Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti U10 noormeeste ja neidude meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-03-31 - 2017-04-02
KohtKoht
Pärnu Keskraamatukogu
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
60 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 161228 Allas Kaspar M 2007 - - - 1123 1564 1564
2 150223 Anga Mart M 2007 Vabaettur 1152 1272 1272
3 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1503 1656 1656
4 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1182 1385 1385
5 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 1119 1119
6 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1607 1720 1720
7 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1606 1606
Kokku
65
Kõrgeim tõus
188
Suurim langus
-27
Seeniorid 60
0
Noored 18
65
Mehed
46
Naised
19
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 160126 Aasa Doris N 2007 Rae Huvikool 1028 -18 6 1076
2 161228 Allas Kaspar M 2007 - - - 0 0 5 1564
3 150223 Anga Mart M 2007 Vabaettur 0 0 4 1272
4 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1209 21 4 1384
5 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 -11 7 1636
6 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1455 37 7 1438
7 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 64 6 1570
8 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 0 5 1549
9 160156 Golubkov Rasmus M 2007 - - - 1229 16 4 1399
10 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1498 96 7 1612
11 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1291 86 5 1624
12 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1469 11 7 1439
13 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1468 21 5 1623
14 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1599 -2 7 1647
15 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 5 6 1210
16 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1405 -5 6 1460
17 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 0 5 1579
18 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 20 6 1628
19 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 124 4 1334
20 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 104 5 1603
21 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 0 0 6 1312
22 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1470 28 7 1517
23 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 27 7 1678
24 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 87 7 1261
25 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 0 0 5 1099
26 160652 Lääne Gregor M 2008 Pärnu Spordikool 1306 63 6 1200
27 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1316 112 5 1512
28 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 188 5 1523
29 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 0 6 1463
30 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 36 6 1628
31 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1664 47 7 1791
32 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1440 -6 6 1579
33 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 58 6 1401
34 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1000 81 6 1164
35 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 78 6 1576
36 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 19 4 1574
37 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 0 4 1560
38 150245 Panfilova Jelizaveta N 2007 Maleklubi Lootus 1169 20 6 1464
39 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1559 41 6 1580
40 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1703 24 7 1922
41 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1334 37 5 1273
42 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1370 42 7 1610
43 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 -6 6 1383
44 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 3 6 1665
45 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1166 46 5 1447
46 160708 Rajangu Miikael M 2007 Vabaettur 1137 119 6 1347
47 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1598 19 7 1647
48 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1521 27 6 1500
49 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1344 52 4 1395
50 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1629 50 7 1691
51 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 33 4 1614
52 150272 Siimon Aaron M 2007 Tallinna MK 1296 23 4 1473
53 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1547 21 7 1619
54 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 -2 4 1619
55 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 -7 5 1679
56 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 6 4 1384
57 160442 Tampere Jürgen M 2007 Vabaettur 1150 30 3 1290
58 170201 Tampere Mattis M 2007 Vabaettur 1189 -17 4 1166
59 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1355 18 5 1374
60 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1363 -6 6 1251
61 161207 Toodo Markus M 2008 Pärnu Spordikool 1157 -24 4 1224
62 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 24 6 1505
63 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1368 116 6 1237
64 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1314 16 4 1555
65 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 -27 7 1625
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017