Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U8 vanuseastmele

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-05-20 - 2017-05-20
KohtKoht
Paide Ühisgümnaasium
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
15 minutit + 2 sekundit käigule
JuhendPõhiperiood
kiirmale ( koef = 1 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 1356 1409 1409
2 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1125 1125 1125
3 170556 Ivanov Nikolai M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 0 1090 1090
4 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 1174 1174
5 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 1352 1352
6 170553 Mazajeva Liza N 2009 Maleklubi Lootus 0 1169 1169
Kokku
33
Kõrgeim tõus
61
Suurim langus
-39
Seeniorid 60
0
Noored 18
33
Mehed
21
Naised
12
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
kiir
+/-
n
välk
1 160649 Aus Andreas M 2009 Pärnu Spordikool 1209 1384 24 4
2 161230 Dukov Vladimir M 2009 Vabaettur 0 1549 -11 5
3 170254 Gasanbekov Miroslav M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 0 5
4 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 0 0 17 4
5 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 0 0 0 4
6 170556 Ivanov Nikolai M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 0 2
7 170558 Karba Karoliina N 2010 Tartu Kalev 0 0 0 2
8 160707 Karba Kertu N 2009 Tartu Kalev 1090 1210 61 4
9 160604 Karis Fredi M 2009 Tartu Kalev 1381 1441 39 5
10 170304 Kuzmina Oleksandra N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 1
11 160648 Köösel Hans Georg M 2010 Pärnu Spordikool 1186 1334 -39 7
12 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 0 3
13 161210 Lehes Ott Oskar M 2010 Tartu Kalev 0 1312 31 5
14 170552 Lillemaa Raimond M 2009 Pärnu Spordikool 0 0 0 5
15 170560 Liubchenko Lev M 2009 Põlva MK 0 0 0 3
16 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1296 1523 -18 5
17 170553 Mazajeva Liza N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 0 3
18 170220 Mertins Ostap M 2009 Tallinna MK 0 1463 29 6
19 170244 Müürsepp Milena N 2009 Maleklubi Lootus 0 0 12 4
20 150600 Mäesalu Oliver M 2009 Tartu Kalev 1440 1579 39 6
21 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 0 1
22 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 0 2
23 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 0 1410 5 4
24 170561 Ottisaar Ott M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 2
25 170562 Peets Rasmus M 2009 Järva Noorte MK 0 0 0 2
26 170242 Pepeliaev Andrei M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 56 4
27 170243 Pepeliaev Artem M 2009 Maleklubi Lootus 0 0 -16 3
28 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1195 1383 13 4
29 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 0 0 3
30 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1315 1255 -3 2
31 161212 Snitsarenko Ilja M 2010 Vabaettur 1261 1384 7 4
32 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 0 2
33 170565 Valm Sten M 2009 Pärnumaa MK 0 0 0 2
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017