Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: NOORTE SARI SÜGIS 2017; I etapp - Septembri kiirturniir

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-09-23 - 2017-09-23
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 1146 0
Kokku
94
Kõrgeim tõus
62
Suurim langus
-49
Seeniorid 60
0
Noored 18
94
Mehed
74
Naised
20
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 161265 Aasma Sten Andreas M 2007 Järva Noorte MK 0 1688 -21 6 1688
2 140414 Aedla Mariel N 2006 Nõmme Noortemaja 1533 1593 -19 7 1593
3 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1303 1469 -19 4 1469
4 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 1633 -39 6 1633
5 170963 Blokhin Georg M 2010 Tallinna MK 0 0 0 4 0
6 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1744 1800 8 7 1800
7 140732 Bromrah Edward M 2006 Vabaettur 1341 1503 -49 7 1503
8 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1406 1613 -2 7 1613
9 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 1503 1656 6 7 1656
10 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1275 1356 62 7 1356
11 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 1350 -12 7 1350
12 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1630 1628 4 7 1628
13 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1580 1621 -18 7 1621
14 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1484 1584 34 7 1584
15 160130 Kalju Edvard M 2004 Vabaettur 1536 1610 -33 6 1610
16 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1405 1594 27 7 1594
17 150517 Kidron Alfred M 2007 Nõmme Noortemaja 1400 1611 12 7 1611
18 150507 Kimlaychuk Artjom M 2008 T. Truusi MKK 1322 1558 -9 6 1558
19 141223 Kivi Akira M 2008 Nõmme Noortemaja 1447 1657 -4 7 1657
20 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1617 1677 19 7 1677
21 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1646 1658 11 7 1658
22 170945 Kompus Karl Erik M 2009 Rae Huvikool 0 0 0 3 0
23 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1525 -21 7 1525
24 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1718 1681 17 7 1681
25 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 1651 0 7 1651
26 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1419 1654 -29 5 1654
27 160102 Lainevool Mirko M 2003 Rae Huvikool 1335 1600 -1 7 1600
28 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1630 1736 10 7 1736
29 120152 Liebert Robin M 2000 SK Reval-Sport 1251 1495 0 6 1495
30 170437 Liebert Teodor M 2008 SK Reval-Sport 0 0 0 6 0
31 170438 Liebert Tristjan M 2008 SK Reval-Sport 0 0 0 6 0
32 161250 Lihvenko Vjatseslav M 2008 Narva SK Maletäht 1335 1218 30 7 1218
33 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1330 1412 -12 6 1412
34 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1612 1590 11 7 1590
35 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1688 1825 -10 7 1825
36 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 1352 -8 4 1352
37 161226 Linberg Karl Martin M 2008 Rae Huvikool 1001 1119 -9 5 1119
38 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1642 1692 36 7 1692
39 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2093 2113 14 7 2113
40 160109 Luts Jakob M 2006 Rae Huvikool 1582 1627 -10 7 1627
41 150622 Maapalu Ralf M 2008 SK Reval-Sport 1428 1590 -18 7 1590
42 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 1607 1720 -2 7 1720
43 140736 Mihhailov Artur M 2007 Vabaettur 1628 1701 -13 7 1701
44 160641 Molotov Ian M 2008 Tallinna MK 1347 1598 -21 6 1598
45 170528 Molotov Iko M 2010 Tallinna MK 0 0 0 3 0
46 130106 Moppel Miko M 2004 Järva Noorte MK 0 1623 -2 7 1623
47 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1467 1695 -9 6 1695
48 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1570 1700 20 7 1700
49 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 1772 -5 7 1772
50 130114 Nazarova Veronika N 2001 Maleklubi Lootus 1605 1669 12 7 1669
51 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2139 2178 -14 7 2178
52 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1523 1571 -19 7 1571
53 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1230 1591 -15 5 1591
54 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1371 1573 -19 7 1573
55 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 1555 1603 -16 7 1603
56 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1606 -12 6 1606
57 170802 Pedoson Arabel N 2009 Tartu Kalev 0 0 0 4 0
58 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1479 1590 4 7 1590
59 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1652 1767 0 7 1767
60 160150 Provodin Aleksandr M 2005 Vabaettur 1327 1502 5 7 1502
61 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1694 1687 32 7 1687
62 140445 Randrüüt Robin M 2006 Järva Noorte MK 1388 1618 -13 7 1618
63 130104 Raudväli Anders M 2003 Saku MK 1376 1581 -8 6 1581
64 170541 Reinsalu Timur M 2010 MK Areng 0 1291 -18 4 1291
65 160106 Roots Lem-Leonhard M 2007 Rae Huvikool 1396 1488 3 6 1488
66 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1598 1718 29 7 1718
67 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 1795 27 7 1795
68 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1635 1719 -2 7 1719
69 120211 Ruugla Raul M 2004 Järva Noorte MK 1423 1652 -12 6 1652
70 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1618 -14 7 1618
71 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1456 1617 -5 7 1617
72 121118 Savin Danil M 2004 Vabaettur 1344 1605 17 6 1605
73 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1662 1721 7 7 1721
74 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1424 1627 18 7 1627
75 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1915 2000 33 7 2000
76 120637 Slavinski Nikita M 2007 T. Truusi MKK 1590 1696 52 7 1696
77 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1660 1846 37 7 1846
78 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1400 1458 10 4 1458
79 140725 Taro Marko M 2006 Vabaettur 1639 1583 -16 7 1583
80 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1651 -2 7 1651
81 120104 Tomson Mikk M 2000 SK Reval-Sport 1504 1655 0 7 1655
82 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1617 1722 -24 6 1722
83 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1613 1683 7 7 1683
84 130113 Tähiste Marc-Joosep M 2003 T. Truusi MKK 1512 1662 -6 7 1662
85 140734 Tšurakov Sergei M 2007 Vabaettur 1360 1559 -39 6 1559
86 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1643 1739 14 7 1739
87 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1904 2040 4 7 2040
88 161224 Uljas Rasmus M 2007 Rae Huvikool 0 1064 -12 5 1064
89 170803 Vahtras Elisabeth N 2006 Rae Huvikool 0 1093 -3 7 1093
90 160404 Vastšonok Artur M 2008 Vabaettur 0 1248 -14 6 1248
91 170807 Veri Hans Kristjan M 1999 - - - 0 1636 35 7 1636
92 150621 Vichterstein Andri M 2008 Nõmme Noortemaja 1330 1633 -13 7 1633
93 170207 Zilensk Kuldar M 2006 Saku MK 0 1440 6 7 1440
94 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1651 1647 22 7 1647
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017