Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
19. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Arvutusperioodid

JuhendAasta
2017
JuhendPeriood
5. periood [ 2017-12-01 ]
JuhendOlek
kinnitatud
Reitingud on perioodi lõppreitingud ja muutus näitab reitingu muutust sellel perioodil.
Kokku
369
Kõrgeim tõus
145
Suurim langus
-172
Seeniorid 60
53
Noored 18
234
Mehed
290
Naised
79
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
+/-
n
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 0 1611 -46 6 1688 0
2 081102 Abdullajev Albert M 1961 - - - 0 0 2043 1 7 2098 56 22
3 110302 Abramov Roman M 1972 SK Diagonaal 1910 -4 4 1936 -4 2 1940 0
4 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1980 71 9 1906 9 2 1873 -27 9
5 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1432 0 1520 -38 6 1581 0
6 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1597 0 1619 26 5 1617 0
7 161228 Allas Kaspar M 2007 Tartu Kalev 1123 0 1539 -25 6 1564 0
8 160644 Andreev Vyacheslav M 2008 Maleklubi Lootus 0 0 1184 4 7 1192 0
9 171011 Andreeva Olga N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 1016 -2 6 0 0
10 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1177 -20 4 1227 145 13 1054 0
11 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1877 31 9 1856 2 2 1849 16 8
12 061103 Annenkov Kirill M 1970 Sillamäe SK Kalev 2250 0 2296 0 2267 -29 9
13 140301 Aro Andres M 1970 - - - 0 0 1667 0 1690 -10 33
14 030025 Arulaid Enno M 1951 Saku MK 1807 0 1599 -19 11 1618 0
15 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 0 1413 13 6 1469 0
16 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1247 0 1362 -17 11 1415 0
17 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1628 0 1723 3 14 1706 0
18 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 0 1592 -2 6 1599 0
19 140604 Beet Marcus M 2004 Järva Noorte MK 0 0 1392 9 6 1383 0
20 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1620 -84 8 1652 10 2 1643 0
21 030030 Belov Leonid M 1946 Narva MK Kaissa 1838 0 1802 0 1754 -48 9
22 171117 Belov Martin M 2009 Põlvamaa 0 0 0 0 2 0 0
23 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1617 -86 5 1747 0 1791 -4 9
24 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 0 0 4 0 0
25 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1711 0 1839 -10 7 1812 0
26 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1634 0 1720 10 7 1712 0
27 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1487 -8 4 1406 -16 2 1438 0
28 030540 Burkova Milde N 1951 Saaremaa MK 1857 0 1963 -5 6 1968 0
29 130705 Bussel Julia N 2004 Narva SK Maletäht 1552 -67 9 1614 8 2 1606 0
30 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 0 1285 -7 3 0 0
31 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2265 18 5 2305 0 2357 10 9
32 120650 Daletskaja Vitalija N 2004 SK Diagonaal 0 0 3 0 0 1 0 0
33 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1471 -7 4 1572 -12 7 1604 0
34 160112 Demina Karina N 2007 SK Diagonaal 1134 -15 3 1195 63 9 1132 0
35 161252 Denikin Boris M 1959 - - - 0 0 1804 0 1813 9 9
36 171010 Derevjanko Denis M 2010 Maleklubi Lootus 0 0 0 0 1 0 0
37 090503 Domoskanov Ivan M 1938 - - - 1739 0 1610 0 1541 -69 42
38 160650 Dotsenko Maksim M 2010 MK Areng 1211 0 1432 -6 5 1449 0
39 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1424 0 1703 18 6 1695 0
40 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1753 -20 3 1818 19 9 1824 0
41 171106 Dzjuba Anatoli M - - - 0 0 2151 0 0 0
42 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1333 37 4 1412 44 9 1392 0
43 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1182 0 1244 32 7 1212 0
44 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1190 -43 3 1302 -5 1 1320 0
45 171003 Filippova Evelina N 2008 Maleklubi Lootus 0 0 1201 -38 6 0 0
46 030055 Firstov Juri M 1982 Narva SK Maletäht 2189 -9 4 2261 3 2 2220 -20 9
47 150200 Gaav Arnold M 1943 - - - 0 0 1751 0 1608 -143 42
