Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: NOORTE SARI SÜGIS 2017; II etapp - Tallinna Maleklubi noorte kiirmale MV-d

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-10-15 - 2017-10-15
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 1296 0
2 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 1292 0
3 160424 Pimašin Pavel M 2008 Vabaettur 0 1435 0
4 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 1122 0
5 171013 Veski Uku Rudolf M 2009 Rae Huvikool 0 1298 0
Kokku
96
Kõrgeim tõus
51
Suurim langus
-73
Seeniorid 60
0
Noored 18
96
Mehed
75
Naised
21
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 171004 Aasma Sander M 2001 Järva Noorte MK 0 0 0 6 0
2 140439 Aleksejev Artjom M 2008 Vabaettur 1605 1617 11 5 1617
3 140722 Anis Dinara N 2006 Vabaettur 1605 1593 17 7 1593
4 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 1450 -21 4 1469
5 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3 0
6 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1699 1808 9 7 1812
7 140724 Bušujeva Jelizaveta N 2006 Vabaettur 1590 1504 16 7 1504
8 170949 Cherentsov Mikhail M 2009 Tallinna MK 0 0 0 6 0
9 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2228 2319 -14 7 2347
10 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1406 1611 4 6 1613
11 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1424 1662 1 7 1695
12 171015 Grant Geron Alexander M 2009 Tallinna MK 0 0 0 4 0
13 140409 Gross Uku M 2003 SK Reval-Sport 1510 1603 12 7 1603
14 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1214 1418 17 5 1324
15 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 1338 -16 7 1350
16 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 1632 12 7 1628
17 171014 Jepifanov Daniil M 2010 MK Areng 0 0 0 2 0
18 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1580 1603 -25 7 1612
19 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1536 1577 4 6 1610
20 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1411 1621 -25 5 1563
21 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 1623 15 6 1611
22 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1653 2 7 1657
23 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1611 1689 -6 7 1670
24 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1615 1669 -18 7 1664
25 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1504 -3 7 1526
26 170420 Kriibi Mattias M 2008 - - - 0 0 0 4 0
27 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1705 1698 -2 6 1680
28 170422 Kuhhareva Viktoria N 2008 Vabaettur 0 1261 -5 5 1261
29 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1603 1651 11 7 1651
30 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 1651 -35 7 1583
31 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 1625 0 6 1641
32 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 1687 13 7 1640
33 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 1599 -4 1 1600
34 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1542 1598 -11 6 1598
35 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 1169 1385 -22 3 1385
36 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1561 1746 -10 7 1736
37 170437 Liebert Teodor M 2008 SK Reval-Sport 0 0 0 4 0
38 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 1146 -10 4 0
39 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 1248 10 5 1218
40 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1612 1601 -29 7 1591
41 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1688 1815 7 7 1852
42 160700 Luiga Ruben M 2008 Tallinna MK 0 1312 -4 4 1312
43 170813 Luik Elo-Mirtel N 2010 Vabaettur 0 0 -7 2 0
44 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1660 1728 6 7 1692
45 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2093 2127 20 7 2182
46 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 1617 -8 7 1627
47 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 1572 -5 6 1590
48 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1419 1718 8 6 1705
49 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1621 1688 -24 7 1712
50 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1577 -27 6 1598
51 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3 0
52 170205 Morozyuk Pavel M 2004 Laagri Huvikool 0 1268 29 6 1268
53 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1490 1692 28 6 1648
54 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1577 1720 -8 7 1678
55 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 1767 -9 7 1756
56 160741 Õigus Kristjan M 2007 Tallinna MK 0 1577 -10 6 1577
57 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1880 1991 5 7 2017
58 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1669 1809 42 7 1802
59 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2105 2164 8 7 2204
60 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1839 1905 11 7 1899
61 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1192 1576 -38 4 1591
62 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1594 -20 7 1606
63 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2110 2231 18 7 2191
64 160424 Pimašin Pavel M 2008 Vabaettur 0 0 0 6 0
65 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 1574 -21 4 1554
66 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1492 1594 -13 5 1590
67 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 1767 -9 7 1815
68 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1747 1719 11 7 1687
69 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1573 -18 7 1581
70 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 1273 11 6 1291
71 170903 Riispapp Kert M 2009 Vabaettur 0 1383 31 5 1383
72 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 1822 33 7 1798
73 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1656 1717 19 7 1679
74 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1604 5 7 1600
75 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1456 1612 -38 7 1617
76 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1344 1622 -73 7 1605
77 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1662 1728 18 7 1720
78 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1411 1645 -2 6 1624
79 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1915 2033 17 7 2037
80 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1748 51 7 1745
81 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1698 1883 -11 7 1846
82 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1336 1468 26 6 1458
83 171012 Talu Hella-Lee N 2008 MK Areng 0 0 0 5 0
84 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 1567 3 7 1583
85 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 1655 27 7 1654
86 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 1690 -19 7 1683
87 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1877 1883 7 7 1907
88 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 1656 7 7 1662
89 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 1520 -14 5 1559
90 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1643 1753 6 7 1732
91 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1904 2044 -18 7 2060
92 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 1052 27 6 1064
93 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 1671 -11 7 1636
94 171013 Veski Uku Rudolf M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 5 0
95 170825 Välba Rauno M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 1 0
96 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1624 1669 29 7 1671
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017