Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti U16 noormeeste ja neidude meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-03-30 - 2017-04-02
KohtKoht
Pärnu Keskraamatukogu
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Kokku
37
Kõrgeim tõus
30
Suurim langus
-51
Seeniorid 60
0
Noored 18
37
Mehed
22
Naised
15
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1891 0 5 1834
2 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1603 26 4 1670
3 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 12 5 1622
4 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1609 11 1 1628
5 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1533 -33 5 1504
6 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2104 25 5 2210
7 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2146 -11 7 2064
8 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1599 -5 6 1475
9 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1738 15 5 1765
10 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 7 5 1617
11 120114 Keres Marken M 2001 T. Truusi MKK 1633 -24 6 1540
12 110403 Kosõhh Kirill M 2003 Vabaettur 1694 -12 4 1760
13 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1668 -9 5 1673
14 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1571 30 4 1604
15 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 27 6 1603
16 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 17 5 1738
17 070610 Lisetski-Golunov Andrei M 2001 Vabaettur 1616 -1 3 1536
18 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1608 24 5 1616
19 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 -7 7 1778
20 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1626 10 5 1615
21 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1667 -6 5 1681
22 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1876 24 5 1940
23 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1752 -13 5 1775
24 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1676 -14 4 1701
25 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 29 4 2123
26 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1834 6 5 1898
27 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 10 4 1755
28 120709 Rubina Mari N 2004 MK Avesta 1596 29 4 1607
29 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 -1 3 1649
30 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1649 10 5 1638
31 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1933 15 4 1988
32 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 -51 5 1679
33 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 14 6 1826
34 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1615 12 4 1719
35 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1845 7 5 1963
36 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1827 6 6 1909
37 120203 Värton Eva N 2004 Tallinna MK 1524 -16 4 1599
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017