Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram

Eesti maleliidu reitingutabel

Arvutatud turniirid

nr id liik algus lõpp nimetus koht/korraldaja periood olek
1307tavamale13. jul 15. julP.Keres-102 mälestusturniir males noortele - EV 100 sariPärnu
Pärnumaa Maleklubi
2018-7 TEHTUD
2018-07-16
2308tavamale12. jul 15. julPaul Keres 102 mälestusturniir males - EV 100 sariPärnu
Pärnu Maleklubi
2018-7 TEHTUD
2018-07-16
3241tavamale09. jul 15. julBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - LiepajaLiepaja, Hotel Amrita
FIDE Balti tsooni president Aris Ozolinš
2018-7 TEHTUD
2018-07-16
4311välkmale07. jul 07. julIlmar Raua eriturniir välkmalesViljandi
Eesti Male Toetusühing koostöös Viljandi Maleklubi CC Felliniga
2018-7 TEHTUD
2018-07-07
Eelmised perioodid
nr
id
liik
algus
lõpp
nimetus
koht/korraldaja
periood
olek
5228tavamale25. apr 01. maiEesti meistrivõistlused males (sh. U20)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-4 TEHTUD
2018-05-02
6229tavamale26. apr 01. maiEesti naiste meistrivõistlused males (sh U20 neiud)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-4 TEHTUD
2018-05-02
7276välkmale23. apr 23. aprVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 14 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-4 TEHTUD
2018-05-02
8275välkmale16. apr 16. aprVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 13 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-4 TEHTUD
2018-05-02
9282kiirmale29. apr 29. aprEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VI etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2018-4 TEHTUD
2018-04-30
10253kiirmale22. apr 22. aprLembit Olli mälestusturniir kiirmales/ Турнир по быстрым шахматам памяти Лембита Олля - EV 100Kohtla-Järve
Spordiklubi Diagonaal
2018-4 TEHTUD
2018-04-23
11246kiirmale21. apr 21. apr19. LEMBIT OLLI MÄLESTUSTURNIIR / 19th LEMBIT OLL MEMORIAL TOURNAMENT - EV 100 sariTallinn
Eesti Maleliit
2018-4 TEHTUD
2018-04-23
12258kiirmale18. apr 18. apr14. Venevere noorte kiirturniir - EV 100 sariVenevere Seltsimaja
Venevere Haridus- ja Kultuuriselts
2018-4 TEHTUD
2018-04-19
13250kiirmale14. apr 15. aprEesti noorte laht. kiirmale MV-d Järve Vene Gümnaasiumi auhindadeleKohtla- Järve
Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
2018-4 TEHTUD
2018-04-18
14281kiirmale14. apr 14. aprEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (V etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2018-4 TEHTUD
2018-04-15
15274välkmale09. apr 09. aprVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 12 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-4 TEHTUD
2018-04-12
16285kiirmale09. apr 09. aprFirmaspordi kevadspartakiaad - maleturniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Firmaspordi Liit
2018-4 TEHTUD
2018-04-10
17268kiirmale07. apr 07. aprXI Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused malesTartu Descates`i Kool
Tartu Descartes`i Kool
2018-4 TEHTUD
2018-04-09
18248kiirmale07. apr 07. aprKRISTIINE OPEN 2018 - EV 100 sariTallinn
Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus / Eesti Maleliit
2018-4 TEHTUD
2018-04-08
19284kiirmale31. mär 31. märKalju Kajaku ja Mart Kaljase mälestusturniirAS Harju Elekter
Keila Maleklubi
2018-4 TEHTUD
2018-04-04
20227tavamale29. mär 01. aprEesti noorte meistrivõistlused U12 noortele ja neidudelePaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit / Tallinna Maleklubi
2018-3 TEHTUD
2018-04-01
21226tavamale29. mär 01. aprEesti noorte meistrivõistlused U18 noortele ja neidudelePaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit / Tallinna Maleklubi
2018-3 TEHTUD
2018-04-01
22222kiirmale24. mär 24. märEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (IV etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2018-3 TEHTUD
2018-03-28
23267tavamale23. mär 24. märSK Maletaht KarikasNarva
Narva SK Maletaht
2018-3 TEHTUD
2018-03-28
24271välkmale19. mär 12. märVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 9 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-3 TEHTUD
2018-03-22
25270välkmale12. mär 12. märVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 8 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-3 TEHTUD
2018-03-22
26269välkmale05. mär 05. märVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 7 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti maleliit
2018-3 TEHTUD
2018-03-22
27279tavamale29. jan 04. vebOrsha 2018Valgevene
2018-3 TEHTUD
2018-03-22
28266võistkondlik20. mär 20. märTALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES (finaal)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Haridusamet / MSK Kasmar
2018-3 TEHTUD
2018-03-22
29236võistkondlik13. mär 13. märTALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES (eelturniir)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Haridusamet / MSK Kasmar
2018-3 TEHTUD
2018-03-18
30254tavamale08. mär 10. märNarva MV 2018 U16Narva
SK Maletaht
2018-3 TEHTUD
2018-03-13
