
323 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1227 14 8 1281 -18 2 1295
324 170565 Valm Sten M 2009 Pärnumaa MK 0 0 0 0 2 0
325 030497 Valner Uku M 1990 SK Reval-Sport 2262 -4 4 2370 0 2335
326 180205 Vassiljev Eric M 2006 MK Areng 1084 0 0 0 0
327 171013 Veski Uku Rudolf M 2009 Rae Huvikool 0 0 1339 41 7 0
328 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1376 0 1553 -39 7 1633
329 180206 Vili Uku M 2010 Vabaettur 0 0 0 0 4 0
330 161225 Vilk Juss M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1322 3 3 1346
331 030518 Virgus Andrei M 1994 Narva MK Kaissa 1945 13 5 1931 0 1931
332 150218 Vool Karl-Markus M 2007 Põlva MK 1374 0 1496 -33 5 1545
333 180224 Välja Hendrik M - - - 0 0 0 0 4 0
334 030440 Zalnin Juri M 1944 Narva MK Kaissa 1715 0 1706 13 7 1693
335 030442 Zavoronkov Vladimir M 1976 Narva MK Kaissa 2376 -9 2 2372 0 2372
336 030438 Zjukin Sergei M 1972 T. Truusi MKK 2300 -21 5 2359 0 2359
337 080653 Zubehhin Aleksei M 2000 Narva SK Maletäht 1862 0 1869 24 7 1871
338 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1513 0 1683 -8 7 1621
339 071107 Šarankov Grigori M 1986 Tallinna MK 2191 0 2253 -18 7 2332
340 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1673 0 1680 -16 6 1654
341 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1250 -27 4 1329 0 1269
342 030425 Šiškov Andrei M 1978 T. Truusi MKK 2365 -4 3 2375 12 7 2376
343 030429 Šlõkov Vitali M 1987 MK Chess Continent 2295 0 2331 -24 7 2315
344 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1601 -4 4 1699 3 1 1634
345 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 0 2389 15 7 2315
346 170820 Žukovitš Oliver M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 1183 44 4 1113
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017