Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: AVRO-38 mälestusturniir kiirmales

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-11-04 - 2017-11-04
KohtKoht
Tartu
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
7 vooru, 15+5
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170587 Liubchenko Sergei M 1984 Põlvamaa 0 1384 0
Kokku
64
Kõrgeim tõus
45
Suurim langus
-43
Seeniorid 60
9
Noored 18
31
Mehed
54
Naised
10
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 081102 Abdullajev Albert M 1961 - - - 0 2042 1 7 2042
2 161228 Allas Kaspar M 2007 Tartu Kalev 1123 1564 -25 6 1564
3 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 1503 -28 5 1324
4 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2095 2102 36 7 2102
5 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1570 1639 19 7 1662
6 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 1305 -12 5 1350
7 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 1624 12 7 1628
8 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1525 1578 -18 7 1612
9 090402 Järnström Henrik M 1952 - - - 2032 1943 6 6 1990
10 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1590 1624 -5 7 1639
11 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 1622 -19 7 1563
12 030136 Kass Viktor M 1945 Põlva MK 1815 1885 13 7 1885
13 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1637 1693 18 6 1664
14 030561 Kruusiauk Heda N 1949 T. Truusi MKK 1870 1848 -8 7 1848
15 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2219 2409 -39 7 2368
16 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 1642 8 7 1583
17 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1588 -19 6 1598
18 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 1395 -5 6 1385
19 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 0 0 6 0
20 170587 Liubchenko Sergei M 1984 Põlvamaa 0 0 0 6 0
21 080406 Lomp Jaan M 1969 - - - 1406 1599 -21 7 1599
22 060300 Medar Marti M 1996 T. Truusi MKK 2053 2116 -10 7 2227
23 071108 Melderis Uldis M 1961 - - - 2140 2127 -10 7 2127
24 150632 Merilai Arne M 1961 - - - 1557 1622 -11 7 1622
25 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1731 -14 7 1705
26 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1631 1688 14 7 1663
27 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 1710 -13 7 1648
28 040180 Nahkur Madis M 1992 SK Reval-Sport 1971 1890 45 7 1890
29 030263 Narusberg Peep M 1961 - - - 1983 2096 -5 6 2096
30 030269 Nestor Kaarel M 1990 SK Reval-Sport 2177 2242 8 7 2243
31 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2113 2141 5 7 2178
32 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1858 1908 35 7 1899
33 030290 Ots Heikki M 1952 Põlva MK 1815 1803 -19 7 1803
34 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 1529 -1 7 1553
35 110304 Paabo Priit M 1968 - - - 0 1911 9 7 1911
36 131120 Pani Hugo M 2003 Tartu Kalev 1361 1578 -1 6 1625
37 030589 Pani Laivi N 1969 Tartumaa 2037 1918 17 7 1918
38 080707 Parkkinen Jyrki M 1968 - - - 2182 2164 -9 7 2164
39 030304 Parts Tiit M 1962 Tartumaa 1764 1759 11 7 1737
40 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1721 1922 23 7 1926
41 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1804 1927 16 7 1900
42 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 2266 -43 7 2283
43 160440 Põdersalu Aivar M 1956 - - - 0 1866 -15 7 1866
44 051203 Poom Mati M 1944 Nõmme P. Kerese MK 1775 1796 -22 7 1802
45 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1593 1610 29 7 1640
46 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 1543 -37 5 1543
47 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1733 1718 0 7 1687
48 160400 Schmidt Mait M 1960 Nõmme P. Kerese MK 1656 1724 21 7 1720
49 030371 Seeman Tarvo M 1969 - - - 2391 2461 -8 7 2461
50 030376 Sepandi Jaak M 1939 - - - 1687 1800 3 6 1800
51 171007 Sidorov Hannes M 2003 Tartu Kalev 0 1382 -25 6 0
52 061101 Sild Eero Kristjan M 1998 MK Areng 1463 1560 35 6 1560
53 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1934 2069 10 7 2037
54 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1582 1764 -18 6 1770
55 100701 Tiisler Tanel M 1997 Tartu Kalev 1763 1923 16 6 1949
56 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1963 1984 45 7 1982
57 030468 Trohhelev Boris M 1960 Tartumaa 2024 2132 -26 7 2132
58 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 1759 7 7 1732
59 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 2026 22 7 2060
60 030519 Volodin Aleksander M 1990 Vabaettur 2461 2486 -8 7 2486
61 030700 Vorobjov Pavel M 1981 Tartu Kalev 2294 2392 -16 7 2392
62 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 1731 5 7 1671
63 030425 Šiškov Andrei M 1978 T. Truusi MKK 2369 2382 -2 7 2382
64 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 2372 21 7 2324
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017