Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti U14 noormeeste ja neidude meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-25 - 2017-05-28
KohtKoht
Narva Laste Loomemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Kokku
50
Kõrgeim tõus
127
Suurim langus
-47
Seeniorid 60
0
Noored 18
50
Mehed
28
Naised
22
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1891 25 7 1834
2 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1793 30 7 1839
3 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1611 -21 7 1600
4 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 -22 7 1636
5 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1613 17 7 1574
6 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1603 37 7 1670
7 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 -7 7 1622
8 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1609 26 7 1628
9 130705 Bussel Julia N 2004 Narva SK Maletäht 1573 45 7 1606
10 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1625 -4 7 1661
11 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1469 1 6 1439
12 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 55 7 1633
13 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1622 -6 7 1623
14 110403 Kosõhh Kirill M 2003 Vabaettur 1694 34 7 1760
15 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 30 7 1599
16 140424 Krivitskaja Anastassia N 2003 Narva SK Maletäht 1567 -2 7 1471
17 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 -47 7 1628
18 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1571 -42 7 1604
19 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 -15 7 1678
20 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 1 7 1603
21 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 4 7 1738
22 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 -23 7 1628
23 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1624 3 7 1525
24 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1627 -8 7 1683
25 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 -14 7 1625
26 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1608 19 7 1616
27 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 -2 7 1778
28 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1666 2 7 1636
29 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 -19 7 1712
30 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1752 -9 7 1775
31 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 127 6 1576
32 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 0 22 7 1588
33 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1703 1 7 1922
34 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1771 -7 7 1851
35 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 5 7 2123
36 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1621 -4 7 1625
37 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1834 13 7 1898
38 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 -28 7 1657
39 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1521 56 6 1500
40 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 31 7 1755
41 120709 Rubina Mari N 2004 MK Avesta 1596 9 7 1607
42 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1649 13 7 1638
43 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1626 49 7 1609
44 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1 7 1679
45 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1363 -33 6 1251
46 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1933 -4 7 1988
47 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 -33 7 1679
48 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1615 11 7 1719
49 120203 Värton Eva N 2004 Tallinna MK 1524 20 7 1599
50 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1692 20 7 1654
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017