Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
22. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2018 (valikturniir)

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-02-26 - 2018-02-28
KohtKoht
Spordiklubi Diagonaal
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
1-3 voor (30 min + 15s); 4-7 voor (90 min + 30s)
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171204 Poudel Oliver M 2007 - - - 1135 0 0
2 150613 Sirotkin Anton M 2007 Sillamäe SK Kalev 1250 0 0
3 180205 Vassiljev Eric M 2006 MK Areng 1084 0 0
Kokku
88
Kõrgeim tõus
106
Suurim langus
-104
Seeniorid 60
0
Noored 18
88
Mehed
61
Naised
27
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1428 18 4 1526 1581
2 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1641 -58 7 1654 1617
3 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1177 6 7 1276 1054
4 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 1257 -92 7 1142 0
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1745 44 7 1870 1812
6 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1575 -4 7 1723 1712
7 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1487 -46 7 1390 1438
8 150508 Butenko Nikolai M 2005 Maleklubi Lootus 0 -41 7 1548 1577
9 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1548 -44 7 1511 1504
10 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1496 13 7 1577 1581
11 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1556 -65 7 1487 1577
12 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1497 18 7 1682 1657
13 080126 Dukova Sofia N 2011 Vabaettur 0 -4 6 0 0
14 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1333 1 5 1416 1392
15 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1675 30 7 1693 1676
16 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1317 93 7 1501 1324
17 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1570 -20 7 1658 1661
18 180115 Harlamov Pjotr M 2006 SK Valge Ratsu 0 -9 6 1218 0
19 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1549 1 7 1667 1665
20 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1392 39 7 1576 1584
21 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1489 -25 7 1493 1527
22 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1590 -18 7 1615 1639
23 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1542 -54 7 1535 1610
24 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 1016 -16 6 1140 1174
25 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1172 2 7 1272 1218
26 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1422 -32 5 1567 1561
27 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1632 52 7 1731 1664
28 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 19 6 1479 1528
29 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1770 18 7 1745 1698
30 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1655 -13 7 1660 1651
31 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 -23 6 1174 0
32 171000 Kuzmits Ivan M 2009 Sillamäe SK Kalev 1204 13 4 1404 0
33 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1504 20 6 1593 1605
34 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1558 -27 7 1676 1640
35 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1535 -104 6 1574 1616
36 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1634 -18 7 1571 1570
37 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 -13 6 1592 1598
38 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 -31 6 1378 1385
39 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1457 -8 6 1521 1605
40 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1610 32 7 1767 1717
41 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 990 -21 7 1044 0
42 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 20 7 1789 1692
43 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1587 4 7 1686 1665
44 160646 Maksimova Irena N 2007 Maleklubi Lootus 0 -75 6 1274 1350
45 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1432 27 7 1627 1603
46 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1449 24 6 1754 1636
47 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1644 -6 7 1731 1645
48 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1484 25 7 1619 1646
49 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1757 51 7 1723 1756
50 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1693 106 7 1824 1795
51 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1353 -25 6 1594 1625
52 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1547 40 7 1534 1603
53 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 1394 -27 7 1544 1606
54 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1597 -56 7 1643 1612
55 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 4 7 1313 1265
56 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 18 7 1300 1251
57 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1677 -34 7 1681 1705
58 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1417 -35 7 1498 1419
59 171204 Poudel Oliver M 2007 - - - 0 0 6 0 0
60 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1304 63 7 1480 1406
61 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1346 -18 7 1505 1502
62 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1745 4 7 1740 1655
63 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1683 23 6 1710 1648
64 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1556 -4 7 1679 1596
65 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1577 2 7 1586 1601
66 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1383 8 6 1491 1488
67 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1571 -24 4 1710 1715
68 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1631 10 7 1748 1679
69 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1221 15 7 1309 1381
70 130707 Sala Emil M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1143 65 7 1319 1272
71 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1451 -31 6 1558 1617
72 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1497 51 7 1593 1624
73 150613 Sirotkin Anton M 2007 Sillamäe SK Kalev 0 0 6 0 0
74 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1516 -21 6 1699 1593
75 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1636 56 7 1875 1751
76 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1551 40 7 1599 1636
77 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1313 38 7 1473 1458
78 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1408 5 5 1424 1427
79 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1603 11 7 1616 1583
80 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1298 0 5 1350 1418
81 120619 Timofejeva Polina N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 1360 71 7 1330 1267
82 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 4 7 1670 1694
83 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1665 46 7 1804 1722
84 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1217 -58 6 1218 0
85 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 1050 -11 6 1100 1064
86 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1339 -8 7 1312 1286
87 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1213 -16 6 1299 1295
88 180205 Vassiljev Eric M 2006 MK Areng 0 0 6 0 0
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017