31256kiirmale11. mär 11. märNipernaadi noorte kiirmaleturniirVõnnu, Tartumaa
Võnnu spordiklubi, Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskond
2018-3 TEHTUD
2018-03-12
32221kiirmale10. mär 10. märEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (III etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2018-3 TEHTUD
2018-03-12
33247kiirmale11. mär 11. märVIII Nipernaadi kiirmaleturniir - EV 100 sariVõnnu, Tartumaa
Võnnu spordiklubi, Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskond
2018-3 TEHTUD
2018-03-11
34230võistkondlik03. mär 04. mär34. Eesti omavalitsuste talimängud (male)Viljandi
Eestimaa MSL Jõud
2018-3 TEHTUD
2018-03-05
35252tavamale14. veb 18. vebXII Termo-Eko cup 2018Jurmala
Läti maleliit
2018-3 TEHTUD
2018-03-05
36225tavamale26. veb 28. vebEesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2018 (valikturniir)Spordiklubi Diagonaal
Eesti Maleliit / Kohtla-Järva SK KALEV
2018-2 TEHTUD
2018-03-01
37219kiirmale17. veb 17. vebEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (II etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2018-2 TEHTUD
2018-02-19
38224kiirmale16. veb 17. vebPaul Kerese 102-le sünniaastapäevale pühendatud SK „Maletäht“ karikavõistluse VI etappNarva
SK Maletäht
2018-2 TEHTUD
2018-02-18
39220kiirmale17. veb 17. vebPaul Keres 102. sünniaastapäeva karikaturniir Narvas - EV 100 sariNarva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht
2018-2 TEHTUD
2018-02-17
40215kiirmale10. veb 10. vebEesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmalesPärnu Koidula Gümnaasium
Eesti Maleliit
2018-2 TEHTUD
2018-02-14
41242tavamale19. jan 28. janTata Steel 2018 Amateurs Nine-round tournaments group 3FWijk aan Zee Holland
2018-2 TEHTUD
2018-02-13
42214tavamale02. veb 04. vebEesti maleklubide 2018. aasta meistrivõistlusedPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-2 TEHTUD
2018-02-12
43218kiirmale28. jan 28. janEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (I etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2018-1 TEHTUD
2018-01-31
44223tavamale26. jan 27. janNarva SK Maletaht karikas 5 etappNarva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht
2018-1 TEHTUD
2018-01-31
45212kiirmale27. jan 27. janKiirmaleturniir VINNI VÄLK - EV 100 sariVinni Spordikompleks
Rakvere Maleklubi koostöös Vinni Spordihoonega
2018-1 TEHTUD
2018-01-27
46210kiirmale20. jan 20. janK-Järve SK Valge Ratsu Lahtiste male MV 2018Kohtla-Järve, Spordikeskus
SK Valge Ratsu
2018-1 TEHTUD
2018-01-24
47198välkmale12. jan 12. jan27. Meenutades Paul Kerest välkturniir (Blitz tournament)Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus
ESS Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
2018-1 TEHTUD
2018-01-16
48197kiirmale13. jan 14. jan27. kiirturniir MEENUTADES PAUL KEREST / 27th Paul Keres MemorialOriginal Sokos Hotell Viru konverentsikeskus
ESS Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
2018-1 TEHTUD
2018-01-14
49211võistkondlik15. mär 29. märTallinna koolinoorte võistkondlikud MV reitinguparandusPaul Kerese Malemaja
Tallinna Haridusamet ja Male- ja spordiklubi KASMAR
2018-1 TEHTUD
2018-01-07
50199tavamale04. jan 07. janRahvusvaheline noorteturniir / International Youth Tournament TALLINN 2018Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2018-1 TEHTUD
2018-01-16
51209tavamale25. det 29. detMale festival Jõulud 2017/2018Sankt-Peterburg, Venemaa
Venemaa
2017-6 TEHTUD
2018-01-02
52208kiirmale30. det 30. detTallinna kiirmale lahtised meistrivõistlused 2017Paul Kerese Malemaja
Tallinna MK koostöös SK Reval-Sport
2017-6 TEHTUD
2018-01-02
53207välkmale18. det 18. detVeteranide sügisvälk 2017 (XIII etapp)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-6 TEHTUD
2018-01-02
54206välkmale11. det 11. detVeteranide sügisvälk 2017 (XII etapp)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-6 TEHTUD
2018-01-02
55205välkmale04. det 04. detVeteranide sügisvälk 2017 (XI etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-6 TEHTUD
2018-01-02
5699kiirmale14. det 18. detEuropean Rapid and Blitz Championship 2017Katowice, Poland
Polish Chess Federation
2017-6 TEHTUD
2017-12-21
57155kiirmale17. det 17. detNOORTE SARI SÜGIS 2017; VI etapp - Tallinna Maleklubi JõuluturniirPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-6 TEHTUD
2017-12-21
58174kiirmale16. det 16. detKiviõli linna MV males 2017Kiviõli linn
Lootuse MK
2017-6 TEHTUD
2017-12-21
59173kiirmale15. det 15. detKiviõli linna Lahtised laste MV males 2017Kiviõli linn
Lootuse MK
2017-6 TEHTUD
2017-12-21
60204välkmale27. nov 27. novVeteranide sügisvälk 2017 (X etappPaul Kerese Malemaja
2017-6 TEHTUD
2017-12-18
61203välkmale20. nov 20. novVeteranide sügisvälk 2017 (IX etapp)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-6 TEHTUD
2017-12-18
62202välkmale13. nov 13. novVeteranide sügisvälk 2017 (VIII etapp)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-6 TEHTUD
2017-12-18
