Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
20. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: 27. kiirturniir MEENUTADES PAUL KEREST / 27th Paul Keres Memorial

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2018-01-13 - 2018-01-14
KohtKoht
Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 min + 5 sek käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
111
Kõrgeim tõus
56
Suurim langus
-91
Seeniorid 60
27
Noored 18
31
Mehed
100
Naised
11
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 050529 Abozenko Georg M 1996 T. Truusi MKK 2099 2105 24 11 2132
2 030027 Avtšijev Edgar M 1989 Maardu MK 2076 2041 16 11 2055
3 110110 Berzina Ilze N 1984 Läti 0 2307 0 11 2307
4 171216 Bivrov Timur M 2006 - - - 1282 1298 -27 9 0
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1736 1853 -27 10 1812
6 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2265 2307 5 11 2357
7 090503 Domoskanov Ivan M 1938 - - - 1739 1596 15 10 1471
8 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2239 2334 25 11 2322
9 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1482 1620 -24 10 1613
10 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1470 1701 -38 10 1695
11 110200 Ehlvest Jaan M 1962 Võru MK 2553 2601 -33 11 2601
12 160634 Ennok Heigo M 1956 - - - 0 1657 40 11 1685
13 150200 Gaav Arnold M 1943 - - - 0 1763 -32 10 1556
14 040048 Gabovitš Ilja M 1995 Vabaettur 1999 2010 13 11 2010
15 091000 Garanin Aleksei M 2001 MK Avesta 2161 2107 6 11 2107
16 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2129 2120 -20 10 2103
17 140419 Giambrone Salvatore M 1982 - - - 1776 1820 6 11 1820
18 161237 Grents Joosep M 1992 Vabaettur 0 1864 -23 11 1856
19 170245 Gutmann Christopher M 2005 Rae Huvikool 0 1572 -37 10 1572
20 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2095 2170 38 11 2131
21 030086 Ilves Jüri M 1938 - - - 2028 1964 -26 11 1953
22 030102 Ioganson Oleg M 1972 - - - 1860 1776 -30 10 1712
23 110331 Ivanova Lidia N 1999 Vabaettur 1613 1674 2 3 1634
24 030101 Jezov Roman M 1990 Narva SK Maletäht 2304 2350 17 11 2298
25 090402 Järnström Henrik M 1952 - - - 2032 1949 -14 11 1990
26 110202 Järvet Jüri M 1955 Nõmme P. Kerese MK 1945 1990 -18 11 2047
27 130335 Kalvet Tõnu M 1970 MK Faalanks 1602 1692 -10 11 1715
28 030123 Kanep Meelis M 1983 Võru MK 2454 2537 -24 11 2537
29 110107 Kantans Toms M 1994 - - - 0 2499 -15 11 2499
30 150505 Kiisk Heino M 1943 Keila MK 0 1588 -14 11 1621
31 030147 Kipso Agu M 1977 Rapla MK 2082 2116 -20 11 2089
32 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1761 1784 7 10 1769
33 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1632 1725 29 11 1664
34 030167 Kortšagin Oleg M 1965 MK Chess Continent 2162 2084 -11 11 2101
35 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1784 1735 -2 11 1680
36 030561 Kruusiauk Heda N 1949 T. Truusi MKK 1870 1813 -17 11 1794
37 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2219 2365 -18 11 2414
38 061019 Kuusik Jüri M 1976 Viimsi MS Apones 0 2020 -30 11 2020
39 040133 Ladva Ottomar M 1997 SK Reval-Sport 2522 2449 23 11 2469
40 060201 Laigna Marko M 1978 Viimsi MS Apones 1863 1879 28 11 1879
41 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1396 1560 -12 10 1600
42 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2097 2205 30 11 2145
43 060300 Medar Marti M 1996 T. Truusi MKK 2053 2129 21 11 2227
44 071108 Melderis Uldis M 1961 - - - 2140 2117 -18 10 2131
45 110119 Mierins Eriks M 1973 - - - 0 2177 0 11 2177
46 071204 Murutalu Aavo M 1962 Harjumaa 0 1832 2 11 1832
47 030260 Müütnik Ain-Valdo M 1961 Kadrioru MK 2118 2125 2 11 2125
48 040180 Nahkur Madis M 1992 SK Reval-Sport 1971 1944 21 11 1934
49 030262 Narva Jaan M 1958 MK Faalanks 2154 2242 -13 11 2242
50 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2201 2246 35 11 2268
51 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2272 2253 -34 11 2237
52 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1885 2014 -5 10 2026
53 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2177 2223 17 11 2237
