Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
22. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: 34. Eesti omavalitsuste talimängud (male)

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-03-03 - 2018-03-04
KohtKoht
Viljandi
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 min + 3 sek käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 180308 Ansi Laura Liis N Pärnumaa 0 1007 0
2 180303 Joamets Aivo M Viljandimaa 0 1779 0
3 180304 Lihtne Eha N Viljandimaa 0 1401 0
4 180302 Liiv Roger M Järvamaa 0 1945 0
5 180305 Lill Rendo M Viljandimaa 0 1314 0
6 180311 Mustonen Ilkka M Saaremaa 0 1805 0
7 180310 Õmblus Anne Marie N Viljandimaa 0 1303 0
8 160167 Sonn Kristin Kairit N 2003 - - - 0 1110 0
9 180309 Soo Hugo M Viljandimaa 0 1260 0
10 180306 Tagobert Elisabeth N Pärnumaa 0 1406 0
Kokku
116
Kõrgeim tõus
50
Suurim langus
-41
Seeniorid 60
14
Noored 18
36
Mehed
73
Naised
43
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 110302 Abramov Roman M 1972 SK Diagonaal 1910 1891 -6 9 1940
2 110801 Adalov Sergei M - - - 0 1454 -28 7 1454
3 180308 Ansi Laura Liis N Pärnumaa 0 0 0 6 0
4 121007 Beljajeva Diana N 2003 Maleklubi Lootus 1477 1629 -16 7 1645
5 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1670 1721 4 7 1791
6 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1571 1691 17 6 1712
7 030540 Burkova Milde N 1951 Saaremaa MK 1857 1963 -18 7 1968
8 110326 Derevjanko Dmitri M 2002 Maleklubi Lootus 1688 1768 -11 7 1780
9 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1753 1826 1 8 1824
10 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 1475 9 5 1490
11 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2114 2228 35 9 2103
12 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1550 1682 -13 7 1661
13 060213 Hansen Jüri M 1956 Vanad Olümpiaalad 2043 1988 -28 7 2006
14 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1771 1776 50 8 1817
15 040061 Heinmets Tõnu M 1991 Pärnumaa MK 2040 2120 18 8 2054
16 170226 Herdoja Eero M - - - 0 1700 -41 8 1700
17 030076 Hermlin Üllar M 1941 Rakvere MK 2155 2148 11 7 2166
18 060212 Hommik Aivo M 1964 Vanad Olümpiaalad 0 2164 7 9 2164
19 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1431 1581 -40 9 1584
20 180303 Joamets Aivo M Viljandimaa 0 0 0 9 0
21 070400 Jurtov Aleksei M 1997 Maleklubi Lootus 1716 1825 -10 9 1759
22 030120 Kallas Martin M 1968 Saaremaa MK 1916 2019 -29 8 2037
23 130335 Kalvet Tõnu M 1970 MK Faalanks 1602 1676 0 6 1700
24 030124 Kanep Siim M 1984 MK Faalanks 2240 2340 10 9 2340
25 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 1000 1140 -11 5 1174
26 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1286 1384 -8 7 1451
27 030136 Kass Viktor M 1945 Põlva MK 1815 1903 -25 7 1885
28 030140 Kert Andres M Haapsalu MK 1818 1796 -5 7 1796
29 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1655 1769 11 9 1670
30 030157 Kolk Marek M 1978 - - - 2162 2302 7 7 2302
31 071001 Kõrge Kaia N Võru MK 1200 1190 -3 8 1190
32 030566 Kõrge Kersti N 1966 Põlva MK 1862 1855 -2 8 1855
33 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1204 -1 5 1261
34 111015 Kruusamägi Uku M - - - 0 1347 -12 6 1347
35 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2229 2357 -41 9 2418
36 030186 Kuldsepp Tanel M 1972 Viljandi MS 2233 2142 -6 9 2142
37 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1642 1678 26 9 1651
38 030189 Kure Jaanus M Jõgevamaa 1814 1767 21 6 1767
39 160421 Kährik Maarja M - - - 0 1144 25 4 1144
40 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 1556 -34 7 1611
41 060201 Laigna Marko M 1978 Viimsi MS Apones 1853 1907 -8 8 1879
42 030214 Lehemets Eiki M 1962 Pärnumaa MK 2071 2045 0 8 2045
43 060209 Leuska Ester N 1977 Harjumaa 0 1682 10 8 1682
44 180304 Lihtne Eha N Viljandimaa 0 0 0 8 0
45 180302 Liiv Roger M Järvamaa 0 0 0 7 0
46 180305 Lill Rendo M Viljandimaa 0 0 0 6 0
47 040150 Lillemäe Mary-Heleen N 1994 Pärnumaa MK 1511 1670 -8 9 1670
48 030577 Lõhmus Enda N 1943 Harjumaa 1582 1609 -32 9 1609
49 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2105 2213 -10 9 2178
50 030245 Metsala Heiki M 1967 Rakvere MK 2015 2006 17 6 1980
51 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1722 1869 21 8 1839