63196tavamale22. nov 08. detNarva MV-d 2017 finalNarva Laste Loomemaja
Maris Korstin
2017-6 TEHTUD
2017-12-18
64200kiirmale09. det 09. detSK Maletäht Karikas 4 etappNarva Laste Loomemaja
M.Korstin
2017-6 TEHTUD
2017-12-12
65154tavamale09. det 10. detNOORTE SARI SÜGIS 2017; V etapp - Tallinna noorte lahtised meistrivõistlusedPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-6 TEHTUD
2017-12-11
66184kiirmale03. det 03. detMK Areng meistrivõistlused kiirmalesTallinn
MK Areng
2017-6 TEHTUD
2017-12-11
67189kiirmale02. det 02. detEesti kiirmale meistrivõistlused 2017 (mehed, naised, seeniorid)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-6 TEHTUD
2017-12-11
6874võistkondlik15. mär 29. märTallinna koolinoorte võistkondlikud meistrivõistlused males`2017Paul Kerese Malemaja
Tallinna Haridusamet ja Male- ja spordiklubi KASMAR
2017-6 TEHTUD
2018-01-02
69149tavamale12. nov 25. novFIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2017Tarvisio (Italy)
Accademia Internazionale di Scacchi
2017-5 TEHTUD
2017-12-01
70175võistkondlik25. nov 25. novIda-Virumaa Lahtine võistkondlik maleturniir kuni 8.aa. lasteleKiviõli linn
Lootuse MK
2017-5 TEHTUD
2017-12-01
71186kiirmale25. nov 25. novIX- Saku kiirturniir H.Tomsoni mälestuseksSaku alevik, Teaduse 1, II-korruse saal
Saku Maleklubi
2017-5 TEHTUD
2017-12-01
72176kiirmale19. nov 19. novEestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmalesKuimetsa rahvamajas
Eestimaa Spordiliit JÕUD / Rapla Maakonna Spordiliit
2017-5 TEHTUD
2017-11-20
73195kiirmale18. nov 19. novSK Diagonaal -35Järveküla tee 44, Kohtla-Järve
SK Diagonaal
2017-5 TEHTUD
2017-11-20
74153kiirmale18. nov 18. novNOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva turniirPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-5 TEHTUD
2017-11-19
75187võistkondlik05. nov 10. novLäänemere Maletähed 2017Narva Laste Loomemaja
Narva Laste loomemaja
2017-5 TEHTUD
2017-11-12
76194kiirmale29. okt 29. okt41. A.Hammeri mälestusturniirKohila Spordikeskus
Rapla Maleklubi
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
77193välkmale06. nov 06. novVeteranid 50+ sügisvälk VII turniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
78192välkmale30. okt 30. oktVeteranid 50+ sügisvälk VI turniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
79191välkmale02. okt 02. oktVeteranid 50+ sügisvälkPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
80188välkmale07. nov 07. novLäänemere Maletähed 2017 välkturniirNarva Laste Loomemaja
Narva Laste loomemaja
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
81190tavamale28. okt 05. nov21. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft TegernseeSaksamaa
2017-5 TEHTUD
2017-11-07
82181välkmale05. nov 05. novAVRO-38 mälestusturniir välkmalesTartu
Tartu Spordiselts Kalev
2017-5 TEHTUD
2017-11-05
83172kiirmale04. nov 04. novK-Järve Spordiselts Lahtiste male EV 2017Kohtla-Järve, Spordikeskus
K-Järve Spordiselts Kalev
2017-5 TEHTUD
2017-11-05
84180kiirmale04. nov 04. novAVRO-38 mälestusturniir kiirmalesTartu
Tartu Spordiselts Kalev
2017-5 TEHTUD
2017-11-04
85169välkmale23. okt 23. oktVeteranid 50+ sügisvälk V turniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
86168välkmale16. okt 16. oktVeteranid 50+ sügisvälk IV turniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
87167välkmale09. okt 09. oktVeteranid 50+ sügisvälk III turniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-5 TEHTUD
2017-11-08
88148kiirmale27. okt 30. okt1st FIDE World Youth Rapid & Blitz Chess Ch for Boys and Girls U14-U18Hersonissos Crete, GREECE
Nikos Kalesis - FIDE International Organizer - Tel.: (+30) 6938326161
2017-4 TEHTUD
2017-10-30
89152kiirmale29. okt 29. oktNOORTE SARI SÜGIS 2017; III etapp - Koolivaheaja kiirturniirPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-4 TEHTUD
2017-10-29
90182tavamale27. okt 28. oktNarva SK Maletaht 2 etappNarva, Partisani 2
NLL, Narva SK Maletaht, L. Peleshev, M.Korstin
2017-4 TEHTUD
2017-10-28
91185tavamale06. nov 28. maiMK Areng meistrivõistlused 2016/2017Tallinn
MK Areng
2017-4 TEHTUD
2017-10-28
92179kiirmale21. okt 23. oktEuroopa naiste meistrivõistlused kiir- ja välkmalesMonaco
2017-4 TEHTUD
2017-10-24
93106tavamale21. okt 22. oktIda-Virumaa noorte Lahtised MV males 2017Kohtla-Järve
Svetlana Pritulina
2017-4 TEHTUD
2017-10-23
94107tavamale20. okt 22. oktIda-Virumaa Lahtised MV males 2017Kohtla-Järve
SK Valge Ratsu
2017-4 TEHTUD
2017-10-23
95178 19. sep 19. oktNarva Sugis 2017Narva Laste Loomemaja, Partisani 2
2017-4 TEHTUD
2017-10-19
96151kiirmale15. okt 15. oktNOORTE SARI SÜGIS 2017; II etapp - Tallinna Maleklubi noorte kiirmale MV-dPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-4 TEHTUD
2017-10-16
97177kiirmale14. okt 14. oktK-Järve linna noorte (U10) Lahtiste male EV 2017Kohtla-Järve, Spordikeskus
K-Järve Spordiselts Kalev
2017-4 TEHTUD
2017-10-15
98164kiirmale13. okt 13. oktHillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortelePaide Ühisgümnaasium
