Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Tallinna koolinoorte võistkondlikud meistrivõistlused males`2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-03-15 - 2017-03-29
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 2 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
37
Kõrgeim tõus
49
Suurim langus
-40
Seeniorid 60
0
Noored 18
34
Mehed
24
Naised
13
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 120103 Aumeister Kristjan M 2003 Mustamäe Loomingumaja 1570 1599 -4 7 1599
2 140400 Bauman Grettel N 2006 Tallinna MK 1615 1584 -2 1 1584
3 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2265 2305 26 9 2357
4 110727 Kerem Kärolin N 2003 Tallinna MK 1601 1640 -14 8 1640
5 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 1614 -35 9 1611
6 150532 Kikas Ott M - - - 0 1077 5 8 1077
7 100700 Klugman Anna Eva N 2002 Vabaettur 1200 1343 -13 4 1343
8 051010 Liebert Erwin M 1999 SK Reval-Sport 1897 1804 12 8 1790
9 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1700 1579 1 6 1591
10 070611 Lisetskaja-Golunova Marina N 1999 Vabaettur 1236 1250 15 9 1250
11 070610 Lisetski-Golunov Andrei M 2001 Vabaettur 1622 1536 49 9 1536
12 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2097 2123 -18 8 2145
13 160148 Maznitsa Leonid M 2001 Vabaettur 1686 1654 8 1 1654
14 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1523 -9 1 1598
15 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2201 2255 11 8 2251
16 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1885 2023 2 8 2026
17 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1654 1764 -1 9 1796
18 070602 Oja Mihkel M 2001 T. Truusi MKK 1377 1337 31 6 1337
19 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1853 1984 7 4 2002
20 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1692 1861 -6 9 1802
21 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2114 2156 22 9 2199
22 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2150 2265 0 9 2176
23 130306 Pohla Paul Aleksander M 2005 Tallinna MK 1396 1617 -26 6 1617
24 120202 Rebane Ralf Aron M 2004 Tallinna MK 1618 1650 7 9 1650
25 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1596 -10 5 1600
26 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1454 1650 -34 5 1624
27 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1627 1689 -16 6 1675
28 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1706 1906 -40 8 1846
29 080327 Taruta Ilja M 2000 Vabaettur 1683 1727 23 7 1727
30 080604 Teder Reene N 2000 Nõmme Noortemaja 0 0 0 7 0
31 080419 Terebunskaja Alina N 1999 Narva SK Maletäht 1582 1542 45 5 1542
32 180101 Tiivel Tuuli N - - - 0 0 0 7 0
33 081005 Tokar Taniel M 2000 SK Reval-Sport 1784 1708 -5 1 1708
34 120205 Uba Kevin Kristjan M 2006 Tallinna MK 1620 1613 -36 7 1613
35 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 1762 -38 9 1716
36 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 2052 -4 9 2096
37 110312 Vainula Rene M 1998 Vabaettur 1598 1620 -9 1 1620
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017