Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: P.Kerese mälestusturniir noortele males 2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-07-14 - 2017-07-16
KohtKoht
Pärnu Keskraamatukogu
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
ajakontroll 1t lõpuni ja iga käiguga lisandub 30 s
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 1128 1350 1350
2 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 1174 1174
3 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 1352 1352
4 161205 Pukka Mariann N 2002 - - - 1356 0 0
Kokku
65
Kõrgeim tõus
217
Suurim langus
-47
Seeniorid 60
0
Noored 18
65
Mehed
43
Naised
22
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 110726 Aga Rihard M 2004 Narva SK Maletäht 1891 3 6 1834
2 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 0 136 7 0
3 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1209 39 7 1384
4 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1117 66 6 1341
5 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 24 7 1636
6 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 34 7 1622
7 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 90 7 1549
8 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 0 -8 6 1212
9 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1599 -9 6 1475
10 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 189 7 0
11 170246 Hirvi Jüri M 2005 Vabaettur 0 0 7 1336
12 150210 Hirvi Katarina N 2005 Vabaettur 1604 -27 6 1617
13 160640 Hudilainen Mihhail M 2008 Maleklubi Lootus 1291 -6 5 1624
14 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 0 6 0
15 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 122 6 1210
16 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 19 7 1628
17 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 0 7 1599
18 120115 Kuldmaa Tanel M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 1668 22 6 1673
19 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 15 7 1628
20 131133 Kuznetsova Valeria N 2005 Vabaettur 1571 1 7 1604
21 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 100 5 1334
22 140901 Laiv Raimond M 2006 Pärnu Spordikool 1277 81 7 1277
23 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 39 7 1603
24 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 0 100 6 1312
25 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1470 3 6 1517
26 140723 Levchenko Marina N 2007 Vabaettur 1629 1 7 1678
27 160161 Liiv Karmen N 2008 Tallinna MK 1256 -13 5 1261
28 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 18 7 1603
29 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 0 6 0
30 160652 Lääne Gregor M 2008 Pärnu Spordikool 1306 -32 6 1200
31 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1606 -4 7 1609
32 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 63 7 1463
33 141215 Mikko Rondo M 2007 Pärnu Spordikool 1664 38 7 1791
34 150538 Minajev Matvei M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1563 -28 7 1566
35 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 -6 6 1625
36 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 46 6 1401
37 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1652 0 7 1778
38 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1666 -1 6 1636
39 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1000 217 7 1164
40 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 22 7 1574
41 121100 Ovsjannikov Daniil M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 1676 5 6 1701
42 150245 Panfilova Jelizaveta N 2007 Maleklubi Lootus 1169 174 7 1464
43 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 0 -27 5 0
44 161269 Pomaznev Aleksei M 2008 MK Avesta 1334 31 7 1273
45 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1370 31 6 1610
46 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 23 7 1665
47 161205 Pukka Mariann N 2002 - - - 0 0 7 0
48 131220 Raide Sivert M 2005 Valga MK 1442 137 7 1682
49 160411 Rebane Romet M 2006 Pärnumaa MK 1198 37 6 1287
50 140500 Rõtšagov Anton M 2008 Malekool 64 1629 4 7 1691
51 120118 Rõtšagov Nikita M 2005 Malekool 64 1604 30 7 1755
52 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1295 -21 6 1244
53 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1278 -47 5 1378
54 140416 Saue Karl Elias M 2006 MK Areng 1422 34 6 1556
55 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 16 7 1649
56 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1649 -24 7 1638
57 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1626 -6 7 1609
58 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 25 7 1679
59 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 28 7 1384
60 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1360 15 6 1433
61 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1699 -1 6 1679
62 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 4 7 1663
63 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1139 132 7 1258
64 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 70 7 1625
65 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1580 -21 6 1631
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017