Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-02-10 - 2018-02-10
KohtKoht
Pärnu Koidula Gümnaasium
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 min + 2 sek käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 180221 Allikas Rasmus M - - - 0 1236 0
2 180211 Buntsev Karl M - - - 0 1355 0
3 180208 Eensalu Ron-Jakob M - - - 0 1083 0
4 180220 Källo Kaur M - - - 0 1280 0
5 180209 Leht Peeter M - - - 0 1315 0
6 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 1229 0
7 171114 Lutsar Enriko M 2009 Põlvamaa 0 1147 0
8 180207 Mohhov Igor M - - - 0 1594 0
9 180210 Murumäe Marcus M - - - 0 1440 0
10 171116 Pala Magnus M 2009 Põlvamaa 0 1139 0
11 171204 Poudel Oliver M 2007 - - - 1135 0 0
Kokku
160
Kõrgeim tõus
52
Suurim langus
-43
Seeniorid 60
0
Noored 18
133
Mehed
121
Naised
39
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 1299 -19 4 0
2 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 2029 1961 7 5 1873
3 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1428 1526 -10 6 1581
4 180221 Allikas Rasmus M - - - 0 0 0 5 0
5 180223 Allikas Renton M - - - 0 0 0 1 0
6 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1861 1989 5 7 1849
7 111025 Andrijaškina Anastassia N 2000 Narva SK Maletäht 1608 1615 -11 5 1615
8 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 1413 -21 5 1469
9 171117 Belov Martin M 2009 Põlvamaa 0 0 0 2 0
10 140602 Bergmann Jakob M 2003 Pärnumaa MK 1165 1167 -26 6 1167
11 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1670 1740 -4 6 1791
12 080415 Bondar Daniil M 2001 Narva SK Maletäht 1771 1785 19 4 1785
13 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1575 1723 -32 5 1712
14 150520 Brjuzgin Pavel M 2005 Narva SK Maletäht 1389 1465 13 6 1465
15 180211 Buntsev Karl M - - - 0 0 0 6 0
16 150508 Butenko Nikolai M 2005 Maleklubi Lootus 0 1548 -43 5 1577
17 110326 Derevjanko Dmitri M 2002 Maleklubi Lootus 1688 1780 -12 7 1780
18 150523 Dukatš Ivan M 2007 Narva SK Maletäht 1556 1487 -1 7 1577
19 180208 Eensalu Ron-Jakob M - - - 0 0 0 5 0
20 150240 Egorov Nikita M 2005 Narva SK Maletäht 1485 1415 39 7 1395
21 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1182 1244 21 4 1212
22 161201 Einmann Rauno M - - - 1101 0 -2 5 0
23 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2161 2113 26 7 2107
24 180218 Gontsarenko Kristjan M - - - 0 0 0 3 0
25 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 1467 8 5 1490
26 140714 Gross Roderik M 2006 Tallinna MK 0 1283 -6 1 1283
27 180222 Hajanen Oliver M 2008 Rae Huvikool 0 0 0 2 0
28 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1570 1658 24 6 1661
29 110505 Hansson Markus M 2001 Pärnu Spordikool 1771 1765 11 5 1817
30 130316 Heiter Markus M 2005 Surju valla SK 1322 1451 -27 3 1451
31 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1392 1576 -20 7 1584
32 060505 Ivanov Platon-Jaan M 2000 Narva MK Kaissa 2174 1875 47 7 1875
33 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 1350 -6 4 1362
34 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1581 1540 52 6 1653
35 141213 Kalde Robin M 2002 Pärnumaa MK 0 1205 5 5 1205
36 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1172 1272 -35 4 1218
37 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1286 1408 -24 5 1451
38 080349 Kasak Tarmo M 2000 Vanad Olümpiaalad 1208 1401 7 6 1401
39 170814 Kask Janno M 2009 Jõgevamaa 0 0 0 2 0
40 170815 Kask Liina N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 1 0
41 131221 Knjazevits Amiran M 2004 Pärnumaa MK 1390 1240 -19 5 1240
42 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1655 1757 12 4 1670
43 170818 Kolbin Helena N 2008 Jõgevamaa 0 1174 -13 3 1174
44 171113 Kolsar Annabel N 2008 Põlvamaa 0 0 0 3 0
45 180212 Koppel Hendrik M - - - 0 0 0 2 0
46 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1225 -21 4 1261
47 170235 Krivonogov Kristo M 2008 Surju valla SK 0 1068 -4 2 1068
48 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 1174 20 5 0
49 180214 Kähr Mikk-Marlon M - - - 0 0 0 3 0
50 180220 Källo Kaur M - - - 0 0 0 5 0
51 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1421 1622 -8 5 1641
52 131113 Laanela Joosep M 2005 Laagri Huvikool 1342 1566 -10 4 1611
53 150509 Laas Mart M 2005 Vabaettur 0 1304 16 3 1304
54 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1397 1548 -9 5 1600
55 180215 Lanno Ele N - - - 0 0 0 1 0
56 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1634 1571 -21 7 1570
57 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1592 -15 4 1598
58 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 1378 -7 5 1385
59 180209 Leht Peeter M - - - 0 0 0 6 0
60 170817 Lehtla Isabel N 2008 Jõgevamaa 0 0 0 1 0
61 180213 Lehto Laur M - - - 0 0 0 2 0
62 051010 Liebert Erwin M 1999 SK Reval-Sport 1897 1816 25 5 1812
63 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 1470 -16 6 1495
64 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1316 1359 -13 3 1417
65 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1616 1574 8 6 1591
66 150222 Lindsaar Oliver M 2005 Tallinna MK 0 1256 -6 3 1258
67 150300 Link Kristjan M 2004 Surju valla SK 1187 1409 -14 4 1409
68 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 0 0 5 0
69 171005 Luhaäär Kerot M 2007 Pärnumaa MK 0 1219 6 2 0
70 160700 Luiga Ruben M 2008 Tallinna MK 0 1308 -22 5 1312
71 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2097 2218 -5 6 2178
72 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1560 1551 16 5 1627
73 171114 Lutsar Enriko M 2009 Põlvamaa 0 0 0 5 0
74 170237 Mangusson Maron M 2006 - - - 0 1290 -1 4 0
75 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1449 1754 5 7 1636
76 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1722 1876 -7 6 1839
77 180207 Mohhov Igor M - - - 0 0 0 6 0
