Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-06-01 - 2017-06-01
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 1150 1150
2 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 1407 1407
3 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 1291 1291
Kokku
66
Kõrgeim tõus
72
Suurim langus
-130
Seeniorid 60
0
Noored 18
66
Mehed
51
Naised
15
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 1530 22 7
2 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1611 1600 -21 6
3 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 1636 30 7
4 140400 Bauman Grettel N 2006 Tallinna MK 1596 1628 -21 7
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 1622 17 7
6 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 0 0 4
7 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 72 7
8 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 34 4
9 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 1336 -12 6
10 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 1617 23 7
11 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 1633 56 7
12 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1468 1623 -47 7
13 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1539 1580 3 7
14 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1579 4 7
15 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 1628 20 7
16 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1333 3 6
17 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 1599 6 7
18 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 1334 -12 6
19 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 0 4
20 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 1603 2 6
21 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 0 1312 13 4
22 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 1738 18 7
23 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1316 1512 -3 7
24 150216 Mellikov Miikael M 2007 Nõmme Noortemaja 1515 1604 38 7
25 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 1 5
26 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 1628 6 6
27 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1533 -4 7
28 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3
29 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 1625 19 7
30 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 1401 27 6
31 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 1778 11 7
32 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 1410 8 2
33 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 1574 -28 7
34 131204 Paat Karl M 2005 MK Areng 0 1226 37 6
35 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1560 -19 7
36 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 2123 12 7
37 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 0 0 5
38 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 1361 -130 7
39 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1370 1610 -33 7
40 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 1383 2 4
41 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 1665 13 7
42 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 1657 25 7
43 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 1599 -19 7
44 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 0 0 6
45 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 0 36 4
46 141218 Rosme Margo M 2004 Järva Noorte MK 0 1346 34 6
47 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1629 1691 10 7
48 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 1755 3 7
49 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1542 1613 9 7
50 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1422 1556 -52 6
51 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1313 1420 11 7
52 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 1649 36 7
53 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 1614 -6 7
54 170557 Shchiry Roman M 2010 Mustamäe Loomingumaja 0 0 -8 2
55 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1547 1619 29 7
56 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 1619 16 7
57 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1679 44 7
58 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 28 5
59 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 1679 8 7
60 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 1826 -14 7
61 160128 Turo Ralf M 2007 Tallinna MK 1191 1513 30 7
62 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 29 6
63 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1314 1555 52 7
64 120203 Värton Eva N 2004 Tallinna MK 1524 1599 34 6
65 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 1625 17 7
66 170926 Šafigullin Raul M 2008 MK Chess Continent 0 0 0 3
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017