Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (II etapp)

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-02-17 - 2018-02-17
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 min + 3 sek käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 130324 Basarab Mark M 2002 Vanad Olümpiaalad 0 1501 0
2 080126 Dukova Sofia N 2011 Vabaettur 996 1020 0
3 180230 Lõiv Markus M 2002 - - - 0 1205 0
4 180200 Lugantsev Anton M 2009 MK Chess Continent 0 1063 0
5 080125 Savustyan Arseniy M 2007 Vabaettur 0 1582 0
Kokku
90
Kõrgeim tõus
41
Suurim langus
-42
Seeniorid 60
0
Noored 18
90
Mehed
67
Naised
23
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1487 1566 -6 6 1593
2 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1641 1654 6 6 1617
3 171011 Andreeva Olga N 2010 Maleklubi Lootus 0 1005 -13 3 0
4 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1579 1584 21 7 1593
5 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1196 1344 -9 4 1415
6 130324 Basarab Mark M 2002 Vanad Olümpiaalad 0 0 0 6 0
7 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1535 1548 -17 6 1599
8 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 1230 1260 3 7 1260
9 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 1257 1142 4 5 0
10 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1745 1870 36 7 1812
11 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1548 1511 35 7 1504
12 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1496 1577 23 7 1581
13 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1497 1682 29 7 1657
14 080126 Dukova Sofia N 2011 Vabaettur 0 0 0 3 0
15 171104 Gerasimova Eva N 2010 Maleklubi Lootus 0 0 0 2 0
16 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1317 1501 20 6 1324
17 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1549 1667 6 7 1665
18 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1392 1576 25 5 1584
19 171202 Jarts Nikita M 2010 T. Truusi MKK 1099 1218 3 5 0
20 171014 Jepifanov Daniil M 2010 MK Areng 0 0 0 5 0
21 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1581 1540 -6 7 1653
22 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1382 1569 -15 6 1605
23 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1590 1615 14 7 1639
24 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1542 1535 6 6 1610
25 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1428 1582 -4 5 1577
26 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1385 1547 -7 7 1611
27 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1406 1648 -42 7 1657
28 080127 Klais Markus M 2006 - - - 0 1022 -9 7 0
29 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1632 1731 5 6 1664
30 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1479 12 7 1528
31 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1655 1660 18 7 1651
32 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 1174 -8 6 0
33 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1504 1593 9 6 1605
34 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1421 1622 9 6 1641
35 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1397 1548 -11 4 1600
36 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1610 1767 -7 7 1717
37 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1316 1359 -26 6 1417
38 160155 Lillemaa Henry M 2005 Rae Huvikool 0 1145 -10 6 1145
39 180230 Lõiv Markus M 2002 - - - 0 0 0 6 0
40 180200 Lugantsev Anton M 2009 MK Chess Continent 0 0 0 6 0
41 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 990 1044 -11 3 0
42 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 1789 15 6 1692
43 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 1550 -33 7 1590
44 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1432 1627 18 6 1603
45 150216 Mellikov Miikael M 2007 Nõmme Noortemaja 1515 1601 -34 7 1601
46 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1449 1754 11 7 1636
47 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1547 1662 -42 6 1712
48 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1317 1475 6 7 1598
49 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3 0
50 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1443 1711 3 7 1648
51 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1757 1723 20 7 1756
52 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 1349 1515 -17 6 1577
53 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1928 2115 19 7 2002
54 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1722 1874 5 7 1795
55 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1440 1590 -33 7 1571
56 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1274 1453 5 6 1591
57 171222 Ovtšinnikov Roman M 2008 MK Chess Continent 0 1151 -14 6 0
58 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 1394 1544 9 7 1606
59 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 1499 -35 5 1543
60 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 1313 -4 4 1265
61 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1300 4 7 1251
62 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 1388 1 6 1407
63 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1591 1773 -1 7 1789
64 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1346 1505 30 7 1502
65 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1745 1740 19 7 1655
66 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1399 1503 -9 6 1581
67 180106 Rähn Ronan M 2010 Rae Huvikool 0 0 0 5 0
68 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1604 -27 6 1600
69 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1451 1558 6 6 1617
70 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1694 1728 -13 6 1720
71 080125 Savustyan Arseniy M 2007 Vabaettur 0 0 0 7 0
72 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1497 1593 3 7 1624
73 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1627 1704 14 7 1675
74 171221 Skorokhod Deniss M 2010 MK Chess Continent 0 1121 7 4 0
75 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1636 1875 -3 7 1751
76 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1686 1808 -22 7 1846
77 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1313 1473 -14 6 1458
78 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1196 1255 -6 6 1243
79 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 1114 -27 5 0
80 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1603 1616 9 6 1583
81 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1670 20 7 1694
82 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1546 1762 -4 7 1654
83 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1665 1804 3 7 1722
84 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1651 1671 0 6 1683
85 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1831 1873 36 7 1874
86 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1252 1419 0 6 1559
87 171013 Veski Uku Rudolf M 2009 Rae Huvikool 0 1298 41 7 0
88 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1376 1592 -39 7 1633
89 180206 Vili Uku M 2010 Vabaettur 0 0 0 4 0
90 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1513 1691 -8 7 1621
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017