Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2017 (valikturniir)

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-03-18 - 2017-03-20
KohtKoht
Spordiklubi Diagonaal
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 150509 Laas Mart M 2005 Vabaettur 0 1304 1304
2 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1607 1720 1720
3 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1523 1571 1571
4 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1230 1591 1591
5 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 1603 1603
6 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 1502 1502
7 150270 Tomingas Wilhelm M 2006 T. Truusi MKK 0 1243 1243
Kokku
86
Kõrgeim tõus
160
Suurim langus
-37
Seeniorid 60
0
Noored 18
86
Mehed
61
Naised
25
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1398 37 5 1534
2 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1605 -18 7 1613
3 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1611 2 6 1600
4 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1603 10 6 1670
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 30 4 1622
6 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1609 -3 4 1628
7 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1533 101 7 1504
8 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1553 15 7 1523
9 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 -33 5 1570
10 150239 Efe Berke M 2005 Narva SK Maletäht 1581 47 7 1600
11 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1625 1 4 1661
12 140718 Geimonen Konstantin M 2006 Maleklubi Lootus 1406 2 6 1511
13 150626 Gertsman Timur M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1475 17 6 1500
14 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1494 16 3 1603
15 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1498 50 4 1612
16 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1610 29 4 1601
17 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 -27 6 1617
18 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1291 123 6 1624
19 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1469 -15 4 1439
20 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1599 11 7 1647
21 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1539 -3 4 1580
22 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1622 16 6 1623
23 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 41 5 1599
24 140424 Krivitskaja Anastassia N 2003 Narva SK Maletäht 1567 37 6 1471
25 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 71 6 1628
26 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1571 11 6 1604
27 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1607 -9 3 1643
28 150509 Laas Mart M 2005 Vabaettur 0 0 5 1306
29 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1596 6 6 1561
30 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1333 2 6 1472
31 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1548 41 6 1560
32 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 160 7 1603
33 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1470 46 6 1517
34 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 1 5 1678
35 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 94 6 1628
36 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1351 116 5 1523
37 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1606 1 5 1609
38 130355 Maslov Dmitri M 2004 Narva SK Maletäht 1520 4 3 1607
39 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 0 5 1463
40 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 24 5 1628
41 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1624 40 6 1525
42 150538 Minajev Matvei M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1563 25 6 1566
43 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1627 27 5 1683
44 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 2 5 1625
45 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1447 100 5 1528
46 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1608 13 3 1616
47 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 21 6 1778
48 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1666 -6 5 1636
49 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1403 42 7 1609
50 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 35 6 1712
51 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 0 6 1576
52 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 0 5 1410
53 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1214 -33 5 1311
54 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 0 0 5 1588
55 150245 Panfilova Jelizaveta N 2007 Maleklubi Lootus 1169 100 6 1464
56 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1559 8 6 1580
57 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1621 12 2 1625
58 150627 Potašev Artemi M 2006 Narva SK Maletäht 1331 10 6 1345
59 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 102 5 1383
60 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 5 6 1665
61 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1834 25 6 1898
62 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 0 0 7 1185
63 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 -1 6 1657
64 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1166 -29 5 1447
65 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1198 74 7 1287
66 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1623 -0 4 1604
67 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1598 8 7 1647
68 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1629 -37 6 1691
69 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 -2 6 1755
70 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1619 13 4 1721
71 150242 Sadekov Maksim M 2007 Narva SK Maletäht 1676 23 5 1602
72 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1313 31 5 1420
73 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1547 27 6 1619
74 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1626 -10 7 1609
75 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 18 4 1679
76 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1360 54 7 1433
77 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1355 14 6 1374
78 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1544 47 6 1587
79 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1363 5 4 1251
80 150270 Tomingas Wilhelm M 2006 T. Truusi MKK 0 0 5 1243
81 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1468 17 6 1606
82 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 -8 5 1679
83 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 -19 5 1663
84 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 77 7 1625
85 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1692 5 5 1654
86 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1580 25 7 1631
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017