Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-10-13 - 2017-10-13
KohtKoht
Paide Ühisgümnaasium
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit partii lõpuni
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 1296 0
2 171006 Bolšakov Eerik Aleksandr M Võnnu SK 0 1512 0
3 171003 Filippova Evelina N 2008 Maleklubi Lootus 0 1239 0
4 171002 Koit Gregor M 2001 Järva Noorte MK 0 1077 0
5 170945 Kompus Karl Erik M 2009 Rae Huvikool 0 1285 0
6 171005 Luhaäär Kerot M 2007 Pärnumaa MK 0 1219 0
7 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 1042 0
8 170567 Õitspuu Grete N 2008 Järva Noorte MK 0 1055 0
9 170562 Peets Rasmus M 2009 Järva Noorte MK 0 1065 0
10 171007 Sidorov Hannes M 2003 Tartu Kalev 0 1382 0
11 170480 Siimon Gregor M 2007 - - - 0 1430 0
12 171001 Soo Lauri M 2001 Järva Noorte MK 0 1159 0
13 170482 Soome Silver Aron M 2007 - - - 0 1353 0
Kokku
116
Kõrgeim tõus
66
Suurim langus
-47
Seeniorid 60
0
Noored 18
115
Mehed
94
Naised
22
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 160126 Aasa Doris N 2007 Rae Huvikool 1010 1076 -3 2 1076
2 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 0 0 4 0
3 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 1667 -10 7 1688
4 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1922 1879 18 7 1900
5 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1435 1581 -18 6 1581
6 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1605 1593 10 7 1593
7 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 1450 -29 4 1469
8 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1247 1420 -41 4 1415
9 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1703 1754 -7 7 1795
10 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1699 1808 5 7 1812
11 171006 Bolšakov Eerik Aleksandr M Võnnu SK 0 0 0 7 0
12 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1406 1611 -27 6 1613
13 170530 Ehala Raido M 2009 Lahmuse Kool 0 0 0 4 0
14 171003 Filippova Evelina N 2008 Maleklubi Lootus 0 0 0 6 0
15 160156 Golubkov Rasmus M 2007 - - - 1245 1478 8 6 1478
16 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1645 1490 -8 6 1490
17 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1214 1418 38 6 1324
18 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1601 1619 20 7 1662
19 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1468 1584 -14 5 1584
20 170224 Janisoo August M 2006 Lahmuse Kool 0 1362 -12 6 1362
21 160104 Joakit Annabel N 2007 Rae Huvikool 1146 1343 0 2 1343
22 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1484 1618 -19 7 1605
23 160657 Kaasik Jan M 2001 Lahmuse Kool 0 1463 -5 7 1463
24 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1590 1610 14 7 1639
25 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 1016 1174 -4 2 1174
26 171002 Koit Gregor M 2001 Järva Noorte MK 0 0 0 5 0
27 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 1689 27 7 1670
28 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1615 1669 25 7 1664
29 170945 Kompus Karl Erik M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 7 0
30 170532 Kõrts Aleksander M 2005 Lahmuse Kool 0 1261 -12 6 1261
31 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1504 -9 6 1526
32 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 1651 2 6 1651
33 170819 Kuusk Kaspar M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1207 14 2 1207
34 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 5 0
35 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 1625 -8 7 1641
36 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 1687 10 6 1640
37 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 1599 -12 7 1600
38 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1598 1 6 1598
39 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 1385 32 5 1385
40 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 1110 20 5 1119
41 131125 Lindsalu Andreas M 2003 Tartu Kalev 1229 1472 -5 6 1472
42 171005 Luhaäär Kerot M 2007 Pärnumaa MK 0 0 0 7 0
43 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 0 0 7 0
44 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1660 1728 5 7 1692
45 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 1617 -17 5 1627
46 160652 Lääne Gregor M 2008 Pärnu Spordikool 1306 1200 11 3 1200
47 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 1572 -18 5 1590
48 160702 Maikalu Jakob Vilhelm M 2005 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1438 -20 6 1438
49 120162 Makke Risto Raigo M 2001 Tartu Kalev 1447 1510 -14 7 1510
50 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1474 1565 -1 5 1603
51 110503 Meier Toomas M 2002 Pärnumaa MK 1209 1195 6 7 1195
