Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
16. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: SAAREMAA NOORTE 39. LAHTISED MALEVÕISTLUSED - EV 100 sari

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-06-28 - 2018-06-30
KohtKoht
Kuressaare
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
45 minutit + 30 sekundit iga käigu eest
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 180620 Vahter Siimeon M 2010 Saaremaa MK 1218 0 0
Kokku
49
Kõrgeim tõus
96
Suurim langus
-105
Seeniorid 60
0
Noored 18
48
Mehed
39
Naised
10
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1251 -56 4 1362 1459
2 170954 Babris Rihards M 2010 - - - 1200 -52 3 1139 1144
3 170952 Blank Sebastian M 2008 Saaremaa MK 1159 18 3 0 0
4 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1792 7 7 1961 1822
5 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 1237 39 6 1404 1401
6 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1590 18 7 1617 1595
7 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1609 -4 7 1749 1677
8 080126 Dukova Sofia N 2011 Vabaettur 968 -19 2 1033 1030
9 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1216 40 6 1263 1212
10 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1499 -68 7 1530 1338
11 180222 Hajanen Oliver M 2008 Rae Huvikool 1110 30 2 1244 0
12 180623 Jaaksoo Uku M 2008 Vanalinna Hariduskolleegium 0 0 3 0 0
13 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1382 36 7 1517 1605
14 180619 Juhkental Juuta N - - - 0 0 7 0 0
15 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1368 15 7 1570 1561
16 161202 Kirss Illimar M 2006 Saaremaa MK 1308 -44 6 0 0
17 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1627 -11 7 1845 1670
18 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1788 -20 7 1820 1698
19 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1670 -28 6 1759 1651
20 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1463 -64 6 1603 1605
21 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1471 -2 7 1598 1641
22 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1550 -25 7 1612 1603
23 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 66 5 1360 1385
24 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1570 -13 6 1461 1591
25 180622 Lulla Edward M 2009 Saaremaa MK 0 0 3 0 0
26 161204 Lulla Helena N 2006 Saaremaa MK 1054 -53 6 0 0
27 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1513 71 7 1770 1631
28 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 1325 -36 7 1407 1577
29 140704 Orglaan Kristofer M 2005 Saaremaa MK 1364 -47 6 1295 1257
30 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 -105 6 1347 1335
31 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1399 38 7 1529 1511
32 171222 Ovtšinnikov Roman M 2008 MK Chess Continent 0 -27 5 1162 1154
33 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1659 -78 7 1610 1603
34 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 1363 56 7 1515 1606
35 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1497 -14 7 1597 1590
36 171204 Poudel Oliver M 2007 - - - 1135 12 6 0 0
37 161203 Pääsukene Mart M 2006 Saaremaa MK 1058 12 6 0 0
38 180507 Rajandu Aaron M 2010 - - - 0 40 4 1171 1198
39 161200 Rang Jaagup M 2005 Saaremaa MK 1120 0 6 0 0
40 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1553 15 7 1693 1749
41 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1770 62 7 1859 1803
42 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1709 46 7 1794 1713
43 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1469 96 7 1621 1624
44 150635 Seppel Raul M 2005 Saaremaa MK 1166 39 6 1187 1187
45 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 -18 7 1492 1517
46 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1709 26 7 1788 1756
47 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1669 2 6 1705 1680
48 180621 Vahter Saamuel M 2008 Saaremaa MK 0 0 3 0 0
49 180620 Vahter Siimeon M 2010 Saaremaa MK 0 0 5 0 0
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017