Järva Noorte Maleklubi / Paide Ühisgümnaasium
2017-4 TEHTUD
2017-10-14
9995tavamale06. okt 08. oktEesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlusedKohtla-Järve, SK Diagonaal
Eesti Maleliit/ SK Diagonaal
2017-4 TEHTUD
2017-10-08
100166välkmale02. okt 02. oktVeteranid 50+ sügisvälk II turniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-4 TEHTUD
2017-10-28
101171kiirmale29. sep 30. sepSK Maletaht karikasNarva Laste Loomemaja
Maris Korstin
2017-3 TEHTUD
2017-10-01
102170kiirmale01. jun 05. junI kadettide kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlusedValgevene, Minsk
2017-3 TEHTUD
2017-10-01
103163tavamale30. sep 01. oktGunnar Uusi mälestusturniir noorteleTartu
Tartu SS Kalev
2017-3 TEHTUD
2017-10-01
104162tavamale29. sep 01. oktGunnar Uusi mälestusturniir ja Tartu MVTartu
Tartu SS Kalev
2017-3 TEHTUD
2017-10-01
105165välkmale25. sep 25. sepVeteranid 50+ sügisvälk I turniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-3 TEHTUD
2017-09-30
10694tavamale16. sep 26. sepWorld Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017Uruguay, Sheraton Montevideo Hotel
Bernardo Roselli – FIDE IO
2017-3 TEHTUD
2017-09-27
107150kiirmale23. sep 23. sepNOORTE SARI SÜGIS 2017; I etapp - Septembri kiirturniirPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-3 TEHTUD
2017-09-24
108143välkmale23. jul 23. julEesti klubide välkmale meistrivõistlusedPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-3 TEHTUD
2017-09-16
109142välkmale22. jul 22. julEesti meistrivõistlused välkmales (mehed, naised, seeniorid)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-3 TEHTUD
2017-09-16
110139välkmale21. jul 21. julEesti noorte välkmale meistrivõistlused U18 vanuseklassisPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-3 TEHTUD
2017-09-16
111140välkmale21. jul 21. julEesti noorte välkmale meistrivõistlused U14 vanuseklassisPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-3 TEHTUD
2017-09-16
112141välkmale21. jul 21. julEesti noorte välkmale meistrivõistlused U10 vanuseklassisPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-3 TEHTUD
2017-09-16
113109kiirmale11. mär 11. märNõmme kiirmale meistrivõistlusedTallinna Puuetega Inimeste Koda
Paul Kerese nimeline Nõmme Maleklubi
2017-3 TEHTUD
2017-09-16
11496tavamale04. sep 15. sepEuropean Youth Chess Championship 2017Mamaia, Romania
Romanian Chess Federation
2017-3 TEHTUD
2017-09-16
115111kiirmale23. mär 23. märTartu MV kiirmalesTartu Turu 8 maleklass
Tartu Kalev ja Tartu Linn
2017-3 TEHTUD
2017-09-20
116302tavamale28. jun 01. julSAAREMAA 49. KARIKATURNIIR MALES - EV 100 sariKuressaare
Saaremaa Maleklubi
2018-6 TEHTUD
2018-07-01
117299tavamale28. jun 30. junSAAREMAA NOORTE 39. LAHTISED MALEVÕISTLUSED - EV 100 sariKuressaare
Saaremaa Maleklubi
2018-6 TEHTUD
2018-07-01
118300kiirmale30. jun 30. junSaue-Vanamõisa MalefestivalVanamõisa küla
Saue MKK
2018-6 TEHTUD
2018-07-01
119310tavamale16. jun 23. junPskov 2018Pihkva
2018-6 TEHTUD
2018-07-01
120309tavamale09. apr 04. junTartu kevadturniirTartu
Andres Karba
2018-6 TEHTUD
2018-06-30
121259kiirmale21. jun 24. jun2 nd FIDE World Cadet Rapid & Blitz Chess Championships 2018 (U8-U12)BELARUS, Minsk
Belarus Chess Federation
2018-6 TEHTUD
122240tavamale14. jun 20. junBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - PalangaHotel Vanagupe
FIDE Balti tsooni president / Leedu Maleföderatsioon/ SMK Juoda balta
2018-6 TEHTUD
2018-06-21
123237kiirmale17. jun 17. junPaul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sariNõmme Kultuurikeskuses
Nõmme Paul Kerese nim. Maleklubi
2018-6 TEHTUD
2018-06-18
124305kiirmale16. jun 16. junMaardu Karikas 2018 (noortele)Maardu
Maleklubi Kuningas
2018-6 TEHTUD
2018-06-18
125291kiirmale10. jun 10. junTARTU SUVI KIIRTURNIIR/ Tartu Summer Rapid Tournament - EV 100 sariTartu, Eesti Rahva Muuseum
Tartu Spordiselts Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
2018-6 TEHTUD
2018-06-11
126292välkmale09. jun 09. junTARTU SUVI VÄLKTURNIIR/ Tartu Summer Blitz TournamentTartu, Eesti Rahva Muuseum
Tartu Spordiselts Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
2018-6 TEHTUD
2018-06-11
127296kiirmale09. jun 09. junJakob Kiige mälestusturniir - EV 100 sariRakvere
Rakvere Maleklubi
2018-6 TEHTUD
2018-06-11
128249kiirmale02. jun 03. junEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VIII etapp) - EV 100 sariMadsa Spordi – ja Puhkekeskuses
Tallinna Maleklubi
2018-6 TEHTUD
2018-06-05
129280tavamale01. jun 03. junTõrva – Helme XVII maleturniir / Eesti seenioride mv 50+ ja 65+ vanuseklassis - EV 100 sariTõrva linna Spordihoone
Valgamaa Spordiliit koostöös Eesti Maleliiduga
2018-6 TEHTUD
2018-06-05
130286kiirmale27. mai 27. maiKeila linna kiirmaleturniir - EV 100 sariAS Harju Elekter, Keila
Keila Maleklubi
2018-5 TEHTUD
2018-05-28
131297välkmale26. mai 26. maiPaul Kerese tänava maleturniir noortele - EV 100 sariTallinn, Nõmme
Jüri Ratas
2018-5 TEHTUD
2018-05-28
132290välkmale26. mai 26. maiPaul Kerese tänava VIII maleturniir - EV 100 sariTallinn, Nõmme
