Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-10-06 - 2017-10-08
KohtKoht
Kohtla-Järve, SK Diagonaal
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Kokku
46
Kõrgeim tõus
66
Suurim langus
-62
Seeniorid 60
0
Noored 18
46
Mehed
26
Naised
20
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1922 -13 5 1879 1900
2 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1845 1 5 1854 1833
3 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1651 53 4 1643 1643
4 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1703 0 4 1754 1795
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1699 1 5 1808 1812
6 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1593 41 4 1710 1712
7 130705 Bussel Julia N 2004 Narva SK Maletäht 1618 1 4 1606 1606
8 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2228 19 5 2319 2347
9 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1510 -38 4 1598 1604
10 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2172 18 4 2107 2107
11 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1601 -31 4 1619 1662
12 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1596 -43 4 1630 1616
13 111024 Larionova Julia N 2000 MK Avesta 1308 4 4 1418 1418
14 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1561 7 5 1746 1736
15 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1688 66 5 1815 1852
16 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2093 4 5 2127 2182
17 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1667 20 4 1510 1525
18 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1717 13 5 1608 1608
19 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 39 4 1767 1756
20 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1605 -18 4 1681 1650
21 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1674 -20 2 1764 1796
22 130321 Norlamo Sarabella Rita N 2003 Tartu Kalev 1716 -2 4 1746 1694
23 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1880 -27 5 1991 2017
24 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1669 23 5 1809 1802
25 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2105 8 5 2164 2204
26 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1839 19 3 1905 1899
27 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1667 -5 4 1707 1709
28 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1801 -62 4 1907 1926
29 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1836 -25 4 1913 1900
30 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2110 24 5 2231 2191
31 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1685 -10 5 1703 1699
32 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1445 -3 4 1479 1441
33 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1822 6 5 1922 1946
34 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1656 -44 4 1717 1679
35 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1915 19 5 2033 2037
36 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1927 -20 4 1984 1984
37 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1578 -43 4 1627 1636
38 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1698 8 5 1883 1846
39 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1589 -7 4 1764 1770
40 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1944 0 4 1982 1982
41 100507 Tkachenko Jekaterina N 2002 Narva SK Maletäht 1687 -35 4 1666 1666
42 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1877 25 5 1883 1907
43 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1643 6 5 1753 1732
44 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1904 28 5 2044 2060
45 080653 Zubehhin Aleksei M 2000 Narva SK Maletäht 1877 -16 4 1844 1871
46 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1705 -17 4 1654 1654
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017