Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: SAAREMAA NOORTE 38. LAHTISED MALEVÕISTLUSED

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-07-06 - 2017-07-08
KohtKoht
Kuressaare
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
45 minutit + 30 sekundit iga käigu eest
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170952 Blank Sebastian M 2008 Saaremaa MK 1159 0 0
2 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 1182 1212 1212
3 150619 Hughes Ella Lea N 2006 Nõmme Noortemaja 0 1118 1118
4 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 1352 1352
5 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 1606 1606
6 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 1574 1574
Kokku
56
Kõrgeim tõus
311
Suurim langus
-40
Seeniorid 60
0
Noored 18
50
Mehed
40
Naised
16
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
välk
1 161206 Balabonin Matvei M 2010 MK Areng 1117 -8 2 1341
2 150609 Barkaševa Sofia N 2008 Malekool 64 1630 -7 7 1636
3 170952 Blank Sebastian M 2008 Saaremaa MK 0 0 5 0
4 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1657 17 7 1622
5 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 146 6 1549
6 161266 Einmann Anette N 2006 Pärnumaa MK 0 0 6 1212
7 120102 Gromov Ragne N 2003 Pärnumaa MK 1599 60 7 1475
8 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 -24 4 0
9 150204 Hein Christopher M 2004 Nõmme Noortemaja 1610 -2 6 1601
10 150619 Hughes Ella Lea N 2006 Nõmme Noortemaja 0 0 4 1118
11 120614 Hughes Uku Hendrik M 2002 Nõmme Noortemaja 1304 134 7 1388
12 150249 Jõgi Henry M 2007 MK Areng 1468 -5 6 1623
13 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1381 21 6 1441
14 161202 Kirss Illimar M - - - 1318 -10 6 0
15 160709 Kokk Karl Mattias M 2007 Tartu Kalev 1582 15 5 1628
16 130513 Krivenko Dion M 2005 Malekool 64 1595 26 7 1599
17 150209 Kull Tormi M 2006 Rae Huvikool 1550 -5 6 1628
18 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 -4 5 1334
19 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1548 13 7 1560
20 150603 Lehes Erik Johannes M 2007 Tartu Kalev 1300 2 6 1603
21 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 0 74 4 1312
22 130305 Liiv Karoliina N 2005 MK Areng 1556 -25 7 1603
23 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 0 5 0
24 161204 Lulla Helena N - - - 1066 -12 5 0
25 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 311 7 1463
26 130742 Naestema Joonas Aditya M 2006 MK Areng 1608 -13 7 1625
27 150101 Naestema Leen N 2008 MK Areng 1175 -10 2 1401
28 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1666 44 7 1636
29 120608 Olde Karl Erik M 2005 Tallinna MK 1650 7 7 1712
30 140704 Orglaan Kristofer M Saaremaa MK 1259 105 6 1257
31 161208 Oriehov Dagne N 2007 Pärnumaa MK 1000 21 4 1164
32 160610 Ott Karl Eric M 2008 Tartu Kalev 1234 96 7 1574
33 160163 Padari Tuudur Jakob M 2006 Rae Huvikool 0 -23 7 1588
34 161220 Pallum Rasmus M 2008 Rae Huvikool 0 0 5 1560
35 131109 Pehlak Lauri M 2005 Saaremaa MK 1195 9 5 1159
36 160705 Poleštšuk Arseni M 2008 MK Areng 0 0 3 1361
37 141126 Pool Linda Maria N 2007 Tartu Kalev 1370 36 6 1610
38 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 81 5 1383
39 150314 Pronin Arseni M 2007 Vabaettur 1638 15 7 1665
40 161203 Pääsukene Mart M - - - 1040 18 6 0
41 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1669 52 7 1657
42 160425 Rajangu Iiob M 2007 Vabaettur 1166 17 4 1447
43 161200 Rang Jaagup M - - - 1066 54 6 0
44 120805 Rätsep Randar M 2003 Pärnumaa MK 1295 98 7 1244
45 121115 Savinov Matvei M 2005 MK Areng 1647 2 7 1649
46 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1293 98 5 1614
47 150518 Sild Johann M 2006 Tallinna MK 1181 79 6 1323
48 120644 Sild Marta Pauline N 2004 MK Areng 1649 8 7 1638
49 140717 Smirnova Jekaterina N 2006 Maleklubi Lootus 1626 -3 7 1609
50 150623 Snitsarenko Igor M 2007 Vabaettur 1610 -15 7 1679
51 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 40 4 1384
52 151000 Sooväli Markus M 2006 Pärnu Spordikool 1360 5 7 1433
53 140440 Tõnso Hannes M 2005 Vabaettur 1612 15 7 1663
54 170953 Vatsfeld Siim M Saaremaa MK 0 0 2 0
55 120203 Värton Eva N 2004 Tallinna MK 1524 13 7 1599
56 160153 Šadrina Eva N 2008 Tallinna MK 1597 -40 7 1625
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017