Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti meistrivõistlused välkmales (mehed, naised, seeniorid)

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-07-22 - 2017-07-22
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
3 min + 2 sek käigule
JuhendPõhiperiood
välkmale ( koef = 1 )
Kokku
48
Kõrgeim tõus
85
Suurim langus
-54
Seeniorid 60
13
Noored 18
17
Mehed
38
Naised
10
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
välk
+/-
n
1 050529 Abozenko Georg M 1996 T. Truusi MKK 2099 2158 2158 -23 11
2 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1666 1754 1754 -25 9
3 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1744 1800 1800 -4 9
4 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1646 1710 1710 -16 9
5 030539 Brokko Margit N 1973 Eesti MAK 2028 2029 2029 -36 9
6 080381 Chukavin Kirill M 2002 Tallinna MK 2185 2319 2319 -28 11
7 030046 Dubrovin Robert M 1986 Kadrioru MK 2239 2344 2344 26 11
8 050723 Dunajev Nikolai M 1935 Maleklubi Lootus 1773 1799 1799 25 11
9 030058 Garber Vjatšeslav M 1936 Kadrioru MK 2129 2137 2137 21 11
10 040061 Heinmets Tõnu M 1991 Pärnumaa MK 2040 2108 2108 -54 11
11 040066 Holvason Jüri M 1992 Vabaettur 2191 2235 2235 -47 11
12 030086 Ilves Jüri M 1938 - - - 2028 1969 1969 -31 11
13 030090 Ivanov Stepan M 1952 MK Chess Continent 1923 1967 1967 0 11
14 110331 Ivanova Lidia N 1999 Vabaettur 1613 1650 1650 -16 9
15 090402 Järnström Henrik M 1952 - - - 2032 1943 1943 47 11
16 141220 Kõlar Johan-Eerik M 1994 Vabaettur 1771 1809 1809 -3 11
17 030183 Kukk Sander M 1987 SK Reval-Sport 2219 2409 2409 -30 11
18 080309 Lumiste Rene M 1999 Tallinna MK 2093 2113 2113 -1 11
19 030238 Makin Kirill M 1985 Sillamäe SK Kalev 2119 2128 2128 -41 11
20 060300 Medar Marti M 1996 T. Truusi MKK 2053 2116 2116 33 11
21 030256 Mändmets Rein M 1963 Sillamäe SK Kalev 1933 1922 1922 12 11
22 051004 Narva Mai N 1999 SK Reval-Sport 2204 2218 2218 30 9
23 030265 Neff Sergei M 1954 Kadrioru MK 2272 2239 2239 6 11
24 040404 Nero Georg M 1999 T. Truusi MKK 1885 2023 2023 24 11
25 030273 Nikitin Pjotr M 1941 Kadrioru MK 2053 2008 2008 -47 10
26 061105 Obolonin Filipp M 1997 Vabaettur 1871 1919 1919 33 11
27 080355 Olde Grete N 2002 Tallinna MK 1910 1991 1991 52 9
28 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1669 1809 1809 -15 11
29 080354 Olde Margareth N 2000 Tallinna MK 2139 2178 2178 -4 9
30 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1809 1905 1905 5 11
31 110715 Pedoson Georg Aleksander M 2004 Vabaettur 2033 2231 2231 -12 11
32 060411 Petrov Dmitri M 1998 SK Diagonaal 2216 2266 2266 17 11
33 030596 Pritulina Svetlana N 1971 SK Valge Ratsu 2023 1960 1960 0 9
34 030346 Remmel Anto M 1946 SK Reval-Sport 2248 2262 2262 2 11
35 030351 Rosenvald Helmuth M 1929 - - - 1751 1761 1761 -8 9
36 070701 Sirp Karl Aleksander M 1999 Tallinna MK 1915 2000 2000 85 11
37 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1572 1681 1681 -36 11
38 030453 Teelem Lauri M 1983 T. Truusi MKK 2128 2258 2258 -11 11
39 030454 Teemäe Leo M 1932 MK Chess Continent 1907 1885 1885 13 11
40 090506 Tõnso Liina N 2001 Vabaettur 1917 1883 1883 18 9
41 030469 Truus Tõnu M 1946 T. Truusi MKK 2102 2089 2089 4 11
42 121006 Uibokant Mathias Robert M 2002 Tallinna MK 1904 2040 2040 29 11
43 030493 Vaino Einar M 1951 SK Diagonaal 1927 1952 1952 -31 10
44 030497 Valner Uku M 1990 SK Reval-Sport 2266 2348 2348 -1 11
45 030523 Vovk Ilja M 1988 Vabaettur 2309 2337 2337 17 11
46 030436 Zigailov Sergei M 1986 Sillamäe SK Kalev 2129 2120 2120 8 11
47 071107 Šarankov Grigori M 1986 Tallinna MK 2191 2325 2325 58 11
48 030432 Švõrjov Igor M 1955 T. Truusi MKK 2352 2372 2372 -44 11
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017