48 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1675 18 4 1668 20 2 1676 0
49 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2161 -29 5 2107 0 2107 0
50 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2129 0 2137 0 2125 2 54
51 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1326 0 1396 3 4 1379 -30 6
52 030544 Germ Valeria N 1977 T. Truusi MKK 2061 0 2020 -41 7 2061 0
53 150626 Gertsman Timur M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1481 -11 4 1483 0 9 1500 0
54 171009 Gildi Matvei M 2008 SK Valge Ratsu 0 0 0 0 1 0 0
55 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 0 1467 -15 5 1490 0
56 090609 Grosberg Martin M 1992 - - - 0 0 1940 0 1974 34 22
57 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1510 0 1583 -32 6 1603 0
58 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 0 1456 -47 14 1324 0
59 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2095 0 2138 36 7 2131 29 22
60 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1570 0 1676 37 14 1661 -1 22
61 040061 Heinmets Tõnu M 1991 Pärnumaa MK 2040 0 2120 12 7 2054 0
62 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 0 1289 -16 11 1265 -85 22
63 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 0 1632 8 14 1665 37 22
64 070417 Hommik Hugo M 1941 Vanad Olümpiaalad 2065 0 1923 -12 7 1879 -56 22
65 140435 Ilja Rein M 1967 - - - 0 0 1606 -7 7 1613 0
66 030102 Ioganson Oleg M 1972 - - - 1860 0 1796 19 7 1783 6 26
67 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1059 0 1112 4 3 1125 0
68 171101 Ivanov Jaroslav M 2010 SK Valge Ratsu 0 0 0 0 1 0 0
69 060505 Ivanov Platon-Jaan M 2000 Narva MK Kaissa 2143 7 5 1875 0 1875 0
70 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1489 -27 3 1549 -4 2 1527 -57 7
71 120714 Jaksin Aleksandr M 1948 Maleklubi Lootus 1627 -6 3 1602 -11 2 1606 0
72 030093 Jakubovitš Vladimir M Kohtla-Järve 1796 -15 3 1847 -3 2 1850 0
73 171014 Jepifanov Daniil M 2010 MK Areng 0 0 0 0 1 0 0
74 030101 Jezov Roman M 1990 Narva SK Maletäht 2323 0 2354 0 2298 -44 9
75 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1525 0 1544 -34 14 1653 41 22
76 090201 Jürjens Erik M - - - 0 0 1959 15 6 1944 0
77 090402 Järnström Henrik M 1952 - - - 2032 0 1949 6 6 1990 0
78 110202 Järvet Jüri M 1955 Nõmme P. Kerese MK 1945 0 2006 -9 12 2047 44 54
79 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 0 1421 -37 5 1463 0
80 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1590 0 1619 -5 7 1639 0
81 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1536 0 1556 -25 6 1610 0
82 030120 Kallas Martin M 1968 Saaremaa MK 1916 0 2019 -18 7 2037 0
83 130335 Kalvet Tõnu M 1970 MK Faalanks 1602 0 1703 -12 6 1715 0
84 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1458 0 1582 5 13 1577 0
85 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1172 0 1274 26 3 1218 0
86 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 0 1598 -24 21 1561 -2 22
87 120700 Karnatsevitš Voiteh M 2000 Järva Noorte MK 1298 0 1587 17 5 1570 0
88 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1286 0 1408 -43 5 1451 0
89 030136 Kass Viktor M 1945 Põlva MK 1815 0 1903 18 14 1885 0
90 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 0 1614 -16 6 1611 0
91 150505 Kiisk Heino M 1943 Keila MK 0 0 1588 -33 15 1621 0
92 030146 Kilumets Rain M 1968 Saaremaa MK 2081 0 2172 -7 6 2179 0
93 030147 Kipso Agu M 1977 Rapla MK 2082 0 2116 27 7 2089 0
94 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 0 1660 -3 7 1657 0
95 171110 Kivi Madis M - - - 0 0 1677 0 0 0
96 030151 Klimenko Veljo M 1949 Saku MK 1888 0 1659 -6 7 1665 0
97 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 0 1714 -24 14 1670 0
98 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1637 0 1711 18 6 1664 0
99 030158 Kolk Marko M 1968 Saaremaa MK 2054 0 1993 0 1932 -75 22
100 171201 Kolossov Deniss M 2010 Narva SK Maletäht 0 0 0 0 2 0 0
101 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 1218 -31 4 1261 0