Jüri Ratas
2018-5 TEHTUD
2018-05-28
133288tavamale18. mai 20. maiSaaremaa Malekuninganna 27.karikaturniirKuressaare
Saaremaa Maleklubi
2018-5 TEHTUD
2018-05-21
134244tavamale18. mai 20. maiEesti noorte meistrivõistlused U10 noortele ja neidudelPärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa MK / EestiMaleliit
2018-5 TEHTUD
2018-05-21
135243tavamale17. mai 20. maiEesti noorte meistrivõistlused U16 noortele ja neidudelPärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa MK / EestiMaleliit
2018-5 TEHTUD
2018-05-20
136239tavamale14. mai 20. maiBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - TallinnPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit/ FIDE Balti tsooni president A.Ozolins
2018-5 TEHTUD
2018-05-20
137245kiirmale18. mai 19. maiSELL GAMES 2018Tartu
EASL
2018-5 TEHTUD
2018-05-20
138283kiirmale13. mai 13. maiEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VII etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2018-5 TEHTUD
2018-05-14
139255kiirmale12. mai 12. maiLaagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018Laagri Kool
Laagri Huvikool ja Laagri Kool
2018-5 TEHTUD
2018-05-14
140289kiirmale12. mai 12. maiVärska Originaal kiirturniir / Värska Originaal Rapid Chess Tournament - EV 100 sariPõlva Kultuurikeskus
Põlva Male-kabeklubi koostöös EML-ga
2018-5 TEHTUD
2018-05-14
141232tavamale04. mai 06. maiEesti noorte meistrivõistlused U8 noortele ja neidudeleNarva Laste Loomemaja
Eesti Maleliit / Spordiklubi Maletäht
2018-5 TEHTUD
2018-05-07
142231tavamale03. mai 06. maiEesti noorte meistrivõistlused U14 noortele ja neidudeleNarva Laste Loomemaja
Eesti Maleliit / Spordiklubi Maletäht
2018-5 TEHTUD
2018-05-07
143161tavamale19. aug 25. augGigant Chess Open PanevezysLeedu
2017-2 TEHTUD
2017-09-07
144160kiirmale23. apr 23. aprLembit Olli mälestusturniir kiirmalesKohtla-Järve
2017-2 TEHTUD
2017-09-07
145159tavamale15. apr 29. aprNarva kevadNarva
2017-2 TEHTUD
2017-09-07
146158tavamale14. apr 16. aprSaare maakonna 2017. a. MV malesKuressaare
2017-2 TEHTUD
2017-09-07
147157tavamale02. aug 10. augEuropean Union Youth ChampionshipAustria
2017-2 TEHTUD
2017-09-06
148156tavamale07. aug 13. augRiga Technical University Open 2017Läti
2017-2 TEHTUD
2017-09-05
14992tavamale18. aug 27. aug15th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14Kouty nad Desnou, Czech Republ
Czech Chess Federation
2017-2 TEHTUD
2017-09-06
15086võistkondlik16. aug 24. augEUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIPRymanów Zdrój, POOLA
Polish Chess Federation
2017-2 TEHTUD
2017-09-05
15188tavamale29. mai 10. junEuropean Individual Chess ChampionshipMinsk, Valgevene
Belarus Chess Federation
2017-2 TEHTUD
2017-09-05
15287tavamale10. apr 22. aprEUROPEAN WOMEN’S INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP 20174* Radisson Blu Hotel Latvija,
Latvian Chess Federation
2017-2 TEHTUD
2017-09-05
15398tavamale16. jun 22. junBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s Liepaja stageEuropa City Amrita Hotel
Latvian Chess Federation
2017-2 TEHTUD
2017-09-05
15490tavamale21. mär 27. märBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s Vilnius stageKarolina Hotel Conference Cent
Lithuanian Chess Federation
2017-2 TEHTUD
2017-09-05
155146kiirmale26. aug 26. augRae Spordikooli lahtised MV males 2017Jüri Gümnaasium
Rae Huvialakool
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
156147tavamale18. aug 19. augPärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlusedKilingi-Nõmme klubi
Pärnumaa maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
157144tavamale01. aug 06. augEesti meeste ja naiste meistrivõistlusedPaul Kerese Malemaja, Tallinn
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
158137tavamale14. jul 16. julP.Kerese mälestusturniir noortele males 2017Pärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
159138tavamale13. jul 16. julP.Keres 101 mälestusturniir malesPärnu Keskraamatukogu
Pärnu maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
160132tavamale06. jul 08. julSAAREMAA NOORTE 38. LAHTISED MALEVÕISTLUSEDKuressaare
Saaremaa Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
161133tavamale06. jul 09. julSAAREMAA 48.KARIKATURNIIR MALESKuressaare
Saaremaa Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
162136kiirmale01. jul 01. julSaue-Vanamõisa MalefestivalVanamõisa küla
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
163131kiirmale18. jun 18. junPaul Keres 101. kiirmaleturniir Avatud NõmmeTallinn, Nõmme Kultuurikeskus
Nõmme P.Kerese MK koostöös Eesti Maleliiduga
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
164130kiirmale03. jun 04. junKiirturniir TARTU SUVI 2017Tartu, Haridus- ja Teadusministeerium
Tartu Spordiselts KALEV
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
16573kiirmale01. jun 01. junTallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
166129kiirmale28. mai 28. maiKeila linna kiirmaleturniirAS Harju Elekter ruumides
