Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Gunnar Uusi mälestusturniir noortele

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-09-30 - 2017-10-01
KohtKoht
Tartu
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
31 min + 30 sek käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 0.7 )
Kokku
39
Kõrgeim tõus
74
Suurim langus
-64
Seeniorid 60
0
Noored 18
39
Mehed
24
Naised
15
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 170954 Babris Rihards M 2010 - - - 1144 56 6 1144 1144
2 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1173 74 6 1420 1420
3 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1744 15 6 1800 1800
4 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 38 6 1356 1356
5 140425 Hannus Lola N 2007 Tartu Kalev 1633 -32 6 1672 1672
6 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1494 -26 6 1584 1584
7 130736 Kaldmaa Janis M 2008 Tartu Kalev 1608 -18 5 1639 1639
8 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 -58 5 1174 1174
9 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1204 -32 6 1253 1253
10 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1405 6 6 1594 1594
11 140610 Karro Adeliis N 2006 Tartu Kalev 1350 -64 6 1451 1451
12 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1617 -6 6 1677 1677
13 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1646 -31 6 1658 1658
14 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1580 -38 6 1598 1598
15 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1182 -13 6 1385 1385
16 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1547 -56 4 1605 1605
17 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1630 -23 6 1736 1736
18 150300 Link Kristjan M 2004 Surju valla SK 1180 7 6 1409 1409
19 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1642 18 6 1692 1692
20 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1618 -20 6 1648 1648
21 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1453 21 5 1631 1631
22 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1628 -7 6 1701 1701
23 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1467 23 6 1695 1695
24 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1570 7 6 1700 1700
25 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1269 -31 4 1489 1489
26 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1523 -20 5 1571 1571
27 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1230 -38 6 1591 1591
28 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1371 -21 5 1573 1573
29 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1479 13 6 1590 1590
30 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1621 27 6 1650 1650
31 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1635 21 6 1719 1719
32 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1424 -13 6 1627 1627
33 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1602 -24 6 1627 1627
34 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1400 -64 5 1458 1458
35 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1387 -8 5 1427 1427
36 120639 Tarsalainen Martti M 2004 Surju valla SK 1406 1 6 1533 1533
37 120633 Tominga Uku M 2004 Surju valla SK 1242 19 6 1479 1479
38 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1617 26 6 1722 1722
39 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1651 -27 6 1647 1647
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017