Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
18. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Reitingud: Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2017

JuhendTurniiri ID
JuhendToimumise aeg
2017-10-21 - 2017-10-22
KohtKoht
Kohtla-Järve
JuhendArvutuse olek
TEHTUD
JuhendArvutuse periood
JuhendDetailseid arvutused
JuhendAjakontroll
1-2 voor: 20 min+10sek/k., 3-6 voor: 45 min+15sek/
JuhendAvaperiood
kiirmale ( 2 vooru, koef = 1 )
JuhendPõhiperiood
tavamale ( koef = 0.7 )
Uue reitingu saanud mängijad:
nr id perenimi eesnimi s sa klubi tava kiir välk
1 170508 Postanogov Dmitrii M 2005 - - - 1814 1814 1814
2 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 1194 0
3 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 1211 0 0
Kokku
54
Kõrgeim tõus
53
Suurim langus
-70
Seeniorid 60
0
Noored 18
54
Mehed
31
Naised
23
nr
id
perenimi
eesnimi
s
sa
klubi
tava
+/-
n
kiir
+/-
n
välk
1 130714 Aksjonova Alisa N 2005 Maleklubi Lootus 1435 -3 4 1581 -5 1 1581
2 170211 Andrejev Arseni M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 1196 1 5 1054 1054
3 140712 Blokhin Sofia N 2006 Tallinna MK 1699 11 3 1808 -6 2 1812
4 140417 Danilina Diana N 2006 SK Valge Ratsu 1510 6 3 1598 -14 2 1604
5 160647 Dudakov Andrei M 2008 Vabaettur 1406 14 5 1611 1613
6 161259 East Marek M 2008 SK Valge Ratsu 1290 -17 5 1375 1392
7 160656 Evsina Maria N 2008 Narva SK Maletäht 1212 -22 2 1320 2 2 1320
8 120186 Ganjukov Aleksei M 2004 Narva SK Maletäht 1622 35 2 1656 -8 2 1676
9 170577 Haapsal Maria Ioanna N 2009 Tallinna MK 1214 53 4 1418 10 2 1324
10 170255 Ivanichenko Gleb M 2009 Narva SK Maletäht 1125 -37 5 1125 1125
11 080412 Ivanova Anna N 2000 SK Valge Ratsu 0 -25 2 0 -19 2 0
12 150535 Ivanova Ksenja N 2007 Narva SK Maletäht 1485 31 4 1566 1 2 1584
13 150607 Karpetšenkova Karina N 2007 Narva SK Maletäht 1577 -15 4 1541 1541
14 150203 Kõlar Karl-Ustav M 2004 Vabaettur 1615 22 3 1669 9 2 1664
15 150254 Laasma Vlad M 2006 MK Avesta 1596 -23 3 1630 -16 2 1616
16 161271 Lavruhhina Anastassia N 2009 Narva SK Maletäht 0 20 2 0 -8 2 0
17 150241 Lazojev Mark M 2006 Narva SK Maletäht 1643 -9 3 1571 14 1 1570
18 150625 Leontjeva Aleksandra N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1491 -15 3 1605 -10 2 1605
19 150624 Linkevitš Jaroslav M 2008 SK Diagonaal 1282 29 6 1418 1418
20 130328 Luik Ott-Robert M 2006 Vabaettur 1660 -42 4 1728 0 2 1692
21 121127 Makarov Gleb M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 1598 1 4 1648 9 1 1665
22 160131 Martirosian Tigran M 2010 Tartu Kalev 1474 -42 5 1565 1603
23 130343 Mihhailov Nikita M 2003 Narva SK Maletäht 1667 -28 3 1510 5 1 1525
24 130704 Mõskovski Deniss M 2004 Narva SK Maletäht 1624 7 2 1663 -10 2 1663
25 130117 Nazarov Vladislav M 2006 Maleklubi Lootus 1695 10 3 1767 8 2 1756
26 160118 Nikitin Arseni M 2006 Narva SK Maletäht 1699 -2 4 1740 17 2 1809
27 120635 Nikitin Leonid M 2004 Maleklubi Lootus 1445 -20 3 1625 -9 1 1625
28 170578 Nikitina Anastasia N 2009 Narva SK Maletäht 0 0 3 0 0 2 0
29 170579 Nikitina Anna N 2011 Narva SK Maletäht 0 0 2 0 0 2 0
30 170204 Orlova Darya N 2007 Tallinna MK 1503 -36 4 1552 -9 1 1571
31 170202 Orlova Sofiya N 2010 Tallinna MK 1192 34 3 1576 -8 1 1591
32 160659 Parthal Rozalia N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1203 2 4 1310 -3 1 1310
33 140407 Poluektova Arina N 2006 Narva SK Maletäht 1685 31 3 1703 -2 2 1699
34 170508 Postanogov Dmitrii M 2005 - - - 0 0 4 0 0 2 0
35 150627 Potašev Artemi M 2006 Narva SK Maletäht 1358 -23 4 1399 -2 1 1404
36 160653 Pritulina Nadezda N 2010 SK Valge Ratsu 1313 16 4 1490 12 1 1406
37 131130 Protassov Vlad M 2005 Narva SK Maletäht 1822 29 3 1922 9 2 1946
38 150202 Raag Ardi M 2004 Vabaettur 1747 -14 3 1719 4 2 1687
39 150238 Rikas Artur M 2005 Narva SK Maletäht 1648 13 4 1650 6 2 1650
40 150261 Rodin Robert M 2007 Narva SK Maletäht 1585 24 6 1610 1601
41 170590 Rodina Alise N 2010 - - - 0 0 3 0 0 2 0
42 150244 Rogaten Varvara N 2008 Narva SK Maletäht 1608 -21 4 1612 9 2 1640
43 130713 Rudnik Viktoria N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1656 8 4 1717 -15 2 1679
44 160122 Sala Ellen N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1231 9 3 1381 1381
45 150506 Schneider Uku M 2007 Tallinna MK 1411 43 6 1645 1624
46 160435 Serzhant Aleksandr M 2009 Narva SK Maletäht 1325 -2 4 1252 1252
47 150256 Sizov Lev M 2008 SK Valge Ratsu 1566 -22 6 1676 1642
48 160436 Taranov Mihhail M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 1379 36 6 1427 1427
49 161270 Timofejeva Juliana N 2008 Narva SK Maletäht 1332 -4 4 1433 -2 2 1418
50 150311 Tõnisson Trent Asso M 2004 Mustamäe Loomingumaja 1643 -3 2 1698 8 2 1722
51 170575 Tsõganov Jaroslav M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 0 0 5 0 0
52 140716 Vaino Jekaterina N 2007 Narva SK Maletäht 1484 -70 3 1286 9 2 1286
53 160115 Valijev Aleksei M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 1271 -39 5 1295 1295
54 160433 Šnurov Daniil M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 1619 -16 4 1650 3 2 1634
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017