E T K N R L P
19. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
    |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
LISAINFO

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (I etapp)

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-01-28 - 2018-01-28
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
1. periood : 2018-02-01
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 min + 3 sek käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
93
Kõrgeim tõus
41
Suurim langus
-46
Seeniorid 60
0
Noored 18
93
Mehed
74
Naised
19
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1533 1581 -15 5 1593
2 180121 Albrecht Andero M 2005 - - - 0 0 2 6 0
3 140439 Aleksejev Artjom M 2008 MK Areng 1641 1632 22 7 1617
4 140722 Anis Dinara N 2006 MA Vabaettur 1605 1603 -19 7 1593
5 180116 Banhard Markus M 2008 Tartu Kalev 0 0 0 5 0
6 121111 Beda Pjotor M 2004 MA Vabaettur 1546 1594 -46 5 1599
7 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 1282 1298 -11 4 0
8 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 1257 1148 -6 3 0
9 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1736 1853 16 7 1812
10 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 1158 1304 5 5 0
11 160647 Dudakov Andrei M 2008 MA Vabaettur 1482 1620 -19 7 1613
12 161230 Dukov Vladimir M 2009 MA Vabaettur 1470 1701 19 7 1695
13 080126 Dukova Sofia N 2011 MA Vabaettur 0 0 0 4 0
14 160632 Filimonov Ilja M 2001 MK Areng 0 1680 3 7 1666
15 171015 Grant Geron Alexander M 2009 Tallinna MK 0 0 0 4 0
16 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1466 1538 -32 6 1603
17 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 1572 -19 6 1572
18 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1327 1494 -7 7 1324
19 170246 Hirvi Jüri M 2005 MA Vabaettur 1106 1282 13 6 1265
20 150210 Hirvi Katarina N 2005 MA Vabaettur 1613 1626 41 6 1665
21 171202 Jarts Nikita M 2010 MA Vabaettur 1099 1220 -2 1 0
22 171014 Jepifanov Daniil M 2010 MK Areng 0 0 0 2 0
23 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1525 1575 6 7 1653
24 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1382 1589 -20 6 1605
25 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1590 1619 -4 7 1639
26 160130 Kalju Edvard M 2004 MA Vabaettur 1542 1556 -21 6 1610
27 080127 Klais Markus M 2006 - - - 0 0 0 6 0
28 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1669 1736 21 7 1670
29 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1784 1735 12 7 1680
30 170422 Kuhhareva Viktoria N 2008 MA Vabaettur 0 1211 -9 4 1261
31 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1564 1652 8 7 1651
32 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 MA Vabaettur 1540 1601 -8 7 1605
33 180118 Külanurm Jasper M 2008 Tartu Kalev 0 0 0 5 0
34 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1417 1617 5 6 1641
35 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1529 1684 -8 7 1640
36 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 1144 -8 4 1150
37 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1396 1560 0 6 1600
38 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1599 -10 6 1598
39 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 1395 3 3 1385
40 140723 Levchenko Marina N 2007 MA Vabaettur 1601 1765 2 7 1717
41 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 1487 -17 6 1495
42 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 1295 -5 5 1218
43 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1316 1371 -12 5 1417
44 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1616 1591 -17 7 1591
45 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1730 1817 28 7 1789
46 150222 Lindsaar Oliver M 2005 Tallinna MK 0 1258 -2 6 1258
47 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 MA Vabaettur 990 1036 8 4 0
48 130328 Luik Ott-Robert M 2006 MA Vabaettur 1636 1798 -9 7 1692
49 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1534 1567 -16 5 1627
50 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 1538 12 7 1590
51 170237 Mangusson Maron M 2006 - - - 0 0 0 5 0
52 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1432 1603 24 6 1603
53 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1405 1724 13 7 1655
54 140736 Mihhailov Artur M 2007 MA Vabaettur 1571 1670 0 7 1712
55 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1317 1508 -33 5 1598
56 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 2 0
57 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1443 1717 -6 7 1648
58 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1720 1684 39 7 1756
59 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 1349 1526 -11 5 1577
60 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1928 2118 0 7 2002
61 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 MA Vabaettur 1879 1891 32 7 1910
62 171222 Ovtshinnikov Roman M 2008 MK Chess Continent 0 1166 -15 4 0
63 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1569 1548 2 5 1603
64 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 1442 1549 -5 5 1606
65 161245 Perv Thor Andreas M 2007 SK Reval-Sport 0 1215 -7 3 1215
66 170950 Pljusnin Fjodor M 2009 MK Chess Continent 0 1377 11 5 1407
67 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 1556 17 6 1590
68 150314 Pronin Arseni M 2007 MA Vabaettur 1639 1773 0 7 1815
69 150202 Raag Ardi M 2004 MA Vabaettur 1745 1722 0 7 1687
70 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1327 1492 11 7 1581
71 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1582 1724 9 7 1715
72 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1726 1899 -16 7 1798
73 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1638 0 7 1652
74 180106 Rähn Ronan M 2010 Rae Huvikool 0 0 0 1 0
75 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1601 3 7 1600
76 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1451 1562 -4 5 1617
77 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1516 1580 13 6 1624
78 171221 Skorokhod Deniss M 2010 MK Chess Continent 0 1141 -20 4 0
79 150623 Snitsarenko Igor M 2007 MA Vabaettur 1684 1840 -25 7 1846
80 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 MA Vabaettur 1319 1485 -12 5 1458
81 171206 Stepanov Roman M 2010 - - - 0 0 0 4 0
82 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1196 1272 -17 2 1243
83 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 1117 -3 2 0
84 140725 Taro Marko M 2006 MA Vabaettur 1639 1579 37 6 1583
85 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 1744 18 7 1654
86 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1631 1770 20 7 1722
87 140440 Tõnso Hannes M 2005 MA Vabaettur 1686 1723 0 7 1683
88 140734 Tšurakov Sergei M 2007 MA Vabaettur 1314 1444 4 4 1559
89 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 1717 22 7 1716
90 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 1050 1076 24 7 1064
91 180124 Veeranna Daniel M 2010 MA Vabaettur 0 0 0 3 0
92 180117 Vohli Fred M 2007 T. Truusi MKK 0 0 0 6 0
93 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1580 1716 -9 7 1621
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017