Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
22. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti maleklubide 2018. aasta meistrivõistlused

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-02-02 - 2018-02-04
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 min 40 käigule + 15 min lõpuni
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Kokku
69
Kõrgeim tõus
87
Suurim langus
-54
Seeniorid 60
8
Noored 18
18
Mehed
55
Naised
14
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 050529 Abozenko Georg M 1996 T. Truusi MKK 2099 0 5 2159 2125
2 030014 Aleksejev Igor M 1986 Narva SK Maletäht 2180 -23 3 2246 2298
3 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1861 70 5 1989 1849
4 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1745 -18 4 1870 1812
5 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2265 47 5 2296 2366
6 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2239 14 4 2364 2357
7 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2161 -4 3 2113 2107
8 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2129 -8 3 2117 2096
9 161237 Grents Joosep M 1992 Vabaettur 0 8 4 1833 1856
10 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2095 19 5 2228 2103
11 171126 Ivanaynen Natalia N 1968 Narva SK Maletäht 0 8 4 1826 0
12 110331 Ivanova Lidia N 1999 Vabaettur 1613 -7 2 1676 1634
13 030101 Jezov Roman M 1990 Narva SK Maletäht 2304 -8 5 2354 2296
14 030128 Karai Deniss M 1978 T. Truusi MKK 2120 -14 2 2109 2109
15 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1761 4 4 1768 1768
16 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1632 8 2 1731 1664
17 091102 Konovalkin Eduard M 1973 Narva MK Kaissa 2145 11 5 2004 1998
18 030485 Koop Vjatšeslav M 1979 Viimsi MS Apones 2208 16 4 2146 2092
19 040107 Korban Katrina N 1997 Narva SK Maletäht 1921 -1 1 1812 1812
20 030166 Korstin Maris M 1981 Narva SK Maletäht 2176 -18 3 2198 2148
21 030561 Kruusiauk Heda N 1949 T. Truusi MKK 1870 11 5 1796 1779
22 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2219 10 4 2357 2418
23 061019 Kuusik Jüri M 1976 Viimsi MS Apones 0 -1 1 1990 2020
24 060201 Laigna Marko M 1978 Viimsi MS Apones 1863 -10 2 1907 1879
25 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1610 -27 2 1767 1717
26 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1589 -15 4 1789 1692
27 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2097 8 5 2218 2178
28 060300 Medar Marti M 1996 T. Truusi MKK 2053 12 5 2150 2218
29 040180 Nahkur Madis M 1992 SK Reval-Sport 1971 -5 2 1990 1937
30 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2201 5 4 2281 2323
31 030583 Narva Regina N 1970 SK Reval-Sport 1999 7 1 2044 2048
32 030584 Narva Triin N 1994 SK Reval-Sport 2158 -22 3 2019 2023
33 030264 Nassar Askold M 1984 Viimsi MS Apones 1963 16 4 2058 2058
34 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2272 5 4 2219 2239
35 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2177 7 4 2211 2292
36 040311 Nikulin Oleg M 1996 Narva MK Kaissa 2030 15 4 2058 2058
37 090304 Nitsiportsik Maksim M 2001 Vabaettur 1654 25 3 1763 1796
38 061105 Obolonin Filipp M 1997 Vabaettur 1871 -21 4 2000 2043
39 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1928 16 2 2115 2002
40 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2105 6 5 2173 2199
41 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1879 -54 4 1923 1892
42 110808 Palk Paavo M 1968 Viimsi MS Apones 0 -2 1 1728 1728
43 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2170 -11 4 2304 2188
44 030310 Petrov Aleksander M 1941 Kadrioru MK 2013 -42 3 2001 2019
45 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1818 87 5 1983 1997
46 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1745 56 4 1740 1655
47 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2171 5 3 2138 2079
48 030346 Remmel Anto M 1946 SK Reval-Sport 2248 -11 2 2235 2158
49 030607 Rõtova Merike N 1936 SK Reval-Sport 1711 -15 4 1760 1733
50 030385 Siemer Tambet M 1969 Rapla MK 2147 -17 2 2370 2285
51 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1934 -1 3 2095 2069
52 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1686 16 4 1808 1846
53 030412 Sõskov Vjatšeslav M 1987 Narva SK Maletäht 2290 6 3 2321 2321
54 100900 Staub Madis M 1940 Viimsi MS Apones 1716 -12 4 1761 1729
55 030414 Sööt Margus M 1980 Viimsi MS Apones 2194 2 1 2286 2268
56 091202 Talving Indrek M 1982 Viimsi MS Apones 1853 -35 3 1789 1789
57 030450 Tarakanov Oleg M 1953 Kadrioru MK 2152 -23 3 2183 2169
58 030453 Teelem Lauri M 1983 T. Truusi MKK 2128 -2 3 2258 2247
59 030465 Tolmatšov Eduard M 1963 Narva MK Kaissa 2174 1 5 2194 2178
60 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1651 18 3 1671 1683
61 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1831 29 4 1873 1874
62 030620 Tsõganova Monika N 1969 Narva SK Maletäht 2132 2 1 2156 2186
63 070511 Turu Indrek M 1988 K. Külaotsa MK 1951 -4 1 1933 1933
64 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1965 -21 3 2069 2096
65 030497 Valner Uku M 1990 SK Reval-Sport 2266 -4 4 2370 2335
66 030518 Virgus Andrei M 1994 Narva MK Kaissa 1932 13 5 1931 1931
67 030442 Zavoronkov Vladimir M 1976 Narva MK Kaissa 2385 -9 2 2372 2372
68 030438 Zjukin Sergei M 1972 T. Truusi MKK 2321 -21 5 2359 2359
69 030425 Šiškov Andrei M 1978 T. Truusi MKK 2369 -4 3 2363 2376
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017