Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: SK Diagonaal -35

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-11-18 - 2017-11-19
KohtKoht
Järveküla tee 44, Kohtla-Järve
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
1-2v 15min+5sek (A,B,C), 3-6 v 45min+10 sek (A), 3
JuhendAvaperiood
kiirmale ( 2 vooru, koef = 1 )
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 0.7 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 1002 0
Kokku
59
Kõrgeim tõus
77
Suurim langus
-43
Seeniorid 60
4
Noored 18
49
Mehed
40
Naised
19
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
1 110302 Abramov Roman M 1972 SK Diagonaal 1914 -4 4 1940 -4 2 1940
2 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1909 12 4 1897 9 2 1900
3 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1197 -20 4 1082 31 2 1054
4 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1846 3 4 1854 2 2 1833
5 130701 Belaja Anastassia N 2005 MK Avesta 1704 -14 4 1642 10 2 1643
6 150611 Bondartšuk Maksim M 2008 Sillamäe SK Kalev 1495 -8 4 1422 -16 2 1438
7 130705 Bussel Julia N 2004 Narva SK Maletäht 1619 -9 4 1606 8 2 1606
8 120650 Daletskaja Vitalija N 2004 SK Diagonaal 0 0 3 0 0 1 0
9 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1478 -7 4 1584 11 1 1604
10 160112 Demina Karina N 2007 SK Diagonaal 1149 -15 3 1132 -4 2 1132
11 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1773 -20 3 1799 9 2 1824
12 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1296 37 4 1368 17 2 1392
13 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1233 -43 3 1307 -5 1 1320
14 030055 Firstov Juri M 1982 Narva SK Maletäht 2198 -9 4 2258 3 2 2240
15 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1657 18 4 1648 20 2 1676
16 150626 Gertsman Timur M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1492 -11 4 1483 -13 2 1500
17 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1516 -27 3 1553 -4 2 1584
18 120714 Jaksin Aleksandr M 1948 Maleklubi Lootus 1633 -6 3 1613 -11 2 1606
19 030093 Jakubovitš Vladimir M Kohtla-Järve 1811 -15 3 1850 -3 2 1850
20 061209 Kruusa Rein M 1958 Maleklubi Lootus 1643 -1 4 1650 -4 1 1652
21 171000 Kuzmits Ivan M 2009 Sillamäe SK Kalev 1127 77 4 1408 1 2 0
22 110903 Laanjärv Helmut M 1945 SK Diagonaal 1629 7 3 1588 -7 2 1591
23 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1530 5 4 1614 -20 2 1616
24 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1476 -16 4 1591 -2 2 1605
25 150624 Linkevitš Jaroslav M 2008 SK Diagonaal 1311 -7 4 1418 10 1 1418
26 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1599 13 4 1657 13 2 1665
27 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1631 25 4 1688 -5 2 1663
28 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1744 -6 4 1758 -11 2 1756
29 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1669 6 4 1713 2 2 1650
30 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1690 25 4 1801 -1 2 1809
31 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 2 0 0 1 0
32 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 1 0 0 2 0
33 100500 Novikov Sergei M 1961 SK Diagonaal 1731 -2 4 1845 -2 2 1847
34 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1662 6 4 1707 3 2 1709
35 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1706 -19 4 1712 7 2 1699
36 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1442 -25 4 1479 10 2 1441
37 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1338 7 3 1528 -13 2 1406
38 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1858 26 4 1928 -2 2 1946
39 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1661 -1 4 1652 -4 2 1650
40 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1609 29 4 1668 5 2 1601
41 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1587 -10 4 1629 -3 2 1640
42 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1620 1 4 1721 9 2 1679
43 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1240 -19 2 1396 -14 1 1381
44 130707 Sala Emil M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1138 5 4 1272 -3 1 1272
45 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1320 27 4 1246 14 1 1252
46 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1544 -10 4 1692 -1 2 1642
47 160142 Smirnov Dmitri M 1977 Maleklubi Lootus 1332 19 4 1544 -4 1 1544
48 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1535 12 4 1641 0 2 1636
49 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1415 17 3 1442 -9 2 1427
50 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1323 -25 2 1435 -11 1 1418
51 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1963 16 4 1984 10 2 1982
52 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1211 6 3 0 -17 2 0
53 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1916 -7 4 1960 14 2 1921
54 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1414 5 3 1301 11 2 1286
55 090508 Vaino Nikita M 2002 Narva SK Maletäht 1845 15 4 1940 12 2 1940
56 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1226 -13 3 1320 -8 1 1295
57 080653 Zubehhin Aleksei M 2000 Narva SK Maletäht 1891 -30 2 1845 -16 2 1871
58 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1664 9 4 1647 0 2 1654
59 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1603 16 4 1653 -9 2 1634
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017