Keila Maleklubi koostöös Eesti Maleliiduga
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
167127tavamale26. mai 28. mai16. Tõrva-Helme maleturniir / Eesti seenioride MV-d 50+ ja 65+ vanuseklassisTõrva linna Spordihoone
Valgamaa MK Helme ja Valgamaa Spordiliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
16885tavamale26. mai 28. maiEesti U8 noormeeste ja neidude meistrivõistlusedNarva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht / Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
16984tavamale25. mai 28. maiEesti U14 noormeeste ja neidude meistrivõistlusedNarva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht / Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
170119kiirmale20. mai 20. maiEesti noorte kiirmale meistrivõistlused U8 vanuseastmelePaide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
171120kiirmale20. mai 20. maiEesti noorte kiirmale meistrivõistlused U10 vanuseastmelePaide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
172121kiirmale20. mai 20. maiEesti noorte kiirmale meistrivõistlused U12 vanuseastmelePaide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
173122kiirmale20. mai 20. maiEesti noorte kiirmale meistrivõistlused U14 vanuseastmelePaide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
174123kiirmale20. mai 20. maiEesti noorte kiirmale meistrivõistlused U16 vanuseastmelePaide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
175124kiirmale20. mai 20. maiEesti noorte kiirmale meistrivõistlused U18 vanuseastmelePaide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
176125tavamale19. mai 21. maiSAAREMAA MALEKUNINGANNA 26.KARIKATURNIIR EESTI NAISSEENIORIDE 2017.A. MEISTRIVÕISTLUSED JA SAAREKURESSAARE
SAAREMAA MALEKLUBI
2017-2 TEHTUD
2017-09-08
17772kiirmale14. mai 14. maiTallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
178100kiirmale17. apr 17. aprFirmaspordi kevadspartakiaad`2017 malevõistlusPaul Kerese Malemaja
Eesti Firmaspordi Liit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
179115kiirmale13. mai 13. mai28. Paul Kerese mälestusturniir RaplasRapla vallamaja
Rapla Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
180126kiirmale13. mai 13. maiMaleturniir Värska Originaal 2017Põlva Kultuurikeskuses
Põlva Male-Kabeklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
181116kiirmale07. mai 07. maiLaagri Kool lahtised meistrivõistlused 2017Laagri Kool
Laagri Kool ja Laagri Huvialakool
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
18282tavamale04. mai 07. maiEesti U18 noormeeste ja neidude meistrivõistlusedPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi / Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
18383tavamale04. mai 07. maiEesti U12 noormeeste ja neidude meistrivõistlusedPaul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi / Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
18471kiirmale29. apr 29. aprTallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
185101kiirmale23. apr 23. apr18. Lembit Olli mälestusturniirPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
186112kiirmale19. apr 19. aprVenevere kiirmale turniir noorteleVenevere Seltsimaja
Venevere Haridus- ja Kultuuriselts
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
18776kiirmale08. apr 09. aprEesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlusedKohtla-Järve
Järve Vene Gümnaasium
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
18857kiirmale08. apr 08. aprKRISTIINE OPEN`2017 KIIRMALESTallinna Puuetega Inimeste Koj
Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Eesti Maleliiduga
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
189110kiirmale01. apr 01. aprX Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused malesTartu Descartes`i Kool
Hans Oidjärv
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
19054kiirmale25. mär 25. märTallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
19189võistkondlik24. mär 26. märEesti maleklubide 2017. aasta meistrivõistlusedPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
19280tavamale31. mär 02. aprEesti U10 noormeeste ja neidude meistrivõistlusedPärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa Maleklubi / Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-02
19381tavamale30. mär 02. aprEesti U16 noormeeste ja neidude meistrivõistlusedPärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa Maleklubi / Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
19475tavamale18. mär 20. märEesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2017 (valikturniir)Spordiklubi Diagonaal
Kohtla-Järve SK Kalev ja Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-01
19553kiirmale11. mär 11. märTallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
2017-2 TEHTUD
2017-09-01
19655välkmale20. veb 20. vebVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2017Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
2017-2 TEHTUD
2017-09-01

