Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
23. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: NOORTE SARI SÜGIS 2017; III etapp - Koolivaheaja kiirturniir

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-10-29 - 2017-10-29
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Kokku
80
Kõrgeim tõus
35
Suurim langus
-45
Seeniorid 60
0
Noored 18
80
Mehed
63
Naised
17
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1533 1574 7 7 1593
2 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1605 1593 -17 6 1593
3 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 1594 0 6 1599
4 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 0 4 0
5 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1699 1808 33 7 1812
6 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 0 3 5 0
7 160650 Dotsenko Maksim M 2010 MK Areng 1211 1449 -11 4 1449
8 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1406 1611 11 7 1613
9 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1424 1662 22 7 1695
10 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1214 1418 20 6 1324
11 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 1338 -17 5 1350
12 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 1632 -20 6 1628
13 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1484 1618 -2 7 1605
14 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 1621 26 6 1563
15 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 1623 -8 7 1611
16 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1653 8 7 1657
17 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 1689 28 7 1670
18 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1615 1669 8 7 1664
19 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1504 -24 6 1526
20 170422 Kuhhareva Viktoria N 2008 Vabaettur 0 1261 -19 7 1261
21 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 1651 -8 7 1651
22 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 1651 26 7 1583
23 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 1625 1 6 1641
24 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 1687 -22 7 1640
25 170203 Laanemets Loit M 2009 SK Reval-Sport 0 1150 -6 5 1150
26 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 1599 -12 6 1600
27 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1561 1746 13 7 1736
28 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 1248 12 7 1218
29 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 1400 11 7 1417
30 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1612 1601 5 6 1591
31 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 0 -15 4 0
32 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1660 1728 23 6 1692
33 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 1617 -17 6 1627
34 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1718 5 7 1705
35 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1621 1688 7 7 1712
36 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1577 -14 7 1598
37 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 4 0
38 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 1268 6 6 1268
39 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 1692 -10 7 1648
40 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1577 1720 -6 7 1678
41 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1238 1489 -40 7 1489
42 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 1767 -29 6 1756
43 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1605 1681 35 7 1650
44 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1577 -28 7 1577
45 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1669 1809 -9 7 1802
46 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1839 1905 -8 7 1899
47 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1192 1576 -45 6 1591
48 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1350 1554 -11 7 1553
49 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 1587 -19 6 1603
50 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1594 -7 7 1606
51 170802 Pedoson Arabel N 2009 Tartu Kalev 0 0 0 4 0
52 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2110 2231 -4 7 2191
53 140421 Peegel Henrik M 2005 Vabaettur 1369 1543 -16 6 1543
54 160424 Pimašin Pavel M 2008 Vabaettur 0 0 8 7 0
55 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 1507 -17 5 1502
56 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1747 1719 -3 7 1687
57 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1573 -43 6 1581
58 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 1383 0 6 1383
59 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 1747 6 7 1715
60 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 1822 -3 7 1798
61 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1456 1612 -12 7 1617
62 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1344 1622 -4 6 1605
63 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1662 1728 31 7 1720
64 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1915 2033 19 7 2037
65 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1748 30 7 1745
66 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1698 1883 25 7 1846
67 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 1468 8 7 1458
68 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 0 -27 7 0
69 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 1567 21 7 1583
70 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1640 -4 7 1649
71 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 1655 -13 6 1654
72 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1643 1698 1 7 1722
73 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 1690 23 7 1683
74 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1877 1883 9 7 1907
75 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 1656 15 7 1662
76 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 1520 -9 7 1559
77 160404 Vastšonok Artur M 2008 Vabaettur 0 1234 30 7 1248
78 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 1671 23 7 1636
79 171013 Veski Uku Rudolf M 2009 Rae Huvikool 0 0 31 6 0
80 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 1620 -6 7 1633
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017