Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
23. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Kiviõli linna MV males 2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-12-16 - 2017-12-16
KohtKoht
Kiviõli linn
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15min. kuni partii lõpuni iga maletajale
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171220 Laeks Loore N 2007 - - - 0 1259 0
2 171219 Laeks Taavi M 1980 - - - 0 1466 0
3 170915 Laks Rasmus M - - - 0 1127 0
4 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 1061 0
5 170529 Smorodkin Andrey M 1968 - - - 0 1655 0
Kokku
104
Kõrgeim tõus
66
Suurim langus
-45
Seeniorid 60
10
Noored 18
79
Mehed
74
Naised
30
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 110302 Abramov Roman M 1972 SK Diagonaal 1910 1936 -45 6 1940
2 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1980 1906 12 7 1873
3 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1432 1520 6 7 1581
4 120100 Andrijaškin Deniss M 2005 Narva SK Maletäht 1877 1856 -26 7 1849
5 121007 Beljajeva Diana N 2003 Maleklubi Lootus 1477 1645 -16 7 1645
6 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1617 1747 -7 6 1791
7 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1711 1839 2 7 1812
8 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1634 1720 3 6 1712
9 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1471 1572 -15 6 1604
10 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1420 1599 23 7 1613
11 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1753 1818 4 6 1824
12 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1333 1412 3 7 1392
13 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1675 1668 25 7 1676
14 140718 Geimonen Konstantin M 2006 Maleklubi Lootus 1408 1537 -42 6 1537
15 060412 Gromov Kirill M 1998 SK Diagonaal 1588 1697 26 7 1697
16 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 1456 25 7 1324
17 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1468 1577 -23 7 1584
18 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1489 1549 -41 6 1527
19 120714 Jaksin Aleksandr M 1948 Maleklubi Lootus 1627 1602 -14 6 1606
20 070400 Jurtov Aleksei M 1997 Maleklubi Lootus 1716 1759 66 7 1759
21 150229 Kaptein Hans-Kristjan M - - - 0 1210 34 6 1210
22 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 1016 1170 -30 4 1174
23 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1172 1274 -2 7 1218
24 160145 Kraav Rando M - - - 0 1219 0 4 1219
25 070401 Krehhov Valentin M 1954 Maleklubi Lootus 1474 1627 -28 6 1630
26 061209 Kruusa Rein M 1958 Maleklubi Lootus 1642 1653 -13 5 1652
27 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1678 1690 -4 7 1697
28 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 25 7 0
29 171220 Laeks Loore N 2007 - - - 0 0 0 7 0
30 171219 Laeks Taavi M 1980 - - - 0 0 0 6 0
31 170915 Laks Rasmus M - - - 0 0 0 7 0
32 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1634 1598 9 7 1570
33 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1582 17 7 1598
34 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1460 1554 -34 6 1605
35 150624 Linkevitš Jaroslav M 2008 SK Diagonaal 1304 1412 -41 6 1418
36 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 1036 -11 6 0
37 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1618 1782 29 7 1692
38 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1612 1679 -9 7 1665
39 160646 Maksimova Irena N 2007 Maleklubi Lootus 0 1310 -14 7 1350
40 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1781 -25 7 1655
41 030245 Metsala Heiki M 1967 Rakvere MK 2015 1980 26 7 1980
42 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1671 1510 43 7 1539
43 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1656 1697 38 7 1645
44 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1738 1692 -8 7 1756
45 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1637 1715 0 6 1617
46 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1715 1800 28 7 1800
47 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1425 1606 13 7 1625
48 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 1002 0 6 0
49 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 0 6 0
50 091105 Nossov Boris M 1939 Rakvere MK 0 1550 10 7 1550
51 160144 Novikov Savva M 2006 - - - 0 1110 31 7 1110
52 100500 Novikov Sergei M 1961 SK Diagonaal 1729 1830 -9 6 1847
53 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1181 1346 -4 7 1405
54 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 1571 -39 6 1511
55 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1668 1767 -23 7 1709
56 030294 Pagar Kalev M 1960 Rakvere MK 2101 2034 4 7 2034
57 160659 Parthal Rozalia N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1205 1271 -25 5 1310
58 070317 Parviste Janek M 1970 Rakvere MK 1916 1866 13 7 1866
59 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2150 2265 -15 7 2176
60 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 1253 38 6 1265
61 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1245 15 6 1251
62 160443 Petrov Kirill M 2007 Maleklubi Lootus 1173 1286 -27 5 1370
63 130342 Pitsevitš Georgi M 1947 - - - 1816 1765 20 7 1765
64 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1677 1719 4 7 1705
65 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1417 1489 -33 7 1419
66 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 1577 -21 7 1590
67 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1345 1515 -20 7 1406
68 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1886 1926 27 7 1948
69 030339 Rauk Tõnu M 1970 Kadrioru MK 2171 2085 18 7 2083
70 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1660 1648 21 7 1648
71 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1556 1673 5 7 1596
72 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1577 1626 -5 7 1601
73 061122 Rozenblit David M 2001 T. Truusi MKK 1365 1804 9 5 1804
74 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1221 1382 -43 6 1381
75 130707 Sala Emil M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1143 1269 8 5 1272
76 030376 Sepandi Jaak M 1939 - - - 1687 1856 -14 6 1800
77 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1347 1256 19 7 1252
78 110327 Shvedov Andrei M 2002 Maleklubi Lootus 1624 1704 6 6 1710
79 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1534 1663 21 7 1593
80 150530 Skatškov Anton M 2005 SK Valge Ratsu 1306 1337 -2 6 1332
81 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1963 2013 -14 6 2000
82 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1875 -6 7 1745
83 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1547 1649 -21 7 1636
84 170529 Smorodkin Andrey M 1968 - - - 0 0 0 7 0
85 120623 Smorodkin Kirill M 2005 - - - 1616 1847 1 7 1847
86 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 1516 -3 6 1458
87 160642 Sobolev Evelin N 2008 Maleklubi Lootus 1122 1203 -14 5 1201
88 140733 Suhhanov Egor M 2006 MK Areng 1196 1243 21 5 1243
89 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1432 1417 5 7 1427
90 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1298 1424 -10 7 1418
91 120619 Timofejeva Polina N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 1360 1267 63 6 1267
92 110122 Timošin Andrei M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 1979 2039 -24 6 2044
93 150226 Tropp Ainar M 2005 - - - 0 1562 -6 6 1562
94 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1217 1247 -24 6 0
95 110613 Uukivi Aimar M 1947 - - - 0 1528 39 6 1528
96 030490 Vaher Eino M 1961 Rakvere MK 2255 2204 3 6 2204
97 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1909 1966 -27 6 1904
98 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1213 1311 11 7 1295
99 120117 Veerik Oleg M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1547 1605 -35 5 1605
100 131212 Veitsurs Ervins M 1951 Rakvere MK 0 1636 -3 7 1636
101 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 1731 -20 7 1621
102 110507 Šilkin Aleksei M 2003 Narva SK Maletäht 1673 1647 49 7 1654
103 161233 Šilkin Maksim M 2009 Narva SK Maletäht 1277 1223 2 6 1269
104 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 2393 13 7 2328
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017