Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
23. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Gunnar Uusi mälestusturniir ja Tartu MV

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-09-29 - 2017-10-01
KohtKoht
Tartu
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
90 min + 30 sek käigule
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Kokku
30
Kõrgeim tõus
53
Suurim langus
-53
Seeniorid 60
4
Noored 18
13
Mehed
25
Naised
5
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1666 51 5 1754 1754
2 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1646 -53 5 1710 1710
3 080307 Haavamäe Henrik M 1998 Tallinna MK 2079 16 5 2102 2102
4 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1771 -10 5 1809 1809
5 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1718 -13 5 1681 1681
6 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1672 48 5 1697 1697
7 030198 Kuusk Andres M 1981 Tartu Kalev 2175 6 5 2092 2092
8 080406 Lomp Jaan M 1969 - - - 1423 -17 5 1599 1599
9 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1646 -22 5 1663 1663
10 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2139 8 5 2178 2178
11 030290 Ots Heikki M 1952 Põlva MK 1820 -5 5 1803 1803
12 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1819 15 4 1939 1939
13 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2033 15 5 2231 2231
14 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 0 5 2266 2266
15 070622 Põvvat Aalo N 1932 - - - 1619 -26 5 1640 1640
16 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1694 53 5 1687 1687
17 030354 Runnel Simo M 1977 Tartumaa 1856 19 5 1790 1790
18 110327 Shvedov Andrei M 2002 Maleklubi Lootus 1631 -7 5 1710 1710
19 030386 Siidirätsep Endel M 1936 Harjumaa 1853 -31 5 1812 1812
20 061101 Sild Eero Kristjan M 1998 MK Areng 1430 33 5 1560 1560
21 071214 Skladtsikov Andrei M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 1947 -20 5 1984 1984
22 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1660 38 5 1846 1846
23 030454 Teemäe Leo M 1932 MK Chess Continent 1907 7 5 1885 1885
24 110211 Tiisler Ander M 1999 Tartu Kalev 1574 15 5 1770 1770
25 100701 Tiisler Tanel M 1997 Tartu Kalev 1770 -7 4 1949 1949
26 030464 Tobre Andres M 1959 Valgamaa 1725 -19 5 1669 1669
27 030468 Trohhelev Boris M 1960 Tartumaa 2061 -37 5 2132 2132
28 151003 Uibos Andre M 1992 - - - 1824 10 5 1892 1892
29 051119 Viikmaa Karmen N 1983 Tartu Kalev 1890 -12 5 1952 1952
30 030700 Vorobjov Pavel M 1981 Tartu Kalev 2287 7 5 2385 2385
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017