Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
23. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva turniir

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-11-18 - 2017-11-18
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171121 Pallon Johannes M 2004 MK Areng 0 1495 0
Kokku
71
Kõrgeim tõus
53
Suurim langus
-47
Seeniorid 60
0
Noored 18
71
Mehed
55
Naised
16
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1597 1593 26 5 1617
2 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1628 1720 -15 7 1706
3 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 1594 -2 6 1599
4 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 0 4 0
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1711 1849 -10 7 1812
6 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 1292 -7 3 0
7 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1424 1685 18 6 1695
8 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1510 1615 -32 6 1603
9 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1267 1503 -4 5 1324
10 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 1305 -4 6 1350
11 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 1624 -4 7 1628
12 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1525 1578 -16 7 1612
13 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1536 1581 -25 6 1610
14 131206 Kang Paul M 2005 Saku MK 1458 1577 17 7 1577
15 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 1622 21 5 1563
16 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 1630 -16 6 1611
17 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1663 -3 7 1657
18 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 1738 -17 7 1670
19 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1468 -11 7 1526
20 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1705 1696 7 7 1680
21 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 1656 -4 6 1651
22 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 1642 -47 5 1583
23 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 1618 -20 5 1641
24 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 1688 -4 6 1640
25 170437 Liebert Teodor M 2008 SK Reval-Sport 0 0 0 6 0
26 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 1136 25 6 0
27 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 1270 -4 5 1218
28 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 1411 -16 5 1417
29 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1754 1809 8 7 1789
30 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 1130 -1 6 1119
31 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 1042 -6 4 0
32 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1618 1762 20 7 1692
33 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 1549 -6 6 1590
34 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1731 53 7 1705
35 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1621 1671 -9 7 1712
36 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1536 -13 6 1598
37 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3 0
38 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 1710 -3 7 1648
39 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1663 1706 6 7 1678
40 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1539 -2 7 1577
41 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1853 1967 17 7 1985
42 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2113 2141 -11 7 2178
43 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1226 1485 -13 4 1591
44 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 1529 26 6 1553
45 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 1551 -5 7 1603
46 171121 Pallon Johannes M 2004 MK Areng 0 0 0 7 0
47 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2134 2245 20 7 2191
48 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 1758 15 7 1815
49 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 1490 15 6 1502
50 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1512 -3 6 1581
51 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 1753 -16 6 1715
52 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 1852 22 7 1798
53 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1609 -13 6 1600
54 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1724 1771 -24 5 1720
55 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1454 1644 6 6 1624
56 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1627 1670 19 7 1675
57 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1845 30 7 1745
58 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1706 1897 9 6 1846
59 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 1502 14 5 1458
60 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 1591 19 7 1583
61 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 1669 17 7 1654
62 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 1694 33 7 1683
63 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1902 1899 2 7 1907
64 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 1678 12 7 1662
65 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 1497 -37 6 1559
66 160404 Vastšonok Artur M 2008 Vabaettur 0 1264 -12 4 1248
67 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 1683 -21 6 1636
68 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 1614 -25 6 1633
69 140315 Volkodavov Vladislav M 2005 Vabaettur 1258 1315 15 6 1315
70 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 3 0
71 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 1731 -13 7 1671
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017