102 170942 Kossenko Tihhon M 2009 Narva SK Maletäht 1196 0 1168 -28 4 1196 0
103 171105 Kõusaar Riho M - - - 0 0 0 0 2026 -19 54
104 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 0 1457 -11 7 1526 0
105 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1705 0 1703 7 7 1680 0
106 061209 Kruusa Rein M 1958 Maleklubi Lootus 1642 -1 4 1653 3 8 1652 0
107 030561 Kruusiauk Heda N 1949 T. Truusi MKK 1870 0 1840 -8 7 1847 -1 9
108 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2219 0 2370 -39 7 2414 46 22
109 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1678 0 1690 -5 7 1697 0
110 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 0 1652 -4 6 1651 0
111 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 0 2 0 0
112 171000 Kuzmits Ivan M 2009 Sillamäe SK Kalev 1204 77 4 1409 1 2 0 0
113 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 0 1603 -39 12 1605 22 22
114 030203 Külaots Kaido M 1976 K. Külaotsa MK 2588 15 9 2557 0 2557 0
115 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 0 1598 -20 5 1641 0
116 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 0 1684 -4 6 1640 0
117 110903 Laanjärv Helmut M 1945 SK Diagonaal 1636 7 3 1601 13 9 1591 0
118 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1535 5 4 1594 -20 2 1616 0
119 171122 Laasner Ülle N 1968 Rapla MK 0 0 1994 0 0 0
120 040133 Ladva Ottomar M 1997 SK Reval-Sport 2522 -21 11 2455 0 2455 0
121 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 1054 0 1156 30 4 0 0
122 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 0 1582 -6 12 1598 0
123 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 0 1395 0 10 1385 0
124 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1460 -16 4 1554 -37 8 1605 0
125 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1549 -19 4 1749 0 1717 -19 9
126 030572 Leštšenko Evi N 1936 Pärnumaa 1655 0 1574 -8 7 1582 0
127 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 0 1487 -8 6 1495 0
128 170437 Liebert Teodor M 2008 SK Reval-Sport 0 0 0 0 6 0 0
129 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 0 1161 25 6 0 0
130 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 0 1266 -4 5 1218 0
131 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 0 1371 -40 8 1417 0
132 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1700 0 1579 2 6 1591 0
133 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1754 0 1817 8 7 1789 0
134 171123 Liiva Eliisa N 2008 - - - 0 0 1080 0 0 0
135 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 0 1129 -1 6 1119 0
136 150624 Linkevitš Jaroslav M 2008 SK Diagonaal 1304 -7 4 1412 -6 8 1418 0
137 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 0 0 0 6 0 0
138 170587 Liubchenko Sergei M 1984 Põlvamaa 0 0 1384 0 0 0
139 030234 Lõgun Aleksei M 1985 Saku MK 1932 0 2024 36 13 1988 0
140 080406 Lomp Jaan M 1969 - - - 1406 0 1578 -21 7 1599 0
141 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 0 1036 -6 4 0 0
142 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1618 0 1782 20 7 1692 0
143 060105 Lukk Tarmo M 1958 Rapla MK 1953 0 1956 2 7 1954 0
144 171112 Luts Andri M 2007 Põlvamaa 0 0 0 0 4 0 0
145 171114 Lutsar Enriko M 2009 Põlvamaa 0 0 0 0 3 0 0
146 170566 Luup Grevo M 2008 Pärnu MK 0 0 1189 -3 2 1192 0
147 160652 Lääne Gregor M 2008 Pärnu Spordikool 1306 0 1232 21 4 1200 0
148 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 0 1543 -6 6 1590 0
149 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1612 13 4 1679 22 9 1665 0
150 160646 Maksimova Irena N 2007 Maleklubi Lootus 0 0 1310 -14 7 1350 0
151 160120 Manukyan Anton M 1999 Valga MK 2034 0 2018 0 2011 -7 22
152 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1432 0 1603 39 10 1603 0
153 170553 Mazajeva Liza N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 1157 -12 8 1169 0
154 060300 Medar Marti M 1996 T. Truusi MKK 2053 0 2106 -10 7 2227 0
155 071108 Melderis Uldis M 1961 - - - 2140 0 2117 -10 7 2131 4 22
156 150632 Merilai Arne M 1961 - - - 1557 0 1611 -11 7 1622 0