52 170800 Merendi Alexander M 2009 Harjumaa 0 1033 -14 3 1033
53 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1643 1862 -7 7 1848
54 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 1621 4 6 1623
55 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1624 1663 25 7 1663
56 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 1024 1171 -2 1 1171
57 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1530 1632 -30 6 1646
58 101202 Narva Mart M 2003 SK Reval-Sport 1660 1682 15 7 1682
59 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 1767 21 7 1756
60 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1699 1740 34 7 1809
61 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1445 1625 5 7 1625
62 080383 Nilp Kristofer M 2000 Järva Noorte MK 1285 1614 8 7 1614
63 170239 Nool Devis M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1245 26 7 1245
64 170567 Õitspuu Grete N 2008 Järva Noorte MK 0 0 0 4 0
65 170812 Ojakäär Mihkel M 2005 Lahmuse Kool 0 0 0 6 0
66 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1669 1809 24 7 1802
67 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1333 1335 -6 4 1335
68 161223 Ostrjakova Maria N 2008 Maleklubi Lootus 1181 1405 -4 4 1405
69 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 1554 -14 6 1553
70 170561 Ottisaar Ott M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 5 0
71 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 1587 -17 7 1603
72 160105 Pagil Owe M 2007 - - - 0 1367 -17 5 1367
73 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1594 -18 4 1606
74 131120 Pani Hugo M 2003 Tartu Kalev 1361 1625 -47 6 1625
75 130734 Pedmanson Albert M 2007 Tartu Kalev 1801 1907 12 7 1926
76 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1836 1913 21 7 1900
77 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 1543 -28 6 1543
78 170562 Peets Rasmus M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 5 0
79 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 1285 1265 -13 4 1265
80 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 1054 1251 1 3 1251
81 160443 Petrov Kirill M 2007 Maleklubi Lootus 1173 1370 -18 2 1370
82 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 1574 42 5 1554
83 140710 Priks Andre M 2006 Järva Noorte MK 0 1122 7 6 1122
84 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1747 1719 -13 7 1687
85 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 1605 5 6 1618
86 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1360 1287 -12 6 1287
87 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 1273 -10 3 1291
88 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1648 1650 -4 7 1650
89 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1585 1610 39 7 1601
90 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1396 1491 -2 5 1488
91 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1640 23 7 1652
92 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1404 1244 66 7 1244
93 170821 Sarapuu Patrick M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 0 0 3 0
94 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1662 1728 -6 7 1720
95 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1411 1645 1 7 1624
96 171007 Sidorov Hannes M 2003 Tartu Kalev 0 0 0 6 0
97 170480 Siimon Gregor M 2007 - - - 0 0 0 7 0
98 160454 Sireli Henri M 2006 - - - 1331 1251 -12 5 1251
99 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1566 1676 -19 6 1642
100 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1748 16 7 1745
101 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1578 1627 14 5 1636
102 160642 Sobolev Evelin N 2008 Maleklubi Lootus 1122 1201 0 4 1201
103 171001 Soo Lauri M 2001 Järva Noorte MK 0 0 0 5 0
104 170482 Soome Silver Aron M 2007 - - - 0 0 0 6 0
105 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1466 1517 -23 7 1517
106 110619 Tankler Shrek M 2002 Järva Noorte MK 0 1614 -32 7 1614
107 161209 Tee Martin M 2008 - - - 0 1122 0 5 1122
108 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1640 -17 7 1649
109 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1643 1698 3 7 1722
110 170531 Treumuth Mirtel N 2007 Lahmuse Kool 0 1292 -6 2 1292
111 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 1052 -3 2 1064
112 170803 Vahtras Elisabeth N 2006 Rae Huvikool 0 1090 3 5 1093
113 161225 Vilk Juss M 2006 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1346 -27 5 1346
114 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 6 0
115 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 1669 33 7 1671
116 170820 Žukovitš Oliver M 2007 Põltsamaa Ühisgümnaasium 0 1113 26 6 1113
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017