Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U14 vanuseklassis

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-07-21 - 2017-07-21
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
3 min + 2 sek käigule
JuhendPõhiperiood
välkmale ( koef = 1 )
Kokku
36
Kõrgeim tõus
66
Suurim langus
-68
Seeniorid 60
0
Noored 18
36
Mehed
24
Naised
12
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
välk
+/-
n
1 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1922 1879 1879 21 9
2 121111 Beda Pjotor M 2004 Vabaettur 1548 1633 1633 -34 9
3 120618 Bitkova Elizavetta N 2003 Maleklubi Lootus 1666 1754 1754 66 11
4 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1744 1800 1800 16 11
5 120621 Bondarevskaja Emilin N 2004 Maleklubi Lootus 1646 1710 1710 18 11
6 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1622 1656 1656 20 9
7 120617 Jõerand Jenna N 2004 MK Areng 1580 1621 1621 -9 11
8 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1646 1658 1658 6 9
9 110403 Kosõhh Kirill M 2003 Vabaettur 1688 1815 1815 19 9
10 161247 Kozlov Valeri M 2006 T. Truusi MKK 0 1525 1525 1 9
11 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1718 1681 1681 -1 9
12 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1593 1651 1651 -68 11
13 110712 Laanemets Emil M 2004 SK Reval-Sport 1598 1687 1687 -47 9
14 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1612 1590 1590 1 11
15 120210 Liiv Kristiina N 2003 Tallinna MK 1688 1825 1825 27 11
16 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1618 1648 1648 17 9
17 130355 Maslov Dmitri M 2004 Narva SK Maletäht 1589 1616 1616 -11 9
18 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1570 1700 1700 -22 9
19 140441 Narva Jaan Oskar M 2005 SK Reval-Sport 1530 1632 1632 14 9
20 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 1772 1772 -16 9
21 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1699 1823 1823 -1 9
22 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1669 1809 1809 8 9
23 120701 Orgse Karl Kristofer M 2003 Vabaettur 1809 1905 1905 7 9
24 130735 Pedmanson Herman M 2005 Tartu Kalev 1819 1939 1939 20 9
25 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1651 1706 1706 -7 11
26 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1872 1911 1911 35 9
27 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1693 1795 1795 3 9
28 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1635 1719 1719 -40 11
29 130307 Sade Carolina N 2005 Tallinna MK 1609 1618 1618 -18 11
30 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1662 1721 1721 -1 9
31 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1656 1670 1670 5 11
32 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1602 1627 1627 9 11
33 170306 Steblevski Daniel M 2006 T. Truusi MKK 0 1200 1200 -23 9
34 150270 Tomingas Wilhelm M 2006 T. Truusi MKK 0 1243 1243 -6 9
35 160614 Tomson Mihkel M 2006 Tartu Kalev 1558 1651 1651 -2 9
36 130309 Uibokant Karl Oskar M 2004 Tallinna MK 1643 1739 1739 -7 9
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017