Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Rahvusvaheline noorteturniir / International Youth Tournament TALLINN 2018

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-01-04 - 2018-01-07
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170524 Aksenov Egor M 2009 - - - 1347 0 0
Kokku
93
Kõrgeim tõus
100
Suurim langus
-92
Seeniorid 60
0
Noored 18
93
Mehed
73
Naised
20
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1533 -46 7 1581 1593
2 170524 Aksenov Egor M 2009 - - - 0 0 7 0 0
3 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1432 -4 7 1526 1581
4 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1912 -51 7 1898 1849
5 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1605 -26 7 1603 1593
6 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1581 11 7 1723 1706
7 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1546 -11 7 1594 1599
8 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1652 18 7 1740 1791
9 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 1282 -52 5 1298 0
10 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1736 9 7 1853 1812
11 141124 Braschinsky Ralf M 2007 Vabaettur 1372 -64 7 1494 1494
12 160133 Braschinsky Roland M 2008 Vabaettur 0 -58 6 1266 1266
13 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1606 -58 7 1516 1504
14 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1482 14 6 1620 1613
15 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1470 27 7 1701 1695
16 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1466 3 6 1538 1603
17 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 38 7 1572 1572
18 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1327 -10 7 1494 1324
19 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1613 -64 7 1626 1665
20 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1420 -28 7 1554 1584
21 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1525 56 7 1575 1653
22 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1458 -30 7 1582 1577
23 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1414 -29 7 1547 1611
24 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1471 -65 7 1648 1657
25 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1669 -14 7 1736 1670
26 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1784 -14 7 1735 1680
27 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1678 38 7 1686 1697
28 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1564 91 7 1652 1651
29 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1540 -36 7 1601 1605
30 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1417 4 7 1617 1641
31 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1529 29 7 1684 1640
32 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1396 1 7 1560 1600
33 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1460 -3 7 1520 1605
34 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1601 9 7 1765 1717
35 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 -20 7 1295 1218
36 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1636 -47 7 1798 1692
37 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1534 26 7 1567 1627
38 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1612 -25 7 1670 1665
39 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1405 44 7 1724 1655
40 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1571 -24 7 1670 1712
41 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1653 69 7 1876 1839
42 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 0 6 1273 1268
43 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1656 -12 7 1730 1645
44 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1693 -13 7 1717 1678
45 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1530 -46 7 1602 1646
46 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1660 -11 7 1697 1682
47 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1720 37 7 1684 1756
48 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1586 3 7 1715 1617
49 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1715 -22 7 1851 1800
50 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1425 -72 7 1619 1625
51 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1691 31 7 1860 1802
52 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1668 16 7 1744 1709
53 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1569 -22 7 1548 1603
54 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 1442 -48 6 1549 1606
55 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1714 100 7 1945 1950
56 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1783 28 7 1943 1910
57 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1639 -48 7 1773 1815
58 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1315 31 7 1505 1502
59 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1327 72 7 1492 1581
60 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1660 23 7 1694 1648
61 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1396 -13 7 1489 1488
62 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1582 -11 7 1724 1715
63 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1726 -18 7 1899 1798
64 120709 Rubina Mari N 2004 MK Avesta 1634 -92 6 1588 1604
65 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1650 -19 7 1730 1679
66 150242 Sadekov Maksim M 2007 Narva SK Maletäht 1663 52 7 1633 1609
67 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1693 1 7 1728 1720
68 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1516 -19 7 1580 1624
69 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1534 -18 6 1710 1593
70 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1963 9 7 1999 2000
71 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1492 59 7 1628 1636
72 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1684 2 7 1840 1846
73 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1319 -6 7 1485 1458
74 120604 Sui Andres M 2001 Saaremaa MK 1580 83 7 1546 1546
75 120605 Sui Siret N 2000 Saaremaa MK 1632 -33 7 1374 1374
76 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1432 -24 7 1440 1427
77 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 -36 7 1579 1583
78 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1407 -9 7 1562 1533
79 080327 Taruta Ilja M 2000 Vabaettur 1683 15 7 1750 1727
80 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1261 -20 7 1446 1479
81 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 42 7 1744 1654
82 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1631 34 7 1770 1722
83 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1686 -35 7 1723 1683
84 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1845 -14 7 1874 1870
85 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 32 6 1690 1662
86 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1314 -62 7 1444 1559
87 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 40 6 1717 1716
88 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 33 7 2071 2096
89 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1862 29 7 1952 1956
90 170207 Zilensk Kuldar M 2006 Saku MK 0 -26 6 1446 1440
91 171223 Zitnikov Ervin M 2003 - - - 0 18 6 1178 0
92 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1580 -67 6 1716 1621
93 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1619 -14 7 1679 1634
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017