157 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 0 1781 50 21 1655 -50 22
158 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1621 0 1662 -9 7 1712 0
159 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1671 0 1510 0 1539 14 8
160 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1653 10 5 1876 21 7 1839 -9 9
161 030247 Mirme Heino M 1936 Nõmme P. Kerese MK 1992 0 1996 0 2009 13 17
162 030250 Mogilnõi Jevgeni M 1948 - - - 1903 0 1889 0 1880 -9 27
163 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1735 5 5 1608 0 1608 0
164 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 0 1523 -13 6 1598 0
165 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 0 3 0 0
166 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 0 1624 -1 7 1623 0
167 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 0 1298 -5 6 1268 0
168 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1656 25 4 1697 9 9 1645 -18 22
169 030254 Muzijenko Vladimir M 1931 Keila MK 1817 0 1582 -25 4 1607 0
170 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 1024 0 1127 -34 10 1171 0
171 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 0 1704 -6 18 1648 0
172 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1663 0 1712 6 7 1678 0
173 040180 Nahkur Madis M 1992 SK Reval-Sport 1971 0 1935 45 7 1934 44 22
174 030263 Narusberg Peep M 1961 - - - 1983 0 2091 -5 6 2096 0
175 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1738 -6 4 1692 -66 9 1756 0
176 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1637 -32 7 1715 2 2 1617 -33 9
177 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2272 0 2239 0 2267 33 44
178 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2177 0 2250 8 7 2237 -6 22
179 030272 Niinepuu Elmar M 1943 Keila MK 2061 0 1816 -21 11 1837 0
180 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1715 25 4 1800 -1 2 1800 -9 8
181 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1425 0 1606 -15 6 1625 0
182 030273 Nikitin Pjotr M 1941 Kadrioru MK 2053 0 2008 0 2009 13 54
183 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 2 1002 0 0 0
184 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 1 0 0 2 0 0
185 071104 Nõmmsalu Jüri M 1951 Saue MK 1936 0 1820 -2 5 1822 0
186 130321 Norlamo Sarabella Rita N 2003 Tartu Kalev 1724 10 5 1746 0 1723 29 9
187 100500 Novikov Sergei M 1961 SK Diagonaal 1729 -2 4 1830 -15 9 1847 0
188 061105 Obolonin Filipp M 1997 Vabaettur 1871 0 1919 0 2051 50 22
189 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 0 1537 -2 7 1577 0
190 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 0 1193 -10 5 1203 0
191 170812 Ojakäär Mihkel M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 0 5 0 0
192 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1853 0 1984 17 7 2002 17 31
193 030281 Olde Hendrik M 1966 Tallinna MK 2308 0 2326 -1 6 2327 0
194 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1692 0 1861 -5 6 1802 0
195 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2114 1 2 2156 15 21 2199 21 57
196 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1858 0 1943 35 7 1910 11 22
197 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 0 1340 11 6 1335 0
198 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1226 0 1472 -13 4 1591 0
199 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1181 0 1346 -68 5 1405 0
200 030290 Ots Heikki M 1952 Põlva MK 1815 0 1784 -19 7 1803 0
201 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 0 1571 42 19 1511 -42 22
202 170561 Ottisaar Ott M 2009 Järva Noorte MK 0 0 1084 0 0 0
203 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1668 6 4 1767 60 9 1709 0
204 110304 Paabo Priit M 1968 - - - 0 0 1920 9 7 1956 45 22
205 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 0 1546 -5 7 1603 0
206 060106 Pailk Aimur M 1944 Rapla MK 0 0 1769 36 12 1733 0
207 090202 Pajumets Arvo M - - - 0 0 1681 -17 4 1698 0
208 171116 Pala Magnus M 2009 Põlvamaa 0 0 0 0 4 0 0
