Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Ida-Virumaa Lahtine võistkondlik maleturniir kuni 8.aa. lastele

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-11-25 - 2017-11-25
KohtKoht
Kiviõli linn
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15min + 2 sek/k. kuni partii lõpuni iga maletajal
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 1002 0
Kokku
28
Kõrgeim tõus
44
Suurim langus
-39
Seeniorid 60
0
Noored 18
28
Mehed
19
Naised
9
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1197 1082 44 4 1054
2 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1247 1379 -27 4 1415
3 160650 Dotsenko Maksim M 2010 MK Areng 1211 1438 -6 5 1449
4 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1326 1393 3 4 1409
5 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1059 1108 4 3 1125
6 171014 Jepifanov Daniil M 2010 MK Areng 0 0 0 1 0
7 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1172 1248 26 3 1218
8 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 1622 6 3 1563
9 171201 Kolossov Deniss M 2010 Narva SK Maletäht 0 0 0 2 0
10 170942 Kossenko Tihhon M 2009 Narva SK Maletäht 1196 1196 -28 4 1196
11 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 1 0
12 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 1054 1126 30 4 0
13 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1432 1564 11 4 1603
14 170553 Mazajeva Liza N 2009 Maleklubi Lootus 0 1169 0 3 1169
15 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 1024 1161 -39 4 1171
16 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 1710 10 4 1648
17 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 0 2 0
18 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 1246 -1 5 1265
19 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1245 12 4 1251
20 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 1274 -10 3 1291
21 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 1194 22 2 0
22 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1320 1246 -4 3 1252
23 170944 Silland Aivar M 2010 Narva SK Maletäht 0 0 0 1 0
24 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1211 0 15 3 0
25 170497 Veges Marta N 2009 MK Areng 1042 1147 0 2 1147
26 170221 Veges Paula N 2009 MK Areng 1092 1289 -38 3 1289
27 170941 Zaitsev Serafim M 2010 Narva SK Maletäht 1231 1240 -8 4 1240
28 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1277 1245 -22 4 1269
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017