54 030272 Niinepuu Elmar M 1943 Keila MK 2061 1816 36 11 1837
55 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1715 1851 -35 9 1800
56 030273 Nikitin Pjotr M 1941 Kadrioru MK 2053 2018 -1 10 1960
57 061105 Obolonin Filipp M 1997 Vabaettur 1871 1944 56 11 2051
58 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1928 2118 -3 11 2002
59 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1691 1860 14 11 1802
60 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2105 2153 12 11 2199
61 110115 Ozolins Aris M 1957 - - - 0 2132 46 9 2132
62 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1569 1548 -16 11 1603
63 080707 Parkkinen Jyrki M 1968 - - - 2182 2155 -11 11 2164
64 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1714 1945 -6 11 1950
65 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1783 1943 -15 11 1910
66 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2170 2254 8 11 2176
67 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 2241 -8 11 2266
68 030330 Põldoja Ants M 1959 Keila MK 1942 1945 -62 11 1933
69 030318 Poltan Jüri M 1954 Pärnumaa 1976 2004 -91 11 2004
70 051203 Poom Mati M 1944 Nõmme P. Kerese MK 1775 1822 -16 11 1882
71 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1593 1616 -38 11 1468
72 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1818 1966 17 11 1948
73 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1745 1722 11 11 1687
74 160401 Ramjalg Lembit M 1937 - - - 0 1427 10 9 1416
75 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2171 2129 5 11 2083
76 030346 Remmel Anto M 1946 SK Reval-Sport 2248 2252 -17 11 2154
77 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1396 1489 2 11 1488
78 030351 Rosenvald Helmuth M 1929 - - - 1751 1753 -21 8 1912
79 030607 Rõtova Merike N 1936 SK Reval-Sport 1711 1743 17 11 1733
80 061122 Rozenblit David M 2001 T. Truusi MKK 1365 1813 4 10 1804
81 030355 Ruus Rein M 1955 T. Truusi MKK 2038 1998 35 11 2003
82 140302 Saar Ivari M 1985 - - - 0 1642 2 11 1621
83 141131 Samberk Vahur M 1993 - - - 0 1660 13 11 1660
84 170472 Sandu Ilie M 1981 - - - 0 1759 38 11 1761
85 030365 Saraikin Sergei M 1934 - - - 1917 1841 -5 11 1857
86 160400 Schmidt Mait M 1960 Nõmme P. Kerese MK 1656 1745 -1 11 1720
87 030369 Schults Olev M 1963 - - - 2311 2261 -18 11 2261
88 030371 Seeman Tarvo M 1969 - - - 2391 2453 -63 11 2461
89 030376 Sepandi Jaak M 1939 - - - 1687 1842 -49 11 1800
90 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1934 2103 8 11 2053
91 110104 Smirnov Artjom M - - - 2378 2429 1 11 2429
92 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1684 1840 -7 11 1846
93 030454 Teemäe Leo M 1932 MK Chess Continent 1914 1897 10 11 1991
94 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1979 2009 2 11 2044
95 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1631 1770 7 9 1722
96 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1686 1723 -52 10 1683
97 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1845 1874 11 11 1870
98 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1314 1444 -29 8 1559
99 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 1717 4 11 1716
100 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 2071 -25 11 2096
101 071202 Uurits Karel M 1970 Saue MK 1875 1913 31 11 1913
102 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1862 1952 15 11 1956
103 030497 Valner Uku M 1990 SK Reval-Sport 2266 2348 22 11 2335
104 160137 Verhni Vladimir M 1957 - - - 0 1882 2 11 1882
105 051119 Viikmaa Karmen N 1983 Tartu Kalev 1878 1958 -23 11 1949
106 030519 Volodin Aleksander M 1990 Vabaettur 2461 2478 -3 11 2464
107 030700 Vorobjov Pavel M 1981 Tartu Kalev 2294 2376 -33 11 2392
108 030523 Vovk Ilja M 1988 Vabaettur 2309 2333 -53 11 2279
109 071107 Šarankov Grigori M 1986 Tallinna MK 2191 2325 -54 11 2319
110 030429 Šlõkov Vitali M 1987 MK Chess Continent 2295 2303 44 10 2303
111 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 2409 0 11 2328
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017