Arvutamiseks esitatud turniirid

nr
id
liik
algus
lõpp
nimetus
koht/korraldaja
periood
olek
1317tavamale14. jul 19. julKarelskaja SkazkaPetrozavodsk, Venemaa
Venemaa
OOTEL
2312välkmale28. jul 28. julEesti noorte välkmale MV-d 2018Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
3313võistkondlik29. jul 29. julEesti klubide välkmale MV / Est. Team Blitz Chess Open Ch. 2018Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
4314välkmale29. jul 29. julEesti välkmale MV / Estonian ind. Blitz Chess Ch. 2018Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
5217tavamale31. jul 09. aug16th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14Mureck, Austria
AUSTRIAN CHESS FEDERATION
OOTEL
6238kiirmale31. jul 04. aug18th EUROPEAN YOUTH RAPID and BLITZ CHAMPIONSHIP U8,10,12,14,16,18Oradea, Romania
Romanian Chess Federation
OOTEL
7316kiirmale04. aug 04. augKarksi Ratsu kiirmaleturniirKarksi-Nuia
Mulgi valla Karksi piirkond
OOTEL
8265tavamale19. aug 30. augEuropean Youth Chess Championship U8-U18 2018Riga, International Exhibition Centre Kipsala
Latvian Chess Federation
OOTEL
9306kiirmale25. aug 25. augRae Spordikooli lahtised MV males 2018Rae Kultuurikeskus
Rae Huvialakool
OOTEL
10315kiirmale25. aug 25. aug37. Haapsalu Valge Daami kiirturniirHaapsalu
Ailar Ladva, Haapsalu Kergejõustikuklubi
OOTEL
11264võistkondlik23. sep 06. okt43rd World Chess Olympiad 2018Batumi, Georgia
Georgian Chess Federation
OOTEL
12261võistkondlik11. okt 19. okt34th European Club Cup / 23rd European Club Cup for WomenPorto Carras (Greece)
European Chess Union
OOTEL
13262kiirmale16. okt 19. oktWorld Youth U14, U16, U18 Rapid and Blitz Championships 2018Halkidiki, Greece
OOTEL
14263tavamale19. okt 01. novWorld Youth U14, U16, U18 Championships 2018Halkidiki, Greece
OOTEL

Reitinguarvutus: Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017

JuhendTURNIIRI ID
53
JuhendAEG
2017-03-11 - 2017-03-11
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
JuhendARVUTUSE OLEK
TEHTUD
JuhendAJAKONTROLL
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPÕHIPERIOOD
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 1356 1356
2 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1261 1261
3 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 1150 1150
4 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 1352 1352
5 170222 Miilen Nora-Liisa N 2009 Tallinna MK 0 1196 1196
6 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 1265 1265
7 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1251 1251
8 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 1292 1292
9 170902 Vassiljev Maksim M - - - 0 1377 1377
113
Kokku
156
Kõrgeim tõus
-38
Suurim langus
0
Seeniorid 60
110
Noored 18
87
Mehed
26
Naised
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 1530 156 7
2 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1398 1534 -12 5
3 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1605 1613 4 6
4 160101 Allese Marttin M 2001 Lahmuse Kool 0 1480 80 5
5 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1611 1600 -33 6
6 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1209 1384 77 3
7 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 1636 14 6
8 140400 Bauman Grettel N 2006 Tallinna MK 1596 1628 -16 4
9 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 1622 7 7
10 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1609 1628 28 7
11 140732 Bromrah Edward M 2006 Vabaettur 1341 1445 19 7
12 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 33 5
13 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 -17 4
14 160632 Filimonov Ilja M 2001 MK Areng 0 1622 10 6
15 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1494 1603 10 5
16 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 1406 108 7
17 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 0 0 4
18 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1738 1765 2 6
19 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1610 1601 14 6
20 170900 Herman Gustav Georg M - - - 0 0 0 4
21 170901 Herman Rihard Jakob M - - - 0 0 0 2
22 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 1336 15 7
23 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1291 1624 -38 6
24 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 1194 -23 6
25 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 1633 10 7
26 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1351 136 7
27 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1539 1580 18 7
28 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 1210 -4 2
29 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1381 1441 29 3
30 160438 Keba Marek M 2008 MK Areng 0 0 0 5
31 150507 Kimlaychuk Artjom M 2008 T. Truusi MKK 1322 1498 6 6
32 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 1628 -1 6
33 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 6
34 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1333 102 6
35 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 1599 22 6
36 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 1628 28 7
37 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 2
38 161254 Kööp Kristofer M 2009 MK Areng 0 0 0 2
39 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 1334 102 4
40 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 1572 -1 6
41 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1607 1643 -30 6
42 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 0 1
43 150509 Laas Mart M 2005 Vabaettur 0 1306 -2 6
44 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1333 1472 69 6
45 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 1678 39 5
46 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 1261 109 7
47 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 1603 -8 7
48 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 1738 27 7
49 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 0 0 2
50 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 1628 28 7
51 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1351 1523 46 7
52 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 1523 66 5
53 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 44 4
54 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 1628 19 4
55 170222 Miilen Nora-Liisa N 2009 Tallinna MK 0 0 0 3
56 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1664 1791 12 6
57 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1533 39 5
58 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 2
59 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 1610 -16 6
60 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 1401 -23 3
61 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 1778 -9 6
62 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1626 1615 -6 7
63 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1515 -17 6
64 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1876 1940 4 6
65 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 1712 24 5
66 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1752 1775 28 6
67 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 1576 68 5
68 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 1410 56 4
69 120625 Ossipov Aleksei M 2004 Vabaettur 1227 1505 -1 6
70 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 1574 22 6
71 131204 Paat Karl M 2005 MK Areng 0 1226 48 7
72 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1560 -2 6
73 150245 Panfilova Jelizaveta N 2007 Maleklubi Lootus 1169 1464 11 5
74 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 2123 12 7
75 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 1466 -5 7
76 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 2
77 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 4
78 140710 Priks Andre M 2006 Järva Noorte MK 0 1141 -19 6
79 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 1657 -2 7
80 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1166 1447 43 4
81 160708 Rajangu Miikael M 2007 Vabaettur 1137 1347 79 6
82 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1550 15 6
83 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1344 1395 74 7
84 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 1755 2 6
85 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1613 -8 6
86 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1542 1613 -4 5
87 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1313 1420 25 7
88 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 1649 25 7
89 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 1614 17 7
90 110710 Shvedov Maksim M 2004 Vabaettur 1291 1469 3 4
91 150272 Siimon Aaron M 2007 T. Truusi MKK 1296 1473 -1 4
92 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1649 1638 15 5
93 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 1619 23 5
94 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1679 43 7
95 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 -23 3
96 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1210 1207 8 6
97 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 1584 18 6
98 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1544 1587 17 6
99 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1468 1606 -16 6
100 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 1679 3 5
101 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 1663 -25 6
102 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 1826 27 7
103 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 0 5
104 160128 Turo Ralf M 2007 Tallinna MK 1191 1513 -22 4
105 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 1640 -14 4
106 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 35 5
107 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1615 1719 27 7
108 170902 Vassiljev Maksim M - - - 0 0 0 6
109 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1314 1555 11 4
110 170500 Vilbaste Jaan M 2009 - - - 0 0 0 2
111 170501 Vilbaste Jüri M 2009 - - - 0 0 0 1
112 140315 Volkodavov Vladislav M 2005 Vabaettur 1258 1261 54 7
113 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 1625 2 7
Nägemiseks tuleb sisse logida