52 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1735 1626 29 7 1608
53 030255 Mõndresku Ion M 1951 Viljandi MS 2036 2072 3 7 2072
54 180311 Mustonen Ilkka M Saaremaa 0 0 0 9 0
55 060318 Mägi Kalju M Järvamaa 0 2008 -13 7 2008
56 050557 Mänd Kalev M 1992 Haapsalu MK 1692 1738 -29 6 1738
57 160420 Mändmaa Villem M - - - 0 1002 23 8 1002
58 030584 Narva Triin N 1994 SK Reval-Sport 2136 2019 -16 8 2023
59 060305 Naurits Kai N Rapla MK 0 1755 -8 6 1755
60 161227 Nebokat Rasmus M 2007 - - - 0 1076 -13 5 1076
61 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2184 2211 49 8 2292
62 130321 Norlamo Sarabella Rita N 2003 Tartu Kalev 1724 1746 30 9 1723
63 100500 Novikov Sergei M 1961 SK Diagonaal 1729 1818 -5 9 1847
64 140325 Ojala-Bakradze Eve N 1965 - - - 0 1615 -13 8 1615
65 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1944 2131 13 8 2002
66 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2111 2163 9 9 2199
67 180310 Õmblus Anne Marie N Viljandimaa 0 0 0 8 0
68 140704 Orglaan Kristofer M Saaremaa MK 1364 1257 38 7 1257
69 070631 Paan Karel M 1998 Pärnu Spordikool 1703 1762 28 8 1762
70 030294 Pagar Kalev M 1960 Rakvere MK 2101 2026 22 9 2034
71 030589 Pani Laivi N 1969 Tartumaa 2037 1935 -7 8 1859
72 130716 Parik Kerttu-Lisett N 2008 Saue MK 1292 1241 -18 2 1252
73 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1814 1921 -9 9 1961
74 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1811 1928 7 9 1943
75 030306 Peebo Kalle M 1949 Tartu Kalev 2247 2179 -15 9 2154
76 100301 Piip Tarvo M 1977 Saue MK 0 2118 1 8 2118
77 030599 Põlendik Tiina N 1948 - - - 1715 1753 15 6 1719
78 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1477 1618 -31 7 1590
79 030595 Pool Silvi N Pärnumaa MK 1846 1941 -19 7 1941
80 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1593 1561 21 7 1468
81 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 1447 1 6 1543
82 030596 Pritulina Svetlana N 1971 SK Valge Ratsu 2023 1960 37 7 1857
83 030333 Päären Hugo M 1946 Rapla MK 2260 2172 11 9 2172
84 180307 Raudsepp Eva Maria N Rakvere 0 0 0 2 0
85 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2176 2138 11 9 2079
86 140703 Rebane Marie Eike N Saaremaa MK 1166 1166 4 5 1166
87 050804 Reiman Arvo M 1950 Põlva MK 2255 2196 20 9 2196
88 160168 Roosaar Risto M 1948 - - - 0 1918 -15 8 1918
89 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 1335 -11 8 1244
90 030613 Simenson Margit N 1967 Viljandi MS 1934 1873 -13 7 1873
91 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1933 2095 -20 8 2069
92 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1591 1652 17 7 1636
93 160167 Sonn Kristin Kairit N 2003 - - - 0 0 0 7 0
94 180309 Soo Hugo M Viljandimaa 0 0 0 6 0
95 080421 Soolo Jüri M 1965 Viljandimaa 1688 1756 -11 7 1757
96 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 1483 4 8 1517
97 051112 Särgava Ants M 1969 Viljandi MS 0 2237 -4 9 2237
98 080306 Taaber Sander M 1998 MK Tahk 1235 0 22 6 0
99 180306 Tagobert Elisabeth N Pärnumaa 0 0 0 8 0
100 150305 Tammepõld Laureta N 2005 - - - 0 1528 2 5 1508
101 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 1597 -37 5 1614
102 180301 Tiik Karolin N Haapsalu 0 0 0 3 0
103 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1979 2031 7 9 2118
104 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1562 1688 -10 9 1694
105 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 1270 -25 3 1292
106 150226 Tropp Ainar M 2005 - - - 0 1556 -7 6 1562
107 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1944 2062 20 9 2096
108 071202 Uurits Karel M 1970 Saue MK 1875 1937 5 8 1919
109 030490 Vaher Eino M 1961 Rakvere MK 2255 2181 -1 8 2204
110 030622 Vahter Lea N 1961 Harjumaa 1781 1580 13 5 1599
111 030624 Vahtra Tuuli N 1989 Võru MK 2062 2059 -8 5 2059
112 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1891 1947 14 8 1957
113 120176 Valmsen Marju N 1956 Vanad Olümpiaalad 0 1617 8 8 1617
114 030510 Videvik Edik M 1960 Rakvere MK 1881 1820 -1 5 1805
115 051119 Viikmaa Karmen N 1983 Tartu Kalev 1878 1935 8 9 1941
116 030700 Vorobjov Pavel M 1981 Tartu Kalev 2294 2343 13 9 2344
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017