Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-04-29 - 2017-04-29
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 1174 1174
2 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1261 1261
3 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 1203 1203
4 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 1291 1291
5 170306 Steblevski Daniel M 2006 T. Truusi MKK 0 1200 1200
Kokku
83
Kõrgeim tõus
183
Suurim langus
-42
Seeniorid 60
0
Noored 18
81
Mehed
64
Naised
19
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1477 1573 13 6
2 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1209 1384 -15 5
3 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 1636 -0 7
4 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 1622 31 6
5 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 24 6
6 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 -42 6
7 170530 Ehala Raido M 2009 Lahmuse Kool 0 0 0 3
8 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1599 1475 -11 4
9 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 1406 183 7
10 110718 Güsson Jürgen M 2005 Tartu Kalev 1662 1713 23 5
11 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 1336 -35 5
12 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 1617 2 5
13 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 1633 -7 7
14 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1468 1623 -9 7
15 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1351 -26 4
16 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1599 1647 2 7
17 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1539 1580 7 6
18 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1458 1537 20 6
19 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 0 0 3
20 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 1210 -6 4
21 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1381 1441 58 5
22 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1579 52 7
23 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 1628 19 7
24 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 5
25 160431 Krestinov Hendri M 2005 Saku MK 0 1396 -26 5
26 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 1599 -4 4
27 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 1334 30 5
28 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 1572 -3 5
29 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 1261 18 7
30 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 0 1099 -19 6
31 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 1628 -3 6
32 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1351 1523 -6 6
33 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1316 1512 24 6
34 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 1523 8 7
35 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 7 6
36 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 1628 3 5
37 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1664 1791 38 7
38 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1533 12 7
39 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3
40 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1440 1579 85 7
41 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 1625 15 6
42 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 1778 2 5
43 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1626 1615 19 5
44 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1667 1681 21 6
45 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1515 18 6
46 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 0 0 5
47 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1876 1940 -19 6
48 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 1712 -2 7
49 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1752 1775 48 7
50 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 1410 113 6
51 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 1574 35 6
52 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 0 1588 -24 7
53 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1560 99 7
54 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 2123 12 7
55 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 1361 173 6
56 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1370 1610 -3 6
57 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 1383 16 6
58 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 1665 4 5
59 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 1657 14 7
60 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1166 1447 -27 6
61 170904 Rannaste Marko M - - - 0 0 0 7
62 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1550 28 6
63 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 0 0 3
64 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1629 1691 7 7
65 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 1755 -10 5
66 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1542 1613 2 5
67 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1422 1556 -11 3
68 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 1649 13 4
69 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 1614 -29 7
70 170918 Slavinskaja Maria N - - - 0 0 0 3
71 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 1619 26 5
72 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1679 27 6
73 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 100 5
74 170306 Steblevski Daniel M 2006 T. Truusi MKK 0 0 0 4
75 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1468 1606 -14 7
76 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 1679 17 5
77 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 1663 18 7
78 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 1826 -16 7
79 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 78 6
80 160128 Turo Ralf M 2007 Tallinna MK 1191 1513 35 5
81 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 1640 19 7
82 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 10 7
83 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 1625 -3 4
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017