209 171121 Pallon Johannes M 2004 MK Areng 0 0 1495 0 0 0
210 111026 Panfilov Sergei M 1935 - - - 1570 0 1607 0 1583 -17 51
211 131120 Pani Hugo M 2003 Tartu Kalev 1361 0 1577 -1 6 1601 -24 22
212 030589 Pani Laivi N 1969 Tartumaa 2037 0 1935 17 7 1859 -59 22
213 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1597 0 1665 0 1612 -54 7
214 130716 Parik Kerttu-Lisett N 2008 Saue MK 1292 0 1241 -11 3 1252 0
215 030299 Park Peeter M 1952 Saku MK 1780 0 1580 -30 10 1610 0
216 080707 Parkkinen Jyrki M 1968 - - - 2182 0 2155 -9 7 2164 0
217 160659 Parthal Rozalia N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1205 0 1271 -15 5 1310 0
218 030304 Parts Tiit M 1962 Tartumaa 1764 0 1770 11 7 1740 3 22
219 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1721 0 1945 23 7 1950 24 22
220 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1783 -21 5 1943 16 7 1910 10 31
221 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2150 16 5 2265 20 7 2176 -15 9
222 171108 Peep Kadri Maarja N - - - 0 0 1499 0 0 0
223 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 0 1253 7 11 1265 0
224 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 0 1245 0 11 1251 0
225 030310 Petrov Aleksander M 1941 Kadrioru MK 2013 0 2001 0 1996 10 54
226 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 0 2223 -43 7 2266 -17 22
227 160443 Petrov Kirill M 2007 Maleklubi Lootus 1173 0 1286 -32 7 1370 0
228 171111 Podekrat Joosep M 2004 Põlvamaa 0 0 0 0 5 0 0
229 160440 Põdersalu Aivar M 1956 - - - 0 0 1851 -15 7 1866 0
230 030330 Põldoja Ants M 1959 Keila MK 1942 0 1951 34 18 1940 23 54
231 030599 Põlendik Tiina N 1948 - - - 1715 0 1753 34 7 1719 0
232 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1677 -29 8 1719 7 2 1705 6 9
233 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1417 -25 4 1489 10 2 1419 -22 5
234 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 0 1577 -4 6 1590 0
235 051203 Poom Mati M 1944 Nõmme P. Kerese MK 1775 0 1795 -1 19 1908 106 75
236 170508 Postanogov Dmitrii M 2005 - - - 1770 -44 5 1814 0 1827 13 9
237 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1593 0 1616 6 13 1468 -172 22
238 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 0 1476 -67 10 1543 0
239 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1345 7 3 1515 -13 8 1406 0
240 030596 Pritulina Svetlana N 1971 SK Valge Ratsu 2023 0 1960 0 1842 -118 31
241 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 0 1773 15 7 1815 0
242 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1886 28 9 1926 -2 2 1948 2 9
243 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 0 1505 15 6 1502 0
244 030328 Puusepp Kaimar M 1976 Rapla MK 2210 0 2264 6 6 2258 0
245 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1733 0 1718 0 7 1687 0
246 060601 Rahusalu Riho M 1973 Harjumaa 1677 0 1580 -18 6 1598 0
247 160401 Ramjalg Lembit M 1937 - - - 0 0 1455 0 1430 -32 42
248 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 0 1620 10 7 1618 0
249 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 0 1497 -15 12 1581 0
250 061116 Rebane Raul M - - - 0 0 2061 6 6 2055 0
251 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1360 0 1278 3 6 1287 0
252 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 0 1264 -10 3 1291 0
253 030346 Remmel Anto M 1946 SK Reval-Sport 2248 0 2262 0 2240 -14 36
254 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1660 -1 4 1648 -4 2 1648 -2 9
255 080536 Ristissaar Roger M 1980 Saue MK 1358 0 1669 40 7 1629 0
256 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1556 -53 9 1673 5 2 1596 -5 9
257 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 0 1216 22 2 0 0
258 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1577 -10 4 1626 -3 2 1601 -39 9
259 120163 Rooni Rein M 1957 - - - 0 0 1992 12 6 1980 0
260 030351 Rosenvald Helmuth M 1929 - - - 1751 0 1761 0 1855 57 52
261 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 0 1737 -16 6 1715 0