Arvutusperioodid

aasta mitmes kuupäev olek arvutused
2018 7 2018-08-01 aktiivne arvutusperiood vaata
2018 6 2018-07-01 kinnitatud vaata
2018 5 2018-06-01 kinnitatud vaata
2018 4 2018-05-01 kinnitatud vaata
2018 3 2018-04-01 kinnitatud vaata
2018 2 2018-03-01 kinnitatud vaata
2018 1 2018-02-01 kinnitatud vaata
2017 6 2018-01-01 kinnitatud vaata
2017 5 2017-12-01 kinnitatud vaata
2017 4 2017-11-01 kinnitatud vaata
2017 3 2017-10-01 kinnitatud vaata
2017 2 2017-09-01 kinnitatud vaata

Lae tabel enda arvutisse

Failis on toodud reitingud viimase perioodi seisuga (kuid mitte koos prognoosiga) + viimati üle kantud FIDE reitingud Eesti mängijate kohta.
Valige osalejate nimekirja tüüp:

Swiss Managerile html (xls)

Excelis avatav html (xls)

Excelis avatav (csv)

Swiss Perfectile (txt)
Swiss Manageri ja Swiss Perfecti puhul tuleks valida oma eelistused:
Nimi ja id
Eesti :   FIDE :
Rahvusvaheline (Rtg int)
Rahvuslik (Rtg nat)
* Osalejate nimekirja (xls, csv) puhul väljastatakse nii Eesti kui FIDE info sõltumata valikutest. SM ja SP puhul kasutatakse Eesti nimekuju, kui FIDE baasis seost ei ole. Vajadusel saate programmi importimiseks veergude nimesid ise muuta.
* NB! xls-fail on tegelikult html-tabel. Excel oskab seda õigesti avada ja kuvada, kuid fail tuleks Excelis endas salvestada õige Exceli failina. Swiss Manageri fail sisaldab ainult vajalikke veerge. Kui failis on ülalpool päist üleliigseid ridu, siis need tuleks kustutada, s.t. päise rida peab olema kõige esimene.

Info reitingute arvutamise kohta

Kuidas kaasata turniiri eesti reitingute arvutamiseks?
Selleks tuleb turniir sisestada Eesti male kalenderplaani ehk siia samasse süsteemi ja turniiri parameetrites valida 'Eesti reitinguarvestus' väärtuseks 'Soovin eesti reitingu arvestust'. Pärast seda ilmub turniir automaatselt eraldi arvutamiste nimekirja.

NB! Turniiri andmeid saab igal ajal muuta, kuid mitte enam pärast turniiri reitingute arvutamise alustamist (kui reitingute nimekirjas on turniiri juures märge 'alustatud', 'töös', 'tehtud')! Sel juhul keelatakse turniiri toimumisaja muutmine. Enamasti ei alustata turniiri reitingute arvutamist enne turniiri lõppu (s.t. nii kaua on aega ka turniiri parameetreid muuta).
Mida teha väljaspool Eestit toimuvate turniiridega?
Kui vähegi võimalik, tuleks turniir sisestada samal viisil. Probleemide korral võtke ühendust Eesti Maleliiduga.
Mida tähendab arvutuste prognoos?
Arvutuste prognoos tähendab, et turniiri reitingud on arvutatud, kuid tulemused ei kajastu mängija info juures reitingute real. Reitinguid uuendatakse mängija info juures pärast järgmise perioodi algust.
Kuidas kasutatakse kiirenduskoefitsienti K?
Kasutusel on väga lähedane süsteem FIDE reitingute arvutamise süsteemile. See on Eestis kasutusel alates 15. 09. 2017.

1) Kiir- ja välkmales on K = 20 kõigil juhtudel.
2) Tavamales on üldjuhul K = 20.
3) Tavamales K = 10, kui mängija reiting on vähemalt korra olnud suurem või võrdne 2400 (enne või pärast turniiri), kusjuures sel juhul K enam ei muutu.
4) Tavamales K = 40, kui mängijal on kokku arvesse võetud vähem kui 30 partiid.
5) Tavamales noorematel kui 18-aastased, on K = 40 juhul, kui reiting on väiksem kui 2300. NB! Viimane eeldab sünniaastate õigsust baasis.

NB! K kontrollimist tehakse automaatselt enne konkreetse turniiri arvutamist, s.t. baasis võib hetkel olla valesid väärtusi. See on täiesti normaalne olukord (s.t. nendest erinevustest ei ole vaja eraldi teatada).