Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-03-11 - 2017-03-11
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 1356 1356
2 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1261 1261
3 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 1150 1150
4 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 1352 1352
5 170222 Miilen Nora-Liisa N 2009 Tallinna MK 0 1196 1196
6 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 1265 1265
7 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1251 1251
8 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 1292 1292
9 170902 Vassiljev Maksim M - - - 0 1377 1377
Kokku
113
Kõrgeim tõus
156
Suurim langus
-38
Seeniorid 60
0
Noored 18
110
Mehed
87
Naised
26
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 1530 156 7
2 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1398 1534 -12 5
3 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1605 1613 4 6
4 160101 Allese Marttin M 2001 Lahmuse Kool 0 1480 80 5
5 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1611 1600 -33 6
6 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1209 1384 77 3
7 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 1636 14 6
8 140400 Bauman Grettel N 2006 Tallinna MK 1596 1628 -16 4
9 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 1622 7 7
10 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1609 1628 28 7
11 140732 Bromrah Edward M 2006 Vabaettur 1341 1445 19 7
12 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1363 1570 33 5
13 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 -17 4
14 160632 Filimonov Ilja M 2001 MK Areng 0 1622 10 6
15 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1494 1603 10 5
16 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 1406 108 7
17 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 0 0 4
18 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1738 1765 2 6
19 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1610 1601 14 6
20 170900 Herman Gustav Georg M - - - 0 0 0 4
21 170901 Herman Rihard Jakob M - - - 0 0 0 2
22 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 1336 15 7
23 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1291 1624 -38 6
24 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 1194 -23 6
25 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1515 1633 10 7
26 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1351 136 7
27 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1539 1580 18 7
28 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 1210 -4 2
29 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1381 1441 29 3
30 160438 Keba Marek M 2008 MK Areng 0 0 0 5
31 150507 Kimlaychuk Artjom M 2008 T. Truusi MKK 1322 1498 6 6
32 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 1628 -1 6
33 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 6
34 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1333 102 6
35 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 1599 22 6
36 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 1628 28 7
37 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 2
38 161254 Kööp Kristofer M 2009 MK Areng 0 0 0 2
39 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 1334 102 4
40 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 1572 -1 6
41 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1607 1643 -30 6
42 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 0 0 1
43 150509 Laas Mart M 2005 Vabaettur 0 1306 -2 6
44 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1333 1472 69 6
45 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 1678 39 5
46 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 1261 109 7
47 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 1603 -8 7
48 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1623 1738 27 7
49 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 0 0 2
50 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 1628 28 7
51 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1351 1523 46 7
52 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 1523 66 5
53 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 44 4
54 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1569 1628 19 4
55 170222 Miilen Nora-Liisa N 2009 Tallinna MK 0 0 0 3
56 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1664 1791 12 6
57 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1533 39 5
58 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 2
59 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 1610 -16 6
60 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 1401 -23 3
61 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 1778 -9 6
62 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1626 1615 -6 7
63 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1515 -17 6
64 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1876 1940 4 6
65 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 1712 24 5
66 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1752 1775 28 6
67 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 0 1576 68 5
68 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 1410 56 4
69 120625 Ossipov Aleksei M 2004 Vabaettur 1227 1505 -1 6
70 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 1574 22 6
71 131204 Paat Karl M 2005 MK Areng 0 1226 48 7
72 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1560 -2 6
73 150245 Panfilova Jelizaveta N 2007 Maleklubi Lootus 1169 1464 11 5
74 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 1964 2123 12 7
75 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 1466 -5 7
76 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 2
77 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 4
78 140710 Priks Andre M 2006 Järva Noorte MK 0 1141 -19 6
79 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 1657 -2 7
80 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1166 1447 43 4
81 160708 Rajangu Miikael M 2007 Vabaettur 1137 1347 79 6
82 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1550 15 6
83 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1344 1395 74 7
84 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 1755 2 6
85 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1613 -8 6
86 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1542 1613 -4 5
87 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1313 1420 25 7
88 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 1649 25 7
89 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 1614 17 7
90 110710 Shvedov Maksim M 2004 Vabaettur 1291 1469 3 4
91 150272 Siimon Aaron M 2007 Tallinna MK 1296 1473 -1 4
92 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1649 1638 15 5
93 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1508 1619 23 5
94 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 1679 43 7
95 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 -23 3
96 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1210 1207 8 6
97 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 1584 18 6
98 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1544 1587 17 6
99 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1468 1606 -16 6
100 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 1679 3 5
101 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 1663 -25 6
102 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1848 1826 27 7
103 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 0 0 5
104 160128 Turo Ralf M 2007 Tallinna MK 1191 1513 -22 4
105 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 1640 -14 4
106 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1336 1505 35 5
107 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1615 1719 27 7
108 170902 Vassiljev Maksim M - - - 0 0 0 6
109 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1314 1555 11 4
110 170500 Vilbaste Jaan M 2009 - - - 0 0 0 2
111 170501 Vilbaste Jüri M 2009 - - - 0 0 0 1
112 140315 Volkodavov Vladislav M 2005 Vabaettur 1258 1261 54 7
113 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 1625 2 7
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017