78 080531 Moissejeva Anastassia N 1999 Narva SK Maletäht 1735 1608 18 7 1608
79 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1317 1475 -13 3 1598
80 180210 Murumäe Marcus M - - - 0 0 0 6 0
81 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1443 1711 -40 6 1648
82 180226 Möls Sulev M 2009 - - - 0 0 0 2 0
83 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1680 1717 18 6 1678
84 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2201 2281 -18 7 2323
85 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1649 1697 27 5 1682
86 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1757 1723 10 7 1756
87 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1885 2009 3 6 2028
88 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1693 1824 30 6 1795
89 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 1061 7 6 0
90 170239 Nool Devis M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1271 13 4 1245
91 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 1349 1515 -35 6 1577
92 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 1193 10 3 1203
93 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1928 2115 -3 4 2002
94 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2105 2173 -10 6 2199
95 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 1340 -17 4 1335
96 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1169 1353 5 5 1405
97 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1363 1533 16 5 1511
98 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1547 1534 -4 5 1603
99 171116 Pala Magnus M 2009 Põlvamaa 0 0 0 6 0
100 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1300 11 5 1251
101 161245 Perv Thor Andreas M 2007 SK Reval-Sport 0 1208 -5 3 1215
102 171115 Piirsalu Kristiin N 2008 Põlvamaa 0 0 0 1 0
103 131104 Pikkmets Triinu N Pärnumaa MK 1214 1215 -2 5 1215
104 131105 Pikkmets Tuuli N 2005 Pärnumaa MK 1394 1403 19 6 1403
105 180216 Pilter Gregor M - - - 0 0 0 1 0
106 141205 Pohla Mihkel Johannes M 2006 Tallinna MK 1258 1282 5 5 1282
107 130306 Pohla Paul Aleksander M 2005 Tallinna MK 1396 1591 -8 5 1617
108 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1677 1681 4 7 1705
109 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 1573 34 6 1590
110 171204 Poudel Oliver M 2007 - - - 0 0 0 1 0
111 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 1476 -29 4 1543
112 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1591 1773 -43 7 1789
113 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1818 1983 11 7 1997
114 090802 Pärn Rasmus M 2000 Pärnumaa MK 1377 1250 10 6 1250
115 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1360 1278 11 4 1287
116 180107 Reisner Frank Rasmus M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 3 0
117 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1683 1710 37 6 1648
118 160428 Risthein Indrek M 2007 Tartu Kalev 0 1273 -11 4 1273
119 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1556 1679 28 7 1596
120 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1577 1586 -6 6 1601
121 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1383 1491 4 6 1488
122 180106 Rähn Ronan M 2010 Rae Huvikool 0 0 0 2 0
123 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 1342 -7 6 1244
124 140319 Saareall Oskar M 2006 Tartu Kalev 1622 1699 23 6 1688
125 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1604 28 5 1600
126 150242 Sadekov Maksim M 2007 Narva SK Maletäht 1715 1633 2 1 1609
127 180225 Sapkin Lisandra N - - - 0 0 0 3 0
128 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1497 1593 -15 7 1624
129 180203 Shkolnyi Albert M 2010 - - - 0 0 0 2 0
130 180204 Shkolnyi Artur M 2005 - - - 0 0 0 4 0
131 110327 Shvedov Andrei M 2002 Maleklubi Lootus 1614 1711 17 7 1710
132 160454 Sireli Henri M 2006 - - - 1331 1239 -9 5 1251
133 150602 Sirk Robin Lukas M Tartu Kalev 0 0 0 4 0
134 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1551 1599 38 6 1636
135 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1686 1808 -19 7 1846
136 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1313 1473 16 7 1458
137 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 1494 -11 6 1517
138 070626 Tamm Janet N - - - 0 1216 -17 3 1216
139 150305 Tammepõld Laureta N 2005 - - - 0 1508 20 6 1508
140 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1398 1562 -21 5 1533
141 170572 Titson Karl-Marten M 2005 Pärnumaa MK 0 1210 -14 4 1210
142 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1241 1446 34 5 1479
143 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1670 -2 6 1694
144 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1546 1762 2 6 1654
145 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1831 1873 -11 3 1874
146 170573 Toonikus Hermet M 2006 Pärnumaa MK 0 1164 -14 5 1164
147 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 1278 -8 3 1292
148 180219 Türkson Richard M - - - 0 0 0 1 0
149 180217 Tšitškan Ferenc M - - - 0 0 0 1 0
150 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1689 1765 -1 7 1678
151 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1965 2069 -7 7 2096
152 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 1050 1100 15 4 1064
153 171120 Vaher Liis Marii N 2009 Põlvamaa 0 0 0 3 0
154 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1891 1970 -6 6 1957
155 170565 Valm Sten M 2009 Pärnumaa MK 0 0 0 2 0
156 161225 Vilk Juss M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1319 3 3 1346
157 150218 Vool Karl-Markus M 2007 Põlva MK 1374 1529 -33 5 1545
158 180224 Välja Hendrik M - - - 0 0 0 4 0
159 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1673 1696 -16 6 1654
160 170820 Žukovitš Oliver M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1139 44 4 1113
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017