262 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 0 1874 22 7 1798 0
263 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1621 1 4 1730 9 2 1679 0
264 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 0 1342 32 6 1244 0
265 170804 Saar Kennet M 2010 Surju valla SK 0 0 0 0 5 0 0
266 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 0 1596 -13 6 1600 0
267 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1221 -19 2 1382 -14 1 1381 0
268 130707 Sala Emil M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1143 5 4 1269 -3 1 1272 0
269 170472 Sandu Ilie M 1981 - - - 0 0 1760 0 0 0
270 030365 Saraikin Sergei M 1934 - - - 1917 0 1820 0 1743 -51 51
271 030367 Sarv Arvo M 1943 T. Truusi MKK 2179 0 2070 0 2036 -34 26
272 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1724 0 1747 -24 5 1720 0
273 160400 Schmidt Mait M 1960 Nõmme P. Kerese MK 1656 0 1745 21 7 1720 0
274 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1454 0 1650 6 6 1624 0
275 030371 Seeman Tarvo M 1969 - - - 2391 0 2453 -8 7 2461 0
276 030376 Sepandi Jaak M 1939 - - - 1687 0 1856 56 13 1800 0
277 030378 Sepp Mart M 1980 Saku MK 2036 0 2004 -9 7 2013 0
278 030377 Sepp Mati M 1945 Saku MK 1989 0 1876 -1 13 1877 0
279 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1347 27 4 1256 10 4 1252 0
280 161261 Shmutov Ivan M 2008 Kohtla-Järve 0 0 0 0 1 0 0
281 110327 Shvedov Andrei M 2002 Maleklubi Lootus 1624 0 1704 -6 7 1710 0
282 171007 Sidorov Hannes M 2003 Tartu Kalev 0 0 1361 -21 13 1392 35 22
283 050718 Sikk Lembit M 1945 Keila MK 1776 0 1799 9 4 1790 0
284 061101 Sild Eero Kristjan M 1998 MK Areng 1463 0 1595 35 6 1622 62 22
285 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1627 0 1689 19 7 1675 0
286 170944 Silland Aivar M 2010 Narva SK Maletäht 0 0 0 0 1 0 0
287 111022 Sirp Ivar M 1960 Saku MK 1725 0 1686 -8 7 1694 0
288 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1934 0 2079 10 7 2053 16 22
289 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1534 -10 4 1663 -29 8 1593 -49 8
290 150530 Skatškov Anton M 2005 SK Valge Ratsu 1306 0 1337 8 7 1332 0
291 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1963 0 2013 26 6 2000 16 31
292 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 0 1875 30 7 1745 0
293 160142 Smirnov Dmitri M 1977 Maleklubi Lootus 1351 19 4 1590 46 8 1544 0
294 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1547 12 4 1649 8 9 1636 0
295 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1706 0 1906 9 6 1846 0
296 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 0 1516 14 5 1458 0
297 160642 Sobolev Evelin N 2008 Maleklubi Lootus 1122 0 1203 -22 6 1201 0
298 121009 Sooniste Pärtel Andres M 2002 Pärnu MK 1258 0 1265 7 5 0 0
299 160718 Stepanov Juhan M 1950 - - - 0 0 1764 0 1732 -11 51
300 050725 Sulg Jaan M 1936 Rapla MK 1989 0 1823 -23 13 1846 0
301 170955 Taavet Martin M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 1129 0 0 0
302 160138 Tammus Toivo M 1975 Rapla MK 0 0 1629 -22 9 1651 0
303 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 0 1597 15 5 1614 0
304 030450 Tarakanov Oleg M 1953 Kadrioru MK 2152 0 2175 0 2124 -51 26
305 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1432 17 3 1417 -25 9 1427 0
306 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 0 1610 19 7 1583 0
307 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1407 0 1562 29 7 1533 0
308 030454 Teemäe Leo M 1932 MK Chess Continent 1914 0 1885 0 1942 45 53
309 160713 Terk Erik M 1952 - - - 0 0 1708 0 1715 7 8
310 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1582 0 1769 5 11 1817 47 22
311 100701 Tiisler Tanel M 1997 Tartu Kalev 1763 0 1986 63 13 2011 62 22
312 141207 Tikan Tarmo M - - - 0 0 1826 3 7 1823 0
313 171109 Tilk Tuudur M Rapla MK 0 0 1449 0 0 0
314 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1298 -25 2 1424 -11 1 1418 0
315 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1979 16 4 2039 55 9 2044 62 22
316 100507 Tkachenko Jekaterina N 2002 Narva SK Maletäht 1598 -54 4 1666 0 1666 0
