Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
19. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Paul Kerese 102-le sünniaastapäevale pühendatud SK „Maletäht“ karikavõistluse VI etapp

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-02-16 - 2018-02-17
KohtKoht
Narva
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
“A”- 15 minn + 3 lisasekundit
JuhendAvaperiood
kiirmale ( 2 vooru, koef = 1 )
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 0.7 )
Kokku
36
Kõrgeim tõus
40
Suurim langus
-31
Seeniorid 60
0
Noored 18
36
Mehed
24
Naised
12
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
1 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1177 -7 3 1276 -5 1 1054
2 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1620 3 4 1652 -3 2 1643
3 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1487 -14 3 1390 -6 2 1438
4 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1556 -9 4 1487 -1 2 1577
5 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1333 23 4 1416 -10 1 1392
6 161249 Erikson Robert M 2008 Narva SK Maletäht 1232 -31 3 1250 -4 1 1250
7 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1190 -6 3 1283 4 2 1320
8 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1326 10 1 1369 -11 2 1379
9 180229 Grigorjeva Vera N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0 0 2 0
10 180115 Harlamov Pjotr M 2006 SK Valge Ratsu 0 -4 2 1218 -6 2 0
11 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1489 -16 3 1493 -18 2 1527
12 171000 Kuzmits Ivan M 2009 Sillamäe SK Kalev 1204 8 4 1404 9 2 0
13 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1535 14 4 1574 -4 2 1616
14 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 1054 -17 2 1176 8 2 0
15 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1634 -15 4 1571 8 2 1570
16 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1457 -6 3 1521 -4 2 1605
17 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1587 20 4 1686 10 2 1665
18 180228 Massalin Artjom M 2007 Narva SK Maletäht 0 0 4 0 0 1 0
19 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1644 1 4 1731 10 2 1645
20 161213 Mukonin Maksim M 2008 Narva SK Maletäht 1205 -19 3 1199 -9 1 1144
21 150610 Panova Marta N 2007 Sillamäe SK Kalev 1597 -9 4 1643 -11 2 1612
22 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1417 40 4 1498 9 2 1419
23 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 -15 3 1573 11 2 1590
24 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1304 26 4 1480 8 2 1406
25 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1556 37 4 1679 10 2 1596
26 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1631 -4 4 1748 3 2 1679
27 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1221 -14 3 1309 -12 1 1381
28 130707 Sala Emil M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1143 13 4 1319 -2 1 1272
29 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1347 -11 4 1251 20 2 1252
30 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1516 7 3 1699 -11 2 1593
31 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1408 1 3 1424 8 2 1427
32 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1298 -29 4 1350 14 2 1418
33 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1217 25 4 1218 -4 1 0
34 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1213 30 2 1299 -18 2 1295
35 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1277 -27 4 1329 1269
36 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1605 -4 4 1696 3 1 1634
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017