Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-11-19 - 2017-11-19
KohtKoht
Kuimetsa rahvamajas
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 2 sek käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171122 Laasner Ülle N 1968 Rapla MK 0 1994 0
2 171123 Liiva Eliisa N 2008 - - - 0 1080 0
3 170561 Ottisaar Ott M 2009 Järva Noorte MK 0 1084 0
Kokku
82
Kõrgeim tõus
47
Suurim langus
-46
Seeniorid 60
9
Noored 18
58
Mehed
59
Naised
23
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 1657 -46 6 1688
2 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 1400 13 6 1469
3 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1628 1720 18 7 1706
4 140604 Beet Marcus M 2004 Järva Noorte MK 0 1383 9 6 1383
5 171117 Belov Martin M 2009 Põlvamaa 0 0 0 2 0
6 030540 Burkova Milde N 1951 Saaremaa MK 1857 1968 -5 6 1968
7 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1182 1212 32 7 1212
8 030544 Germ Valeria N 1977 T. Truusi MKK 2061 2061 -41 7 2061
9 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 1482 -15 5 1490
10 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 1503 -15 4 1324
11 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1570 1639 18 7 1662
12 040061 Heinmets Tõnu M 1991 Pärnumaa MK 2040 2108 12 7 2054
13 070417 Hommik Hugo M 1941 Vanad Olümpiaalad 2065 1935 -12 7 1935
14 140435 Ilja Rein M 1967 - - - 0 1613 -7 7 1613
15 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1458 -37 5 1463
16 030120 Kallas Martin M 1968 Saaremaa MK 1916 2037 -18 7 2037
17 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 1622 -32 6 1563
18 120700 Karnatsevitš Voiteh M 2000 Järva Noorte MK 1298 1570 17 5 1570
19 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1286 1451 -43 5 1451
20 030136 Kass Viktor M 1945 Põlva MK 1815 1885 5 7 1885
21 150505 Kiisk Heino M 1943 Keila MK 0 1621 -7 6 1621
22 030146 Kilumets Rain M 1968 Saaremaa MK 2081 2179 -7 6 2179
23 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 1738 -7 7 1670
24 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1249 -31 4 1261
25 171122 Laasner Ülle N 1968 Rapla MK 0 0 0 6 0
26 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1588 13 6 1598
27 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 1395 5 4 1385
28 030572 Leštšenko Evi N 1936 Pärnumaa 1655 1582 -8 7 1582
29 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 1411 -24 3 1417
30 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1700 1577 2 6 1591
31 171123 Liiva Eliisa N 2008 - - - 0 0 0 6 0
32 171112 Luts Andri M 2007 Põlvamaa 0 0 0 4 0
33 171114 Lutsar Enriko M 2009 Põlvamaa 0 0 0 3 0
34 170566 Luup Grevo M 2008 Pärnu MK 0 1192 -3 2 1192
35 160652 Lääne Gregor M 2008 Pärnu Spordikool 1306 1211 21 4 1200
36 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1432 1564 28 6 1603
37 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1731 11 7 1705
38 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1643 1855 21 7 1848
39 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 1625 -1 7 1623
40 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 1303 -5 6 1268
41 170533 Õismets Kevin M 2006 Lahmuse Kool 0 1203 -10 5 1203
42 170812 Ojakäär Mihkel M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 5 0
43 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2113 2141 21 7 2178
44 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 1329 11 6 1335
45 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 1529 17 6 1553
46 170561 Ottisaar Ott M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 6 0
47 171116 Pala Magnus M 2009 Põlvamaa 0 0 0 4 0
48 130716 Parik Kerttu-Lisett N 2008 Saue MK 1292 1252 -11 3 1252
49 171111 Podekrat Joosep M 2004 Põlvamaa 0 0 0 5 0
50 030330 Põldoja Ants M 1959 Keila MK 1942 1917 18 6 1917
51 030599 Põlendik Tiina N 1948 - - - 1715 1719 34 7 1719
52 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 1581 -4 6 1590
53 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1593 1610 -23 6 1640
54 130506 Prangel Artur Johannes M 2003 Põlva MK 1394 1543 -30 5 1543
55 060601 Rahusalu Riho M 1973 Harjumaa 1677 1598 -18 6 1598
56 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 1610 10 7 1618
57 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1360 1275 3 6 1287
58 080536 Ristissaar Roger M 1980 Saue MK 1358 1629 40 7 1629
59 120163 Rooni Rein M 1957 - - - 0 1980 12 6 1980
60 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 1310 32 6 1244
61 170804 Saar Kennet M 2010 Surju valla SK 0 0 0 5 0
62 171007 Sidorov Hannes M 2003 Tartu Kalev 0 1382 4 7 0
63 121009 Sooniste Pärtel Andres M 2002 Pärnu MK 1258 0 7 5 0
64 050725 Sulg Jaan M 1936 Rapla MK 1989 1846 -6 6 1846
65 160138 Tammus Toivo M 1975 Rapla MK 0 1651 -16 6 1651
66 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 1582 15 5 1614
67 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1407 1533 29 7 1533
68 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1582 1764 23 5 1770
69 100701 Tiisler Tanel M 1997 Tartu Kalev 1763 1923 47 7 1949
70 040378 Tominga Eke M 1997 Surju valla SK 2085 2091 11 7 2091
71 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1261 1479 -33 5 1479
72 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1619 28 7 1649
73 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 1286 -8 3 1292
74 030477 Turja Jaak M Saaremaa MK 1906 1927 -4 7 1927
75 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1649 1759 -4 7 1732
76 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1932 2026 4 6 2060
77 171120 Vaher Liis Marii N 2009 Põlvamaa 0 0 0 4 0
78 030622 Vahter Lea N 1961 Harjumaa 1781 1599 -19 6 1599
79 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 1683 -26 5 1636
80 111112 Viitkar Enn M Rapla MK 0 1618 -6 6 1618
81 150218 Vool Karl-Markus M 2007 Põlva MK 1374 1545 -16 6 1545
82 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 1731 8 7 1671
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017