317 030465 Tolmatšov Eduard M 1963 Narva MK Kaissa 2175 0 2178 0 2178 4 9
318 040378 Tominga Eke M 1997 Surju valla SK 2085 0 2102 11 7 2091 0
319 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1261 0 1446 -33 5 1479 0
320 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 0 1647 28 7 1694 45 22
321 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 0 1716 47 14 1654 0
322 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1640 0 1729 19 7 1722 0
323 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 0 1727 33 7 1683 0
324 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1845 -57 4 1901 2 7 1870 -37 9
325 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 1278 -8 3 1292 0
326 171107 Trofimov Markus-Alex M Rapla MK 0 0 1642 0 0 0
327 030468 Trohhelev Boris M 1960 Tartumaa 2024 0 2106 -26 7 2107 -25 22
328 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1217 6 3 1247 36 12 0 0
329 030477 Turja Jaak M Saaremaa MK 1906 0 1923 -4 7 1927 0
330 060108 Tuulik Ülo M Saaremaa MK 1751 0 1903 2 6 1901 0
331 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 0 1690 12 7 1662 0
332 030482 Tätte Meelis M 1976 - - - 1871 0 1841 0 1826 8 22
333 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 0 1460 -37 6 1559 0
334 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 0 1762 3 14 1716 -16 22
335 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 0 2052 26 13 2096 36 22
336 071202 Uurits Karel M 1970 Saue MK 1875 0 1913 0 5 1913 0
337 171120 Vaher Liis Marii N 2009 Põlvamaa 0 0 0 0 4 0 0
338 030622 Vahter Lea N 1961 Harjumaa 1781 0 1580 -19 6 1599 0
339 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1909 -7 4 1966 6 9 1904 -17 31
340 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1339 -75 7 1312 11 2 1286 0
341 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1860 15 4 1952 12 2 1956 16 9
342 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1213 -13 3 1311 -9 7 1295 0
343 160404 Vastšonok Artur M 2008 Vabaettur 0 0 1252 -12 4 1248 0
344 170497 Veges Marta N 2009 MK Areng 1042 0 1147 0 2 1147 0
345 170221 Veges Paula N 2009 MK Areng 1092 0 1251 -38 3 1289 0
346 030508 Vergun Dmitri M 1979 Narva SK Maletäht 2171 0 2187 0 2193 6 9
347 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 0 1636 -47 11 1636 0
348 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 0 1589 -25 6 1633 0
349 030512 Viidu Raivo M 1950 Saue MK 1927 0 1834 -17 5 1851 0
350 111112 Viitkar Enn M Rapla MK 0 0 1612 -6 6 1618 0
351 140315 Volkodavov Vladislav M 2005 Vabaettur 1258 0 1330 15 6 1315 0
352 030519 Volodin Aleksander M 1990 Vabaettur 2461 0 2478 -8 7 2464 -22 22
353 150218 Vool Karl-Markus M 2007 Põlva MK 1374 0 1529 -16 6 1545 0
354 030700 Vorobjov Pavel M 1981 Tartu Kalev 2294 0 2376 -16 7 2392 0
355 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 0 3 0 0
356 170941 Zaitsev Serafim M 2010 Narva SK Maletäht 1231 0 1232 -8 4 1240 0
357 030441 Zarovski Mihhail M 1947 - - - 1824 0 1835 0 1812 -10 34
358 080653 Zubehhin Aleksei M 2000 Narva SK Maletäht 1861 -30 2 1829 -16 2 1871 0
359 070800 Šabarov Fjodor M 1949 - - - 0 0 2032 0 2041 26 43
360 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 0 1731 0 21 1621 -50 22
361 030415 Šamrai Vladimir M - - - 1892 0 1870 0 1844 -26 8
362 071107 Šarankov Grigori M 1986 Tallinna MK 2191 0 2325 0 2319 -64 22
363 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1673 9 4 1647 0 2 1654 0
364 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1277 0 1223 -22 4 1269 0
365 030425 Šiškov Andrei M 1978 T. Truusi MKK 2369 0 2380 -2 7 2377 -5 22
366 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1619 16 4 1671 18 9 1634 0
367 060606 Šukis Viktor M 1936 Tartumaa 1695 0 1807 3 6 1789 3 22
368 030431 Švilponis Teet M 1970 Saku MK 2172 0 2006 -36 6 2042 0
369 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 0 2393 21 7 2328 4 22
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017