E T K N R L P
19. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
    |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
LISAINFO

Narva SK Maletaht karikas 5 etapp

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-01-26 - 2018-01-27
KohtKoht
Narva Laste Loomemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
1. periood : 2018-02-01
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
A turniir - 1-6 voor 15+3, B ja C turniir - 1-2 vo
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
42
Kõrgeim tõus
49
Suurim langus
-41
Seeniorid 60
0
Noored 18
38
Mehed
31
Naised
11
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1177 1227 49 6 1054
2 110500 Anjuhhin Aleksei M 1963 Narva SK Maletäht 2271 2249 10 5 2257
3 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1487 1403 -13 6 1438
4 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1556 1491 -4 3 1577
5 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1333 1415 -13 6 1392
6 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1190 1302 -19 4 1320
7 030055 Firstov Juri M 1982 Narva SK Maletäht 2164 2258 -1 5 2220
8 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1326 1385 -16 6 1379
9 150401 Gubanchikov Mihhail M 2007 - - - 1639 1663 24 6 1603
10 180115 Harlamov Pjotr M 2006 SK Valge Ratsu 0 0 -3 1 0
11 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1059 1112 -15 5 1125
12 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1489 1515 -22 6 1527
13 170942 Kossenko Tihhon M 2009 Narva SK Maletäht 1196 1168 0 5 1196
14 171000 Kuzmits Ivan M 2009 Sillamäe SK Kalev 1204 1409 -5 5 0
15 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1535 1581 -7 5 1616
16 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 1054 1202 -26 4 0
17 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1634 1583 -12 6 1570
18 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1460 1520 1 5 1605
19 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1671 1544 -10 5 1539
20 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1656 1730 6 6 1645
21 161213 Mukonin Maksim M 2008 Narva SK Maletäht 1205 1178 21 6 1144
22 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1417 1455 43 6 1419
23 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1304 1473 -2 6 1406
24 171217 Protassova Evelina N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 0 5 0
25 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1556 1678 1 5 1596
26 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 1216 -1 5 0
27 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1577 1594 -8 5 1601
28 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1650 1730 18 6 1679
29 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1221 1322 -13 3 1381
30 130707 Sala Emil M 2005 SK Diagonaal 1143 1301 18 5 1272
31 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1347 1292 -41 5 1252
32 161261 Shmutov Ivan M 2008 Kohtla-Järve 0 0 0 5 0
33 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1534 1710 -3 5 1593
34 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1432 1440 -19 5 1427
35 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1298 1363 -13 6 1418
36 030465 Tolmatšov Eduard M 1963 Narva MK Kaissa 2174 2186 8 5 2178
37 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1217 1216 2 5 0
38 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1213 1300 -1 5 1295
39 030508 Vergun Dmitri M 1979 Narva SK Maletäht 2171 2187 -23 5 2193
40 080653 Zubehhin Aleksei M 2000 Narva SK Maletäht 1862 1829 16 5 1871
41 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1277 1280 49 6 1269
42 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1619 1679 22 5 1634
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017