Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-03-25 - 2017-03-25
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 1356 1356
2 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 1174 1174
3 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 1150 1150
4 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 1383 1383
Kokku
95
Kõrgeim tõus
153
Suurim langus
-36
Seeniorid 60
0
Noored 18
93
Mehed
70
Naised
25
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1477 1573 16 7
2 170548 Aleškevitš Alvin M 2009 Vabaettur 0 0 0 2
3 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1611 1600 35 3
4 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 1636 32 7
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 1622 14 5
6 140732 Bromrah Edward M 2006 Vabaettur 1341 1445 39 7
7 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 -23 6
8 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 145 6
9 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 0 0 4
10 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1610 1601 6 7
11 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 1336 153 7
12 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 1617 7 5
13 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1291 1624 20 6
14 160104 Joakit Annabel N 2007 Rae Huvikool 1146 1293 28 5
15 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 1633 -5 7
16 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1468 1623 -21 6
17 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1539 1580 37 7
18 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1458 1537 20 7
19 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 0 0 3
20 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 1210 4 5
21 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1579 3 6
22 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1333 74 7
23 160431 Krestinov Hendri M 2005 Saku MK 0 1396 11 7
24 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 1599 24 4
25 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 1628 -8 6
26 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1571 1604 -2 6
27 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 1334 52 5
28 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1607 1643 15 7
29 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 0 3
30 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1333 1472 -6 5
31 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 1603 19 7
32 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 1261 -30 5
33 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 1603 23 7
34 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 1738 11 7
35 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 0 1099 59 6
36 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 1628 11 7
37 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1351 1523 42 7
38 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1316 1512 48 7
39 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 1523 12 5
40 150216 Mellikov Miikael M 2007 Nõmme Noortemaja 1515 1604 -25 6
41 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 138 5
42 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 1628 37 6
43 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1664 1791 32 6
44 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1533 18 7
45 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3
46 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1440 1579 9 5
47 170905 Möller Mihkel M - - - 0 0 0 6
48 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 1625 -5 7
49 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 1401 15 7
50 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 1778 -0 6
51 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1626 1615 28 6
52 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1515 -8 6
53 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1876 1940 24 7
54 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 1712 36 7
55 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 1576 -28 5
56 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 1410 -8 1
57 120625 Ossipov Aleksei M 2004 Vabaettur 1227 1505 7 5
58 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 1574 11 6
59 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 0 1588 47 7
60 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 1466 38 7
61 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 -7 3
62 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 62 5
63 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 1383 45 6
64 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 1665 27 7
65 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1166 1447 70 6
66 170904 Rannaste Marko M - - - 0 0 0 6
67 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1550 -11 6
68 170564 Riismaa Pärt M 2009 Tartu Kalev 0 0 0 3
69 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 0 0 2
70 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1629 1691 -6 7
71 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 1755 10 5
72 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1619 1721 -11 5
73 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1613 -11 5
74 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1542 1613 -2 6
75 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1313 1420 116 6
76 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 1649 17 4
77 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 1614 -1 7
78 150518 Sild Johann M 2006 Tallinna MK 1181 1323 64 6
79 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1547 1619 31 7
80 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 1619 16 7
81 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1626 1609 10 6
82 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1679 21 6
83 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 -25 2
84 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1210 1207 22 6
85 160442 Tampere Jürgen M 2007 Vabaettur 1150 1290 101 5
86 170201 Tampere Mattis M 2007 Vabaettur 1189 1166 -12 5
87 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 1584 -26 7
88 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1544 1587 -36 7
89 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1468 1606 60 7
90 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 1663 11 5
91 160128 Turo Ralf M 2007 Tallinna MK 1191 1513 16 6
92 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 50 6
93 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1314 1555 -4 6
94 120203 Värton Eva N 2004 Tallinna MK 1524 1599 8 7
95 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 1625 13 7
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017